Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11674
Joined: 15/01/2010 18:31

#33601 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Jack Be Nimble »

Stakasa, izgleda odlicno :thumbup: sta si napravila? Ne pamtim kada sam nesto napravio za kasike.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33602 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Stakasa je -muskarcina, ali voli kecelju... :razz: .. izgleda da je napravio -pileci buckurish... :thumbup:

Kod mene losos.... :zoka:

~~~~~~^°Image
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#33603 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by pizarro »

moonca wrote:Stakasa je -muskarcina, ali voli kecelju... :razz: .. izgleda da je napravio -pileci buckurish... :thumbup:

Kod mene losos.... :zoka:

~~~~~~^°Image
uuu, ovo dobro izgleda :thumbup:
samo jedno 2x ovoliko lososa i 5x ovoliko povrca i to je to, ima se fin rucak :srce:
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#33604 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by stakasa »

Jack Be Nimble wrote:Stakasa, izgleda odlicno :thumbup: sta si napravila? Ne pamtim kada sam nesto napravio za kasike.
Piletina sa leblebijom. Izdinsto otkostene batake i onda dodavo tikvicu, krupno narezan crveni luk, mrkvu, dil, rotkvicu, leblebiju... Od zacina korijander i mljevenu papriku. Saranskak, majdonos i kavada meni u sve idu, to i ne spominjem. Meni najbolje idu ovi pirjani, to najcesce i pravim.
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#33605 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by stakasa »

moonca wrote: .. izgleda da je napravio -pileci buckurish... :thumbup:
Vjeruj mi da nije buckuris, ovo je bilo sa glavom i repom. Prvi put da stavljam dil i hranu i bas je bilo fino
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#33606 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by wewa »

stakasa wrote:
moonca wrote: .. izgleda da je napravio -pileci buckurish... :thumbup:
Vjeruj mi da nije buckuris, ovo je bilo sa glavom i repom. Prvi put da stavljam dil i hranu i bas je bilo fino
svaka cast :thumbup:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33607 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

stakasa wrote: Piletina sa leblebijom. Izdinsto otkostene batake i onda dodavo tikvicu, krupno narezan crveni luk, mrkvu, dil, rotkvicu, leblebiju... Od zacina korijander i mljevenu papriku. Saranskak, majdonos i kavada meni u sve idu, to i ne spominjem. Meni najbolje idu ovi pirjani, to najcesce i pravim.
Leblebija...mislila Sam bijeli pasulj, pa :-)
Meni su ovakva jela..bunch

..super je ukusno.. :thumbup:

Ali me interesuje kako SE rotkvica ponasha, kao I tikvica..licno, NE bih nikada dodala... Jer je njezna..
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#33608 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by stakasa »

moonca wrote:
stakasa wrote: Piletina sa leblebijom. Izdinsto otkostene batake i onda dodavo tikvicu, krupno narezan crveni luk, mrkvu, dil, rotkvicu, leblebiju... Od zacina korijander i mljevenu papriku. Saranskak, majdonos i kavada meni u sve idu, to i ne spominjem. Meni najbolje idu ovi pirjani, to najcesce i pravim.
Leblebija...mislila Sam bijeli pasulj, pa :-)
Meni su ovakva jela..bunch

..super je ukusno.. :thumbup:

Ali me interesuje kako SE rotkvica ponasha, kao I tikvica..licno, NE bih nikada dodala... Jer je njezna..
Bravo moonca, vidi se da znas. Tikvica ce sljedeci put ostati u frizideru. Nije za ovoga, trazio sam je u tanjiru ali je nije bilo :D
Rotkvica fino balansira, debitovala je i odsad je u rosteru
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11674
Joined: 15/01/2010 18:31

#33609 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Jack Be Nimble »

Image

Vegeterijanski burger 8-).
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#33610 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by adda_sa »

nesto kao begova :)
Image
Image
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#33611 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by adda_sa »

jack, burger ti je vrh :thumbup:
koje 'meso' je ovo? ima li neki sos, da nije suho?
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11674
Joined: 15/01/2010 18:31

#33613 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Jack Be Nimble »

adda_sa wrote:jack, burger ti je vrh :thumbup:
koje 'meso' je ovo? ima li neki sos, da nije suho?
Nije suho a nema nikakvog sosa. Dok se peklo nije ispustalo nikakvu mast niti se smanjilo. Ima 20g proteina.
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#33614 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by pizarro »

od cega je?
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#33615 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by adda_sa »

Jack Be Nimble wrote:
adda_sa wrote:jack, burger ti je vrh :thumbup:
koje 'meso' je ovo? ima li neki sos, da nije suho?
Nije suho a nema nikakvog sosa. Dok se peklo nije ispustalo nikakvu mast niti se smanjilo. Ima 20g proteina.
ok,al od cega je?
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11674
Joined: 15/01/2010 18:31

#33616 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Jack Be Nimble »

adda_sa wrote:
Jack Be Nimble wrote:
adda_sa wrote:jack, burger ti je vrh :thumbup:
koje 'meso' je ovo? ima li neki sos, da nije suho?
Nije suho a nema nikakvog sosa. Dok se peklo nije ispustalo nikakvu mast niti se smanjilo. Ima 20g proteina.
ok,al od cega je?
Water, Pea Protein Isolate*, Expeller-Pressed Canola Oil, Refined Coconut Oil, Rice Protein, Natural Flavors, Cocoa Butter, Mung Bean Protein, Methylcellulose, Potato Starch, Apple Extract, Salt, Potassium Chloride, Vinegar, Lemon Juice Concentrate, Sunflower Lecithin, Pomegranate Fruit Powder, Beet Juice Extract (for color)
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#33618 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

ovaj stakasa postaje ozbiljan igrač :thumbup:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33619 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

:-D ~~~ krilca~~~


Image
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 5158
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#33620 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by ¤ jelena ¤ »

Jesul s medom? :gladna:
User avatar
Lily1234
Posts: 9496
Joined: 16/08/2019 16:21
Location: Tu i tamo...

#33621 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Lily1234 »

Imageimg host

Nisu od danas, ali eto...
Volim krilca :)
User avatar
Lily1234
Posts: 9496
Joined: 16/08/2019 16:21
Location: Tu i tamo...

#33623 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Lily1234 »

Guadalajara wrote:Lily :thumbup:

Super :)
Hvala :)
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#33624 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by alibaba_i_30_godina »

moonca wrote::-D ~~~ krilca~~~


Image
Eh ovo ti izgleda top. :thumbup:

Kakav je sos?
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33625 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

alibaba_i_30_godina wrote: Kakav je sos?
..korean bbq sos -slatkast :thumbup:
Post Reply