hm ... ima nesto slatko-- korean bbq .. sladak da..¤ jelena ¤ wrote:Jesul s medom?
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33626 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33627 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..Lijepo izgleda..
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#33628 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Pretpostavio sam da je nesto slatkasto. Ok, može. Samo trebalo bi mi jos nesto uz to.moonca wrote:..korean bbq sos -slatkastalibaba_i_30_godina wrote: Kakav je sos?
Meni ovo njeno izgleda ok, ali ja vise volim da je malo zapeceno. Ovo kao da je živo. Nije steak.moonca wrote:
..Lijepo izgleda..
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#33629 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ovo mi izgleda kao preslikano iz neke knjige..
o kuhanju..sumnjam da si to ti napravila..
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#33630 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ovo su prava krilcamoonca wrote:~~~ krilca~~~
- ¤ jelena ¤
- Posts: 5158
- Joined: 18/05/2010 20:04
- Location: BD
#33631 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Uh, još bolje...moonca wrote:hm ... ima nesto slatko-- korean bbq .. sladak da..¤ jelena ¤ wrote:Jesul s medom?
- Lily1234
- Posts: 9496
- Joined: 16/08/2019 16:21
- Location: Tu i tamo...
#33632 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Hvala, mooncamoonca wrote:..Lijepo izgleda..
- Lily1234
- Posts: 9496
- Joined: 16/08/2019 16:21
- Location: Tu i tamo...
#33633 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Hvala i tebianimals wrote:
Ovo mi izgleda kao preslikano iz neke knjige..
o kuhanju..sumnjam da si to ti napravila..
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33634 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
nekada sam voljela kuvana krilca -ono kad se supa pravi.. sada samo vrat-- isisisam--alibaba_i_30_godina wrote:Pretpostavio sam da je nesto slatkasto. Ok, može. Samo trebalo bi mi jos nesto uz to.moonca wrote:..korean bbq sos -slatkastalibaba_i_30_godina wrote: Kakav je sos?
Meni ovo njeno izgleda ok, ali ja vise volim da je malo zapeceno. Ovo kao da je živo. Nije steak.moonca wrote:
..Lijepo izgleda..
Da i ja volim zapecena...ali i ova moja rijetko jedem. zbog sosa ---
pa, ovo mi je bilo dovoljno.. hm moras rukama jesti--ako dodas prilog -treba ti escajg ili da jedes i to rukama kao 'braca arapi'..
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#33635 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ja bih dodao neki pomfrit ili nesto uz ovo pa da sve možeš komotno rukama havljati. 
- Lily1234
- Posts: 9496
- Joined: 16/08/2019 16:21
- Location: Tu i tamo...
#33636 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Svako po svom ukusualibaba_i_30_godina wrote: Meni ovo njeno izgleda ok, ali ja vise volim da je malo zapeceno. Ovo kao da je živo. Nije steak.
Nije živo bilo, čak se karameliziralo (da li se tako kaže
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#33637 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Normalno. Nego ja to indirektno da znaš za nekad.Lily1234 wrote:Svako po svom ukusualibaba_i_30_godina wrote: Meni ovo njeno izgleda ok, ali ja vise volim da je malo zapeceno. Ovo kao da je živo. Nije steak.![]()
Nije živo bilo, čak se karameliziralo (da li se tako kaže)
Lijepo si ti ono ukrasila. Nema sta cum mekern.
- Lily1234
- Posts: 9496
- Joined: 16/08/2019 16:21
- Location: Tu i tamo...
#33638 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
alibaba_i_30_godina wrote:Normalno. Nego ja to indirektno da znaš za nekad.Lily1234 wrote:Svako po svom ukusualibaba_i_30_godina wrote: Meni ovo njeno izgleda ok, ali ja vise volim da je malo zapeceno. Ovo kao da je živo. Nije steak.![]()
Nije živo bilo, čak se karameliziralo (da li se tako kaže)
![]()
Lijepo si ti ono ukrasila. Nema sta cum mekern.
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#33640 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
klepe??
nisam ih mjesecima jela
nisam ih mjesecima jela
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33641 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
I kod mene veceras _klepe__ Ali .kineski nacin , smrznute kupljene__ pot stickers__. Tak...


- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#33642 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
adda_sa wrote:klepe??![]()
nisam ih mjesecima jela
Jesu, mada je foto bezveze
- Dori
- Posts: 3318
- Joined: 07/03/2007 09:36
- Location: Rajvosa-X.com
- Lily1234
- Posts: 9496
- Joined: 16/08/2019 16:21
- Location: Tu i tamo...
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33645 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Lily --lijepo izgleda----
..moze i bez sosa.. sve to, je ukusno..
..moze i bez sosa.. sve to, je ukusno..
- Lily1234
- Posts: 9496
- Joined: 16/08/2019 16:21
- Location: Tu i tamo...
#33646 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Hvala, Moonca...moonca wrote:Lily --lijepo izgleda----![]()
..moze i bez sosa.. sve to, je ukusno..
Ali suho, udavi
- biggrin
- Posts: 3459
- Joined: 23/11/2010 09:47
#33647 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
a paprika neoguljena, ncncncncnc
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33648 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..i ti gulish ..
Lily.. da ..ali tvoje izgleda sochno...
Lily.. da ..ali tvoje izgleda sochno...
- Jack Be Nimble
- Posts: 11669
- Joined: 15/01/2010 18:31
#33649 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ako je kineski nacin, znaci da su originalne klepemoonca wrote:I kod mene veceras _klepe__ Ali .kineski nacin , smrznute kupljene__ pot stickers__. Tak...![]()
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33650 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Jack Be Nimble wrote:Ako je kineski nacin, znaci da su originalne klepemoonca wrote:I kod mene veceras _klepe__ Ali .kineski nacin , smrznute kupljene__ pot stickers__. Tak...![]()
..Ukusne su,i svasta oni smuckaju-
..ne vjerujem im previshe.. ali opet... ih kupim...




