Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83502
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33851 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Ja_Ja wrote:
Znaci ima i ljekovita svojstva. Budi ljude iz kome. Gasi muziku, motaj kablove :)
Jos samo da otvori nova radna mjesta :D
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33852 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Lijepa vijest, lijep status, i userete ga.
Šta god neko mislio o tom topu, vecina ga je prihvatila.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83502
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33853 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Ne rece nam sta mislis o blokadi u Vijecu i fizickoj blokadi na rampi :D
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33854 Re: Zeničani

Post by Casual's »

_BataZiv_0809 wrote:Ne rece nam sta mislis o blokadi u Vijecu i fizickoj blokadi na rampi :D
Ne ulazim plaho u to. Sve je otislo u 3 am.
Kod Britvara na FB se moze procitati finih statusa na tu temu. :thumbup:
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#33855 Re: Zeničani

Post by notsure »

http://zenicainfo.ba/2019/05/31/hoce-li ... ustavljen/

Možda bi i dobro bilo da propadne, svakako su nas indijci zavalili
User avatar
Filadendron96
Posts: 711
Joined: 23/02/2019 16:53

#33856 Re: Zeničani

Post by Filadendron96 »

Kakva su mišljenja o patikama iz Deichmann-a, konkretno onim njihovim brendovima am shoe, venice, memphis one? Nasao sam ove i svidjele su mi se:
https://m.deichmann.com/BA/hr/shop/sniz ... nInList=42

Znam da ne treba imati velika očekivanja s obzirom na cijenu, ali evo sta mislite da li se isplate?
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#33857 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Ne znam za dajhman i mušku obuću konkretno jer tamo samo žena kupuje obuću al ovaj ti materijal ne valja, brzo ostari, za mjesec-dva imaš obuću koja izgleda kao da joj je 2 godine, pogotovo ako te negdje kiša uhvati.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33858 Re: Zeničani

Post by Casual's »

pogresan topic xd
Last edited by Casual's on 01/06/2019 16:07, edited 1 time in total.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83502
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33859 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Gdje ima kupit kablova i eletroopreme? Treba mi onaj hepek sto ide na antenski kabal da se moze ukljuciti u spliter.
User avatar
Sanjarko
Posts: 28455
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#33860 Re: Zeničani

Post by Sanjarko »

Banana ti treba. :mrgreen: Ima jedna radnja na stanici. Mozda imaju. Ima jos jedna i pod stadionom isto tako. Mozda i oni imaju.
User avatar
N.N.
Posts: 3553
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#33861 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Ma idi gore u Mars na Carini, nema cega nema :D
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#33862 Re: Zeničani

Post by Freamon Lester »

N.N. wrote:Ma idi gore u Mars na Carini, nema cega nema :D
Meni je jos fascinantnije sto radnici i radnice znaju u 99% slucajeva gdje se sta nalazi.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#33863 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Kako nece znat, dva dana mjesecno slobodni, non-stop na poslu
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33864 Re: Zeničani

Post by Casual's »

"Na području Grada Zenica rijeka Lašva se izlila u nekoliko zeničkih naselja, a među njima Lokvine i Vardište, dok je putna komunikacija bila u potpunosti obustavljena u mjestu Sviće."

Sine Elmedine...
User avatar
N.N.
Posts: 3553
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#33865 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Put za Smetove, hatma :mrgreen:

Ja ne znam kome oni gore kontaju praviti neke sadrzaje, ljudi rupe su dubine 30 cm na nekim mjestima. Otpade 'tocak' :mrgreen:
Pod hitno cestu rjesavati, ovo je nemoguce u kakvom je sada stanju. Voda je sve izrovila, kanali zacepljeni i sve cestom nosi...
Nema vise ex putara pa da razgrnu kanal, sklone kamenje, sada je tu Komgrad i Spic beton, koji nista ne rade.
Sramota majke mi.
sale07
Posts: 1378
Joined: 18/05/2018 12:28

#33866 Re: Zeničani

Post by sale07 »

_BataZiv_0809 wrote:Gdje ima kupit kablova i eletroopreme? Treba mi onaj hepek sto ide na antenski kabal da se moze ukljuciti u spliter.
U Kef-u :D
Da li postoji vise ovaj Kef, da li neko zna :)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66016
Joined: 03/08/2010 19:04

#33867 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

sale07 wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Gdje ima kupit kablova i eletroopreme? Treba mi onaj hepek sto ide na antenski kabal da se moze ukljuciti u spliter.
U Kef-u :D
Da li postoji vise ovaj Kef, da li neko zna :)

to je ono u lonđi??
sale07
Posts: 1378
Joined: 18/05/2018 12:28

#33868 Re: Zeničani

Post by sale07 »

kakavdanakneiskustvu wrote:
sale07 wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Gdje ima kupit kablova i eletroopreme? Treba mi onaj hepek sto ide na antenski kabal da se moze ukljuciti u spliter.
U Kef-u :D
Da li postoji vise ovaj Kef, da li neko zna :)

to je ono u lonđi??
Da, znaci još uvijek tu :) ?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#33869 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

jeste
sad se zove Raiffeisen banka :mrgreen:
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#33870 Re: Zeničani

Post by phillie »

:D :D :D :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66016
Joined: 03/08/2010 19:04

#33871 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

sale07 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
sale07 wrote:Gdje ima kupit kablova i eletroopreme? Treba mi onaj hepek sto ide na antenski kabal da se moze ukljuciti u spliter.
U Kef-u :D
Da li postoji vise ovaj Kef, da li neko zna :)

to je ono u lonđi??
Da, znaci još uvijek tu :) ?[/quote]


ne bih znao,rijetko tuda prodjem,ko da sam vidio da ima neka prodavnica tehnike i dalje
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33872 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Dobit ćemo novi kafic na po titove :izet:
User avatar
Sanjarko
Posts: 28455
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#33873 Re: Zeničani

Post by Sanjarko »

Onaj slucaj samoubistva u Blatusi. Najvjerovatnije momak bio u slicnoj situaciji kao i ja. Psihicki mozda nije bio dobar. Traca narod travar i slicno a ne zna niko od njih tudzu muku.

Htjeli ga radi dugova izbaciti na ulicu. Ko zna sta je jos tu bilo. :sad:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83502
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33874 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Potpisa Kufe pare za grijanje i plavu vodu?

Ko ce sad pisat krivicnu :mrgreen:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#33875 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Za tog momka iz Blatuse, meni rekose da je izgubio roditelje i da se ubio zbog pritiska banke za vracanje nekog kredita. Komsiluk ga hranio :sad:
Jel mahalska il je stvarno tako ne znam, al tuga...
Post Reply