Jos samo da otvori nova radna mjestaJa_Ja wrote:Znaci ima i ljekovita svojstva. Budi ljude iz kome. Gasi muziku, motaj kabloveCasual's wrote:https://www.zenicablog.com/jedna-sasvim ... ckog-brda/
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33851 Re: Zeničani
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33852 Re: Zeničani
Lijepa vijest, lijep status, i userete ga.
Šta god neko mislio o tom topu, vecina ga je prihvatila.
Šta god neko mislio o tom topu, vecina ga je prihvatila.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33853 Re: Zeničani
Ne rece nam sta mislis o blokadi u Vijecu i fizickoj blokadi na rampi 
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33854 Re: Zeničani
Ne ulazim plaho u to. Sve je otislo u 3 am._BataZiv_0809 wrote:Ne rece nam sta mislis o blokadi u Vijecu i fizickoj blokadi na rampi
Kod Britvara na FB se moze procitati finih statusa na tu temu.
- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#33855 Re: Zeničani
http://zenicainfo.ba/2019/05/31/hoce-li ... ustavljen/
Možda bi i dobro bilo da propadne, svakako su nas indijci zavalili
Možda bi i dobro bilo da propadne, svakako su nas indijci zavalili
- Filadendron96
- Posts: 711
- Joined: 23/02/2019 16:53
#33856 Re: Zeničani
Kakva su mišljenja o patikama iz Deichmann-a, konkretno onim njihovim brendovima am shoe, venice, memphis one? Nasao sam ove i svidjele su mi se:
https://m.deichmann.com/BA/hr/shop/sniz ... nInList=42
Znam da ne treba imati velika očekivanja s obzirom na cijenu, ali evo sta mislite da li se isplate?
https://m.deichmann.com/BA/hr/shop/sniz ... nInList=42
Znam da ne treba imati velika očekivanja s obzirom na cijenu, ali evo sta mislite da li se isplate?
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#33857 Re: Zeničani
Ne znam za dajhman i mušku obuću konkretno jer tamo samo žena kupuje obuću al ovaj ti materijal ne valja, brzo ostari, za mjesec-dva imaš obuću koja izgleda kao da joj je 2 godine, pogotovo ako te negdje kiša uhvati.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33858 Re: Zeničani
pogresan topic xd
Last edited by Casual's on 01/06/2019 16:07, edited 1 time in total.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33859 Re: Zeničani
Gdje ima kupit kablova i eletroopreme? Treba mi onaj hepek sto ide na antenski kabal da se moze ukljuciti u spliter.
- Sanjarko
- Posts: 28455
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#33860 Re: Zeničani
Banana ti treba.
Ima jedna radnja na stanici. Mozda imaju. Ima jos jedna i pod stadionom isto tako. Mozda i oni imaju.
- N.N.
- Posts: 3553
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#33861 Re: Zeničani
Ma idi gore u Mars na Carini, nema cega nema 
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#33862 Re: Zeničani
Meni je jos fascinantnije sto radnici i radnice znaju u 99% slucajeva gdje se sta nalazi.N.N. wrote:Ma idi gore u Mars na Carini, nema cega nema
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#33863 Re: Zeničani
Kako nece znat, dva dana mjesecno slobodni, non-stop na poslu
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33864 Re: Zeničani
"Na području Grada Zenica rijeka Lašva se izlila u nekoliko zeničkih naselja, a među njima Lokvine i Vardište, dok je putna komunikacija bila u potpunosti obustavljena u mjestu Sviće."
Sine Elmedine...
Sine Elmedine...
- N.N.
- Posts: 3553
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#33865 Re: Zeničani
Put za Smetove, hatma 
Ja ne znam kome oni gore kontaju praviti neke sadrzaje, ljudi rupe su dubine 30 cm na nekim mjestima. Otpade 'tocak'
Pod hitno cestu rjesavati, ovo je nemoguce u kakvom je sada stanju. Voda je sve izrovila, kanali zacepljeni i sve cestom nosi...
Nema vise ex putara pa da razgrnu kanal, sklone kamenje, sada je tu Komgrad i Spic beton, koji nista ne rade.
Sramota majke mi.
Ja ne znam kome oni gore kontaju praviti neke sadrzaje, ljudi rupe su dubine 30 cm na nekim mjestima. Otpade 'tocak'
Pod hitno cestu rjesavati, ovo je nemoguce u kakvom je sada stanju. Voda je sve izrovila, kanali zacepljeni i sve cestom nosi...
Nema vise ex putara pa da razgrnu kanal, sklone kamenje, sada je tu Komgrad i Spic beton, koji nista ne rade.
Sramota majke mi.
-
sale07
- Posts: 1378
- Joined: 18/05/2018 12:28
#33866 Re: Zeničani
U Kef-u_BataZiv_0809 wrote:Gdje ima kupit kablova i eletroopreme? Treba mi onaj hepek sto ide na antenski kabal da se moze ukljuciti u spliter.
Da li postoji vise ovaj Kef, da li neko zna
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#33867 Re: Zeničani
sale07 wrote:U Kef-u_BataZiv_0809 wrote:Gdje ima kupit kablova i eletroopreme? Treba mi onaj hepek sto ide na antenski kabal da se moze ukljuciti u spliter.![]()
Da li postoji vise ovaj Kef, da li neko zna
to je ono u lonđi??
-
sale07
- Posts: 1378
- Joined: 18/05/2018 12:28
#33868 Re: Zeničani
Da, znaci još uvijek tukakavdanakneiskustvu wrote:sale07 wrote:U Kef-u_BataZiv_0809 wrote:Gdje ima kupit kablova i eletroopreme? Treba mi onaj hepek sto ide na antenski kabal da se moze ukljuciti u spliter.![]()
Da li postoji vise ovaj Kef, da li neko zna
to je ono u lonđi??
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#33869 Re: Zeničani
jeste
sad se zove Raiffeisen banka
sad se zove Raiffeisen banka
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#33871 Re: Zeničani
Da, znaci još uvijek tusale07 wrote:kakavdanakneiskustvu wrote:U Kef-usale07 wrote:Gdje ima kupit kablova i eletroopreme? Treba mi onaj hepek sto ide na antenski kabal da se moze ukljuciti u spliter.![]()
Da li postoji vise ovaj Kef, da li neko zna
to je ono u lonđi??
ne bih znao,rijetko tuda prodjem,ko da sam vidio da ima neka prodavnica tehnike i dalje
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33872 Re: Zeničani
Dobit ćemo novi kafic na po titove 
- Sanjarko
- Posts: 28455
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#33873 Re: Zeničani
Onaj slucaj samoubistva u Blatusi. Najvjerovatnije momak bio u slicnoj situaciji kao i ja. Psihicki mozda nije bio dobar. Traca narod travar i slicno a ne zna niko od njih tudzu muku.
Htjeli ga radi dugova izbaciti na ulicu. Ko zna sta je jos tu bilo.
Htjeli ga radi dugova izbaciti na ulicu. Ko zna sta je jos tu bilo.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33874 Re: Zeničani
Potpisa Kufe pare za grijanje i plavu vodu?
Ko ce sad pisat krivicnu
Ko ce sad pisat krivicnu
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#33875 Re: Zeničani
Za tog momka iz Blatuse, meni rekose da je izgubio roditelje i da se ubio zbog pritiska banke za vracanje nekog kredita. Komsiluk ga hranio
Jel mahalska il je stvarno tako ne znam, al tuga...
Jel mahalska il je stvarno tako ne znam, al tuga...
