FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Moderator: anex
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#3376 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Neko reče da se Senad Hadžifejzović drogira?? 
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#3377 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ja tebi serdare, ti meni vojvodo ...KatarinaKosaca wrote:Ta će Boro Kontić, vidi šta kažu forumski medijski guruiDaysleepeR wrote:Evo šta kaže Boro Kontić, doajen TV posla u BiH.![]()
BK je blizak prijatelj SH-a.
Mada, da mu je pravi prijatelj stavio bi ga pred sebe i ozbiljno porazgovarao s njim ...
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3378 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
povlaci chize po onom stolu prije face2facea i dnevnika.shiljak wrote:Neko reče da se Senad Hadžifejzović drogira??
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#3379 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ma, nećemo pretjerivati. Čovjek ga voli mahnuti ali nećemo sada na pravdi Boga od njega napraviti narkomana. Nema smisla.karanana wrote:povlaci chize po onom stolu prije face2facea i dnevnika.shiljak wrote:Neko reče da se Senad Hadžifejzović drogira??
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#3380 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Pa ima li gdje, neki članak ili nešto o tome? Ili se samo priča 
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#3381 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
shiljak wrote:Pa ima li gdje, neki članak ili nešto o tome? Ili se samo priča
- Diwan
- Posts: 6546
- Joined: 12/11/2005 00:59
- Location: Transcendencija
#3382 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
hljeba i igaraKatarinaKosaca wrote:Daj nam link za ovu naučnu definicijuDiwan wrote: pogledati pod 'malagrađanstvo'.
Ljudi koji ubiru poene na tuđoj muci, odnosno koji zračak radosti koji je hvala Bogu donijela reprezentacija u ovo sivilo naše stvarnosti pretvaraju u svoju korist i promidžbu. Pogledati pod 'malograđanstvo'., poveži to sa FAce tv i molim te, odgovori na pitanja koja sam ti postavila u replici.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3383 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Očekivan odgovor, hvalaDiwan wrote:hljeba i igara
A što se tiče, šta se priča i šta se govori.. Neki dan su u emisiji kod Stankovića na HTV članovi _dubioze indirektno rekli da konzumiraju neke supstance. Čini li to njihovu muziku i tekstove manje vrijednim?
Meni je puno ozbijnija optužba baš na ovoj temi da liči na pedofila nego ova oko gudre.
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#3384 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ovdje neki brane ovu fejs tv ko da im je senad babo. Svasta.
A pa eto senad je bio i pedofil i alkoholicar vrijeme je da bude i narkoman.
A pa eto senad je bio i pedofil i alkoholicar vrijeme je da bude i narkoman.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#3385 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Pedofil nije.
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#3386 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
ako mere neka informacija o tome da li se velid zaista napio
mislim znam mu nesto familije, pice im nije ni pod razno u zivotu ...
ali to je nebitno, nakon visedecinijskog iskustva, osobnog i gledanja drugih, mogu samo reci da velid nije bio pijan! ne ponasa se pijan covjek onako. niti se ljuljao, nije petljao jezakom (malo je razvalcio
), nije ponavljao, nije peglao, nije pokusavao dominirati, nije, u krajnjoj liniji, pricao gluposti ... a narocito, nije se kreveljio, cerekao...
jednostavno je bilo kao da je pao s marsa tamo ... ono kao radovao bi se, a mora uraditi posao, ... a ne zna kako odraditi ni jedno ni drugo
ona ozbiljna faca i onaj pokusaj plesa ... neprocjenjivo
mislim znam mu nesto familije, pice im nije ni pod razno u zivotu ...
ali to je nebitno, nakon visedecinijskog iskustva, osobnog i gledanja drugih, mogu samo reci da velid nije bio pijan! ne ponasa se pijan covjek onako. niti se ljuljao, nije petljao jezakom (malo je razvalcio
jednostavno je bilo kao da je pao s marsa tamo ... ono kao radovao bi se, a mora uraditi posao, ... a ne zna kako odraditi ni jedno ni drugo
ona ozbiljna faca i onaj pokusaj plesa ... neprocjenjivo
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#3387 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Mislim da bi mu najteže palo da ga prozovemo "političarem". Na to se osipamali_balon wrote:Ovdje neki brane ovu fejs tv ko da im je senad babo. Svasta.
A pa eto senad je bio i pedofil i alkoholicar vrijeme je da bude i narkoman.
- basar
- Posts: 1055
- Joined: 06/05/2013 09:15
- Location: Sarajevo
#3388 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Phosphorus wrote:Eto nek ti valjaš rafidijo, smeće jedno... Nick sve govori o tebi, ubica svog naroda, djece i nedužnih.basar wrote:Čim radi za Saff - ne može to valjati..
Iskreno bio je jedan od najboljih ali ga pokvariše vehabo-cionisti i ekstremizam.
Face TV - svaka čast, volio bih da oni prenose sve utakmice sa Svjetskog, jer su zaslužili to svojim trudom i požrtvovanjem.
BHT je katastrofa realno, žao mi je zbog toga- ali to su činjenice..
Treba nagraditi one koji se istinski trude.
A BHT je uradio bolji prenos dočeka od Face TV![]()
Uvijek se nešto pričalo i komentarisalo za razliku od muzike na fejsu...
A ti se nauči pričati, i prijavljen si zbog vrijeđanja..
Mora da ti se familija uhljebila na BHT-u, pa si se pobojao za svoj, ili posao svojih..
Činjenica je da je BHT u raspadu, sviđalo se to nekome ili ne.
