Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Distortion
- Posts: 3208
- Joined: 08/09/2007 19:56
#33601 Re: Zeničani
Vrijeme je da se uradi detaljna analiza u JP a sad je Zenicatrans na redu. Sda ocito ne zeli da se kopa po tom JP i to je jasno kao dan. Njihovi kadrovi su vedrili i oblacili u ZT i red je da neko snese odgovornost a kao i obicno niko nece odgovarati.
Gradsko vijece je cirkus...
Gradsko vijece je cirkus...
- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#33602 Re: Zeničani
Treba sabrati dva i dva:
1. ZDK pritjeran uza zid za isplatu presuda po kolektivnim ugovorima:
https://www.oslobodjenje.ba/dosjei/inte ... ona-457975
2. Isplata plata za policiju izuzeta od ostalih budžetskih korisnika:
http://zenicainfo.ba/2019/05/20/skupsti ... gBeKowZVXE
Znači, budžetlije uskoro bez plata, malo se pobune, policija ih namariše...
Ne trebaju nam uje i čete, sami ćemo se pomlatiti.
Zaboravili smo ko je "zaslužan" za kolektivne ugovore zbog kojih smo upali u ove belaje, a advokate napravili milionerima.
1. ZDK pritjeran uza zid za isplatu presuda po kolektivnim ugovorima:
https://www.oslobodjenje.ba/dosjei/inte ... ona-457975
2. Isplata plata za policiju izuzeta od ostalih budžetskih korisnika:
http://zenicainfo.ba/2019/05/20/skupsti ... gBeKowZVXE
Znači, budžetlije uskoro bez plata, malo se pobune, policija ih namariše...
Ne trebaju nam uje i čete, sami ćemo se pomlatiti.
Zaboravili smo ko je "zaslužan" za kolektivne ugovore zbog kojih smo upali u ove belaje, a advokate napravili milionerima.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33603 Re: Zeničani
Zato zuti i Ramon haman 4 milje mjesecno u padze u Domu Naroda (u federalnom Parlamentu)...Laganini...

Plus kanton!
Jednom sam vec pisao da izadju na 5, pa me pobise ovdje...
Plus kanton!
Jednom sam vec pisao da izadju na 5, pa me pobise ovdje...
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#33604 Re: Zeničani
"Ne trebaju nam uje i čete, sami ćemo se pomlatiti."notsure wrote:Treba sabrati dva i dva:
1. ZDK pritjeran uza zid za isplatu presuda po kolektivnim ugovorima:
https://www.oslobodjenje.ba/dosjei/inte ... ona-457975
2. Isplata plata za policiju izuzeta od ostalih budžetskih korisnika:
http://zenicainfo.ba/2019/05/20/skupsti ... gBeKowZVXE
Znači, budžetlije uskoro bez plata, malo se pobune, policija ih namariše...
Ne trebaju nam uje i čete, sami ćemo se pomlatiti.
Zaboravili smo ko je "zaslužan" za kolektivne ugovore zbog kojih smo upali u ove belaje, a advokate napravili milionerima.
please explain
- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#33606 Re: Zeničani
Od devedesetih radikalni dio komšija s istoka (čete) i zapada (uje) uz pomoć domaćih pomagača koji su se pogubili u vlastitom identitetu, kidiše na BiH.Bobi wrote:"Ne trebaju nam uje i čete, sami ćemo se pomlatiti."notsure wrote:Treba sabrati dva i dva:
1. ZDK pritjeran uza zid za isplatu presuda po kolektivnim ugovorima:
https://www.oslobodjenje.ba/dosjei/inte ... ona-457975
2. Isplata plata za policiju izuzeta od ostalih budžetskih korisnika:
http://zenicainfo.ba/2019/05/20/skupsti ... gBeKowZVXE
Znači, budžetlije uskoro bez plata, malo se pobune, policija ih namariše...
Ne trebaju nam uje i čete, sami ćemo se pomlatiti.
Zaboravili smo ko je "zaslužan" za kolektivne ugovore zbog kojih smo upali u ove belaje, a advokate napravili milionerima.
please explain
Pljačka fabrike, krade struju, na sve načine ekonomski nas uništava.
