Kosarkaska reprezentacija BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#3376 Re: Reprezentacija BiH
K. Okoroh - block (5 BS) 
-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#3377 Re: Reprezentacija BiH
Dobro je kako je moglo biti
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3378 Re: Reprezentacija BiH
Dobro je opet... Treba nam još jedna ovakva četvrtina da ih stignemo..
-
motorola01
- Posts: 4147
- Joined: 28/04/2011 13:27
#3379 Re: Reprezentacija BiH
Gdje to pratite mlade
?
edit:evo nasao sam ovaj textualni prenos...
edit:evo nasao sam ovaj textualni prenos...
Last edited by motorola01 on 18/08/2012 19:23, edited 1 time in total.
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#3380 Re: Reprezentacija BiH
ne može ni ovaj do sutra pogađati
-
motorola01
- Posts: 4147
- Joined: 28/04/2011 13:27
#3381 Re: Reprezentacija BiH
Je li ovo poluvrijeme?
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#3382 Re: Reprezentacija BiH
Nelson u drugoj dao samo 3 poena. Sreća pa Marković napravi izmjenu.
-
stidljiv
- Posts: 2750
- Joined: 05/07/2004 15:09
- Location: Sarajevo
#3383 Re: Reprezentacija BiH
Prenosi li iko ovo?
-
motorola01
- Posts: 4147
- Joined: 28/04/2011 13:27
#3384 Re: Reprezentacija BiH
Nema nigdje. Ja se slomih trazeci, ali nista ne radistidljiv wrote:Prenosi li iko ovo?
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3385 Re: Reprezentacija BiH
U jeboteee... Pa Holanđani nam 9-2 napraviše za minutu..
-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#3386 Re: Reprezentacija BiH
Dakle kao sto je bilo i ocekivano - nema prijenosa..
Evo link za mlade http://live.fibaeurope.com/www/Game.asp ... meID=15690
A evo i za starije..http://live.fibaeurope.com/www/Game.asp ... 313&lng=en
Evo link za mlade http://live.fibaeurope.com/www/Game.asp ... meID=15690
A evo i za starije..http://live.fibaeurope.com/www/Game.asp ... 313&lng=en
-
stidljiv
- Posts: 2750
- Joined: 05/07/2004 15:09
- Location: Sarajevo
#3387 Re: Reprezentacija BiH
Sramota da niko ne prenosi A reprezentaciju

- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#3390 Re: Reprezentacija BiH
Mladi vode +3 A gubi +2
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#3391 Re: Reprezentacija BiH
ne moRe ni Nelson sve sam... mislim da ćemo ih uzeti
-
bosnjo89
- Posts: 277
- Joined: 06/07/2012 19:05
#3392 Re: Reprezentacija BiH
sramota sto nema prijenosa utakmica 
-
lider
- Posts: 1133
- Joined: 12/02/2011 13:14
#3393 Re: Reprezentacija BiH
U redu za tekmu iz Holandije, ni jedna tv ne radi prenos, ne moze se preuzeti signal, ali mlade su morali prenositi 
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#3394 Re: Reprezentacija BiH
17-4 za omladince u ovoj četvrtini
starohani se zagrijavaju tek

starohani se zagrijavaju tek
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#3395 Re: Reprezentacija BiH
Vodja uvale wrote:Dakle kao sto je bilo i ocekivano - nema prijenosa..
Evo link za mlade http://live.fibaeurope.com/www/Game.asp ... meID=15690
A evo i za starije..http://live.fibaeurope.com/www/Game.asp ... 313&lng=en
otkud Englezima njihovo ime za mlade, a stari koriste ime VB.
- zenny
- Posts: 916
- Joined: 11/03/2005 05:03
- Location: Sarajevo
#3396 Re: Reprezentacija BiH
je li moguce da su maldi ovakav preokret napravili.. +9 
-
nuki_cika
- Posts: 1155
- Joined: 06/07/2010 16:19
#3397 Re: Reprezentacija BiH
Izjednačili smo-18-18
-
motorola01
- Posts: 4147
- Joined: 28/04/2011 13:27
#3398 Re: Reprezentacija BiH
Mislim da ce ih Teletovic rastavit veceras.. Ici ce preko 35 puntiMr. Brightside wrote:17-4 za omladince u ovoj četvrtini![]()
starohani se zagrijavaju tek![]()
-
majstor_m
- Posts: 317
- Joined: 21/12/2009 21:16
#3400 Re: Reprezentacija BiH
j_e_b_e_m ja njima mater svima redom !!! koja su to djubrad !!!
