Kakve tenisice nose forumasi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3376 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

Hajde napisite evropske stranice za online prodaju patika, a koje dostavljaju u BIH. Gledao sam footlocker za EU, ali ne dostavljaju za BIH.
User avatar
konektovan
Posts: 51454
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3377 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

channel10 wrote:Hajde napisite evropske stranice za online prodaju patika, a koje dostavljaju u BIH. Gledao sam footlocker za EU, ali ne dostavljaju za BIH.
Hajde ba, ko da nema kod nas patika pa da narucuješ online?! :mrgreen:
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#3378 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by ćiribiribela »

channel10 wrote:Hajde napisite evropske stranice za online prodaju patika, a koje dostavljaju u BIH. Gledao sam footlocker za EU, ali ne dostavljaju za BIH.
Vidi snipes ili runnerspoint, ne znam da dostavljaju u bih.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3379 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

Pogledat cu navedene :thumbup:

Konektovani, obicno nabavim u USA, ali vjerovatno necu ove godine pa se moram ovako snalaziti :) . Samo cekam novi zakon i nadam se da cu se uklopiti u cifru.
hadzun
Posts: 120
Joined: 19/07/2009 19:54

#3380 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by hadzun »

Image
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#3381 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pizarro »

dje nam je brat kontektovan, evo dobrog modela za teravije :D
User avatar
Steph
Posts: 3205
Joined: 02/05/2013 19:37
Location: A cornered fox is more dangerous than a jackal!

#3382 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Steph »

ćiribiribela wrote:
channel10 wrote:Hajde napisite evropske stranice za online prodaju patika, a koje dostavljaju u BIH. Gledao sam footlocker za EU, ali ne dostavljaju za BIH.
Vidi snipes ili runnerspoint, ne znam da dostavljaju u bih.
e ba, mog'o sam naručit' custom nike kod tebe pa da mi doneseš? :per: ne dostavljaju u bih :( :mrgreen:
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#3383 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by ćiribiribela »

Steph wrote:
ćiribiribela wrote:
channel10 wrote:Hajde napisite evropske stranice za online prodaju patika, a koje dostavljaju u BIH. Gledao sam footlocker za EU, ali ne dostavljaju za BIH.
Vidi snipes ili runnerspoint, ne znam da dostavljaju u bih.
e ba, mog'o sam naručit' custom nike kod tebe pa da mi doneseš? :per: ne dostavljaju u bih :( :mrgreen:
Naruci, plati i ja cu ti poslati postom. :mrgreen:
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#3384 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by dobar osjecaj »

konektovan wrote:
channel10 wrote:Hajde napisite evropske stranice za online prodaju patika, a koje dostavljaju u BIH. Gledao sam footlocker za EU, ali ne dostavljaju za BIH.
Hajde ba, ko da nema kod nas patika pa da narucuješ online?! :mrgreen:
Ja godinama nikad nigdje u BiH nisam nasla obucu u mom broju. Nosim medjubroj i nesto se natezem s brojem ispod ili brojem iznad.
Imam jako osjetljiva stopala a tokom PMS-a mi stopala toliko oticu da mi treba obuca i broj veca. Obucu u svom broju nalazim iskljucivo u bolje snabdjevenim trgovinama izvan BiH. Kad nadjem svoj broj kupim po nekoliko parova. Nedavno sam uzela tri para patika za trcanje i niko nije bio sretniji od mene, moj broj, kvalitetno uradjene i jos sve bile snizene.
User avatar
konektovan
Posts: 51454
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3385 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

pizarro wrote:dje nam je brat kontektovan, evo dobrog modela za teravije :D
Ako misliš na ove la sportiva, one bi nestale u sekundi. :mrgreen:
Inace, la sportiva je beton. :thumbup:
hadzun
Posts: 120
Joined: 19/07/2009 19:54

#3386 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by hadzun »

konektovan wrote:
pizarro wrote:dje nam je brat kontektovan, evo dobrog modela za teravije :D
Ako misliš na ove la sportiva, one bi nestale u sekundi. :mrgreen:
Inace, la sportiva je beton. :thumbup:
fahdova brate, samo bujrum :D
User avatar
konektovan
Posts: 51454
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3387 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

Hadzune brate, gdje si kupio i koliko si platio ovaj model la sportive???? :mrgreen:
hadzun
Posts: 120
Joined: 19/07/2009 19:54

#3388 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by hadzun »

konektovan wrote:Hadzune brate, gdje si kupio i koliko si platio ovaj model la sportive???? :mrgreen:
100E Austrija. to je sa 40% popusta
User avatar
konektovan
Posts: 51454
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3389 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

hadzun wrote:
konektovan wrote:Hadzune brate, gdje si kupio i koliko si platio ovaj model la sportive???? :mrgreen:
100E Austrija. to je sa 40% popusta
U moru salomon kreacija koje se kod nas vidjaju svakodnevno, ove su pravo osvjezenje. :mrgreen:
Je li ih nosiš za u grad ili za rekreaciju? :mrgreen:
hadzun
Posts: 120
Joined: 19/07/2009 19:54

#3390 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by hadzun »

Ma one su ti za trejl trčanje, sa ovim rupama lokvama po sarajevu to je to :izet:
Mogu i na planinu, mada gojzerice za (pravo) planinarenje nosim...ove mogu po bukoviku :)

BTW salAmon sam imao njihov top model. raspale se...niđe veze
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#3391 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by MarlboroGold »

Image
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#3392 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by KB9 »

konektovan wrote:Kvalitet je mozda slab, neo je neka niza liga adidasa. Ono što je ok, dizajn, koji se oslanja na prošlost. :thumbup:
ma kupis "pravi" adidas model, ima ih bruka sto se oslanja na proslost kako kazes, neo je bas prejadno smece

inace ako imas kakvih parica za potrosit eno buzz ima strasna snizenja :izet:
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#3393 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Kataklinger »

Jel ko prob'o ove Eric Koston Max SB? Kontam uzet...

Image
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#3394 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Kataklinger »

Kako doci do ovoga? :(

Image
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#3395 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Anestezija »

Image zasad mi najbolje,udobne bas

Image ove rijetko nosim al isto udobne
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#3396 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by zoomba »

Imam ih dosta taznih modela , zadnje kupio kozna lagana tena cipela uz crnu koznu jaknu za proljeca..
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#3397 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Daryl Dixon »

moonca wrote:
nagibSA wrote:Image
Prave dzamijske. :roll: :run:
kaljače prave :-D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3398 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Tomahawk11 »

Ima li ko kakvu preporuku gdje u Sa pogledati patike? Mislim, znam gdje sve ima, al eto, možda neko zna nešto više :D
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#3399 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by mO k3 »

Image
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3400 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

Image
Post Reply