SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#33951 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Polako dok malo ostarite.
Sa godinama svi postanemo po malo nacisti.
Ne treba se toga stiditi, to je zivotna mudrost. Samo ne treba dozvoliti da ti to pomuti rasudjivanje.
Neke su stvari vezano za cigane i vehabije nesporni fakti.
Sa godinama svi postanemo po malo nacisti.
Ne treba se toga stiditi, to je zivotna mudrost. Samo ne treba dozvoliti da ti to pomuti rasudjivanje.
Neke su stvari vezano za cigane i vehabije nesporni fakti.
-
L u c i f e r
- Posts: 12480
- Joined: 30/11/2013 14:50
#33952 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Zieg Hajrdrug_profi wrote:Polako dok malo ostarite.
Sa godinama svi postanemo po malo nacisti.
Ne treba se toga stiditi, to je zivotna mudrost. Samo ne treba dozvoliti da ti to pomuti rasudjivanje.
Neke su stvari vezano za cigane i vehabije nesporni fakti.
Slazem se
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
#33953 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sta ovo sada i silvio postade maloljetanRadar71 wrote:https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/51 ... zabavljali
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#33954 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sve to treba pozatvarati... i ciganiju i vehbiaj...
Niko tu nije nevinasce.
Evo, koliko vas ovdje nosi noz sa sobom kad izadje ???
Niko tu nije nevinasce.
Evo, koliko vas ovdje nosi noz sa sobom kad izadje ???
- Cherry-Cherry
- Posts: 7994
- Joined: 20/02/2013 14:14
- Location: Saturn
#33955 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Zamislite kakve su tek te sestre, što su s njima bile. Jedna sa ciganom, druga sa vehabijom.
-
BiBi911
- Posts: 5341
- Joined: 09/12/2018 17:47
#33956 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Suti dobro je pa se mali nije zamoto TNT-om. Nadam se samo da necu kome dat idejuskafiskafsnjak wrote:Sve to treba pozatvarati... i ciganiju i vehbiaj...
Niko tu nije nevinasce.
Evo, koliko vas ovdje nosi noz sa sobom kad izadje ???
-
BiBi911
- Posts: 5341
- Joined: 09/12/2018 17:47
#33957 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ultra moderne sestriceCherry-Cherry wrote:Zamislite kakve su tek te sestre, što su s njima bile. Jedna sa ciganom, druga sa vehabijom.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#33958 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Vehabije su inace poznate po vodanju treba 
-
guidoski
- Posts: 100
- Joined: 11/07/2009 20:17
#33959 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Danas, tačnije rano jutros, su na parkingu hotela Hollywood migranti polupali buseve na parkingu, sakrivali se po autobusima i tukli se sa turistima.
Nikad nisam bio ptica zloslultnica, ali bojim se da je ovo samo početak svega onoga što nas očekuje, zbog nesposobne vlasti da se uhvati u koštac sa rastućim problemom.
Nikad nisam bio ptica zloslultnica, ali bojim se da je ovo samo početak svega onoga što nas očekuje, zbog nesposobne vlasti da se uhvati u koštac sa rastućim problemom.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#33960 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sad kad imamo više detalja, očigledno da je riječ dogovorenoj tuči u kojoj nema nevinih... Međutim, glavnina publike na društvenim mrežama i dalje navija za oslobađanje od odgovornosti ove braće... Džaba kupljeni nož, džaba palica
Al eto, ovi su cigani, a ovi pravovjerni - znači, dileme nema
PS Cherry, živa bila, ohani malo sa šovinizmom...
PS Cherry, živa bila, ohani malo sa šovinizmom...
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
- Cherry-Cherry
- Posts: 7994
- Joined: 20/02/2013 14:14
- Location: Saturn
#33962 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Baš si mene našao, većina piše ovako. Uostalom, šta sam to pogrešno rekla?
- Cherry-Cherry
- Posts: 7994
- Joined: 20/02/2013 14:14
- Location: Saturn
#33963 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Je li opet ona?O'zone wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/pucnjav ... /190831029
Ova dok ne smiri Denisa neće imati odmora
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#33964 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
O'zone wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/pucnjav ... /190831029
Ova dok ne smiri Denisa neće imati odmora
-
MensurM
- Posts: 4194
- Joined: 04/10/2015 00:19
#33965 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- Problemi između njih dvojice i mene nastali su, otprilike, prije tri mjeseca, i to zbog djevojke, odnosno zbog dvije sestre. S jednom se zabavljao Davud, a ja sam se zabavljao s drugom - naveo je Silvijo objašnjavajući da su, nakon tog zabavljanja, nastali problemi između njih dvojice.
