za luk ne mogu nis da obecam, al siru mogu dati jos jednu sansu. mada nevoljkosamsonsam wrote: probaj jednom,samo malo luka stavis da osjetis razliku sa i bez![]()
moja zena je isto tako govorila za kozji ili ovcji sir,nema sanse...dok nije dobila na pladnju par razlicitih vrsta sira...probala,kaze dobri...onda joj pokazem sta je probala, izmedju ostalog mladi kozji sir i manchego...otad jede
jednom jogurt od ovcijeg mlijeka u gostima progutala nazor, da se ljudi ne uvrijede.. kozji sir slicna prica, mislila da je klasicna feta. ispljuvala u salvetu i otrcala da nadjem nes popijem i neutralisem okus
brie i camembert su moj fazon






