SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#33951 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

Polako dok malo ostarite.
Sa godinama svi postanemo po malo nacisti.
Ne treba se toga stiditi, to je zivotna mudrost. Samo ne treba dozvoliti da ti to pomuti rasudjivanje.
Neke su stvari vezano za cigane i vehabije nesporni fakti.
L u c i f e r
Posts: 12480
Joined: 30/11/2013 14:50

#33952 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by L u c i f e r »

drug_profi wrote:Polako dok malo ostarite.
Sa godinama svi postanemo po malo nacisti.
Ne treba se toga stiditi, to je zivotna mudrost. Samo ne treba dozvoliti da ti to pomuti rasudjivanje.
Neke su stvari vezano za cigane i vehabije nesporni fakti.
Zieg Hajr

Slazem se
noviclan
Posts: 15028
Joined: 31/10/2013 06:48

#33953 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by noviclan »

Sta ovo sada i silvio postade maloljetan
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#33954 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by skafiskafsnjak »

Sve to treba pozatvarati... i ciganiju i vehbiaj...
Niko tu nije nevinasce.

Evo, koliko vas ovdje nosi noz sa sobom kad izadje ???
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#33955 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Cherry-Cherry »

Zamislite kakve su tek te sestre, što su s njima bile. Jedna sa ciganom, druga sa vehabijom.
BiBi911
Posts: 5341
Joined: 09/12/2018 17:47

#33956 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by BiBi911 »

skafiskafsnjak wrote:Sve to treba pozatvarati... i ciganiju i vehbiaj...
Niko tu nije nevinasce.

Evo, koliko vas ovdje nosi noz sa sobom kad izadje ???
Suti dobro je pa se mali nije zamoto TNT-om. Nadam se samo da necu kome dat ideju
BiBi911
Posts: 5341
Joined: 09/12/2018 17:47

#33957 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by BiBi911 »

Cherry-Cherry wrote:Zamislite kakve su tek te sestre, što su s njima bile. Jedna sa ciganom, druga sa vehabijom.
Ultra moderne sestrice
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#33958 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

Vehabije su inace poznate po vodanju treba :lol:
guidoski
Posts: 100
Joined: 11/07/2009 20:17

#33959 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by guidoski »

Danas, tačnije rano jutros, su na parkingu hotela Hollywood migranti polupali buseve na parkingu, sakrivali se po autobusima i tukli se sa turistima.
Nikad nisam bio ptica zloslultnica, ali bojim se da je ovo samo početak svega onoga što nas očekuje, zbog nesposobne vlasti da se uhvati u koštac sa rastućim problemom.
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#33960 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by cyprus »

Sad kad imamo više detalja, očigledno da je riječ dogovorenoj tuči u kojoj nema nevinih... Međutim, glavnina publike na društvenim mrežama i dalje navija za oslobađanje od odgovornosti ove braće... Džaba kupljeni nož, džaba palica :oops: Al eto, ovi su cigani, a ovi pravovjerni - znači, dileme nema :oops:

PS Cherry, živa bila, ohani malo sa šovinizmom...
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#33961 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/pucnjav ... /190831029

Ova dok ne smiri Denisa neće imati odmora
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#33962 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Cherry-Cherry »

Baš si mene našao, većina piše ovako. Uostalom, šta sam to pogrešno rekla?
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#33963 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Cherry-Cherry »

O'zone wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/pucnjav ... /190831029

Ova dok ne smiri Denisa neće imati odmora
Je li opet ona?
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#33964 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

O'zone wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/pucnjav ... /190831029

Ova dok ne smiri Denisa neće imati odmora
:roll: :roll: Nastradat će neko ni kriv ni dužan od ovih budala.
MensurM
Posts: 4194
Joined: 04/10/2015 00:19

#33965 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by MensurM »

- Problemi između njih dvojice i mene nastali su, otprilike, prije tri mjeseca, i to zbog djevojke, odnosno zbog dvije sestre. S jednom se zabavljao Davud, a ja sam se zabavljao s drugom - naveo je Silvijo objašnjavajući da su, nakon tog zabavljanja, nastali problemi između njih dvojice.

