Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...
Moderators: _BataZiv_0809 , anex
Not My Idea
Posts: 14691 Joined: 15/03/2011 23:12
Post
by Not My Idea » 16/01/2014 18:00
pa haman da je zbog ovog bila blokirana petlja
kao da su nesto bacili u Bosnu, jednog je policija drzala a on im nesto pokazivao dole u rijeci
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65949 Joined: 03/08/2010 19:04
Post
by kakavdanakneiskustvu » 16/01/2014 18:17
Norm wrote: Dobit ce oni bolje radno mjesto...Je li stvarno mislite da su oni ovo radili na svoju ruku bez znanja predpostavljenih?
teško da ima boljeg za uzimanje para
Norm
Posts: 2867 Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija
Post
by Norm » 16/01/2014 19:01
kakavdanakneiskustvu wrote: Norm wrote: Dobit ce oni bolje radno mjesto...Je li stvarno mislite da su oni ovo radili na svoju ruku bez znanja predpostavljenih?
teško da ima boljeg za uzimanje para
Ma ovo je "sica"...a ne mogu da vjerujem da si tako neiskusan
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65949 Joined: 03/08/2010 19:04
Post
by kakavdanakneiskustvu » 16/01/2014 19:10
Norm wrote: kakavdanakneiskustvu wrote: Norm wrote: Dobit ce oni bolje radno mjesto...Je li stvarno mislite da su oni ovo radili na svoju ruku bez znanja predpostavljenih?
teško da ima boljeg za uzimanje para
Ma ovo je "sica"...a ne mogu da vjerujem da si tako neiskusan
za službenike koji nisu u uniformi,neovlaštene službenike,to su najbolja mjesta za "uzimanje"
ljuspica
Posts: 1000 Joined: 02/11/2011 14:02
Post
by ljuspica » 16/01/2014 21:42
kakavdanakneiskustvu wrote: opet nema grijanja
kod mene ima
Not My Idea
Posts: 14691 Joined: 15/03/2011 23:12
Post
by Not My Idea » 16/01/2014 23:32
cenecimoveocino wrote: i kod mene mlaki radijatori
+1
Pisistratus
Posts: 861 Joined: 07/09/2012 12:10
Location: Bistue Nova
Post
by Pisistratus » 16/01/2014 23:38
Ako neko ima neki predmet, dokument ili fotku, neka se slobodno javi na pp, ili dođe lično u onu veliku žutu zgradu da porazgovaramo i izdogovaramo:
http://zemuzej.ba/?p=4509
Norm
Posts: 2867 Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija
Post
by Norm » 17/01/2014 10:03
Pisistratus wrote: Ako neko ima neki predmet, dokument ili fotku, neka se slobodno javi na pp, ili dođe lično u onu veliku žutu zgradu da porazgovaramo i izdogovaramo:
http://zemuzej.ba/?p=4509
ljuspica
Posts: 1000 Joined: 02/11/2011 14:02
Post
by ljuspica » 17/01/2014 13:56
ljuspica wrote: kakavdanakneiskustvu wrote: opet nema grijanja
kod mene ima
nema vise ni kod mene, citam da je opet neki kvar i da ce se tek sutra kvar otkloniti ...tj. tek od sutra ce pocet grijanje...
cini mi se ovaj kalorimetar kod mene mjeri i kad nema grijanja....
ljuspica
Posts: 1000 Joined: 02/11/2011 14:02
Post
by ljuspica » 17/01/2014 13:56
ljuspica wrote: kakavdanakneiskustvu wrote: opet nema grijanja
kod mene ima
nema vise ni kod mene, citam da je opet neki kvar i da ce se tek sutra kvar otkloniti ...tj. tek od sutra ce pocet grijanje...
cini mi se ovaj kalorimetar kod mene mjeri i kad nema grijanja....
Casual's
Posts: 6722 Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
Post
by Casual's » 18/01/2014 19:06
Kakve su ovo racije po gradu ? Sinoc obisli par objekata u staroj carsiji
I onaj Casino kod Dzungle,zna li se ko to drzi uopste?
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520 Joined: 11/04/2012 11:32
Post
by Jimmy McNulty » 19/01/2014 18:51
Casual's wrote: Kakve su ovo racije po gradu ? Sinoc obisli par objekata u staroj carsiji
I onaj Casino kod Dzungle,zna li se ko to drzi uopste?
Ma dobili specijalci nove Land Rovere pa da se malo prokurche.
cenecimoveocino
Posts: 2544 Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica
Post
by cenecimoveocino » 22/01/2014 13:56
Zna li neko sta ovi kopaju po Radakovu?
Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
Djubre_
Posts: 3143 Joined: 01/06/2011 23:25
Location: Iron City
Post
by Djubre_ » 22/01/2014 13:58
Gdje u radakovu? Izmedju autoputa i ceste?
Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
Warashii
Posts: 4282 Joined: 13/09/2011 12:55
Post
by Warashii » 22/01/2014 16:11
cenecimoveocino wrote: Zna li neko sta ovi kopaju po Radakovu?
Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
Ili vodovod ili rasvjetu, ako je Elko-Maric doo Mostar onda rasvjeta .