Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#3376 Re: Utakmice.
Iz 11 kornera mi ne mozemo gola da damo 
- Svakodobro!
- Posts: 581
- Joined: 28/08/2010 01:28
- Location: Sjeverno od Sjevernjače!
#3377 Re: Utakmice.
omega369 wrote:imamo i plakala
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3378 Re: Utakmice.
sve je to dzaba kad trener nece da ga ubaci, na zalost. plakalo je strasan potencijal, sto ti kazes pravi razbijac
- Svakodobro!
- Posts: 581
- Joined: 28/08/2010 01:28
- Location: Sjeverno od Sjevernjače!
#3379 Re: Utakmice.
Realno, u 15 minuta je pokazao na toj utakmici, po mom skromnom sudu da se može nositi s odbranama kao i Nikola (uz sav dužni respect prema Nikoli). Inače, gledao sam ga nekad i na pomoćnom terenu, i zna se zagraditi, ali i odgurnuti, al džaba naš šef ima neke druge vizije, nažalost.
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#3380 Re: Utakmice.
Naravno da je Husref danas mogao dati priliku Plakalu, pa makar sad pred kraj da uđe umjesto Nikole. Pa kad će ako ne u ovakvim utakmicama? Ali hajde, bar je Fare zaigrao od početka.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3381 Re: Utakmice.
bravo 'šefe'
i velika hvala smriki

i velika hvala smriki
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3382 Re: Utakmice.
1:1 Tuga.
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#3383 Re: Utakmice.
Da je jednom bez nerviranja ispratiti tekmu.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3384 Re: Utakmice.
i udje plakalo u 86 min. cupaj husrefa plakalo cupaj

- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3385 Re: Utakmice.
Ne ide ovako Husrefe, ne ide. Kako vrijeme prolazi mi sve gore i gore igramo, umjesto da bude obratno.
- GandalfSivi
- Posts: 22750
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#3387 Re: Utakmice.
Jesu produzetci ili penali?
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3388 Re: Utakmice.
Penali.GandalfSivi wrote:Jesu produzetci ili penali?
- Svakodobro!
- Posts: 581
- Joined: 28/08/2010 01:28
- Location: Sjeverno od Sjevernjače!
#3389 Re: Utakmice.
Ma braćo ovo baš ne ide sa Husrefom, daj Bože da on to skonta i nakon ove utakmice kako god da završi. Pa mislim stvarno više...
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3390 Re: Utakmice.
ja sta nam covjek radi, stvarno

i sto je najgore, on ce se i dalje praviti lud, nece dati ostavku k'o da gledam
i sto je najgore, on ce se i dalje praviti lud, nece dati ostavku k'o da gledam
Last edited by omega369 on 06/11/2013 15:21, edited 1 time in total.
- kinzekonze
- Posts: 845
- Joined: 05/02/2013 23:23
- Location: MOJ GRAD MOJ KLUB
#3392 Re: Utakmice.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3393 Re: Utakmice.
i uprava je kriva za ovo. on je morao nogu dobiti nakon kukesija, ne zbog samog ispadanja koliko zbog poteza koje je vukao 
- Svakodobro!
- Posts: 581
- Joined: 28/08/2010 01:28
- Location: Sjeverno od Sjevernjače!
#3394 Re: Utakmice.
Iskreno nikad mi više nije bilo svejedno, šta će se desiti u ovoj tekmi. A kreten sam koji je vazda uz njih. Kreten evo koji je današnji posao ostavio za sutra d abi ih pratio i nervirao se. Jebi se ba Husrefe i ti i tvoja demagogija. Napusti nas prije nego te počnu ljudi baš pljuvati.
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#3395 Re: Utakmice.
Nemoj te priče Boga ti.omega369 wrote:i uprava je kriva za ovo. on je morao nogu dobiti nakon kukesija, ne zbog samog ispadanja koliko zbog poteza koje je vukao
- emigrazione
- Posts: 7794
- Joined: 01/09/2010 13:40
#3396 Re: Utakmice.
Husref treba da ide, tako je najbolje i za njega i za nas
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3397 Re: Utakmice.
Promasi Vitez penal.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3398 Re: Utakmice.
zasto? jesam li pogrijesio u necemu?Butmiran wrote:Nemoj te priče Boga ti.omega369 wrote:i uprava je kriva za ovo. on je morao nogu dobiti nakon kukesija, ne zbog samog ispadanja koliko zbog poteza koje je vukao
ma bjezi, pa upropastio nam je evropu, pa onda jos jednu sezonu, pa jos svojim debilnim potezima i igrama, posvđa i navijace...ma s'noge na nogu, kad ne moze drugacije
- kinzekonze
- Posts: 845
- Joined: 05/02/2013 23:23
- Location: MOJ GRAD MOJ KLUB
#3399 Re: Utakmice.
Tadejevic fula

-
El_comadante
- Posts: 9042
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#3400 Re: Utakmice.
izgleda opet nečemo dočekati prolječe u kupu!
