Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
#33751 Re: Zeničani
ko te toliko iznervirao?
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33752 Re: Zeničani
Od takvih kao ti mogu samo prostakluke procitati, mislim svaka druga ti rijec spolni organ i opcenje....ne namjeravam se uciti ulicnoj skoli i prostaklucima. Ocigledno da je da si u manjku sa vokabularom, pa to nadomjestis rijecima kojima ljude ulica uci.Tempo wrote:clio_dci120 wrote:De ti meni zaljepi ovdje neki pozitivni zakonski propis u kojem se spominje termin objektivna stvarnost? U pravnoj terminologiji tog pojma nema, jer da ima, isti bi bio unijet u bar jedan tekst zakona.
Vrijeme inkvizicije je davno proslo. Drugo je kada javnost prije izricanja presude osudi pocinitelje djela, u kojima su svi elementi samog izvrsenja dijela toliko ocigledni, da je van svake razumne sumnje da optuzeni nije zaista i pocinio k. djelo koje mu se stavlja na teret (kao sto je slucaj onog pijacna sto je u N. Tranviku pregazio i ubio majku sa djecom).
Medjutim, u oba slucaja koja sam ja spomenuo vrlo je opasno nekoga osudjivati, jer narocito nisu poznate ni cinjenice na osnovu kojih bi i laik mogao izvuci nekakav zakljucak. Danas je to taj nastavnik, sutra to mozes biti ti ili ja.
A ti umanjujes zlocine Milosevica, kada ih stavljas u isti kos sa stelom kod polaganja vozackog.
ja ti pamet ne mogu dati. samo savjet: vise citaj, manje pisi.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33753 Re: Zeničani
Ali realno, na forumu ni ne ocekujem da pise samo intelektualna elita. 
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#33754 Re: Zeničani
ma ovaj degenerik gore. covjek je hem panglu, hem ima potebu da kenja, hem je elementarno nepismen, hem je vjerovatno u sluzbi ovih gangstera u vlasti ili gangstera koji pretenduju da budu u vlasti. kako se to zove trol? bot?kakavdanakneiskustvu wrote:ko te toliko iznervirao?
ma jebat ga.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33755 Re: Zeničani
Nadam se da ce administracija foruma reagovati, ima materijala.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33756 Re: Zeničani
Dokaz tvoje pismenosti je tvoj rijecnik, kao da si na petlji odrasto.Tempo wrote:ma ovaj degenerik gore. covjek je hem panglu, hem ima potebu da kenja, hem je elementarno nepismen, hem je vjerovatno u sluzbi ovih gangstera u vlasti ili gangstera koji pretenduju da budu u vlasti. kako se to zove trol? bot?kakavdanakneiskustvu wrote:ko te toliko iznervirao?
ma jebat ga.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#33758 Re: Zeničani
clio_dci120 wrote:Dokaz tvoje pismenosti je tvoj rijecnik, kao da si na petlji odrasto.Tempo wrote:ma ovaj degenerik gore. covjek je hem panglu, hem ima potebu da kenja, hem je elementarno nepismen, hem je vjerovatno u sluzbi ovih gangstera u vlasti ili gangstera koji pretenduju da budu u vlasti. kako se to zove trol? bot?kakavdanakneiskustvu wrote:ko te toliko iznervirao?
ma jebat ga.
pa ja sam iz zenice. kod nas se tako govori.
znas li kako psuje djete iz mjesovitog braka, od oca iz crkvica i majke iz blatuse?
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33759 Re: Zeničani
Znaci, po ovome sto si napisao, glavna rijec u zenickom vokabularu je kur*c i jeb*nje...
Lijepa slika Zenice i Zenicana.
Nije ni cudo sto se sarajlijama od takvih dize kosa na glavi.
Lijepa slika Zenice i Zenicana.
Nije ni cudo sto se sarajlijama od takvih dize kosa na glavi.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#33760 Re: Zeničani
jest.clio_dci120 wrote:Znaci, po ovome sto si napisao, glavna rijec u zenickom vokabularu je kur*c i jeb*nje...
Lijepa slika Zenice i Zenicana.
Nije ni cudo sto se sarajlijama od takvih dize kosa na glavi.
nego, znas li ili ne znas?
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33761 Re: Zeničani
Pa se onda cudimo odakle toliko nasilje medju djecom...nadam se da nisi roditelj. 
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#33762 Re: Zeničani
clio_dci120 wrote:Pa se onda cudimo odakle toliko nasilje medju djecom...nadam se da nisi roditelj.
vidim da vrdas, pa cu ti ja reci kako psuje djete iz mjesovitog braka, od oca iz crkvica i mame iz blatuse. psuje ovako:
mrš pička ti materina usta
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33763 Re: Zeničani
Necu se spustati na tvoj nivo. Dokaz, nadam se samo tvoje, a nikako cjelokupno zenicke, kulture i identiteta.
I ne pise se usta, nego u usta.
Sad cu nazvati predsjednika stranke da ti sredi ban. Pa-pa.

