Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- Jack Be Nimble
- Posts: 11674
- Joined: 15/01/2010 18:31
#33601 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Stakasa, izgleda odlicno
sta si napravila? Ne pamtim kada sam nesto napravio za kasike.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33602 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Stakasa je -muskarcina, ali voli kecelju...
.. izgleda da je napravio -pileci buckurish...
Kod mene losos....
~~~~~~^°
Kod mene losos....
~~~~~~^°

- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#33603 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
uuu, ovo dobro izgledamoonca wrote:Stakasa je -muskarcina, ali voli kecelju..... izgleda da je napravio -pileci buckurish...
![]()
Kod mene losos....
~~~~~~^°
samo jedno 2x ovoliko lososa i 5x ovoliko povrca i to je to, ima se fin rucak
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#33604 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Piletina sa leblebijom. Izdinsto otkostene batake i onda dodavo tikvicu, krupno narezan crveni luk, mrkvu, dil, rotkvicu, leblebiju... Od zacina korijander i mljevenu papriku. Saranskak, majdonos i kavada meni u sve idu, to i ne spominjem. Meni najbolje idu ovi pirjani, to najcesce i pravim.Jack Be Nimble wrote:Stakasa, izgleda odlicnosta si napravila? Ne pamtim kada sam nesto napravio za kasike.
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#33605 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Vjeruj mi da nije buckuris, ovo je bilo sa glavom i repom. Prvi put da stavljam dil i hranu i bas je bilo finomoonca wrote: .. izgleda da je napravio -pileci buckurish...![]()
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#33606 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
svaka caststakasa wrote:Vjeruj mi da nije buckuris, ovo je bilo sa glavom i repom. Prvi put da stavljam dil i hranu i bas je bilo finomoonca wrote: .. izgleda da je napravio -pileci buckurish...![]()
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33607 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Leblebija...mislila Sam bijeli pasulj, pastakasa wrote: Piletina sa leblebijom. Izdinsto otkostene batake i onda dodavo tikvicu, krupno narezan crveni luk, mrkvu, dil, rotkvicu, leblebiju... Od zacina korijander i mljevenu papriku. Saranskak, majdonos i kavada meni u sve idu, to i ne spominjem. Meni najbolje idu ovi pirjani, to najcesce i pravim.
Meni su ovakva jela..bunch
..super je ukusno..
Ali me interesuje kako SE rotkvica ponasha, kao I tikvica..licno, NE bih nikada dodala... Jer je njezna..
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#33608 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Bravo moonca, vidi se da znas. Tikvica ce sljedeci put ostati u frizideru. Nije za ovoga, trazio sam je u tanjiru ali je nije bilomoonca wrote:Leblebija...mislila Sam bijeli pasulj, pastakasa wrote: Piletina sa leblebijom. Izdinsto otkostene batake i onda dodavo tikvicu, krupno narezan crveni luk, mrkvu, dil, rotkvicu, leblebiju... Od zacina korijander i mljevenu papriku. Saranskak, majdonos i kavada meni u sve idu, to i ne spominjem. Meni najbolje idu ovi pirjani, to najcesce i pravim.![]()
Meni su ovakva jela..bunch
..super je ukusno..![]()
Ali me interesuje kako SE rotkvica ponasha, kao I tikvica..licno, NE bih nikada dodala... Jer je njezna..
Rotkvica fino balansira, debitovala je i odsad je u rosteru
- Jack Be Nimble
- Posts: 11674
- Joined: 15/01/2010 18:31
#33609 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Vegeterijanski burger
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#33611 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
jack, burger ti je vrh
koje 'meso' je ovo? ima li neki sos, da nije suho?
koje 'meso' je ovo? ima li neki sos, da nije suho?
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- Jack Be Nimble
- Posts: 11674
- Joined: 15/01/2010 18:31
#33613 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Nije suho a nema nikakvog sosa. Dok se peklo nije ispustalo nikakvu mast niti se smanjilo. Ima 20g proteina.adda_sa wrote:jack, burger ti je vrh![]()
koje 'meso' je ovo? ima li neki sos, da nije suho?
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#33615 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ok,al od cega je?Jack Be Nimble wrote:Nije suho a nema nikakvog sosa. Dok se peklo nije ispustalo nikakvu mast niti se smanjilo. Ima 20g proteina.adda_sa wrote:jack, burger ti je vrh![]()
koje 'meso' je ovo? ima li neki sos, da nije suho?
- Jack Be Nimble
- Posts: 11674
- Joined: 15/01/2010 18:31
#33616 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Water, Pea Protein Isolate*, Expeller-Pressed Canola Oil, Refined Coconut Oil, Rice Protein, Natural Flavors, Cocoa Butter, Mung Bean Protein, Methylcellulose, Potato Starch, Apple Extract, Salt, Potassium Chloride, Vinegar, Lemon Juice Concentrate, Sunflower Lecithin, Pomegranate Fruit Powder, Beet Juice Extract (for color)adda_sa wrote:ok,al od cega je?Jack Be Nimble wrote:Nije suho a nema nikakvog sosa. Dok se peklo nije ispustalo nikakvu mast niti se smanjilo. Ima 20g proteina.adda_sa wrote:jack, burger ti je vrh![]()
koje 'meso' je ovo? ima li neki sos, da nije suho?
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#33618 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ovaj stakasa postaje ozbiljan igrač 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- ¤ jelena ¤
- Posts: 5158
- Joined: 18/05/2010 20:04
- Location: BD
- Lily1234
- Posts: 9496
- Joined: 16/08/2019 16:21
- Location: Tu i tamo...
-
Guadalajara
- Posts: 32809
- Joined: 24/04/2019 18:10
- Contact:
- Lily1234
- Posts: 9496
- Joined: 16/08/2019 16:21
- Location: Tu i tamo...
#33623 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
HvalaGuadalajara wrote:Lily![]()
Super
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#33624 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Eh ovo ti izgleda top.moonca wrote:~~~ krilca~~~
Kakav je sos?
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33625 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..korean bbq sos -slatkastalibaba_i_30_godina wrote: Kakav je sos?





