UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#3376 Re: Champions league 15/16

Post by tzipiripi »

Tomahawk11 wrote:
LSD wrote:Real je sasvim zasluženo u finalu, bili su bolji od svih svojih smiješnih suparnika....druga je stvar što su imali komican žrijeb do finala :lol:

City je cirkus od ekipe :facepalm: ne znam na koju foru su zalutali ovako daleko, cak do polufinala :shock: - ali je sramota što im Real nije uvalio bar 3 komada veceras (mogli su, ali ne znaju ih natrpati)
Ovo je vec posten komentar :thumbup:
Mogli su, tacno, City se bio naguzio, ali ne iskoristise. Da su utrpali i drugi, ko zna sta bi bilo.
U 180 minuta City spuštenih gaća i jedan gol. I to autogol. Da je ženska u pitanju ni viagra ne bi pomogla, na kraju vibrator presudio :lol:
Last edited by tzipiripi on 05/05/2016 08:53, edited 1 time in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3377 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Pa izgleda premalo, slazem se.
Opet, vise nego je City ponudio.
User avatar
Point.
Posts: 33505
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#3378 Re: Champions league 15/16

Post by Point. »

Vrijeme je da Atletico vrati Realu milo za drago za ono finale prije 2 godine. Zasluzili su.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#3379 Re: Champions league 15/16

Post by zomri »

Bayern u CL postaje žrtva netakmičarske forme iz Bundeslige koju su haman već davno osvojili. Tako je već godinama, otkako su uzeli Gotzea Borussiji.
Isto vrijedi i za PSG.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3380 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

zomri wrote:Bayern u CL postaje žrtva netakmičarske forme iz Bundeslige koju su haman već davno osvojili. Tako je već godinama, otkako su uzeli Gotzea Borussiji.
Isto vrijedi i za PSG.
Definitivno. Osvojis titulu u januaru i onda na ler.
A recimo da je Englezima izgovor prejaka konkurencija. Hajde onda budi pametan.
Sta je idealno? Primera :D
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#3381 Re: Champions league 15/16

Post by tzipiripi »

Manuel Pellegrini: "Mislim da je utakmica bila poprilično izjednačenja. Bili smo nesretni, dok ono nisu, jer šut Balea je ustvari bio centaršut. Kreirali smo nekoliko šansi, ali nismo uspjeli konkretizirati ih. Nedostajalo nam je kreativnosti, ali nismo zaslužili poraz"" :lol: :lol:

Čoik ko struja. Čuj kreirali nekoliko šansi. :lol: U 180 minuta jednom ili dva puta kao opucali na gol i to u prvoj utakmici. Sinoć 0, zero ... :-)
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#3382 Re: Champions league 15/16

Post by Dr. Kuca »

Ma engleska liga je smijeh, marketinska liga, sa preplacenim igracima.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3383 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

tzipiripi wrote:Manuel Pellegrini: "Mislim da je utakmica bila poprilično izjednačenja. Bili smo nesretni, dok ono nisu, jer šut Balea je ustvari bio centaršut. Kreirali smo nekoliko šansi, ali nismo uspjeli konkretizirati ih. Nedostajalo nam je kreativnosti, ali nismo zaslužili poraz"" :lol: :lol:

Čoik ko struja. Čuj kreirali nekoliko šansi. :lol: U 180 minuta jednom ili dva puta kao opucali na gol i to u prvoj utakmici. Sinoć 0, zero ... :-)
Je li ono s Bayernom bilo kad lik nije skontao da mu treba jos jedan gol :mrgreen:
Moj Pelle, suti i poklopi se. Spominje se da bi mogao u Milan. Taman, mjera mu je. Ovi iz Cityja idu za Italiju expresnom postom :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83501
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3384 Re: Champions league 15/16

Post by _BataZiv_0809 »

Tomahawk11 wrote:Eto vidis, ja sam tvrdoglav, a Real nije u top 3 na svijetu :D
Pa hajde onda nabroj top 3, pa da vidimo ko je to ispred njih.

