
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#33853 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Bolje da si ti ovo u rernu spuco.
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#33854 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Neka ga sad ovakoinsomnia78 wrote:Bolje da si ti ovo u rernu spuco.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33855 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..ma da - pecenje je super - no, ako naspesh manje temeljca - isparit ce -- mozda dobijes pecenje..
edit do pola naspi - jabuka ide uz gicu..
edit do pola naspi - jabuka ide uz gicu..
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#33856 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Nisam puno jabuke a cim dodem kuci izvadicu i to. Ne znam bi li trebo malo paradajza?moonca wrote:..ma da - pecenje je super - no, ako naspesh manje temeljca - isparit ce -- mozda dobijes pecenje..
edit do pola naspi - jabuka ide uz gicu..
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33857 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ne treba ti.. dovoljno je svegastakasa wrote:Nisam puno jabuke a cim dodem kuci izvadicu i to. Ne znam bi li trebo malo paradajza?moonca wrote:..ma da - pecenje je super - no, ako naspesh manje temeljca - isparit ce -- mozda dobijes pecenje..
edit do pola naspi - jabuka ide uz gicu..
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#33858 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
moonca wrote:..ma da - pecenje je super - no, ako naspesh manje temeljca - isparit ce -- mozda dobijes pecenje..
edit do pola naspi - jabuka ide uz gicu..
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#33860 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Sta ste mi uradili Looo, DŽe li je danima??! 
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#33861 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ma neka ga. I ovako je super. Ja to kazem radi sebe. Ne podnosim ukus kuhane janjetinestakasa wrote:Neka ga sad ovakoinsomnia78 wrote:Bolje da si ti ovo u rernu spuco.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33862 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
zavisi i od janjca - neki dan sam jela- mislila beef.. 
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#33863 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ovo ovde su bolan bravovi moram ga skrsit s neciminsomnia78 wrote:Ma neka ga. I ovako je super. Ja to kazem radi sebe. Ne podnosim ukus kuhane janjetinestakasa wrote:Neka ga sad ovakoinsomnia78 wrote:Bolje da si ti ovo u rernu spuco.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33864 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
uh onda dosta bijelog luka--
- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
-
Zizi505
- Posts: 9330
- Joined: 25/04/2011 14:06
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
- drugtito2011
- Posts: 2978
- Joined: 01/08/2011 18:45
#33868 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Mora se malo zasladiti nakon janjetine.


- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
-
Zizi505
- Posts: 9330
- Joined: 25/04/2011 14:06
#33871 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Jesam
Hvala
Hvala
Last edited by Zizi505 on 05/09/2019 00:37, edited 1 time in total.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#33873 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Samo da napisem ovim "bosanskim" kuharima, nemojte se zaletiti ko ja pa kupiti TESCO pesto...vala je ruzan k'o i onaj madzarski AARGHI...daleko najbolji BARILIN, cijena opravda kvalitet..
I kad pravite pastu sa pestom, da li stavite pola one teglice ili napr 2-3 kasike istog?
@stakasa kako si dobila ovako gust sos? Preodlicno izgleda..
I kad pravite pastu sa pestom, da li stavite pola one teglice ili napr 2-3 kasike istog?
@stakasa kako si dobila ovako gust sos? Preodlicno izgleda..
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#33875 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Sad tako, sljedeci put cu u rernu. Daj recept. Dodao sam
paradajza pred kraj
@Nisrin
Izblendo. Izvadio medo, lovor i ruznarin pa izblendo. Zato je gusto onako
paradajza pred kraj
@Nisrin
Izblendo. Izvadio medo, lovor i ruznarin pa izblendo. Zato je gusto onako







