Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Distortion
Posts: 3208
Joined: 08/09/2007 19:56

#33601 Re: Zeničani

Post by Distortion »

Vrijeme je da se uradi detaljna analiza u JP a sad je Zenicatrans na redu. Sda ocito ne zeli da se kopa po tom JP i to je jasno kao dan. Njihovi kadrovi su vedrili i oblacili u ZT i red je da neko snese odgovornost a kao i obicno niko nece odgovarati.

Gradsko vijece je cirkus...
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#33602 Re: Zeničani

Post by notsure »

Treba sabrati dva i dva:

1. ZDK pritjeran uza zid za isplatu presuda po kolektivnim ugovorima:
https://www.oslobodjenje.ba/dosjei/inte ... ona-457975

2. Isplata plata za policiju izuzeta od ostalih budžetskih korisnika:
http://zenicainfo.ba/2019/05/20/skupsti ... gBeKowZVXE

Znači, budžetlije uskoro bez plata, malo se pobune, policija ih namariše...
Ne trebaju nam uje i čete, sami ćemo se pomlatiti.

Zaboravili smo ko je "zaslužan" za kolektivne ugovore zbog kojih smo upali u ove belaje, a advokate napravili milionerima.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#33603 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Zato zuti i Ramon haman 4 milje mjesecno u padze u Domu Naroda (u federalnom Parlamentu)...Laganini... :thumbup: :bih:
Plus kanton! :bih:
Jednom sam vec pisao da izadju na 5, pa me pobise ovdje...
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#33604 Re: Zeničani

Post by Bobi »

notsure wrote:Treba sabrati dva i dva:

1. ZDK pritjeran uza zid za isplatu presuda po kolektivnim ugovorima:
https://www.oslobodjenje.ba/dosjei/inte ... ona-457975

2. Isplata plata za policiju izuzeta od ostalih budžetskih korisnika:
http://zenicainfo.ba/2019/05/20/skupsti ... gBeKowZVXE

Znači, budžetlije uskoro bez plata, malo se pobune, policija ih namariše...
Ne trebaju nam uje i čete, sami ćemo se pomlatiti.

Zaboravili smo ko je "zaslužan" za kolektivne ugovore zbog kojih smo upali u ove belaje, a advokate napravili milionerima.
"Ne trebaju nam uje i čete, sami ćemo se pomlatiti."
please explain :mrgreen:
dert
Posts: 6570
Joined: 28/09/2011 07:35
Location: dert

#33605 Re: Zeničani

Post by dert »

jel' rokno :D
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#33606 Re: Zeničani

Post by notsure »

Bobi wrote:
notsure wrote:Treba sabrati dva i dva:

1. ZDK pritjeran uza zid za isplatu presuda po kolektivnim ugovorima:
https://www.oslobodjenje.ba/dosjei/inte ... ona-457975

2. Isplata plata za policiju izuzeta od ostalih budžetskih korisnika:
http://zenicainfo.ba/2019/05/20/skupsti ... gBeKowZVXE

Znači, budžetlije uskoro bez plata, malo se pobune, policija ih namariše...
Ne trebaju nam uje i čete, sami ćemo se pomlatiti.

Zaboravili smo ko je "zaslužan" za kolektivne ugovore zbog kojih smo upali u ove belaje, a advokate napravili milionerima.
"Ne trebaju nam uje i čete, sami ćemo se pomlatiti."
please explain :mrgreen:
Od devedesetih radikalni dio komšija s istoka (čete) i zapada (uje) uz pomoć domaćih pomagača koji su se pogubili u vlastitom identitetu, kidiše na BiH.
Pljačka fabrike, krade struju, na sve načine ekonomski nas uništava.
Pretvaranjem TO BiH u vjersku vojsku '93. i treća strana pristaje na tu igru i od tad smo u agoniji nacionalizma.
Za tužbe po kolektivnim ugovorima zaslužna je isključivo SDA, bez pomoći sa zapada i istoka.
Kad budžet ZDK zbog tih tužbi propadne, nezadovoljni će izaći na ulice, a policija će da ih mlati jer nije na istom budžetu.
Ne treba nam agresor izvana, sami ćemo se mlatiti i dalje propadati.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33607 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Kameni, je li ovo portir iz Bolnice zamijenio Spahiju u Vijecu?
Mustang1
Posts: 29924
Joined: 29/12/2010 17:31

