What to wear???
Moderator: anex
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#3376 Re: What to wear???
uh jesu dobre - kolko para 
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#3377 Re: What to wear???
PUNO!Michun wrote:uh jesu dobre - kolko para
81,90 KM
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3378 Re: What to wear???
preeevise za stramplehadzinicasa wrote:PUNO!Michun wrote:uh jesu dobre - kolko para
81,90 KM
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#3379 Re: What to wear???
waaaaaaaaaaay too much.alica.k wrote:preeevise za stramplehadzinicasa wrote:PUNO!Michun wrote:uh jesu dobre - kolko para
81,90 KM
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#3380 Re: What to wear???
a jel i rucak skuhaju, osim sto ispeglaju sav ves, ukljucujuci i kuhinjske krpe?hadzinicasa wrote:PUNO!Michun wrote:uh jesu dobre - kolko para
81,90 KM
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#3381 Re: What to wear???
ne nego ih ti navučeš.... i sve ti to lakše raditi.... osjećaš se sexy dok peglaš gaće.wewa wrote:a jel i rucak skuhaju, osim sto ispeglaju sav ves, ukljucujuci i kuhinjske krpe?hadzinicasa wrote:PUNO!Michun wrote:uh jesu dobre - kolko para
81,90 KM
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#3382 Re: What to wear???
ijao, odoh odma', imam hrpu gaca za ispeglathadzinicasa wrote:
ne nego ih ti navučeš.... i sve ti to lakše raditi.... osjećaš se sexy dok peglaš gaće.
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#3383 Re: What to wear???
imam ja jedne iz wolfroda - kupila kad sam kuma bila.
glat, crne, srednje debljine, oko 60ak KM bile.
stala mi cura na svadbi na nogu, stiklom, sa nekih 65 kg, ogulilaaaaa mi nogu, carapa pukla nije.
e sad...
glat, crne, srednje debljine, oko 60ak KM bile.
stala mi cura na svadbi na nogu, stiklom, sa nekih 65 kg, ogulilaaaaa mi nogu, carapa pukla nije.
e sad...
- anelie
- Posts: 160
- Joined: 19/03/2011 11:37
#3384 Re: What to wear???
http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Midi-Dres ... &clr=Print
ovu haljinu gledam vec vise od mjesec dana,i snizena na 24 mi bila skupa,racunajuci i carinu,odem maloprije na grebalicu i osvojim jos 20% off
i kupim je,naravno.
hvala cure,da nije vas ne bih ni znala.
ovu haljinu gledam vec vise od mjesec dana,i snizena na 24 mi bila skupa,racunajuci i carinu,odem maloprije na grebalicu i osvojim jos 20% off
hvala cure,da nije vas ne bih ni znala.
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#3385 Re: What to wear???
i da - ako ti nije hica pogledaj na ebay.
tamo su oko 30 usd - mislim carape. sad ima li ovih tvojih, ne znam.
tamo su oko 30 usd - mislim carape. sad ima li ovih tvojih, ne znam.
Last edited by Michun on 21/12/2011 14:37, edited 1 time in total.
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#3386 Re: What to wear???
imam i ja jedne, dobila ih za rođendan, davne '97 ili '98 slagaću!Michun wrote:imam ja jedne iz wolfroda - kupila kad sam kuma bila.
glat, crne, srednje debljine, oko 60ak KM bile.
stala mi cura na svadbi na nogu, stiklom, sa nekih 65 kg, ogulilaaaaa mi nogu, carapa pukla nije.
e sad...
ništa im nije.
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3387 Re: What to wear???
diFnaanelie wrote:http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Midi-Dres ... &clr=Print
ovu haljinu gledam vec vise od mjesec dana,i snizena na 24 mi bila skupa,racunajuci i carinu,odem maloprije na grebalicu i osvojim jos 20% off![]()
![]()
i kupim je,naravno.
hvala cure,da nije vas ne bih ni znala.
samo da znas da ti nece napisati na paketu cijenu sa kodom, nego tu od 24 funte, tak da svejedno budes mozda platila carinu, al vece su sanse da neces, meni su i skuplje stvari prolazile bez carine
Last edited by alica.k on 21/12/2011 14:38, edited 1 time in total.
