Nije bolest sve što boli.tempuser wrote:Da citiram malo s profila:
Moamera Spahic Da vam Allah bude na pomoći, i da se dijete sto prije vrati kuci. Sta god pročitam suze mi krenu, emocije me deru, evo i sad Molim Allah da dijete sve ovo progura bez ikakvih trauma. Amin.
Draga moja sestro neznana, nikad te nisam ni vidjela ni čuala a toliko me je pogodilo tvoje iskušenje, ne samo mene nego sestre širom svijeta, onda kažem hvala Ya Rabbi na uputi, hvala Ti što sam dio ummeta Tvog najodabranijeg Poslanika Muhammeda s.a.v.s., pa je ovo tvoje iskušenje, iskušenje svih nas, Gospodara molim da vas osnaži a Lavu, heroju Ejjubu dadne snage, da sve ovo prevaziđe bez bilo kakvih posljedica i što prije se vrati kući Allahume amin! Ejjub nije samo heroj svoga brace, on je heroj ummeta, a sad ummet dovi za njeg i njegove roditelje da pravda pobjedi Allahume amin!
A dijete, Lav i heroj ubilo covjeka!Pa ti reci da su ovo normalni ljudi, a ne vjerski fanatizam koji ce za sve naci opravdanje pa i za delikventnicko ubistvo?!?!?!
Ono kad zločin pokušaš opravdati vjerom....

