U 180 minuta City spuštenih gaća i jedan gol. I to autogol. Da je ženska u pitanju ni viagra ne bi pomogla, na kraju vibrator presudioTomahawk11 wrote:Ovo je vec posten komentarLSD wrote:Real je sasvim zasluženo u finalu, bili su bolji od svih svojih smiješnih suparnika....druga je stvar što su imali komican žrijeb do finala![]()
City je cirkus od ekipene znam na koju foru su zalutali ovako daleko, cak do polufinala
- ali je sramota što im Real nije uvalio bar 3 komada veceras (mogli su, ali ne znaju ih natrpati)
![]()
Mogli su, tacno, City se bio naguzio, ali ne iskoristise. Da su utrpali i drugi, ko zna sta bi bilo.
UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#3376 Re: Champions league 15/16
Last edited by tzipiripi on 05/05/2016 08:53, edited 1 time in total.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3377 Re: Champions league 15/16
Pa izgleda premalo, slazem se.
Opet, vise nego je City ponudio.
Opet, vise nego je City ponudio.
- Point.
- Posts: 33505
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#3378 Re: Champions league 15/16
Vrijeme je da Atletico vrati Realu milo za drago za ono finale prije 2 godine. Zasluzili su.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#3379 Re: Champions league 15/16
Bayern u CL postaje žrtva netakmičarske forme iz Bundeslige koju su haman već davno osvojili. Tako je već godinama, otkako su uzeli Gotzea Borussiji.
Isto vrijedi i za PSG.
Isto vrijedi i za PSG.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3380 Re: Champions league 15/16
Definitivno. Osvojis titulu u januaru i onda na ler.zomri wrote:Bayern u CL postaje žrtva netakmičarske forme iz Bundeslige koju su haman već davno osvojili. Tako je već godinama, otkako su uzeli Gotzea Borussiji.
Isto vrijedi i za PSG.
A recimo da je Englezima izgovor prejaka konkurencija. Hajde onda budi pametan.
Sta je idealno? Primera
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#3381 Re: Champions league 15/16
Manuel Pellegrini: "Mislim da je utakmica bila poprilično izjednačenja. Bili smo nesretni, dok ono nisu, jer šut Balea je ustvari bio centaršut. Kreirali smo nekoliko šansi, ali nismo uspjeli konkretizirati ih. Nedostajalo nam je kreativnosti, ali nismo zaslužili poraz""
Čoik ko struja. Čuj kreirali nekoliko šansi.
U 180 minuta jednom ili dva puta kao opucali na gol i to u prvoj utakmici. Sinoć 0, zero ... 
Čoik ko struja. Čuj kreirali nekoliko šansi.
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#3382 Re: Champions league 15/16
Ma engleska liga je smijeh, marketinska liga, sa preplacenim igracima.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3383 Re: Champions league 15/16
Je li ono s Bayernom bilo kad lik nije skontao da mu treba jos jedan goltzipiripi wrote:Manuel Pellegrini: "Mislim da je utakmica bila poprilično izjednačenja. Bili smo nesretni, dok ono nisu, jer šut Balea je ustvari bio centaršut. Kreirali smo nekoliko šansi, ali nismo uspjeli konkretizirati ih. Nedostajalo nam je kreativnosti, ali nismo zaslužili poraz""![]()
![]()
Čoik ko struja. Čuj kreirali nekoliko šansi.U 180 minuta jednom ili dva puta kao opucali na gol i to u prvoj utakmici. Sinoć 0, zero ...
Moj Pelle, suti i poklopi se. Spominje se da bi mogao u Milan. Taman, mjera mu je. Ovi iz Cityja idu za Italiju expresnom postom
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83501
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3384 Re: Champions league 15/16
Stopera, ne citas pazljivo opet.Tomahawk11 wrote:Eto vidis, ja sam tvrdoglav, a Real nije u top 3 na svijetu![]()
Pa hajde onda nabroj top 3, pa da vidimo ko je to ispred njih.
Ja negdje na njihovoj temi vidjeh za Alabu da tvrde da nije za beka, puno propuhabolje da igra u vezi
Nisi u pravu za Guardiolu i Bayern. Pa za njegovog mandata je Bayern fasovao 0-4 u Minhenumoras voljeti tog covjeka!
