Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

User avatar
petunija
Posts: 4113
Joined: 07/05/2009 09:22
Location: United States of Balcan

#33701 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by petunija »

stakasa wrote:Nosi li iko od vas hranu sa sobom na posao?
redovno :D
ne ponesem samo ako se unaprijed dogovorim s nekim za ručak u gradu a to je vrlo rijetko
User avatar
SmokingMan
Posts: 22597
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#33702 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by SmokingMan »

stakasa wrote:Nosi li iko od vas hranu sa sobom na posao?
Nosaju moje kolege,ja jako rijetko.Ipak moje najveće svakodnevne potrepštine u kuhinji su kafa i mlijeko.
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#33703 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by biggrin »

stakasa wrote:Manjerka

Image

Nisam siguran da je dole rudari vise nose, i za jamu ima dostava
ovo izgleda toliko zdravo da si trebao koristiti nekakvu tjesteninu od heljde ili tako nešto, da se upotpuni kompozicija
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33704 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Tjestenina mi izgelda odlicno- ukusno :thumbup: :thumbup: --samo, da nije majoneza ta koja se sjaji.. :)
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#33705 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by stakasa »

moonca wrote:Tjestenina mi izgelda odlicno- ukusno :thumbup: :thumbup: --samo, da nije majoneza ta koja se sjaji.. :)
@biggrin
Ovo je bomba. I pored toga sto sam dodao povrca i dalje je bomba. Doduse i drzi, jeo sam ima tri sata i nisam nimalo gladan. Pa tjestenina i vrhnje su po dvije hiljade kalorija ovde. Sumnjam da je i ta heljdina (pravo da ti kazem ne znam ni sta je to, u Svedskoj zivim) manje kaloricna. Plus kupio pile, raskostio ga, filete i batake u ovo stavio a ostalo za temeljca. Lisicarke, parmezan, spanak, brokoli... Nakupi se
Monca, nije majoneza. Vrhnje za kuhanje i puno izrendanog parmezana da mu dadne smek i bude kremasto
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33706 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

:thumbup: --onda je -- perfektna..
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#33707 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by stakasa »

Treba zelen zbog balansa ali ne cvijet od brokolija nego eventualno stabljika, sparoge i slicno. A spanak obavezno
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33708 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Slazem se -stabljika radije kao i ostalo.. :thumbup:
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#33709 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by stakasa »

moonca wrote:Slazem se -stabljika radije kao i ostalo.. :thumbup:
Prvi put brokoli stavljam. Prvo ga malo obario, pet minuta i onda dodo u sos. Nista od onoga gore na vrhu, samo se razguzi. Ono je najbolje obarit pa pod ulje, zaprzit na maslinovom, dodat saransaka i posolit. To cu oprobat
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33710 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

stakasa wrote:Nosi li iko od vas hranu sa sobom na posao?
U Indiji je interesantno- zene pripreme hranu - osoba- to mu je posao-- dodsje pokupi i nosi na mjesta gdje im muzevi rade..

Image


Nosim hranu .... jedan dan kupujem vani- jer idem u dio grada, gdje je radnja, koja prodaje specijalnu salamu,ka oi druge koja prodaje dobre rolice- talijanske..tako jedem obicni sendvich..taj dan.. :)
User avatar
samsonsam
Posts: 1820
Joined: 18/09/2008 01:19

#33711 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by samsonsam »

opet malo rascerupanog meseka :D

Image

Image
User avatar
samsonsam
Posts: 1820
Joined: 18/09/2008 01:19

#33712 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by samsonsam »

i nesto malo slatko :-D

Image

Image

Image
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#33713 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Zoya »

:cuvajse:
samsonsam wrote:i nesto malo slatko :-D

Image

Image

Image
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#33714 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by adda_sa »

samsonsam wrote:i nesto malo slatko :-D
Image
moj naklon..wow... :kiselavoda:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33715 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

samsonsam wrote:opet malo rascerupanog meseka :D

Image

Image

.. :thumbup: odlicno..
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#33717 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by biggrin »

samsonsam wrote:i nesto malo slatko :-D

Image

Image

[img]https://i.imgur.cg]
super, sad mi se jede slatko
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#33718 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by adda_sa »

danas nema kuhanja :mrgreen:
Image
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#33719 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by pirmin »

ufff jes' dobra :thumbup:

Ovo ljeto sam jednu 5 puta fulio sa lubenicom. :-)
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#33720 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by adda_sa »

i ja isto :roll:
nema veceg razocarenja nego kada prepolovis lubenicu i vidis da je nula :skoljka:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33721 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

eh... jednu probala i bila smrznuta ... no- sa kospicama i ne mogu.. :run: puno posla... :lol:
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#33722 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by adda_sa »

smrznuta?!?!? svasta..to mi se nije nikad desilo
najgora iskustva su mi sa avokadom.. kupim nezreo,i cekam da sazri, a on samo malo smeksa i bude kao guma.. nimalo kremast i mushy kao sto avokado inace bude :-?
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33723 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

adda_sa wrote:smrznuta?!?!? svasta..to mi se nije nikad desilo
najgora iskustva su mi sa avokadom.. kupim nezreo,i cekam da sazri, a on samo malo smeksa i bude kao guma.. nimalo kremast i mushy kao sto avokado inace bude :-?

Ja ga stavim u smedju vrecu. nekoliko dana dok ne smeksa - onda u frizider.. do upotrebe .. ti isto ??

.ne znam -kod mene lubenice putuju ko zna odakle... sve je u friziderima... :roll:
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#33724 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by adda_sa »

moonca wrote:
adda_sa wrote:smrznuta?!?!? svasta..to mi se nije nikad desilo
najgora iskustva su mi sa avokadom.. kupim nezreo,i cekam da sazri, a on samo malo smeksa i bude kao guma.. nimalo kremast i mushy kao sto avokado inace bude :-?

Ja ga stavim u smedju vrecu. nekoliko dana dok ne smeksa - onda u frizider.. do upotrebe .. ti isto ??

.ne znam -kod mene lubenice putuju ko zna odakle... sve je u friziderima... :roll:
ma da, tako i ja... bude tvrd kao krompir, stavim ga u papirnu vrecicu, nakon par dana bude mekan kao hmmm tikvice, i na tome ostane danima.. i moze se rezati na kriske i te kriske budu gumenaste. ako ostavim duze pocne da truhne :shock:
ne postane nikad ripe, kao onaj avokado koji kupis vec kad je ripe, onaj koji mozes kasikom kupiti i mazati na krisku tosta mmmm :srce:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33725 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

adda_sa wrote: ma da, tako i ja... bude tvrd kao krompir, stavim ga u papirnu vrecicu, nakon par dana bude mekan kao hmmm tikvice, i na tome ostane danima.. i moze se rezati na kriske i te kriske budu gumenaste. ako ostavim duze pocne da truhne :shock:
ne postane nikad ripe, kao onaj avokado koji kupis vec kad je ripe, onaj koji mozes kasikom kupiti i mazati na krisku tosta mmmm :srce:
E .i meni se to zna desiti -jednostavno- mislim da je prerano ubran..... kao losa vrsta samog...
Post Reply