Real Madrid C.F.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
ek0
- Posts: 462
- Joined: 21/06/2009 16:17
- ultima_palabra
- Posts: 59305
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3377 Re: Real Madrid C.F.
Valdano konačno priznao da je potreban napadač do kraja sezone... uz ostale špekulacije pojavljuje se i jedno veliko ime: RUUD VAN NISTELROOY
Možda je sentimentalno, ali volio bih ga opet vidjeti u bijelom dresu
Možda je sentimentalno, ali volio bih ga opet vidjeti u bijelom dresu
-
Richard Peti
- Posts: 4102
- Joined: 12/02/2007 17:16
- ultima_palabra
- Posts: 59305
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3379 Re: Real Madrid C.F.
Drug, lako je biti general poslije bitke... Benz je bio najtraženiji mladi igrač u Evropi prije godinu i po, nije se snašao, ima fore još do majadzemmo wrote:toliko o tome ko kupuje igrace![]()
pas im je.. mater, mogli su Dzeku kupit a ne ovog hadalja Benzemu drzat dvije godine
Kažu da je Van Gol zagrizao pravo, postavlja ultimatume HSV-u da ga pusti... ako bi ga zaobišle povrede mislim da bi nalegao pravo ova 4 mjeseca... može igrati u Ligi prvaka, zna ligu, zna klub, zna jezik, zna šta se očekuje od napadača na Bernabeu. Treba dati HSV-u par miliona da nađe sebi novog napadača i završiti to
-
Richard Peti
- Posts: 4102
- Joined: 12/02/2007 17:16
- ultima_palabra
- Posts: 59305
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3381 Re: Real Madrid C.F.
Mislim da su oni išli logikom da imaju 2 jaka mlada napadača kojima treba minutaža, tu je treći višak objektivno... ali sad kad je jedan izgubljen za sezonu, treba im neko.
-
Richard Peti
- Posts: 4102
- Joined: 12/02/2007 17:16
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#3383 Re: Real Madrid C.F.
ma rud van nisetlstroj se vec jednom odlicno snaso i neznam sto ga prodase jbt..ne bio n bio promasaj..samo itanje mozel sesnac zbog sad svojih godina..al rud je rud tu nema dileme
- fedor
- Posts: 9156
- Joined: 27/10/2010 08:10
- Location: Behind enemy lines
#3384 Re: Real Madrid C.F.
gubimo! 
- ratata
- Posts: 2138
- Joined: 23/02/2010 04:52
- Location: Alipašino
#3385 Re: Real Madrid C.F.
pa nema kluba koji ne gubifedor wrote:gubimo!
-
miljenko_jergovic
- Posts: 8
- Joined: 12/01/2011 01:47
- Location: Grbavica
#3386 Re: Real Madrid C.F.
Real u zadnje vrijeme sve više gubi, pa pobijedi, ali sada mi se čini jako malo vremena da okrenu protiv Almerije. Mou je napravio sve izmjene, uveo i Benzemu, ali...
- chuchumbamayumbe
- Posts: 11041
- Joined: 20/10/2006 22:02
#3387 Re: Real Madrid C.F.
Pa neću valjda na Realu da padnem?!?!?!

- ratata
- Posts: 2138
- Joined: 23/02/2010 04:52
- Location: Alipašino
#3388 Re: Real Madrid C.F.
chuchumbamayumbe wrote:Pa neću valjda na Realu da padnem?!?!?!
- fedor
- Posts: 9156
- Joined: 27/10/2010 08:10
- Location: Behind enemy lines
#3389 Re: Real Madrid C.F.
jel ga dao!?Lud i ponosan wrote:Zadnja sansa... Ruka na samoj ivici 16 metara.. Hajmo C.
-
shillen
- Posts: 11242
- Joined: 24/12/2010 23:12
#3390 Re: Real Madrid C.F.
Ronaldo u 94 iz slobodnjaka precku pogodio...
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#3391 Re: Real Madrid C.F.
Konačno kiks!
Ovim levatima je Barcelona zabila 8 komada
Ovim levatima je Barcelona zabila 8 komada
- fedor
- Posts: 9156
- Joined: 27/10/2010 08:10
- Location: Behind enemy lines
#3392 Re: Real Madrid C.F.
eLud i ponosan wrote:Gotovo.Steta.
u p.m.!
- chuchumbamayumbe
- Posts: 11041
- Joined: 20/10/2006 22:02
#3393 Re: Real Madrid C.F.
Hrrraaak, PLjUC!
- veljaca
- Posts: 7753
- Joined: 11/03/2008 14:25
- Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....
#3394 Re: Real Madrid C.F.
Pa zabila je i Realu 5 komada ....Baltazar_khan wrote:Konačno kiks!
Ovim levatima je Barcelona zabila 8 komada
-
brucos7
- Posts: 413
- Joined: 01/06/2008 19:40
#3395 Re: Real Madrid C.F.
Pa zar su ovo realovci gajili neke iluzije da mogu stici Barsu!? Ma bod ko kuca!

- ultima_palabra
- Posts: 59305
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3396 Re: Real Madrid C.F.
Nije bilo sreće, a i sudija je bio pakaš
Ove utakmice protiv bunkeraša u gostima im ne leže nikako... tako su već 6 bodova prosuli.
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#3398 Re: Real Madrid C.F.
ee moj Boze..hajd sto real izgubi bodove..nego i citava sezona se poce gubit svaki bod je bitan al sto je jos gore izbise i meni pare iz dzepa pa dje bas njih da fulam cccc
- ratata
- Posts: 2138
- Joined: 23/02/2010 04:52
- Location: Alipašino
#3399 Re: Real Madrid C.F.
jel vi fakat ali fakat vjerujete da Barcelona nece nijednom da kiksa do kraja ove sezone

a pazi ovog gore Baltazara i komentara tipa "konacno kiks", e moj ti
a pazi ovog gore Baltazara i komentara tipa "konacno kiks", e moj ti
- Jack Be Nimble
- Posts: 11658
- Joined: 15/01/2010 18:31
#3400 Re: Real Madrid C.F.
Lud i ponosan wrote:Gotovo.Steta.1:1. Na kraju guzva neka, Almeria nije zasluzila bod.
Zasto ga dobi?
