SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#33926 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by tempuser »

JThomas wrote:većina komentara je bila na fonu ciganska posla dok niste vidjeli da su vehabije na drugoj strani. onda je malo stalo i rasteretilo jednu "braću" a opteretilo drugu. vješalica je samo dosljedna :mrgreen:
Cekaj samo da je neko od brace u kratkim tolama u duhu vjere resetuje na fabricke postavke pa ces da vidis paljbu! :lol:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#33927 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjesticanametli »

Ma nek resetuje mater svoju tam DZe to naucio :evil:
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#33928 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

vjesticanametli wrote:Ma nek resetuje mater svoju tam DZe to naucio :evil:
vjesalice? :mrgreen:
Zipa na akaunte.... :kiss:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#33929 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjesticanametli »

:lol: nas mjesaju ovdje a imamo zajednickih osobina :) tako da :evil:
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#33930 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

Normalnih osobina ne licemjernih :kiss:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#33931 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjesticanametli »

holowey wrote:cek cek cek...kako to kuca zalosti zabrdje a pise se da terorisu vojnicko polje?
:lol: garant ona preko puta onog salona namjestaja .....sve ocerupano gume gore hejbet DZece a oni vani u smecu :lol: i merDZo pred kucom

Vjesalicee :thumbup: nisi nista slagala :-D
hurmasica
Posts: 1028
Joined: 18/03/2011 08:51

#33932 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by hurmasica »

potukli se cigani ispod mosza na ciglanama, zaudtavilo saobracaj. zna li neko sta je bilo?
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#33933 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

Sigurno su se nešto posvađali.
bitangeIprinceze
Posts: 4494
Joined: 29/01/2018 22:14

#33934 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bitangeIprinceze »

Treba s vjeshalicom i vjesticom na kafu, kako su divne dame. :D Dje onaj respo :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#33935 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

Sta? Obje su sigurno super likovi. Podrska za nase vjestice!
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#33936 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjesticanametli »

:lol: ma respo ganja putere :lol: sta ce s nama :mrgreen:
On topik sto su se potukli ....sigurno je jedan povukao drugog za kravatu
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51298
Joined: 29/06/2011 23:39

#33937 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dječak sa šibicama »

hurmasica wrote:potukli se cigani ispod mosza na ciglanama, zaudtavilo saobracaj. zna li neko sta je bilo?
Dzeljana spustila muske gace na 3 za 10 km, sto se nije svidjelo konkurenciji.
Naslovnica
Posts: 35480
Joined: 20/03/2013 15:38

#33938 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

hurmasica wrote:potukli se cigani ispod mosza na ciglanama, zaudtavilo saobracaj. zna li neko sta je bilo?
Međusobno ili sa vehabijama?!
8-)
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#33939 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjesticanametli »

Sa fgr :lol: gaca gaca cOrapa
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#33940 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Guadalajara »

drug_profi wrote:Sta? Obje su sigurno super likovi. Podrska za nase vjestice!
:thumbup:
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9070
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#33944 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kokuz_sa »

Messier
Posts: 3012
Joined: 06/10/2011 23:39

#33945 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Messier »

A sto ovi ne bi da se svete,ima ih milion,cega se plase?
Ko su ove vehabije,kakav je njihov background?

Mislim,drka se po ciganima samo zato sto su cigani,pred zakonom unaprijed osudjeni..prava rasisticka ucmala mahala
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#33946 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by uglavnomja »

kokuz_sa wrote:
Bit ce ovdje svega..

dje je omar - zna se ko izlazi :D
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9070
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#33947 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kokuz_sa »

Messier wrote:A sto ovi ne bi da se svete,ima ih milion,cega se plase?
Ko su ove vehabije,kakav je njihov background?

Mislim,drka se po ciganima samo zato sto su cigani,pred zakonom unaprijed osudjeni..prava rasisticka ucmala mahala
Prica se da je od jednog malog babo pravo zajeban..
Pa zna i milion Roma kada treba rucnu povuci
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#33948 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

Toliko zajeban da mu djete maltretiraju mjesecima?
Dead Man Walking
Posts: 7151
Joined: 28/05/2004 21:49

#33949 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Dead Man Walking »

Messier wrote:A sto ovi ne bi da se svete,ima ih milion,cega se plase?
Ko su ove vehabije,kakav je njihov background?

Mislim,drka se po ciganima samo zato sto su cigani,pred zakonom unaprijed osudjeni..prava rasisticka ucmala mahala
Pa sad, ovisi, to je bilo dok se nije saznala pozadina druge strane tako da sad "primitivci" drkaju po "ciganima" a kosmopolite i fgr po vehabijama.
Messier
Posts: 3012
Joined: 06/10/2011 23:39

#33950 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Messier »

Dead Man Walking wrote:
Messier wrote:A sto ovi ne bi da se svete,ima ih milion,cega se plase?
Ko su ove vehabije,kakav je njihov background?

Mislim,drka se po ciganima samo zato sto su cigani,pred zakonom unaprijed osudjeni..prava rasisticka ucmala mahala
Pa sad, ovisi, to je bilo dok se nije saznala pozadina druge strane tako da sad "primitivci" drkaju po "ciganima" a kosmopolite i fgr po vehabijama.
Primitivci uvijek drkaju,il po ciganima il po vehabijama il po nekom trecem.
Ko drka,taj je primitivac..nema bolje il gore skupine.
I cigani i vehabije da isele iz Bosne, nasli bi se neki novi za istovjetne price.
Zato kazem da smo rasisticka mahala
Post Reply