FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#3376 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by shiljak »

Neko reče da se Senad Hadžifejzović drogira?? :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#3377 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Banksy »

KatarinaKosaca wrote:
DaysleepeR wrote:Evo šta kaže Boro Kontić, doajen TV posla u BiH.
Ta će Boro Kontić, vidi šta kažu forumski medijski gurui :D
Ja tebi serdare, ti meni vojvodo ...
BK je blizak prijatelj SH-a.
Mada, da mu je pravi prijatelj stavio bi ga pred sebe i ozbiljno porazgovarao s njim ...
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3378 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

shiljak wrote:Neko reče da se Senad Hadžifejzović drogira?? :D
povlaci chize po onom stolu prije face2facea i dnevnika.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#3379 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Styling »

karanana wrote:
shiljak wrote:Neko reče da se Senad Hadžifejzović drogira?? :D
povlaci chize po onom stolu prije face2facea i dnevnika.
Ma, nećemo pretjerivati. Čovjek ga voli mahnuti ali nećemo sada na pravdi Boga od njega napraviti narkomana. Nema smisla.
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#3380 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by shiljak »

Pa ima li gdje, neki članak ili nešto o tome? Ili se samo priča :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#3381 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Banksy »

shiljak wrote:Pa ima li gdje, neki članak ili nešto o tome? Ili se samo priča :D
:lol:
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#3382 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Diwan »

KatarinaKosaca wrote:
Diwan wrote: pogledati pod 'malagrađanstvo'.

Ljudi koji ubiru poene na tuđoj muci, odnosno koji zračak radosti koji je hvala Bogu donijela reprezentacija u ovo sivilo naše stvarnosti pretvaraju u svoju korist i promidžbu. Pogledati pod 'malograđanstvo'.
Daj nam link za ovu naučnu definiciju :D , poveži to sa FAce tv i molim te, odgovori na pitanja koja sam ti postavila u replici.
hljeba i igara
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3383 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

Diwan wrote:hljeba i igara
Očekivan odgovor, hvala

A što se tiče, šta se priča i šta se govori.. Neki dan su u emisiji kod Stankovića na HTV članovi _dubioze indirektno rekli da konzumiraju neke supstance. Čini li to njihovu muziku i tekstove manje vrijednim?
Meni je puno ozbijnija optužba baš na ovoj temi da liči na pedofila nego ova oko gudre.
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#3384 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mali_balon »

Ovdje neki brane ovu fejs tv ko da im je senad babo. Svasta.
A pa eto senad je bio i pedofil i alkoholicar vrijeme je da bude i narkoman.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#3385 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by madner »

Pedofil nije.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#3386 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by uglavnomja »

ako mere neka informacija o tome da li se velid zaista napio :?

mislim znam mu nesto familije, pice im nije ni pod razno u zivotu ...

ali to je nebitno, nakon visedecinijskog iskustva, osobnog i gledanja drugih, mogu samo reci da velid nije bio pijan! ne ponasa se pijan covjek onako. niti se ljuljao, nije petljao jezakom (malo je razvalcio :D ), nije ponavljao, nije peglao, nije pokusavao dominirati, nije, u krajnjoj liniji, pricao gluposti ... a narocito, nije se kreveljio, cerekao...

jednostavno je bilo kao da je pao s marsa tamo ... ono kao radovao bi se, a mora uraditi posao, ... a ne zna kako odraditi ni jedno ni drugo



ona ozbiljna faca i onaj pokusaj plesa ... neprocjenjivo :D
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#3387 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Styling »

mali_balon wrote:Ovdje neki brane ovu fejs tv ko da im je senad babo. Svasta.
A pa eto senad je bio i pedofil i alkoholicar vrijeme je da bude i narkoman.
Mislim da bi mu najteže palo da ga prozovemo "političarem". Na to se osipa :mrgreen:
User avatar
basar
Posts: 1055
Joined: 06/05/2013 09:15
Location: Sarajevo

#3388 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by basar »

Phosphorus wrote:
basar wrote:Čim radi za Saff - ne može to valjati..

Iskreno bio je jedan od najboljih ali ga pokvariše vehabo-cionisti i ekstremizam.


Face TV - svaka čast, volio bih da oni prenose sve utakmice sa Svjetskog, jer su zaslužili to svojim trudom i požrtvovanjem.


BHT je katastrofa realno, žao mi je zbog toga- ali to su činjenice..

Treba nagraditi one koji se istinski trude.
Eto nek ti valjaš rafidijo, smeće jedno... Nick sve govori o tebi, ubica svog naroda, djece i nedužnih.

A BHT je uradio bolji prenos dočeka od Face TV :)
Uvijek se nešto pričalo i komentarisalo za razliku od muzike na fejsu...

A ti se nauči pričati, i prijavljen si zbog vrijeđanja..

Mora da ti se familija uhljebila na BHT-u, pa si se pobojao za svoj, ili posao svojih..

Činjenica je da je BHT u raspadu, sviđalo se to nekome ili ne.

Face TV svaka čast još jednom.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3389 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

Joj fasiste ovog iz saffa allahu dragi.
User avatar
basar
Posts: 1055
Joined: 06/05/2013 09:15
Location: Sarajevo

#3390 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by basar »

karanana wrote:Joj fasiste ovog iz saffa allahu dragi.

to je ta ideologija fašistička..

