Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33776 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Bobi wrote:clio dci 120 14 dana out...komentarisanje mene :mrgreen: ovo nesto kao žuti u nogometu :mrgreen:
Ramo i king shisha na aparatima :lol:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#33777 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

a fino sam im rek'o da pisu o topu
al jok
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#33778 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Mislili smo da je nemoguće, ali vjerujem kako ćemo se svi složiti da je tema danas dotaklo novo dno.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#33779 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

ExNihilo wrote:Mislili smo da je nemoguće, ali vjerujem kako ćemo se svi složiti da je tema danas dotaklo novo dno.
u ovom gradu(a shodno i tome i svemu vezano za isti)vise nista nije nemoguce...
sve mi se vise cini da je @norm uradio pravu stvar
Mustang1
Posts: 29946
Joined: 29/12/2010 17:31

#33780 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

kamen spoticanja wrote:a fino sam im rek'o da pisu o topu
al jok
Izbaci mi na fb.u neko slikao dijete sa topom. Okolo vise raje nego na Bilinom danas :D
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#33781 Re: Zeničani

Post by Tempo »

Ljudi, ja samo objasnjavam koji su izrazi u psovkama karakteristicni za zanicu, raspitujem se kaznenoj politici na klixu, i dajem doprinos boljem razumjevanju pretpostavljene nevinosti. Psovke su naravno vulgarne, ali i to je dio gradskog duha i ne vjerujem da ima neko koga to sablaznjava posebno zbog toga da je sve drugo u nasem drustvu vulgarno do perverzije.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#33782 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Ja se zaposlio, kraj teme :lol:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#33783 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Jimmy McNulty wrote:Ja se zaposlio, kraj teme :lol:
tooo kralju
konacno nesto dobro
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#33784 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Mustang1 wrote:
kamen spoticanja wrote:a fino sam im rek'o da pisu o topu
al jok
Izbaci mi na fb.u neko slikao dijete sa topom. Okolo vise raje nego na Bilinom danas :D
Bio sam i ja prosle sedmice, atrakcija..500 ljudi bilo..
Pogotovo kad je lijepo vrijeme kao danas.
Do iduce godine mogu cudo napraviti gore ako bude smisla i novca.
Kazu za 27 noc ce artiljerija biti pojacana pa se pripremite 8-)
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#33785 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Nivelacija wrote:
Mustang1 wrote:
kamen spoticanja wrote:a fino sam im rek'o da pisu o topu
al jok
Izbaci mi na fb.u neko slikao dijete sa topom. Okolo vise raje nego na Bilinom danas :D
Bio sam i ja prosle sedmice, atrakcija..500 ljudi bilo..
Pogotovo kad je lijepo vrijeme kao danas.
Do iduce godine mogu cudo napraviti gore ako bude smisla i novca.
Kazu za 27 noc ce artiljerija biti pojacana pa se pripremite 8-)
hoce li biti na sehuru? :mrgreen:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33786 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Tempo wrote:Ljudi, ja samo objasnjavam koji su izrazi u psovkama karakteristicni za zanicu, raspitujem se kaznenoj politici na klixu, i dajem doprinos boljem razumjevanju pretpostavljene nevinosti. Psovke su naravno vulgarne, ali i to je dio gradskog duha i ne vjerujem da ima neko koga to sablaznjava posebno zbog toga da je sve drugo u nasem drustvu vulgarno do perverzije.
naveo si dizelaša na tanak led
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#33787 Re: Zeničani

Post by Tempo »

Casual's wrote:
Tempo wrote:Ljudi, ja samo objasnjavam koji su izrazi u psovkama karakteristicni za zanicu, raspitujem se kaznenoj politici na klixu, i dajem doprinos boljem razumjevanju pretpostavljene nevinosti. Psovke su naravno vulgarne, ali i to je dio gradskog duha i ne vjerujem da ima neko koga to sablaznjava posebno zbog toga da je sve drugo u nasem drustvu vulgarno do perverzije.
naveo si dizelaša na tanak led
drugim rijecima
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#33788 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

@Kamen prosetaj malo, ljudi su stvarno ok, dosta male djece, pozitivna neka vibra..pa predlozi jos rokanja 8-)
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#33789 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Nivelacija wrote:@Kamen prosetaj malo, ljudi su stvarno ok, dosta male djece, pozitivna neka vibra..pa predlozi jos rokanja 8-)
:mrgreen: :evil:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#33790 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Jimmy McNulty wrote:Ja se zaposlio, kraj teme :lol:
:lol: dobra
Nadam se da si uspio naći normalan posao :thumbup:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#33791 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Throttle wrote:
Jimmy McNulty wrote:Ja se zaposlio, kraj teme :lol:
:lol: dobra
Nadam se da si uspio naći normalan posao :thumbup:
Dobra firma, radno mjesto grozno, plata ok. Izdurat će se dok ne bude šta bolje.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#33792 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Sretno, Džimi.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#33793 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Jimmy McNulty wrote:Ja se zaposlio, kraj teme :lol:

:thumbup:

gdje?
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#33794 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Poslovi građevinskog tipa :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#33795 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

ok
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#33796 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Jimmy McNulty wrote:Poslovi građevinskog tipa :D
hajde bice dobar ten kad izadjes medju koke u Carpe Diem :mrgreen:
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#33797 Re: Zeničani

Post by smartXL »

Jesil na terenu, il kuci svaki dan
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#33798 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Kod kuće.
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#33799 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Jel to euroasfalt? :D
User avatar
Atego
Posts: 816
Joined: 21/02/2018 19:38

#33800 Re: Zeničani

Post by Atego »

Il hering ? Da ti svirnem u tunelu :mrgreen:
Post Reply