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#3388 Re: What to wear???
trebaju mi do NG. Mislim da mi je sad kasno da ganjam e-bayMichun wrote:i da - ako ti nije hica pogledaj na ebay.
tamo su oko 30 usd
-
*mima*
#3389 Re: What to wear???
hadzinicasa wrote:PUNO!Michun wrote:uh jesu dobre - kolko para
81,90 KM
nisu puno......njihove carape traju...i traju....i traju....
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3390 Re: What to wear???
nije puno ako kupujes neke carape nazovimo ih "univerzalne" tipa crne ili boja noge ili nesto sto ces nositi cesce
a ovako ... ovaj uzorak ako treba samo za jedan max dva nosanja u godini ...
potrazi bolje nesto jeftinije mozda ima na siranu ili negdje slicno
a ovako ... ovaj uzorak ako treba samo za jedan max dva nosanja u godini ...
potrazi bolje nesto jeftinije mozda ima na siranu ili negdje slicno
-
shin
- Posts: 7118
- Joined: 19/09/2005 10:52
#3391 Re: What to wear???
Jeans tole 40km, traju godinama, carape 90km...
gdje ba nije puno 
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#3392 Re: What to wear???
e idemo ih vidjet' večeras!*mima* wrote:hadzinicasa wrote:PUNO!Michun wrote:uh jesu dobre - kolko para
81,90 KM
nisu puno......njihove carape traju...i traju....i traju....
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#3394 Re: What to wear???
joj Partizzanka, ali s ovim čarapama s uzorkom treba baš biti oprezan, jer one BAŠ BAŠ mogu čitav look učiniti jeftinim i slutty ako nisu kvalitetne ili ako bar ne daju dojam da su kvalitetne.Partizzanka wrote:nije puno ako kupujes neke carape nazovimo ih "univerzalne" tipa crne ili boja noge ili nesto sto ces nositi cesce
a ovako ... ovaj uzorak ako treba samo za jedan max dva nosanja u godini ...
potrazi bolje nesto jeftinije mozda ima na siranu ili negdje slicno
S crnim ili onim boje noge gotovo da ne možeš pogriješiti, ali ove stvarno mogu isgledati povrać.
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3395 Re: What to wear???
hadzinice, meni bi bilo zao te pare dat za strample koje cu dvaput obuc. pa makar trajale 100 godina.
-
*mima*
#3396 Re: What to wear???
alica.k wrote:hadzinice, meni bi bilo zao te pare dat za strample koje cu dvaput obuc. pa makar trajale 100 godina.
ma nece.....pusti je....
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#3397 Re: What to wear???
zato vodim mimu*mima* wrote:alica.k wrote:hadzinice, meni bi bilo zao te pare dat za strample koje cu dvaput obuc. pa makar trajale 100 godina.
ma nece.....pusti je....
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3398 Re: What to wear???
te ti cak nisu onakve kakve trazis 
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3399 Re: What to wear???
ama vazno je da znas da ih tamo ima!
pa ako bas ne nadjes neke jeftinije do 30km na siranu ... ima i tamo malo skupljih i malo kvalitetnijih
nemoj odmah letiti na ove koje si nasla kao sto alica kaze ... nisu bas iste kakve si htjela!
slusaj mene ... ja sam veni savjetovala da ne kupuje maskaru nego da igra onu igru ... i osvojila
sad tebi velim idi na sirano ili u skenderiju ili gdje vec ... pogledaj splatit ce ti se
ako nista znat ces da nema a ne ovako kupis i onda nekad slucajno naletis
pa ako bas ne nadjes neke jeftinije do 30km na siranu ... ima i tamo malo skupljih i malo kvalitetnijih
nemoj odmah letiti na ove koje si nasla kao sto alica kaze ... nisu bas iste kakve si htjela!
slusaj mene ... ja sam veni savjetovala da ne kupuje maskaru nego da igra onu igru ... i osvojila
sad tebi velim idi na sirano ili u skenderiju ili gdje vec ... pogledaj splatit ce ti se
ako nista znat ces da nema a ne ovako kupis i onda nekad slucajno naletis
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#3400 Re: What to wear???
to kod tebe pali?alica.k wrote:te ti cak nisu onakve kakve trazis
mislim seriously??????
