Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#33751 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

ko te toliko iznervirao?
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#33752 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Tempo wrote:
clio_dci120 wrote:De ti meni zaljepi ovdje neki pozitivni zakonski propis u kojem se spominje termin objektivna stvarnost? U pravnoj terminologiji tog pojma nema, jer da ima, isti bi bio unijet u bar jedan tekst zakona.

Vrijeme inkvizicije je davno proslo. Drugo je kada javnost prije izricanja presude osudi pocinitelje djela, u kojima su svi elementi samog izvrsenja dijela toliko ocigledni, da je van svake razumne sumnje da optuzeni nije zaista i pocinio k. djelo koje mu se stavlja na teret (kao sto je slucaj onog pijacna sto je u N. Tranviku pregazio i ubio majku sa djecom).
Medjutim, u oba slucaja koja sam ja spomenuo vrlo je opasno nekoga osudjivati, jer narocito nisu poznate ni cinjenice na osnovu kojih bi i laik mogao izvuci nekakav zakljucak. Danas je to taj nastavnik, sutra to mozes biti ti ili ja.

A ti umanjujes zlocine Milosevica, kada ih stavljas u isti kos sa stelom kod polaganja vozackog.

ja ti pamet ne mogu dati. samo savjet: vise citaj, manje pisi.
Od takvih kao ti mogu samo prostakluke procitati, mislim svaka druga ti rijec spolni organ i opcenje....ne namjeravam se uciti ulicnoj skoli i prostaklucima. Ocigledno da je da si u manjku sa vokabularom, pa to nadomjestis rijecima kojima ljude ulica uci.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#33753 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ali realno, na forumu ni ne ocekujem da pise samo intelektualna elita. :-D
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#33754 Re: Zeničani

Post by Tempo »

kakavdanakneiskustvu wrote:ko te toliko iznervirao?
ma ovaj degenerik gore. covjek je hem panglu, hem ima potebu da kenja, hem je elementarno nepismen, hem je vjerovatno u sluzbi ovih gangstera u vlasti ili gangstera koji pretenduju da budu u vlasti. kako se to zove trol? bot?
ma jebat ga.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#33755 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Nadam se da ce administracija foruma reagovati, ima materijala.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#33756 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Tempo wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:ko te toliko iznervirao?
ma ovaj degenerik gore. covjek je hem panglu, hem ima potebu da kenja, hem je elementarno nepismen, hem je vjerovatno u sluzbi ovih gangstera u vlasti ili gangstera koji pretenduju da budu u vlasti. kako se to zove trol? bot?
ma jebat ga.
Dokaz tvoje pismenosti je tvoj rijecnik, kao da si na petlji odrasto. :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#33757 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

ne daj se
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#33758 Re: Zeničani

Post by Tempo »

clio_dci120 wrote:
Tempo wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:ko te toliko iznervirao?
ma ovaj degenerik gore. covjek je hem panglu, hem ima potebu da kenja, hem je elementarno nepismen, hem je vjerovatno u sluzbi ovih gangstera u vlasti ili gangstera koji pretenduju da budu u vlasti. kako se to zove trol? bot?
ma jebat ga.
Dokaz tvoje pismenosti je tvoj rijecnik, kao da si na petlji odrasto. :lol:

pa ja sam iz zenice. kod nas se tako govori.

znas li kako psuje djete iz mjesovitog braka, od oca iz crkvica i majke iz blatuse?
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#33759 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Znaci, po ovome sto si napisao, glavna rijec u zenickom vokabularu je kur*c i jeb*nje...
Lijepa slika Zenice i Zenicana. :izet:

Nije ni cudo sto se sarajlijama od takvih dize kosa na glavi. :izet:
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#33760 Re: Zeničani

Post by Tempo »

clio_dci120 wrote:Znaci, po ovome sto si napisao, glavna rijec u zenickom vokabularu je kur*c i jeb*nje...
Lijepa slika Zenice i Zenicana. :izet:

Nije ni cudo sto se sarajlijama od takvih dize kosa na glavi. :izet:
jest.


nego, znas li ili ne znas?
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#33761 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Pa se onda cudimo odakle toliko nasilje medju djecom...nadam se da nisi roditelj. :run:
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#33762 Re: Zeničani

Post by Tempo »

clio_dci120 wrote:Pa se onda cudimo odakle toliko nasilje medju djecom...nadam se da nisi roditelj. :run:

vidim da vrdas, pa cu ti ja reci kako psuje djete iz mjesovitog braka, od oca iz crkvica i mame iz blatuse. psuje ovako:

mrš pička ti materina usta
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#33763 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Necu se spustati na tvoj nivo. Dokaz, nadam se samo tvoje, a nikako cjelokupno zenicke, kulture i identiteta.

