Ramo i king shisha na aparatimaBobi wrote:clio dci 120 14 dana out...komentarisanje meneovo nesto kao žuti u nogometu
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33776 Re: Zeničani
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#33777 Re: Zeničani
a fino sam im rek'o da pisu o topu
al jok
al jok
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#33778 Re: Zeničani
Mislili smo da je nemoguće, ali vjerujem kako ćemo se svi složiti da je tema danas dotaklo novo dno.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#33779 Re: Zeničani
u ovom gradu(a shodno i tome i svemu vezano za isti)vise nista nije nemoguce...ExNihilo wrote:Mislili smo da je nemoguće, ali vjerujem kako ćemo se svi složiti da je tema danas dotaklo novo dno.
sve mi se vise cini da je @norm uradio pravu stvar
-
Mustang1
- Posts: 29946
- Joined: 29/12/2010 17:31
#33780 Re: Zeničani
Izbaci mi na fb.u neko slikao dijete sa topom. Okolo vise raje nego na Bilinom danaskamen spoticanja wrote:a fino sam im rek'o da pisu o topu
al jok
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#33781 Re: Zeničani
Ljudi, ja samo objasnjavam koji su izrazi u psovkama karakteristicni za zanicu, raspitujem se kaznenoj politici na klixu, i dajem doprinos boljem razumjevanju pretpostavljene nevinosti. Psovke su naravno vulgarne, ali i to je dio gradskog duha i ne vjerujem da ima neko koga to sablaznjava posebno zbog toga da je sve drugo u nasem drustvu vulgarno do perverzije.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#33782 Re: Zeničani
Ja se zaposlio, kraj teme 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#33783 Re: Zeničani
tooo kraljuJimmy McNulty wrote:Ja se zaposlio, kraj teme
konacno nesto dobro
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#33784 Re: Zeničani
Bio sam i ja prosle sedmice, atrakcija..500 ljudi bilo..Mustang1 wrote:Izbaci mi na fb.u neko slikao dijete sa topom. Okolo vise raje nego na Bilinom danaskamen spoticanja wrote:a fino sam im rek'o da pisu o topu
al jok
Pogotovo kad je lijepo vrijeme kao danas.
Do iduce godine mogu cudo napraviti gore ako bude smisla i novca.
Kazu za 27 noc ce artiljerija biti pojacana pa se pripremite
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#33785 Re: Zeničani
hoce li biti na sehuru?Nivelacija wrote:Bio sam i ja prosle sedmice, atrakcija..500 ljudi bilo..Mustang1 wrote:Izbaci mi na fb.u neko slikao dijete sa topom. Okolo vise raje nego na Bilinom danaskamen spoticanja wrote:a fino sam im rek'o da pisu o topu
al jok
Pogotovo kad je lijepo vrijeme kao danas.
Do iduce godine mogu cudo napraviti gore ako bude smisla i novca.
Kazu za 27 noc ce artiljerija biti pojacana pa se pripremite
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33786 Re: Zeničani
naveo si dizelaša na tanak ledTempo wrote:Ljudi, ja samo objasnjavam koji su izrazi u psovkama karakteristicni za zanicu, raspitujem se kaznenoj politici na klixu, i dajem doprinos boljem razumjevanju pretpostavljene nevinosti. Psovke su naravno vulgarne, ali i to je dio gradskog duha i ne vjerujem da ima neko koga to sablaznjava posebno zbog toga da je sve drugo u nasem drustvu vulgarno do perverzije.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#33787 Re: Zeničani
drugim rijecimaCasual's wrote:naveo si dizelaša na tanak ledTempo wrote:Ljudi, ja samo objasnjavam koji su izrazi u psovkama karakteristicni za zanicu, raspitujem se kaznenoj politici na klixu, i dajem doprinos boljem razumjevanju pretpostavljene nevinosti. Psovke su naravno vulgarne, ali i to je dio gradskog duha i ne vjerujem da ima neko koga to sablaznjava posebno zbog toga da je sve drugo u nasem drustvu vulgarno do perverzije.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#33788 Re: Zeničani
@Kamen prosetaj malo, ljudi su stvarno ok, dosta male djece, pozitivna neka vibra..pa predlozi jos rokanja 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#33789 Re: Zeničani
Nivelacija wrote:@Kamen prosetaj malo, ljudi su stvarno ok, dosta male djece, pozitivna neka vibra..pa predlozi jos rokanja
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#33790 Re: Zeničani
Jimmy McNulty wrote:Ja se zaposlio, kraj teme
Nadam se da si uspio naći normalan posao
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#33791 Re: Zeničani
Dobra firma, radno mjesto grozno, plata ok. Izdurat će se dok ne bude šta bolje.Throttle wrote:Jimmy McNulty wrote:Ja se zaposlio, kraj temedobra
Nadam se da si uspio naći normalan posao
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#33792 Re: Zeničani
Sretno, Džimi.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
#33793 Re: Zeničani
Jimmy McNulty wrote:Ja se zaposlio, kraj teme
gdje?
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#33794 Re: Zeničani
Poslovi građevinskog tipa 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#33796 Re: Zeničani
hajde bice dobar ten kad izadjes medju koke u Carpe DiemJimmy McNulty wrote:Poslovi građevinskog tipa
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#33797 Re: Zeničani
Jesil na terenu, il kuci svaki dan
- Atego
- Posts: 816
- Joined: 21/02/2018 19:38
#33800 Re: Zeničani
Il hering ? Da ti svirnem u tunelu 