Ozbiljno, postujem ono sto je radio Guardiola u Barci i Bayernu. Jednostavno, ovo u Bayernu je uvijek malo falilo da ode do kraja. Tu bih se slozio sa skenderom, nekad ni svo znanje ni moc ekipe ne pomazu. Nije dzabe najjace takmicenje.
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#3385 Re: Champions league 15/16
real rutinski uzima jos jedan naslov lige prvaka
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3386 Re: Champions league 15/16
Ako laze koza, ne laze rog....._BataZiv_0809 wrote:Stopera, ne citas pazljivo opet.Tomahawk11 wrote:Eto vidis, ja sam tvrdoglav, a Real nije u top 3 na svijetu![]()
Pa hajde onda nabroj top 3, pa da vidimo ko je to ispred njih.
Ja negdje na njihovoj temi vidjeh za Alabu da tvrde da nije za beka, puno propuhabolje da igra u vezi
Nisi u pravu za Guardiolu i Bayern. Pa za njegovog mandata je Bayern fasovao 0-4 u Minhenumoras voljeti tog covjeka!
Ozbiljno, postujem ono sto je radio Guardiola u Barci i Bayernu. Jednostavno, ovo u Bayernu je uvijek malo falilo da ode do kraja. Tu bih se slozio sa skenderom, nekad ni svo znanje ni moc ekipe ne pomazu. Nije dzabe najjace takmicenje.
Sa Bayernove teme.animals wrote:
ne moze Alaba, biti top odbrambeni igrac, uvijek kiksa..
on je vise veznjak..
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#3387 Re: Champions league 15/16
Kakva je politika Milana ne bi me čudilo da ga dovedu.Tomahawk11 wrote:Je li ono s Bayernom bilo kad lik nije skontao da mu treba jos jedan goltzipiripi wrote:Manuel Pellegrini: "Mislim da je utakmica bila poprilično izjednačenja. Bili smo nesretni, dok ono nisu, jer šut Balea je ustvari bio centaršut. Kreirali smo nekoliko šansi, ali nismo uspjeli konkretizirati ih. Nedostajalo nam je kreativnosti, ali nismo zaslužili poraz""![]()
![]()
Čoik ko struja. Čuj kreirali nekoliko šansi.U 180 minuta jednom ili dva puta kao opucali na gol i to u prvoj utakmici. Sinoć 0, zero ...
![]()
Moj Pelle, suti i poklopi se. Spominje se da bi mogao u Milan. Taman, mjera mu je. Ovi iz Cityja idu za Italiju expresnom postom
Čitav svijet vidi jedno ali tip veze svoju priču. Da ne povjeruješ
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83501
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3388 Re: Champions league 15/16
Je li to animalsov citat uzimas za arsin Tita ti?Tomahawk11 wrote:Ako laze koza, ne laze rog......
Ali hajde, ne mogu ti uzeti za zlo, jer ne pratis toliko temu. Recimo to bi bilo slicno kada bih ja Le Klerka citirao sa Realove teme.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3389 Re: Champions league 15/16
Pa eto i da izbacimo animalsov komentar, pogledaj gol AtM u Minhenu, ko je ispao, ko je zakasnio? A tu je bio bek. Slabo zatvara prostor. Ne sporim da je dobar igrac, ali bek mora znati zatvoriti stranu._BataZiv_0809 wrote:Je li to animalsov citat uzimas za arsin Tita ti?Tomahawk11 wrote:Ako laze koza, ne laze rog......
Ali hajde, ne mogu ti uzeti za zlo, jer ne pratis toliko temu. Recimo to bi bilo slicno kada bih ja Le Klerka citirao sa Realove teme.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83501
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3390 Re: Champions league 15/16
Pogrijesila je cijela odbrana, previsoko su izasli, ali slazem se da je djelic sekunde zakasnio da napravi ofsajd zamku. I ovako postoje prijepori je li Grizman bio u ofsajdu, ali dobro.Tomahawk11 wrote:
Pa eto i da izbacimo animalsov komentar, pogledaj gol AtM u Minhenu, ko je ispao, ko je zakasnio? A tu je bio bek. Slabo zatvara prostor. Ne sporim da je dobar igrac, ali bek mora znati zatvoriti stranu.
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#3391 Re: Champions league 15/16
To se ti umislio da se razumijes u nogomet_BataZiv_0809 wrote:Je li to animalsov citat uzimas za arsin Tita ti?Tomahawk11 wrote:Ako laze koza, ne laze rog......