I ne pise se usta, nego u usta. :-)

Sad cu nazvati predsjednika stranke da ti sredi ban. Pa-pa. :lol: :lol:
Ode sada, popio sam kaficu i ugodno proveo vrijeme ubijajuci dosadu.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#33764 Re: Zeničani

Post by Tempo »

clio_dci120 wrote:Necu se spustati na tvoj nivo. Dokaz, nadam se samo tvoje, a nikako cjelokupno zenicke, kulture i identiteta.

I ne pise se usta, nego u usta. :-)

niko iz zenice ne kaze jebem te u usta, a cijela zenica kaze jebem te usta.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#33765 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Kultura se ne uci u skoli, nego u kuci. Nadam se da nisi roditelj.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#33766 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ispusuj se jos malo, olaksaj se...
Sad ce predsjednik moje stranke da sredi ban. :lol: :lol:
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#33767 Re: Zeničani

Post by Tempo »

clio_dci120 wrote:I :lol: :lol:
eto... objasnjavas budali kako zenicani psuju, a on odmah otvorio usta.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#33768 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Tempo wrote:
clio_dci120 wrote:Necu se spustati na tvoj nivo. Dokaz, nadam se samo tvoje, a nikako cjelokupno zenicke, kulture i identiteta.

I ne pise se usta, nego u usta. :-)

niko iz zenice ne kaze jebem te u usta, a cijela zenica kaze jebem te usta.
Mora da je upravo tebi ta "tvoja" cijela Zenica upucivala ovakve psovke, pa si dobro utvrdio, ali nazalost, zbog toga postao tako ozlojadjen.

Nazalost, kako svi koji su iole pametni odavno otisli ili se pripremaju da odu iz ovoga grada, takvi kao ti polako preuzimaju primat u drustvu. Svakodnevna ubistva, pljacke, pa i pedofolija, dolaze upravo iz takvih porodica kao sto je tvoja.
Ne zelim nikako vjerovati da si ti odraz zenicke raje i drustva.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#33769 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Image

Je li to ta tvoja zenicka raja, sa tobom na celu?
Poyy. :-D
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#33770 Re: Zeničani

Post by Tempo »

clio_dci120 wrote:
Tempo wrote:
clio_dci120 wrote:Necu se spustati na tvoj nivo. Dokaz, nadam se samo tvoje, a nikako cjelokupno zenicke, kulture i identiteta.

I ne pise se usta, nego u usta. :-)

niko iz zenice ne kaze jebem te u usta, a cijela zenica kaze jebem te usta.
Mora da je upravo tebi ta "tvoja" cijela Zenica upucivala ovakve psovke, pa si dobro utvrdio, ali nazalost, zbog toga postao tako ozlojadjen.

Nazalost, kako svi koji su iole pametni odavno otisli ili se pripremaju da odu iz ovoga grada, takvi kao ti polako preuzimaju primat u drustvu. Svakodnevna ubistva, pljacke, pa i pedofolija, dolaze upravo iz takvih porodica kao sto je tvoja.
Ne zelim nikako vjerovati da si ti odraz zenicke raje i drustva.
ma jok ba. to je tradicionalni zenicki nacin komunikacije sa seljacima.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#33771 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Primitivan nivo komunikacije. :thumbup:
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#33772 Re: Zeničani

Post by Tempo »

clio_dci120 wrote:Primitivan nivo komunikacije. :thumbup:
to je subkulturni fenomen a ne predmet evaluacije.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#33773 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Jeste bezeze :mrgreen: , pa ste se castite toliko, sutra ako se negdje sretnete kako cete pogledat jedan drugom u oci ?
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#33774 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ne kontam cemu brisanje mojih postova ?
Valjda je svrsihodnije da obrises njegove prostakluke...
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#33775 Re: Zeničani

Post by Bobi »

clio dci 120 14 dana out...komentarisanje mene :mrgreen: ovo nesto kao žuti u nogometu :mrgreen:
Post Reply