Kosarkaska reprezentacija BiH

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#3376 Re: Reprezentacija BiH

Post by hrastov žižak »

K. Okoroh - block (5 BS) :-?
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#3377 Re: Reprezentacija BiH

Post by Vodja uvale »

Dobro je kako je moglo biti
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3378 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Dobro je opet... Treba nam još jedna ovakva četvrtina da ih stignemo..
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#3379 Re: Reprezentacija BiH

Post by motorola01 »

Gdje to pratite mlade :) ?

edit:evo nasao sam ovaj textualni prenos...
Last edited by motorola01 on 18/08/2012 19:23, edited 1 time in total.
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#3380 Re: Reprezentacija BiH

Post by p206 »

ne može ni ovaj do sutra pogađati
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#3381 Re: Reprezentacija BiH

Post by motorola01 »

Je li ovo poluvrijeme?
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#3382 Re: Reprezentacija BiH

Post by hrastov žižak »

Nelson u drugoj dao samo 3 poena. Sreća pa Marković napravi izmjenu.
stidljiv
Posts: 2750
Joined: 05/07/2004 15:09
Location: Sarajevo

#3383 Re: Reprezentacija BiH

Post by stidljiv »

Prenosi li iko ovo?
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#3384 Re: Reprezentacija BiH

Post by motorola01 »

stidljiv wrote:Prenosi li iko ovo?
Nema nigdje. Ja se slomih trazeci, ali nista ne radi :(
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3385 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

U jeboteee... Pa Holanđani nam 9-2 napraviše za minutu..
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#3386 Re: Reprezentacija BiH

Post by Vodja uvale »

Dakle kao sto je bilo i ocekivano - nema prijenosa..
Evo link za mlade http://live.fibaeurope.com/www/Game.asp ... meID=15690
A evo i za starije..http://live.fibaeurope.com/www/Game.asp ... 313&lng=en
stidljiv
Posts: 2750
Joined: 05/07/2004 15:09
Location: Sarajevo

#3387 Re: Reprezentacija BiH

Post by stidljiv »

Sramota da niko ne prenosi A reprezentaciju :x :x
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3388 Re: Reprezentacija BiH

Post by PapeSusic »

Mladi vodoe 42-39 :dance:
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#3389 Re: Reprezentacija BiH

Post by hrastov žižak »

Bravo đeco!
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#3390 Re: Reprezentacija BiH

Post by Koshpa »

Mladi vode +3 A gubi +2
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#3391 Re: Reprezentacija BiH

Post by p206 »

ne moRe ni Nelson sve sam... mislim da ćemo ih uzeti
bosnjo89
Posts: 277
Joined: 06/07/2012 19:05

#3392 Re: Reprezentacija BiH

Post by bosnjo89 »

sramota sto nema prijenosa utakmica :x
lider
Posts: 1133
Joined: 12/02/2011 13:14

#3393 Re: Reprezentacija BiH

Post by lider »

U redu za tekmu iz Holandije, ni jedna tv ne radi prenos, ne moze se preuzeti signal, ali mlade su morali prenositi :x
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#3394 Re: Reprezentacija BiH

Post by Mr. Brightside »

17-4 za omladince u ovoj četvrtini :D

starohani se zagrijavaju tek :dance: :D
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#3395 Re: Reprezentacija BiH

Post by just principe »

Vodja uvale wrote:Dakle kao sto je bilo i ocekivano - nema prijenosa..
Evo link za mlade http://live.fibaeurope.com/www/Game.asp ... meID=15690
A evo i za starije..http://live.fibaeurope.com/www/Game.asp ... 313&lng=en


otkud Englezima njihovo ime za mlade, a stari koriste ime VB. :-)
User avatar
zenny
Posts: 916
Joined: 11/03/2005 05:03
Location: Sarajevo

#3396 Re: Reprezentacija BiH

Post by zenny »

je li moguce da su maldi ovakav preokret napravili.. +9 :dance:
nuki_cika
Posts: 1155
Joined: 06/07/2010 16:19

#3397 Re: Reprezentacija BiH

Post by nuki_cika »

Izjednačili smo-18-18
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#3398 Re: Reprezentacija BiH

Post by motorola01 »

Mr. Brightside wrote:17-4 za omladince u ovoj četvrtini :D

starohani se zagrijavaju tek :dance: :D
Mislim da ce ih Teletovic rastavit veceras.. Ici ce preko 35 punti :D
Hibridni_Otučak
Posts: 462
Joined: 02/08/2012 10:14

#3399 Re: Reprezentacija BiH

Post by Hibridni_Otučak »

:x :x :x :x :x :x
majstor_m
Posts: 317
Joined: 21/12/2009 21:16

#3400 Re: Reprezentacija BiH

Post by majstor_m »

j_e_b_e_m ja njima mater svima redom !!! koja su to djubrad !!!
Post Reply