Ode sada, popio sam kaficu i ugodno proveo vrijeme ubijajuci dosadu.
I ne pise se usta, nego u usta.
Sad cu nazvati predsjednika stranke da ti sredi ban. Pa-pa.
Ode sada, popio sam kaficu i ugodno proveo vrijeme ubijajuci dosadu.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#33764 Re: Zeničani
clio_dci120 wrote:Necu se spustati na tvoj nivo. Dokaz, nadam se samo tvoje, a nikako cjelokupno zenicke, kulture i identiteta.
I ne pise se usta, nego u usta.
niko iz zenice ne kaze jebem te u usta, a cijela zenica kaze jebem te usta.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33765 Re: Zeničani
Kultura se ne uci u skoli, nego u kuci. Nadam se da nisi roditelj.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33766 Re: Zeničani
Ispusuj se jos malo, olaksaj se...
Sad ce predsjednik moje stranke da sredi ban.

Sad ce predsjednik moje stranke da sredi ban.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#33767 Re: Zeničani
eto... objasnjavas budali kako zenicani psuju, a on odmah otvorio usta.clio_dci120 wrote:I![]()
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33768 Re: Zeničani
Mora da je upravo tebi ta "tvoja" cijela Zenica upucivala ovakve psovke, pa si dobro utvrdio, ali nazalost, zbog toga postao tako ozlojadjen.Tempo wrote:clio_dci120 wrote:Necu se spustati na tvoj nivo. Dokaz, nadam se samo tvoje, a nikako cjelokupno zenicke, kulture i identiteta.
I ne pise se usta, nego u usta.
niko iz zenice ne kaze jebem te u usta, a cijela zenica kaze jebem te usta.
Nazalost, kako svi koji su iole pametni odavno otisli ili se pripremaju da odu iz ovoga grada, takvi kao ti polako preuzimaju primat u drustvu. Svakodnevna ubistva, pljacke, pa i pedofolija, dolaze upravo iz takvih porodica kao sto je tvoja.
Ne zelim nikako vjerovati da si ti odraz zenicke raje i drustva.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33769 Re: Zeničani

Je li to ta tvoja zenicka raja, sa tobom na celu?
Poyy.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#33770 Re: Zeničani
ma jok ba. to je tradicionalni zenicki nacin komunikacije sa seljacima.clio_dci120 wrote:Mora da je upravo tebi ta "tvoja" cijela Zenica upucivala ovakve psovke, pa si dobro utvrdio, ali nazalost, zbog toga postao tako ozlojadjen.Tempo wrote:clio_dci120 wrote:Necu se spustati na tvoj nivo. Dokaz, nadam se samo tvoje, a nikako cjelokupno zenicke, kulture i identiteta.
I ne pise se usta, nego u usta.
niko iz zenice ne kaze jebem te u usta, a cijela zenica kaze jebem te usta.
Nazalost, kako svi koji su iole pametni odavno otisli ili se pripremaju da odu iz ovoga grada, takvi kao ti polako preuzimaju primat u drustvu. Svakodnevna ubistva, pljacke, pa i pedofolija, dolaze upravo iz takvih porodica kao sto je tvoja.
Ne zelim nikako vjerovati da si ti odraz zenicke raje i drustva.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33771 Re: Zeničani
Primitivan nivo komunikacije. 
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#33772 Re: Zeničani
to je subkulturni fenomen a ne predmet evaluacije.clio_dci120 wrote:Primitivan nivo komunikacije.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#33773 Re: Zeničani
Jeste bezeze
, pa ste se castite toliko, sutra ako se negdje sretnete kako cete pogledat jedan drugom u oci ?
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33774 Re: Zeničani
Ne kontam cemu brisanje mojih postova ?
Valjda je svrsihodnije da obrises njegove prostakluke...
Valjda je svrsihodnije da obrises njegove prostakluke...
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#33775 Re: Zeničani
clio dci 120 14 dana out...komentarisanje mene
ovo nesto kao žuti u nogometu 