Dobio poruku
Kritičnog dana, 25. avgusta, problem je nastao zato što je Davud mislio da je Silvijo njegovoj djevojci kazao nešto protiv njega, što, kako je rekao, nije bilo tačno.
- Oko 18 sati vidio sam Davuda s njegovom djevojkom kako se svađaju, a u blizini je bio i Ejjub. Kad me Davud ugledao, zaprijetio mi je i izvadio palicu i krenuo prema meni. Ja sam se prepao i počeo bježati kući - naveo je Silvijo.
Tada je dobio Ejjubovu poruku da dođe na igralište da se pobiju te je usput u jednom dvorištu uzeo sjekiru. Istražiteljima je naveo da je Davud prvi nasrnuo na njega palicom te je priznao da ga je udario tupim dijelom sjekire.
Dobio poruku
Kritičnog dana, 25. avgusta, problem je nastao zato što je Davud mislio da je Silvijo njegovoj djevojci kazao nešto protiv njega, što, kako je rekao, nije bilo tačno.
- Oko 18 sati vidio sam Davuda s njegovom djevojkom kako se svađaju, a u blizini je bio i Ejjub. Kad me Davud ugledao, zaprijetio mi je i izvadio palicu i krenuo prema meni. Ja sam se prepao i počeo bježati kući - naveo je Silvijo.
Tada je dobio Ejjubovu poruku da dođe na igralište da se pobiju te je usput u jednom dvorištu uzeo sjekiru. Istražiteljima je naveo da je Davud prvi nasrnuo na njega palicom te je priznao da ga je udario tupim dijelom sjekire.
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33966 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Valjda ce sud presuditi, a ne facebook i navijaci na istom.cyprus wrote:Sad kad imamo više detalja, očigledno da je riječ dogovorenoj tuči u kojoj nema nevinih... Međutim, glavnina publike na društvenim mrežama i dalje navija za oslobađanje od odgovornosti ove braće... Džaba kupljeni nož, džaba palicaAl eto, ovi su cigani, a ovi pravovjerni - znači, dileme nema
![]()
PS Cherry, živa bila, ohani malo sa šovinizmom...
- dječak sa šibicama
- Posts: 51290
- Joined: 29/06/2011 23:39
#33967 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma jok, kakvi migranti, to navijaci 100% dze bi migranti.guidoski wrote:Danas, tačnije rano jutros, su na parkingu hotela Hollywood migranti polupali buseve na parkingu, sakrivali se po autobusima i tukli se sa turistima.
Nikad nisam bio ptica zloslultnica, ali bojim se da je ovo samo početak svega onoga što nas očekuje, zbog nesposobne vlasti da se uhvati u koštac sa rastućim problemom.
-
Sociolog
- Posts: 5770
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
#33968 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Da sam.clan porodice ovog rahmetli harmonikasa, tuzio bih AutocesteFBIH,ogroman propust u opisu djelovanja njihovog posla
-
Naslovnica
- Posts: 35480
- Joined: 20/03/2013 15:38
#33969 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
A šta su to JPAC mogli uraditi na ovom potezu u roku od nekoliko minuta nakon ulaska u pogrešan smjer, ako može pojašnjenje?Sociolog wrote:Da sam.clan porodice ovog rahmetli harmonikasa, tuzio bih AutocesteFBIH,ogroman propust u opisu djelovanja njihovog posla
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
- kokuz_sa
- Posts: 9070
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#33971 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ne kontam kako iko moze pogrijesiti i uci u pogresan smijer na AP..
Pored svih onih znakova
Pored svih onih znakova
- thekupus
- Posts: 7388
- Joined: 25/06/2011 22:38
#33972 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Seljačina obična, i on i brat mu. Samo pitanje dana je kad će nekoga ubiti.
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#33973 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kaze se krvava seljacina zagorena
Samo im treba auto pod presu i vozdra furdo samodopadna
Samo im treba auto pod presu i vozdra furdo samodopadna
- Haris.ba
- Posts: 35306
- Joined: 08/09/2005 20:08
#33974 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ušao je valjda dobro, ali prešao preko u susjednu traku nakon naplatne kučice. Nema nju džersi parepreka između trakakokuz_sa wrote:Ne kontam kako iko moze pogrijesiti i uci u pogresan smijer na AP..
Pored svih onih znakova
Zamalo me tako jedan pokupio na Lašvi.
Ali, ako je pijan, nema tu puno priče.
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#33975 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Fahrovo glasilo prenijelo da je bio pijan...haj ti ga znaj
