Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#33751 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Soon the science will not only be able to slow down the ageing of the cells, soon the science will fix the cells to the state and so we will become eternal.
Only accidents, crimes, wars, will still kill us but unfortunately, crimes, wars, will multiply.
I love football. Thank you!
Only accidents, crimes, wars, will still kill us but unfortunately, crimes, wars, will multiply.
I love football. Thank you!
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#33752 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
I taman kad se uspijes "zastiti", odapnes. 
Nego ja navratila da na slikama naparim oci a vi ko da niko nista kuhao nije - sram vas bilo .
[/quote]
Ja nikad nista ne kuvam..
a i kad skuvam, nije za slike..
nedefinisana masa..
Nego ja navratila da na slikama naparim oci a vi ko da niko nista kuhao nije - sram vas bilo .
Ja nikad nista ne kuvam..
a i kad skuvam, nije za slike..
nedefinisana masa..
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#33753 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
KING ERIC!pizarro wrote:Soon the science will not only be able to slow down the ageing of the cells, soon the science will fix the cells to the state and so we will become eternal.
Only accidents, crimes, wars, will still kill us but unfortunately, crimes, wars, will multiply.
I love football. Thank you!
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#33754 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
dobro izgledaćiribiribela wrote:Danas pilece "pljeskavice" i neki krompir
Jucer neke kineske noodles sa mljevenom piletinom i povrcem
Opet sam gladna
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#33755 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
malo kuhano,malo zapeceno jel...moonca wrote:~`` kuvana piletina& karfiol& prokule sa curry _ em~~ zapecene u rerni
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#33756 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
vratio se zan pol bajro iz bosne pa vas lozi k'o hepo kocke

- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#33757 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
lagana hrana za (zadnje) tople dane...salata sa falafelom


ka'e ko zna, bolje od pecene teletine



ka'e ko zna, bolje od pecene teletine
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33758 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Jako lijepo izgleda-samsonsam wrote:lagana hrana za (zadnje) tople dane...salata sa falafelom![]()
ka'e ko zna, bolje od pecene teletine![]()
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#33759 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Nisam ih nikad pravila, a jela x puta...kad su suhe i gusim se dok jedem i bezveze zacini kazem sebi- e sto si jela, jela si...
Onda opet naletim na dobre, pogladim stomak- joj jes' dobro.
Onda opet naletim na dobre, pogladim stomak- joj jes' dobro.
- SmokingMan
- Posts: 22600
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#33760 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
samsonsam wrote:i nesto malo slatko![]()
Kao veliki ljubitelj kolača/torti,sve hvalospjevke.
- Sara03
- Posts: 3336
- Joined: 22/02/2017 03:17
#33761 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Svaka čast!samsonsam wrote:i nesto malo slatko![]()
- Jack Be Nimble
- Posts: 11669
- Joined: 15/01/2010 18:31
-
John Cleese
- Posts: 42920
- Joined: 25/05/2010 18:30
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33764 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
No, ovo jelo od -stakasa- nije na kasiku- to je -pirjan ili kako vec ko naziva...
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33766 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Da, ok .. ali tecnost/broth. ispari..-moji su to nazivali - pilav..stakasa wrote:Nije pirjan nego riza u tepsiji. Suha. Uprzio mljevenu papriku s lukom na pocetku
Stavio mladog luka da ocistim sto ima u frizideru i puno mrkve. To je svo povrce
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#33767 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ja, pilav. Ne mjesa se i jaka vatramoonca wrote:Da, ok .. ali tecnost/broth. ispari..-moji su to nazivali - pilav..stakasa wrote:Nije pirjan nego riza u tepsiji. Suha. Uprzio mljevenu papriku s lukom na pocetku
Stavio mladog luka da ocistim sto ima u frizideru i puno mrkve. To je svo povrce--volim to jelo- jednom sam napravila sa piletinom i komoracem.. nezaboravan..
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33768 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..stakasa wrote:Ja, pilav. Ne mjesa se i jaka vatramoonca wrote:Da, ok .. ali tecnost/broth. ispari..-moji su to nazivali - pilav..stakasa wrote:Nije pirjan nego riza u tepsiji. Suha. Uprzio mljevenu papriku s lukom na pocetku
Stavio mladog luka da ocistim sto ima u frizideru i puno mrkve. To je svo povrce--volim to jelo- jednom sam napravila sa piletinom i komoracem.. nezaboravan..
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#33769 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Sve se može jest "na kašiku" ako si dovoljno hrabarJohn Cleese wrote:
P.S.
Sest stranica prelistah trazeci nesto za na kasiku![]()
![]()
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#33770 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Zasto pokrivas folijom?
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33771 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Da ne ispari tecnost brzo - da se piletina skuva, kao i riza- vodis racuna o omeru - riza /tecnost/
- GandalfSivi
- Posts: 22784
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#33772 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Pa cekaj barem oktobar. Vruce je jos za kasike...John Cleese wrote: Sest stranica prelistah trazeci nesto za na kasiku![]()
![]()
- GandalfSivi
- Posts: 22784
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33774 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ah-- lijepo izgledaGandalfSivi wrote:Boje ljeta...
- Dori
- Posts: 3318
- Joined: 07/03/2007 09:36
- Location: Rajvosa-X.com
#33775 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ćiribiribela wrote:Danas pilece "pljeskavice" i neki krompir