Pretvaranjem TO BiH u vjersku vojsku '93. i treća strana pristaje na tu igru i od tad smo u agoniji nacionalizma.
Za tužbe po kolektivnim ugovorima zaslužna je isključivo SDA, bez pomoći sa zapada i istoka.
Kad budžet ZDK zbog tih tužbi propadne, nezadovoljni će izaći na ulice, a policija će da ih mlati jer nije na istom budžetu.
Ne treba nam agresor izvana, sami ćemo se mlatiti i dalje propadati.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33607 Re: Zeničani
Kameni, je li ovo portir iz Bolnice zamijenio Spahiju u Vijecu?
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33609 Re: Zeničani
Kamen na iftaru_BataZiv_0809 wrote:Kameni, je li ovo portir iz Bolnice zamijenio Spahiju u Vijecu?
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#33610 Re: Zeničani
Colakovic je bio po redu_BataZiv_0809 wrote:Kameni, je li ovo portir iz Bolnice zamijenio Spahiju u Vijecu?
on je u telekomu portir bio
uklopit ce se brzo
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33611 Re: Zeničani
Sad je u bolnici 100%kamen spoticanja wrote:Colakovic je bio po redu_BataZiv_0809 wrote:Kameni, je li ovo portir iz Bolnice zamijenio Spahiju u Vijecu?
on je u telekomu portir bio
uklopit ce se brzo
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#33612 Re: Zeničani
napredov'o_BataZiv_0809 wrote:Sad je u bolnici 100%kamen spoticanja wrote:Colakovic je bio po redu_BataZiv_0809 wrote:Kameni, je li ovo portir iz Bolnice zamijenio Spahiju u Vijecu?
on je u telekomu portir bio
uklopit ce se brzo
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33613 Re: Zeničani
Svaka cast svakom postenom poslu, ali u cemu je fazon da se portiri guraju na liste?kamen spoticanja wrote: napredov'o
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#33614 Re: Zeničani
pa Nemila..._BataZiv_0809 wrote:Svaka cast svakom postenom poslu, ali u cemu je fazon da se portiri guraju na liste?kamen spoticanja wrote: napredov'o
to je kartel bolan
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33615 Re: Zeničani
Zar nije Orahovica?kamen spoticanja wrote: pa Nemila...
to je kartel bolan
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#33616 Re: Zeničani
taj je kraj uglavnom_BataZiv_0809 wrote:Zar nije Orahovica?kamen spoticanja wrote: pa Nemila...
to je kartel bolan
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33617 Re: Zeničani
zna li mozda neko koliko je Zenica-Split bus karta?
- N.N.
- Posts: 3551
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#33618 Re: Zeničani
40 do 50 KM povratna, Zeni tours.Casual's wrote:zna li mozda neko koliko je Zenica-Split bus karta?
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33619 Re: Zeničani
hvalaaaN.N. wrote:40 do 50 KM povratna, Zeni tours.Casual's wrote:zna li mozda neko koliko je Zenica-Split bus karta?
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33620 Re: Zeničani
Otišli Kamen i Causals na iftar, pa ostali bez telefona

Fakat ne kontam zasto jednom stomatologu treba clanstvo u toj kriminalnoj organizaciji....kada pogledam face, sve kriminalac do kriminalca
Fakat ne kontam zasto jednom stomatologu treba clanstvo u toj kriminalnoj organizaciji....kada pogledam face, sve kriminalac do kriminalca
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#33621 Re: Zeničani
Loži vas kvalitetno 
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33622 Re: Zeničani
Dodju stranacke kolege da poprave zube, pokradu mu maramice i case za ispiranje dok on okrene ledja.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33623 Re: Zeničani
Jbt, jos cu za Dofua krenuti navijati, kad vidim ove face na iftaru...
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33624 Re: Zeničani
draze mi je da me grebe lopov nego Fudo i Smajoclio_dci120 wrote:Jbt, jos cu za Dofua krenuti navijati, kad vidim ove face na iftaru...
- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#33625 Re: Zeničani
https://www.zenicablog.com/na-iftaru-u- ... -gradjana/
Kako pogrešan naslov... milja i po graDŽana i nijedan seljak
Kako pogrešan naslov... milja i po graDŽana i nijedan seljak