Ja negdje na njihovoj temi vidjeh za Alabu da tvrde da nije za beka, puno propuha :D bolje da igra u vezi :D

Nisi u pravu za Guardiolu i Bayern. Pa za njegovog mandata je Bayern fasovao 0-4 u Minhenu :D moras voljeti tog covjeka!
Ozbiljno, postujem ono sto je radio Guardiola u Barci i Bayernu. Jednostavno, ovo u Bayernu je uvijek malo falilo da ode do kraja. Tu bih se slozio sa skenderom, nekad ni svo znanje ni moc ekipe ne pomazu. Nije dzabe najjace takmicenje.
Stopera, ne citas pazljivo opet.
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#3385 Re: Champions league 15/16

Post by KB9 »

real rutinski uzima jos jedan naslov lige prvaka
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3386 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

_BataZiv_0809 wrote:
Tomahawk11 wrote:Eto vidis, ja sam tvrdoglav, a Real nije u top 3 na svijetu :D
Pa hajde onda nabroj top 3, pa da vidimo ko je to ispred njih.

Ja negdje na njihovoj temi vidjeh za Alabu da tvrde da nije za beka, puno propuha :D bolje da igra u vezi :D

Nisi u pravu za Guardiolu i Bayern. Pa za njegovog mandata je Bayern fasovao 0-4 u Minhenu :D moras voljeti tog covjeka!
Ozbiljno, postujem ono sto je radio Guardiola u Barci i Bayernu. Jednostavno, ovo u Bayernu je uvijek malo falilo da ode do kraja. Tu bih se slozio sa skenderom, nekad ni svo znanje ni moc ekipe ne pomazu. Nije dzabe najjace takmicenje.
Stopera, ne citas pazljivo opet.
Ako laze koza, ne laze rog.....
animals wrote:
ne moze Alaba, biti top odbrambeni igrac, uvijek kiksa..
on je vise veznjak..
Sa Bayernove teme.
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#3387 Re: Champions league 15/16

Post by tzipiripi »

Tomahawk11 wrote:
tzipiripi wrote:Manuel Pellegrini: "Mislim da je utakmica bila poprilično izjednačenja. Bili smo nesretni, dok ono nisu, jer šut Balea je ustvari bio centaršut. Kreirali smo nekoliko šansi, ali nismo uspjeli konkretizirati ih. Nedostajalo nam je kreativnosti, ali nismo zaslužili poraz"" :lol: :lol:

Čoik ko struja. Čuj kreirali nekoliko šansi. :lol: U 180 minuta jednom ili dva puta kao opucali na gol i to u prvoj utakmici. Sinoć 0, zero ... :-)
Je li ono s Bayernom bilo kad lik nije skontao da mu treba jos jedan gol :mrgreen:
Moj Pelle, suti i poklopi se. Spominje se da bi mogao u Milan. Taman, mjera mu je. Ovi iz Cityja idu za Italiju expresnom postom :D
Kakva je politika Milana ne bi me čudilo da ga dovedu.
Čitav svijet vidi jedno ali tip veze svoju priču. Da ne povjeruješ :shock:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83501
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3388 Re: Champions league 15/16

Post by _BataZiv_0809 »

Tomahawk11 wrote:Ako laze koza, ne laze rog......
Je li to animalsov citat uzimas za arsin Tita ti?

Ali hajde, ne mogu ti uzeti za zlo, jer ne pratis toliko temu. Recimo to bi bilo slicno kada bih ja Le Klerka citirao sa Realove teme.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3389 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

_BataZiv_0809 wrote:
Tomahawk11 wrote:Ako laze koza, ne laze rog......
Je li to animalsov citat uzimas za arsin Tita ti?

Ali hajde, ne mogu ti uzeti za zlo, jer ne pratis toliko temu. Recimo to bi bilo slicno kada bih ja Le Klerka citirao sa Realove teme.
Pa eto i da izbacimo animalsov komentar, pogledaj gol AtM u Minhenu, ko je ispao, ko je zakasnio? A tu je bio bek. Slabo zatvara prostor. Ne sporim da je dobar igrac, ali bek mora znati zatvoriti stranu.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83501
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3390 Re: Champions league 15/16

Post by _BataZiv_0809 »

Tomahawk11 wrote:
Pa eto i da izbacimo animalsov komentar, pogledaj gol AtM u Minhenu, ko je ispao, ko je zakasnio? A tu je bio bek. Slabo zatvara prostor. Ne sporim da je dobar igrac, ali bek mora znati zatvoriti stranu.
Pogrijesila je cijela odbrana, previsoko su izasli, ali slazem se da je djelic sekunde zakasnio da napravi ofsajd zamku. I ovako postoje prijepori je li Grizman bio u ofsajdu, ali dobro.
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#3391 Re: Champions league 15/16

Post by animals »

_BataZiv_0809 wrote:
Tomahawk11 wrote:Ako laze koza, ne laze rog......
Je li to animalsov citat uzimas za arsin Tita ti?

