Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3376 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

pa haman da je zbog ovog bila blokirana petlja
kao da su nesto bacili u Bosnu, jednog je policija drzala a on im nesto pokazivao dole u rijeci
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65949
Joined: 03/08/2010 19:04

#3377 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Norm wrote:Dobit ce oni bolje radno mjesto...Je li stvarno mislite da su oni ovo radili na svoju ruku bez znanja predpostavljenih? :roll:


teško da ima boljeg za uzimanje para
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65949
Joined: 03/08/2010 19:04

#3378 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

imate li vode,u novoj zenici nema


p.s. došla
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#3379 Re: Zeničani

Post by Norm »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Norm wrote:Dobit ce oni bolje radno mjesto...Je li stvarno mislite da su oni ovo radili na svoju ruku bez znanja predpostavljenih? :roll:


teško da ima boljeg za uzimanje para
Ma ovo je "sica"...a ne mogu da vjerujem da si tako neiskusan ;-)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65949
Joined: 03/08/2010 19:04

#3380 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Norm wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
Norm wrote:Dobit ce oni bolje radno mjesto...Je li stvarno mislite da su oni ovo radili na svoju ruku bez znanja predpostavljenih? :roll:


teško da ima boljeg za uzimanje para
Ma ovo je "sica"...a ne mogu da vjerujem da si tako neiskusan ;-)


za službenike koji nisu u uniformi,neovlaštene službenike,to su najbolja mjesta za "uzimanje"
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65949
Joined: 03/08/2010 19:04

#3381 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

opet nema grijanja
ljuspica
Posts: 1000
Joined: 02/11/2011 14:02

#3382 Re: Zeničani

Post by ljuspica »

kakavdanakneiskustvu wrote:opet nema grijanja
kod mene ima
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2544
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#3383 Re: Zeničani

Post by cenecimoveocino »

i kod mene mlaki radijatori :evil:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3384 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

cenecimoveocino wrote:i kod mene mlaki radijatori :evil:
+1
User avatar
Pisistratus
Posts: 861
Joined: 07/09/2012 12:10
Location: Bistue Nova

#3385 Re: Zeničani

Post by Pisistratus »

Ako neko ima neki predmet, dokument ili fotku, neka se slobodno javi na pp, ili dođe lično u onu veliku žutu zgradu da porazgovaramo i izdogovaramo:

http://zemuzej.ba/?p=4509

8)
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#3386 Re: Zeničani

Post by Norm »

Pisistratus wrote:Ako neko ima neki predmet, dokument ili fotku, neka se slobodno javi na pp, ili dođe lično u onu veliku žutu zgradu da porazgovaramo i izdogovaramo:

http://zemuzej.ba/?p=4509

8)
:thumbup:
ljuspica
Posts: 1000
Joined: 02/11/2011 14:02

#3388 Re: Zeničani

Post by ljuspica »

ljuspica wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:opet nema grijanja
kod mene ima
nema vise ni kod mene, citam da je opet neki kvar i da ce se tek sutra kvar otkloniti ...tj. tek od sutra ce pocet grijanje...
cini mi se ovaj kalorimetar kod mene mjeri i kad nema grijanja.... :-)
ljuspica
Posts: 1000
Joined: 02/11/2011 14:02

#3389 Re: Zeničani

Post by ljuspica »

ljuspica wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:opet nema grijanja
kod mene ima
nema vise ni kod mene, citam da je opet neki kvar i da ce se tek sutra kvar otkloniti ...tj. tek od sutra ce pocet grijanje...
cini mi se ovaj kalorimetar kod mene mjeri i kad nema grijanja.... :-)
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#3391 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Kakve su ovo racije po gradu ? Sinoc obisli par objekata u staroj carsiji :D :-D I onaj Casino kod Dzungle,zna li se ko to drzi uopste?
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#3392 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Casual's wrote:Kakve su ovo racije po gradu ? Sinoc obisli par objekata u staroj carsiji :D :-D I onaj Casino kod Dzungle,zna li se ko to drzi uopste?
Ma dobili specijalci nove Land Rovere pa da se malo prokurche. :D
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#3393 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

neka racije...i treba svaku noc...
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#3395 Re: Zeničani

Post by snaga_znanja »

Koji je ovo put od pocetka sezone?
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2544
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#3397 Re: Zeničani

Post by cenecimoveocino »

Zna li neko sta ovi kopaju po Radakovu?


Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
Djubre_
Posts: 3143
Joined: 01/06/2011 23:25
Location: Iron City

#3398 Re: Zeničani

Post by Djubre_ »

Gdje u radakovu? Izmedju autoputa i ceste?

Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2544
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#3399 Re: Zeničani

Post by cenecimoveocino »

Da


Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#3400 Re: Zeničani

Post by Warashii »

cenecimoveocino wrote:Zna li neko sta ovi kopaju po Radakovu?


Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
Ili vodovod ili rasvjetu, ako je Elko-Maric doo Mostar onda rasvjeta .
Post Reply