Ali hajde, ne mogu ti uzeti za zlo, jer ne pratis toliko temu. Recimo to bi bilo slicno kada bih ja Le Klerka citirao sa Realove teme.
Alaba, je kiks igrac..pokazao je to u obje utakmice, kiksao je kod oba ola..
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3392 Re: Champions league 15/16
Ako i jeste, to je zaista tesko bilo vidjeti. Tu negdje u liniji su bili. Nisam nigdje vidio da se ta situacija okarakterisala kao sumnjiva._BataZiv_0809 wrote:Pogrijesila je cijela odbrana, previsoko su izasli, ali slazem se da je djelic sekunde zakasnio da napravi ofsajd zamku. I ovako postoje prijepori je li Grizman bio u ofsajdu, ali dobro.Tomahawk11 wrote:
Pa eto i da izbacimo animalsov komentar, pogledaj gol AtM u Minhenu, ko je ispao, ko je zakasnio? A tu je bio bek. Slabo zatvara prostor. Ne sporim da je dobar igrac, ali bek mora znati zatvoriti stranu.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83501
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3393 Re: Champions league 15/16
Ako Rumenige kaze da mu se delegat izvinio zbog sudijskih gresaka, ko sam ja da mu sudimTomahawk11 wrote: Ako i jeste, to je zaista tesko bilo vidjeti. Tu negdje u liniji su bili. Nisam nigdje vidio da se ta situacija okarakterisala kao sumnjiva
http://www.index.hr/sport/clanak/bayern ... 91138.aspx
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3394 Re: Champions league 15/16
Penal jeste diskutabilan, prije vani nego unutra, ali nista nije promijenio._BataZiv_0809 wrote:Ako Rumenige kaze da mu se delegat izvinio zbog sudijskih gresaka, ko sam ja da mu sudimTomahawk11 wrote: Ako i jeste, to je zaista tesko bilo vidjeti. Tu negdje u liniji su bili. Nisam nigdje vidio da se ta situacija okarakterisala kao sumnjiva![]()
http://www.index.hr/sport/clanak/bayern ... 91138.aspx
Za ofsajd prvi put cujem. Reci da je ono ocigledan ofsajd je pretjerano.
Evo jedan haver tvrdi da je Real morao proci i da im je sudija pomogao
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#3395 Re: Champions league 15/16
Penalza Atletico, nije bio, to stoji.._BataZiv_0809 wrote:Ako Rumenige kaze da mu se delegat izvinio zbog sudijskih gresaka, ko sam ja da mu sudimTomahawk11 wrote: Ako i jeste, to je zaista tesko bilo vidjeti. Tu negdje u liniji su bili. Nisam nigdje vidio da se ta situacija okarakterisala kao sumnjiva![]()
http://www.index.hr/sport/clanak/bayern ... 91138.aspx
penal za Bayern isto tako..moze se suditi, ali ga niko ne sudi..
i sta je to jos krivo sudio...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83501
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3396 Re: Champions league 15/16
Klikni na link.
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#3397 Re: Champions league 15/16
I ofsajd nije bio, ni u snu..
- Point.
- Posts: 33505
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#3398 Re: Champions league 15/16
E jebem ti fudbal kad se ovi iz Bajerna zale na sudjenje. Nije ovo bundeliga da vam silje non stop.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3399 Re: Champions league 15/16
A nisu se zalili kad su protiv Juventusa igrali....Point. wrote:E jebem ti fudbal kad se ovi iz Bajerna zale na sudjenje. Nije ovo bundeliga da vam silje non stop.
- Idemedosumom
- Posts: 8315
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#3400 Re: Champions league 15/16
Zar neki još uvijek po "penalu" raspravljau 
Haj sad oni koji vele da penal nije trebao biti, popijte po čašu vode, zatim pogledajte navedeni klip. Postavite speed na 0.5, iz svih uglova se jasno vidi da je "prekršaj počinjen" nad Torresovom desnom nogom, s lijevom nogom skoro da nije ni bilo kontakta.
Haj sad oni koji vele da penal nije trebao biti, popijte po čašu vode, zatim pogledajte navedeni klip. Postavite speed na 0.5, iz svih uglova se jasno vidi da je "prekršaj počinjen" nad Torresovom desnom nogom, s lijevom nogom skoro da nije ni bilo kontakta.