Ali hajde, ne mogu ti uzeti za zlo, jer ne pratis toliko temu. Recimo to bi bilo slicno kada bih ja Le Klerka citirao sa Realove teme.
To se ti umislio da se razumijes u nogomet :-)
Alaba, je kiks igrac..pokazao je to u obje utakmice, kiksao je kod oba ola..
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3392 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

_BataZiv_0809 wrote:
Tomahawk11 wrote:
Pa eto i da izbacimo animalsov komentar, pogledaj gol AtM u Minhenu, ko je ispao, ko je zakasnio? A tu je bio bek. Slabo zatvara prostor. Ne sporim da je dobar igrac, ali bek mora znati zatvoriti stranu.
Pogrijesila je cijela odbrana, previsoko su izasli, ali slazem se da je djelic sekunde zakasnio da napravi ofsajd zamku. I ovako postoje prijepori je li Grizman bio u ofsajdu, ali dobro.
Ako i jeste, to je zaista tesko bilo vidjeti. Tu negdje u liniji su bili. Nisam nigdje vidio da se ta situacija okarakterisala kao sumnjiva.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83501
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3393 Re: Champions league 15/16

Post by _BataZiv_0809 »

Tomahawk11 wrote: Ako i jeste, to je zaista tesko bilo vidjeti. Tu negdje u liniji su bili. Nisam nigdje vidio da se ta situacija okarakterisala kao sumnjiva
Ako Rumenige kaze da mu se delegat izvinio zbog sudijskih gresaka, ko sam ja da mu sudim :trema:

http://www.index.hr/sport/clanak/bayern ... 91138.aspx
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3394 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

_BataZiv_0809 wrote:
Tomahawk11 wrote: Ako i jeste, to je zaista tesko bilo vidjeti. Tu negdje u liniji su bili. Nisam nigdje vidio da se ta situacija okarakterisala kao sumnjiva
Ako Rumenige kaze da mu se delegat izvinio zbog sudijskih gresaka, ko sam ja da mu sudim :trema:

http://www.index.hr/sport/clanak/bayern ... 91138.aspx
Penal jeste diskutabilan, prije vani nego unutra, ali nista nije promijenio.
Za ofsajd prvi put cujem. Reci da je ono ocigledan ofsajd je pretjerano.

Evo jedan haver tvrdi da je Real morao proci i da im je sudija pomogao :lol: :lol:
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#3395 Re: Champions league 15/16

Post by animals »

_BataZiv_0809 wrote:
Tomahawk11 wrote: Ako i jeste, to je zaista tesko bilo vidjeti. Tu negdje u liniji su bili. Nisam nigdje vidio da se ta situacija okarakterisala kao sumnjiva
Ako Rumenige kaze da mu se delegat izvinio zbog sudijskih gresaka, ko sam ja da mu sudim :trema:

http://www.index.hr/sport/clanak/bayern ... 91138.aspx
Penalza Atletico, nije bio, to stoji..
penal za Bayern isto tako..moze se suditi, ali ga niko ne sudi..
i sta je to jos krivo sudio...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83501
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3396 Re: Champions league 15/16

Post by _BataZiv_0809 »

Klikni na link.
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#3397 Re: Champions league 15/16

Post by animals »

I ofsajd nije bio, ni u snu..
User avatar
Point.
Posts: 33505
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#3398 Re: Champions league 15/16

Post by Point. »

E jebem ti fudbal kad se ovi iz Bajerna zale na sudjenje. Nije ovo bundeliga da vam silje non stop.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3399 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Point. wrote:E jebem ti fudbal kad se ovi iz Bajerna zale na sudjenje. Nije ovo bundeliga da vam silje non stop.
A nisu se zalili kad su protiv Juventusa igrali....
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8315
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#3400 Re: Champions league 15/16

Post by Idemedosumom »

Zar neki još uvijek po "penalu" raspravljau :-D



Haj sad oni koji vele da penal nije trebao biti, popijte po čašu vode, zatim pogledajte navedeni klip. Postavite speed na 0.5, iz svih uglova se jasno vidi da je "prekršaj počinjen" nad Torresovom desnom nogom, s lijevom nogom skoro da nije ni bilo kontakta.
Post Reply