#33608 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Pucaj
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33609 Re: Zeničani

Post by Casual's »

_BataZiv_0809 wrote:Kameni, je li ovo portir iz Bolnice zamijenio Spahiju u Vijecu?
Kamen na iftaru
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#33610 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

_BataZiv_0809 wrote:Kameni, je li ovo portir iz Bolnice zamijenio Spahiju u Vijecu?
Colakovic je bio po redu
on je u telekomu portir bio
uklopit ce se brzo :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33611 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kamen spoticanja wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Kameni, je li ovo portir iz Bolnice zamijenio Spahiju u Vijecu?
Colakovic je bio po redu
on je u telekomu portir bio
uklopit ce se brzo :mrgreen:
Sad je u bolnici 100%
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#33612 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

_BataZiv_0809 wrote:
kamen spoticanja wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Kameni, je li ovo portir iz Bolnice zamijenio Spahiju u Vijecu?
Colakovic je bio po redu
on je u telekomu portir bio
uklopit ce se brzo :mrgreen:
Sad je u bolnici 100%
napredov'o :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33613 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kamen spoticanja wrote: napredov'o :mrgreen:
Svaka cast svakom postenom poslu, ali u cemu je fazon da se portiri guraju na liste?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#33614 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

_BataZiv_0809 wrote:
kamen spoticanja wrote: napredov'o :mrgreen:
Svaka cast svakom postenom poslu, ali u cemu je fazon da se portiri guraju na liste?
pa Nemila...
to je kartel bolan
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33615 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kamen spoticanja wrote: pa Nemila...
to je kartel bolan
Zar nije Orahovica?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#33616 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

_BataZiv_0809 wrote:
kamen spoticanja wrote: pa Nemila...
to je kartel bolan
Zar nije Orahovica?
taj je kraj uglavnom
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33617 Re: Zeničani

Post by Casual's »

zna li mozda neko koliko je Zenica-Split bus karta?
User avatar
N.N.
Posts: 3551
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#33618 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Casual's wrote:zna li mozda neko koliko je Zenica-Split bus karta?
40 do 50 KM povratna, Zeni tours.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33619 Re: Zeničani

Post by Casual's »

N.N. wrote:
Casual's wrote:zna li mozda neko koliko je Zenica-Split bus karta?
40 do 50 KM povratna, Zeni tours.
hvalaaa :kiss:
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#33620 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Otišli Kamen i Causals na iftar, pa ostali bez telefona :) :)
Fakat ne kontam zasto jednom stomatologu treba clanstvo u toj kriminalnoj organizaciji....kada pogledam face, sve kriminalac do kriminalca :run:
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#33621 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Loži vas kvalitetno :mrgreen:
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#33622 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Dodju stranacke kolege da poprave zube, pokradu mu maramice i case za ispiranje dok on okrene ledja.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#33623 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Jbt, jos cu za Dofua krenuti navijati, kad vidim ove face na iftaru...
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33624 Re: Zeničani

Post by Casual's »

clio_dci120 wrote:Jbt, jos cu za Dofua krenuti navijati, kad vidim ove face na iftaru...
draze mi je da me grebe lopov nego Fudo i Smajo
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#33625 Re: Zeničani

Post by notsure »

https://www.zenicablog.com/na-iftaru-u- ... -gradjana/

Kako pogrešan naslov... milja i po graDŽana i nijedan seljak
Post Reply