Da budemo načisto nije fašista onaj ko voli Bosnu, svoj narod i slično fašista su ovakvi poput ovog iznad delegata koji mene vrijeđa na vjerskoj osnovi, koji mrze Marjana samo zato što je Srbin i slično..


To je bolan sve operisano od mozga, niti shvataju vjeru ni patriotizam.

Najviše vole druge da ocjenjuju što se tiče vjere- da druge nazivaju nevjernicima ovakvim onakvim,, a što se tiče patriotizma oni mrze sve koji nisu kao oni..

Dakle nemaju veze ni sa vjerom ni sa patriotizmom.. To su divljaci i bolesnici koji svoje osjećaje artikuliraju kroz vjeru ili patriotizam, predstavljajući sebe kao prave predstavnike vjere i patriota...

I onda ljudima koji im povjeruju, zgade i vjeru i patriotizam.
User avatar
luckylaka
Posts: 26226
Joined: 15/01/2010 06:28

#3391 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

Kako su neki postali prenaporni na ovoj temi pogotovo oni stoeto ko nikako ne gledaju Facetv a komentarisu skoro svaku emisiju,svakog voditelja,spikera.Kaze jedan(ne znam jeli ovdje),,smece od tv kuce ne gledam ni sekunde :lol: ,,drugi,,najgori voditelji na Facetv,to ne gledam uopste,, :-) Ima jos :D
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#3392 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Havatar »

User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3393 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by It_is_a_Leclerc »

Naravno, Fatmir Alispahić me tjera da volim Marjana. :(

Elem... Činjenice su da je BHRT puno bolje pratio doček zmajeva. FACE se stalno prebacivao pred BBI gdje, ruku na srce, nije bilo 40 ljudi.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3394 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ultima_palabra »

Meni je malo glupo što Marjan fejka taj patriotizam i sve to, kao taj dijalog o domovini :-)

Njega su Bosna i Sarajevo odavno primili i prihvatili kao svoju raju, tako da uopšte nema potrebe za tim... mi ovdje cijenimo iskrenost i zato smo ga od početka i zagotivili. Ja vjerujem da on voli Bosnu... ali kako će ti bolan biti domovina zemlja u koju si doselio prije 2 godine :-)
User avatar
plain vanilla
Posts: 70290
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3395 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by plain vanilla »

ultima_palabra wrote:Meni je malo glupo što Marjan fejka taj patriotizam i sve to, kao taj dijalog o domovini :-)

Njega su Bosna i Sarajevo odavno primili i prihvatili kao svoju raju, tako da uopšte nema potrebe za tim... mi ovdje cijenimo iskrenost i zato smo ga od početka i zagotivili. Ja vjerujem da on voli Bosnu... ali kako će ti bolan biti domovina zemlja u koju si doselio prije 2 godine :-)
pa lik je rodjen u Tuzli, jasta mu je BiH nego domovina
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3396 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ultima_palabra »

plain vanilla wrote:
ultima_palabra wrote:Meni je malo glupo što Marjan fejka taj patriotizam i sve to, kao taj dijalog o domovini :-)

Njega su Bosna i Sarajevo odavno primili i prihvatili kao svoju raju, tako da uopšte nema potrebe za tim... mi ovdje cijenimo iskrenost i zato smo ga od početka i zagotivili. Ja vjerujem da on voli Bosnu... ali kako će ti bolan biti domovina zemlja u koju si doselio prije 2 godine :-)
pa lik je rodjen u Tuzli, jasta mu je BiH nego domovina
Samo da je što više Tuzlaka, jelde? :mrgreen:

Pa jeste eto rođen, i koliko je vremena proveo tamo? Sigurno nije u Tuzli naučio govoriti ekavicom...
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3397 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

Pola sarajva prica ekavski ali samo smeta ekavica jednog covjeka.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3398 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ultima_palabra »

Fulaš ceo fudbal, karanana... ja nisam Fatmir da mi to smeta.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3399 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

Nisam konkretno ni odgovaro tebi nego se jos krstim na onaj tekst
User avatar
plain vanilla
Posts: 70290
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3400 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by plain vanilla »

ultima_palabra wrote:
plain vanilla wrote:
ultima_palabra wrote:Meni je malo glupo što Marjan fejka taj patriotizam i sve to, kao taj dijalog o domovini :-)

Njega su Bosna i Sarajevo odavno primili i prihvatili kao svoju raju, tako da uopšte nema potrebe za tim... mi ovdje cijenimo iskrenost i zato smo ga od početka i zagotivili. Ja vjerujem da on voli Bosnu... ali kako će ti bolan biti domovina zemlja u koju si doselio prije 2 godine :-)
pa lik je rodjen u Tuzli, jasta mu je BiH nego domovina
Samo da je što više Tuzlaka, jelde? :mrgreen:

Pa jeste eto rođen, i koliko je vremena proveo tamo? Sigurno nije u Tuzli naučio govoriti ekavicom...
udaras tako na cijelu dijasporu, a znas koliko oni vole Bosnu
Locked