Dobio poruku
Kritičnog dana, 25. avgusta, problem je nastao zato što je Davud mislio da je Silvijo njegovoj djevojci kazao nešto protiv njega, što, kako je rekao, nije bilo tačno.

- Oko 18 sati vidio sam Davuda s njegovom djevojkom kako se svađaju, a u blizini je bio i Ejjub. Kad me Davud ugledao, zaprijetio mi je i izvadio palicu i krenuo prema meni. Ja sam se prepao i počeo bježati kući - naveo je Silvijo.

Tada je dobio Ejjubovu poruku da dođe na igralište da se pobiju te je usput u jednom dvorištu uzeo sjekiru. Istražiteljima je naveo da je Davud prvi nasrnuo na njega palicom te je priznao da ga je udario tupim dijelom sjekire.
User avatar
konektovan
Posts: 51457
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#33966 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by konektovan »

cyprus wrote:Sad kad imamo više detalja, očigledno da je riječ dogovorenoj tuči u kojoj nema nevinih... Međutim, glavnina publike na društvenim mrežama i dalje navija za oslobađanje od odgovornosti ove braće... Džaba kupljeni nož, džaba palica :oops: Al eto, ovi su cigani, a ovi pravovjerni - znači, dileme nema :oops:

PS Cherry, živa bila, ohani malo sa šovinizmom...
Valjda ce sud presuditi, a ne facebook i navijaci na istom.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51290
Joined: 29/06/2011 23:39

#33967 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dječak sa šibicama »

guidoski wrote:Danas, tačnije rano jutros, su na parkingu hotela Hollywood migranti polupali buseve na parkingu, sakrivali se po autobusima i tukli se sa turistima.
Nikad nisam bio ptica zloslultnica, ali bojim se da je ovo samo početak svega onoga što nas očekuje, zbog nesposobne vlasti da se uhvati u koštac sa rastućim problemom.
Ma jok, kakvi migranti, to navijaci 100% dze bi migranti.
Sociolog
Posts: 5770
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#33968 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Sociolog »

Da sam.clan porodice ovog rahmetli harmonikasa, tuzio bih AutocesteFBIH,ogroman propust u opisu djelovanja njihovog posla
Naslovnica
Posts: 35480
Joined: 20/03/2013 15:38

#33969 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

Sociolog wrote:Da sam.clan porodice ovog rahmetli harmonikasa, tuzio bih AutocesteFBIH,ogroman propust u opisu djelovanja njihovog posla
A šta su to JPAC mogli uraditi na ovom potezu u roku od nekoliko minuta nakon ulaska u pogrešan smjer, ako može pojašnjenje?
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9070
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#33971 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kokuz_sa »

Ne kontam kako iko moze pogrijesiti i uci u pogresan smijer na AP..
Pored svih onih znakova
User avatar
thekupus
Posts: 7388
Joined: 25/06/2011 22:38

#33972 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by thekupus »

Seljačina obična, i on i brat mu. Samo pitanje dana je kad će nekoga ubiti.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#33973 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

Kaze se krvava seljacina zagorena
Samo im treba auto pod presu i vozdra furdo samodopadna
User avatar
Haris.ba
Posts: 35306
Joined: 08/09/2005 20:08

#33974 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Haris.ba »

kokuz_sa wrote:Ne kontam kako iko moze pogrijesiti i uci u pogresan smijer na AP..
Pored svih onih znakova
Ušao je valjda dobro, ali prešao preko u susjednu traku nakon naplatne kučice. Nema nju džersi parepreka između traka

Zamalo me tako jedan pokupio na Lašvi.

Ali, ako je pijan, nema tu puno priče.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#33975 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

Fahrovo glasilo prenijelo da je bio pijan...haj ti ga znaj
Post Reply