Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#33576 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Ne znam, meni to nije bezazleno, da ne treba neko odobrenje svaka kuća bi ga imala :mrgreen: , dodjes kuci pjan a žena te shokerom pa hajd sad opet ako smiješ :mrgreen: .
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#33577 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Ja htio suzavac kupit, pitam u MUPu, kaže kad kupiš samo dođi, valjda da me zavedu u tefter
Ne trebaju nikakve dozvole i zezancije samo se treba prijavit
I nikad nisam kupio :lol:
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#33578 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Eto sad, zalite se na top, a vidi forumaša , svi naoružani do zuba i razumiju se i u dozvole i procedure za nabavku oružja.
Postavljacu pitanja savjetujem da osnuje udruženje gradjanja i nabavi tenk, pa neka se nadjacava sa Bilalom. :D

Sad bez zeze, od dvojice kolega cuo sam da je sada bas tesko dobiti dozvolu za posjedovanje oružja, vjerovatno iz razloga sve većeg broja ubojstava počinjenih od strane psihicki oboljelih osoba.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#33579 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Ma ljudi stalno vade te dozvole bez problema
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#33580 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Piše ispod svakog proizvoda na stranici da li treba odobrenje.
Bobi, ništa ljudi, samo ove vrane znaju biti naporne... :skoljka:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33581 Re: Zeničani

Post by Casual's »

clio_dci120 wrote:Eto sad, zalite se na top, a vidi forumaša , svi naoružani do zuba i razumiju se i u dozvole i procedure za nabavku oružja.
Postavljacu pitanja savjetujem da osnuje udruženje gradjanja i nabavi tenk, pa neka se nadjacava sa Bilalom. :D

Sad bez zeze, od dvojice kolega cuo sam da je sada bas tesko dobiti dozvolu za posjedovanje oružja, vjerovatno iz razloga sve većeg broja ubojstava počinjenih od strane psihicki oboljelih osoba.
Moj kolega teže dozvolu za pecanje dobio.
Jedino što su uveli je da se po komšiluku raspituju o onome ko treba dozvolu
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#33582 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Kralj Tvrtko I. wrote:Piše ispod svakog proizvoda na stranici da li treba odobrenje.
Bobi, ništa ljudi, samo ove vrane znaju biti naporne... :skoljka:
Samo da napisem, zakonom ne smijes pucat na vrane kao ni na ljude .
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#33583 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Pucao sam iz vazdušnog pištolja na njih, doduše nisam gađao nego samo da ih otjeram ujutru :mrgreen:

Nego, gdje kod nas ima dobar obućar koji bi mi mogao popravit patike? Strašne adidaske, a obe pukle na istom mjestu.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#33584 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Imas dobrog u Travničkoj ulici, meni bio napukao djon na Planika cipelama, bas ih bio poskupo platio i sjecam se da mi je taj te "stare" djonove izbrusio, te postavio novu podlogu. Otada su trajale jos tri sezone i na tim njegovim djonovima nije bilo ni najmanjeg ostecenja.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#33585 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

clio_dci120 wrote:Imas dobrog u Travničkoj ulici, meni bio napukao djon na Planika cipelama, bas ih bio poskupo platio i sjecam se da mi je taj te "stare" djonove izbrusio, te postavio novu podlogu. Otada su trajale jos tri sezone i na tim njegovim djonovima nije bilo ni najmanjeg ostecenja.
Gdje tačno u Travničkoj, od svih dijelova grada u tom sam ubjedljivo najmanje :mrgreen:
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#33586 Re: Zeničani

Post by phillie »

Vjerovatno u onim zgradama poslije obdanista a prije Beslica.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#33587 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Zgrada koja se nalazi odmah poslije crtica, koji je prije Binga. Mislim da ima zelenara ispred, barem je bila tu prosle godine.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#33588 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

phillie wrote:Odes na Carinu u onu prodavnicu oruzja (bivsi Minex) i raspitas se. Mislim da bi oni trebali znati.
Imal kakvi maskirnih suskavaca, vjetrovki?
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#33589 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Nivelacija wrote:
phillie wrote:Odes na Carinu u onu prodavnicu oruzja (bivsi Minex) i raspitas se. Mislim da bi oni trebali znati.
Imal kakvi maskirnih suskavaca, vjetrovki?
pa ima nesto na ovom kmtrade sajtu
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#33590 Re: Zeničani