Face TV svaka čast još jednom.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3389 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Joj fasiste ovog iz saffa allahu dragi.
- basar
- Posts: 1055
- Joined: 06/05/2013 09:15
- Location: Sarajevo
#3390 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
karanana wrote:Joj fasiste ovog iz saffa allahu dragi.
to je ta ideologija fašistička..
Da budemo načisto nije fašista onaj ko voli Bosnu, svoj narod i slično fašista su ovakvi poput ovog iznad delegata koji mene vrijeđa na vjerskoj osnovi, koji mrze Marjana samo zato što je Srbin i slično..
To je bolan sve operisano od mozga, niti shvataju vjeru ni patriotizam.
Najviše vole druge da ocjenjuju što se tiče vjere- da druge nazivaju nevjernicima ovakvim onakvim,, a što se tiče patriotizma oni mrze sve koji nisu kao oni..
Dakle nemaju veze ni sa vjerom ni sa patriotizmom.. To su divljaci i bolesnici koji svoje osjećaje artikuliraju kroz vjeru ili patriotizam, predstavljajući sebe kao prave predstavnike vjere i patriota...
I onda ljudima koji im povjeruju, zgade i vjeru i patriotizam.
- luckylaka
- Posts: 26226
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3391 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Kako su neki postali prenaporni na ovoj temi pogotovo oni stoeto ko nikako ne gledaju Facetv a komentarisu skoro svaku emisiju,svakog voditelja,spikera.Kaze jedan(ne znam jeli ovdje),,smece od tv kuce ne gledam ni sekunde
,,drugi,,najgori voditelji na Facetv,to ne gledam uopste,,
Ima jos 
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3393 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Naravno, Fatmir Alispahić me tjera da volim Marjana.
Elem... Činjenice su da je BHRT puno bolje pratio doček zmajeva. FACE se stalno prebacivao pred BBI gdje, ruku na srce, nije bilo 40 ljudi.
Elem... Činjenice su da je BHRT puno bolje pratio doček zmajeva. FACE se stalno prebacivao pred BBI gdje, ruku na srce, nije bilo 40 ljudi.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3394 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Meni je malo glupo što Marjan fejka taj patriotizam i sve to, kao taj dijalog o domovini
Njega su Bosna i Sarajevo odavno primili i prihvatili kao svoju raju, tako da uopšte nema potrebe za tim... mi ovdje cijenimo iskrenost i zato smo ga od početka i zagotivili. Ja vjerujem da on voli Bosnu... ali kako će ti bolan biti domovina zemlja u koju si doselio prije 2 godine
Njega su Bosna i Sarajevo odavno primili i prihvatili kao svoju raju, tako da uopšte nema potrebe za tim... mi ovdje cijenimo iskrenost i zato smo ga od početka i zagotivili. Ja vjerujem da on voli Bosnu... ali kako će ti bolan biti domovina zemlja u koju si doselio prije 2 godine
- plain vanilla
- Posts: 70290
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3395 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
pa lik je rodjen u Tuzli, jasta mu je BiH nego domovinaultima_palabra wrote:Meni je malo glupo što Marjan fejka taj patriotizam i sve to, kao taj dijalog o domovini![]()
Njega su Bosna i Sarajevo odavno primili i prihvatili kao svoju raju, tako da uopšte nema potrebe za tim... mi ovdje cijenimo iskrenost i zato smo ga od početka i zagotivili. Ja vjerujem da on voli Bosnu... ali kako će ti bolan biti domovina zemlja u koju si doselio prije 2 godine
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3396 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Samo da je što više Tuzlaka, jelde?plain vanilla wrote:pa lik je rodjen u Tuzli, jasta mu je BiH nego domovinaultima_palabra wrote:Meni je malo glupo što Marjan fejka taj patriotizam i sve to, kao taj dijalog o domovini![]()
Njega su Bosna i Sarajevo odavno primili i prihvatili kao svoju raju, tako da uopšte nema potrebe za tim... mi ovdje cijenimo iskrenost i zato smo ga od početka i zagotivili. Ja vjerujem da on voli Bosnu... ali kako će ti bolan biti domovina zemlja u koju si doselio prije 2 godine
Pa jeste eto rođen, i koliko je vremena proveo tamo? Sigurno nije u Tuzli naučio govoriti ekavicom...
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3397 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Pola sarajva prica ekavski ali samo smeta ekavica jednog covjeka.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3398 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Fulaš ceo fudbal, karanana... ja nisam Fatmir da mi to smeta.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3399 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nisam konkretno ni odgovaro tebi nego se jos krstim na onaj tekst
- plain vanilla
- Posts: 70290
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3400 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
udaras tako na cijelu dijasporu, a znas koliko oni vole Bosnuultima_palabra wrote:Samo da je što više Tuzlaka, jelde?plain vanilla wrote:pa lik je rodjen u Tuzli, jasta mu je BiH nego domovinaultima_palabra wrote:Meni je malo glupo što Marjan fejka taj patriotizam i sve to, kao taj dijalog o domovini![]()
Njega su Bosna i Sarajevo odavno primili i prihvatili kao svoju raju, tako da uopšte nema potrebe za tim... mi ovdje cijenimo iskrenost i zato smo ga od početka i zagotivili. Ja vjerujem da on voli Bosnu... ali kako će ti bolan biti domovina zemlja u koju si doselio prije 2 godine
Pa jeste eto rođen, i koliko je vremena proveo tamo? Sigurno nije u Tuzli naučio govoriti ekavicom...
