Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#3376 Re: Utakmice.

Post by Koshpa »

Iz 11 kornera mi ne mozemo gola da damo :(
User avatar
Svakodobro!
Posts: 581
Joined: 28/08/2010 01:28
Location: Sjeverno od Sjevernjače!

#3377 Re: Utakmice.

Post by Svakodobro! »

omega369 wrote:imamo i plakala
:thumbup: Jarane, Plakalo čini mi se kad je ušao protiv Čelika bijaše - znači odjednom se pojavio gorostas na terenu, ogroman i najveći na terenu i fakat kad igramo s ovim "lijevim" ekipama (ala MVO, Vitez, Travnik, Leotar...) on treba d aigra, momak će porazbijati bar one bambusane.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3378 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

sve je to dzaba kad trener nece da ga ubaci, na zalost. plakalo je strasan potencijal, sto ti kazes pravi razbijac
User avatar
Svakodobro!
Posts: 581
Joined: 28/08/2010 01:28
Location: Sjeverno od Sjevernjače!

#3379 Re: Utakmice.

Post by Svakodobro! »

Realno, u 15 minuta je pokazao na toj utakmici, po mom skromnom sudu da se može nositi s odbranama kao i Nikola (uz sav dužni respect prema Nikoli). Inače, gledao sam ga nekad i na pomoćnom terenu, i zna se zagraditi, ali i odgurnuti, al džaba naš šef ima neke druge vizije, nažalost.
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#3380 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Naravno da je Husref danas mogao dati priliku Plakalu, pa makar sad pred kraj da uđe umjesto Nikole. Pa kad će ako ne u ovakvim utakmicama? Ali hajde, bar je Fare zaigrao od početka.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3381 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

bravo 'šefe' :cry:

i velika hvala smriki :D 8-)
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3382 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

1:1 Tuga.
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#3383 Re: Utakmice.

Post by Butmiran »

Da je jednom bez nerviranja ispratiti tekmu.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3384 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

i udje plakalo u 86 min. cupaj husrefa plakalo cupaj :lol: :lol:
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#3385 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

Ne ide ovako Husrefe, ne ide. Kako vrijeme prolazi mi sve gore i gore igramo, umjesto da bude obratno.
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#3386 Re: Utakmice.

Post by Butmiran »

Bože dragi Bože...
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#3387 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Jesu produzetci ili penali?
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#3388 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

GandalfSivi wrote:Jesu produzetci ili penali?
Penali.
User avatar
Svakodobro!
Posts: 581
Joined: 28/08/2010 01:28
Location: Sjeverno od Sjevernjače!

#3389 Re: Utakmice.

Post by Svakodobro! »

Ma braćo ovo baš ne ide sa Husrefom, daj Bože da on to skonta i nakon ove utakmice kako god da završi. Pa mislim stvarno više...
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3390 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

ja sta nam covjek radi, stvarno :lol: :lol:

i sto je najgore, on ce se i dalje praviti lud, nece dati ostavku k'o da gledam :twisted:
Last edited by omega369 on 06/11/2013 15:21, edited 1 time in total.
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#3391 Re: Utakmice.

Post by Koshpa »

Husref out :run:
User avatar
kinzekonze
Posts: 845
Joined: 05/02/2013 23:23
Location: MOJ GRAD MOJ KLUB

#3392 Re: Utakmice.

Post by kinzekonze »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pa ne možeš vjerovati.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3393 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

i uprava je kriva za ovo. on je morao nogu dobiti nakon kukesija, ne zbog samog ispadanja koliko zbog poteza koje je vukao :!:
User avatar
Svakodobro!
Posts: 581
Joined: 28/08/2010 01:28
Location: Sjeverno od Sjevernjače!

#3394 Re: Utakmice.

Post by Svakodobro! »

Iskreno nikad mi više nije bilo svejedno, šta će se desiti u ovoj tekmi. A kreten sam koji je vazda uz njih. Kreten evo koji je današnji posao ostavio za sutra d abi ih pratio i nervirao se. Jebi se ba Husrefe i ti i tvoja demagogija. Napusti nas prije nego te počnu ljudi baš pljuvati.
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#3395 Re: Utakmice.

Post by Butmiran »

omega369 wrote:i uprava je kriva za ovo. on je morao nogu dobiti nakon kukesija, ne zbog samog ispadanja koliko zbog poteza koje je vukao :!:
Nemoj te priče Boga ti.
User avatar
emigrazione
Posts: 7794
Joined: 01/09/2010 13:40

#3396 Re: Utakmice.

Post by emigrazione »

Husref treba da ide, tako je najbolje i za njega i za nas
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#3397 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

Promasi Vitez penal.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3398 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Butmiran wrote:
omega369 wrote:i uprava je kriva za ovo. on je morao nogu dobiti nakon kukesija, ne zbog samog ispadanja koliko zbog poteza koje je vukao :!:
Nemoj te priče Boga ti.
zasto? jesam li pogrijesio u necemu?

ma bjezi, pa upropastio nam je evropu, pa onda jos jednu sezonu, pa jos svojim debilnim potezima i igrama, posvđa i navijace...ma s'noge na nogu, kad ne moze drugacije
User avatar
kinzekonze
Posts: 845
Joined: 05/02/2013 23:23
Location: MOJ GRAD MOJ KLUB

#3399 Re: Utakmice.

Post by kinzekonze »

Tadejevic fula :-x :-x :-x
El_comadante
Posts: 9042
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#3400 Re: Utakmice.

Post by El_comadante »

izgleda opet nečemo dočekati prolječe u kupu!
Post Reply