Post by phillie »

Nivelacija wrote:
phillie wrote:Odes na Carinu u onu prodavnicu oruzja (bivsi Minex) i raspitas se. Mislim da bi oni trebali znati.
Imal kakvi maskirnih suskavaca, vjetrovki?
Cini mi se da ima. Nisam ulazio, samo 'nako usput bacio pogled.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#33591 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

clio_dci120 wrote:Zgrada koja se nalazi odmah poslije crtica, koji je prije Binga. Mislim da ima zelenara ispred, barem je bila tu prosle godine.
phillie wrote:Vjerovatno u onim zgradama poslije obdanista a prije Beslica.
Hvala obojici. :thumbup:
Nivelacija wrote:
phillie wrote:Odes na Carinu u onu prodavnicu oruzja (bivsi Minex) i raspitas se. Mislim da bi oni trebali znati.
Imal kakvi maskirnih suskavaca, vjetrovki?
Ima svega ali preskupi su.
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#33592 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Jimmy, valjal taj vazdušni pištolj išta? :)
I koji je...?
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#33593 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Kralj Tvrtko I. wrote:Jimmy, valjal taj vazdušni pištolj išta? :)
I koji je...?
Ma ja uzeo od komšinice da se malo zafrkavam, gađao plastične boce po avliji i to, pojma nemam kakav je ali je bio stvarno dobar i izgledom podsjećao na Luger. Bio je dosta precizan i iznenadila me težina, ja mislio to igračka kad bogami potežak. Potrošio par pakovanja dijabola i vratio ga... Ujutru kad vrane grakću samo sa prozora opalim u pravcu drveta i razbježe se :-D
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#33594 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Sve krene sa vranama :shock:
Poslije ti zasemtaju zeleni, pa crveni, pa.....
Salim se malo.

Mada nije lose imati kakvu repliku, pa malo repetiras kroz prozor auta kada ti neko oduzme prvenstvo ili parking. Znam jednog takvog lika. Jedino se pitam sta ce biti kada neko misli da je pravi pistolj, pa odgovori sa svojim.
User avatar
Atego
Posts: 816
Joined: 21/02/2018 19:38

#33595 Re: Zeničani

Post by Atego »

clio_dci120 wrote:Sve krene sa vranama :shock:
Poslije ti zasemtaju zeleni, pa crveni, pa.....
Salim se malo.

Mada nije lose imati kakvu repliku, pa malo repetiras kroz prozor auta kada ti neko oduzme prvenstvo ili parking. Znam jednog takvog lika. Jedino se pitam sta ce biti kada neko misli da je pravi pistolj, pa odgovori sa svojim.
Zato plinski pistolj samo za svadbe, bajrama i sl,jer je inače opasniji po vlasnika
Last edited by Atego on 19/05/2019 19:26, edited 1 time in total.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#33596 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Jimmy McNulty wrote:
Kralj Tvrtko I. wrote:Jimmy, valjal taj vazdušni pištolj išta? :)
I koji je...?
Ma ja uzeo od komšinice da se malo zafrkavam, gađao plastične boce po avliji i to, pojma nemam kakav je ali je bio stvarno dobar i izgledom podsjećao na Luger. Bio je dosta precizan i iznenadila me težina, ja mislio to igračka kad bogami potežak. Potrošio par pakovanja dijabola i vratio ga... Ujutru kad vrane grakću samo sa prozora opalim u pravcu drveta i razbježe se :-D
Kad ti žena bude graktala na sabah sta ces onda :mrgreen: ?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83469
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33597 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Zornjak zna se :mrgreen:
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#33598 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Treba samo "pucati"...
Zorom, sabahom...Bato :izet:
Samo "rokat" treba...

Sad će i Bilal rokat... 8-)
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#33599 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#33600 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

Koja je to mafija SDA. Veoma sam kritican prema krOlju, i danas ovo oko kruznog toka i dosta drugih stvari radi zadnji minut i razumijem sto pomjeraju raspravu za slijedecu sedmicu, ali gereralno koja su to govna od ljudi to je cudo jedno. Sve samo smece. Ono je cirkus bio za gledati.
Post Reply