Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#33576 Re: Zeničani
Ne znam, meni to nije bezazleno, da ne treba neko odobrenje svaka kuća bi ga imala
, dodjes kuci pjan a žena te shokerom pa hajd sad opet ako smiješ
.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#33577 Re: Zeničani
Ja htio suzavac kupit, pitam u MUPu, kaže kad kupiš samo dođi, valjda da me zavedu u tefter
Ne trebaju nikakve dozvole i zezancije samo se treba prijavit
I nikad nisam kupio
Ne trebaju nikakve dozvole i zezancije samo se treba prijavit
I nikad nisam kupio
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33578 Re: Zeničani
Eto sad, zalite se na top, a vidi forumaša , svi naoružani do zuba i razumiju se i u dozvole i procedure za nabavku oružja.
Postavljacu pitanja savjetujem da osnuje udruženje gradjanja i nabavi tenk, pa neka se nadjacava sa Bilalom.
Sad bez zeze, od dvojice kolega cuo sam da je sada bas tesko dobiti dozvolu za posjedovanje oružja, vjerovatno iz razloga sve većeg broja ubojstava počinjenih od strane psihicki oboljelih osoba.
Postavljacu pitanja savjetujem da osnuje udruženje gradjanja i nabavi tenk, pa neka se nadjacava sa Bilalom.
Sad bez zeze, od dvojice kolega cuo sam da je sada bas tesko dobiti dozvolu za posjedovanje oružja, vjerovatno iz razloga sve većeg broja ubojstava počinjenih od strane psihicki oboljelih osoba.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#33579 Re: Zeničani
Ma ljudi stalno vade te dozvole bez problema
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#33580 Re: Zeničani
Piše ispod svakog proizvoda na stranici da li treba odobrenje.
Bobi, ništa ljudi, samo ove vrane znaju biti naporne...
Bobi, ništa ljudi, samo ove vrane znaju biti naporne...
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33581 Re: Zeničani
Moj kolega teže dozvolu za pecanje dobio.clio_dci120 wrote:Eto sad, zalite se na top, a vidi forumaša , svi naoružani do zuba i razumiju se i u dozvole i procedure za nabavku oružja.
Postavljacu pitanja savjetujem da osnuje udruženje gradjanja i nabavi tenk, pa neka se nadjacava sa Bilalom.![]()
Sad bez zeze, od dvojice kolega cuo sam da je sada bas tesko dobiti dozvolu za posjedovanje oružja, vjerovatno iz razloga sve većeg broja ubojstava počinjenih od strane psihicki oboljelih osoba.
Jedino što su uveli je da se po komšiluku raspituju o onome ko treba dozvolu
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#33582 Re: Zeničani
Samo da napisem, zakonom ne smijes pucat na vrane kao ni na ljude .Kralj Tvrtko I. wrote:Piše ispod svakog proizvoda na stranici da li treba odobrenje.
Bobi, ništa ljudi, samo ove vrane znaju biti naporne...
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#33583 Re: Zeničani
Pucao sam iz vazdušnog pištolja na njih, doduše nisam gađao nego samo da ih otjeram ujutru
Nego, gdje kod nas ima dobar obućar koji bi mi mogao popravit patike? Strašne adidaske, a obe pukle na istom mjestu.
Nego, gdje kod nas ima dobar obućar koji bi mi mogao popravit patike? Strašne adidaske, a obe pukle na istom mjestu.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33584 Re: Zeničani
Imas dobrog u Travničkoj ulici, meni bio napukao djon na Planika cipelama, bas ih bio poskupo platio i sjecam se da mi je taj te "stare" djonove izbrusio, te postavio novu podlogu. Otada su trajale jos tri sezone i na tim njegovim djonovima nije bilo ni najmanjeg ostecenja.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#33585 Re: Zeničani
Gdje tačno u Travničkoj, od svih dijelova grada u tom sam ubjedljivo najmanjeclio_dci120 wrote:Imas dobrog u Travničkoj ulici, meni bio napukao djon na Planika cipelama, bas ih bio poskupo platio i sjecam se da mi je taj te "stare" djonove izbrusio, te postavio novu podlogu. Otada su trajale jos tri sezone i na tim njegovim djonovima nije bilo ni najmanjeg ostecenja.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#33586 Re: Zeničani
Vjerovatno u onim zgradama poslije obdanista a prije Beslica.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33587 Re: Zeničani
Zgrada koja se nalazi odmah poslije crtica, koji je prije Binga. Mislim da ima zelenara ispred, barem je bila tu prosle godine.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#33588 Re: Zeničani
Imal kakvi maskirnih suskavaca, vjetrovki?phillie wrote:Odes na Carinu u onu prodavnicu oruzja (bivsi Minex) i raspitas se. Mislim da bi oni trebali znati.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#33589 Re: Zeničani
pa ima nesto na ovom kmtrade sajtuNivelacija wrote:Imal kakvi maskirnih suskavaca, vjetrovki?phillie wrote:Odes na Carinu u onu prodavnicu oruzja (bivsi Minex) i raspitas se. Mislim da bi oni trebali znati.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#33590 Re: Zeničani
Cini mi se da ima. Nisam ulazio, samo 'nako usput bacio pogled.Nivelacija wrote:Imal kakvi maskirnih suskavaca, vjetrovki?phillie wrote:Odes na Carinu u onu prodavnicu oruzja (bivsi Minex) i raspitas se. Mislim da bi oni trebali znati.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#33591 Re: Zeničani
clio_dci120 wrote:Zgrada koja se nalazi odmah poslije crtica, koji je prije Binga. Mislim da ima zelenara ispred, barem je bila tu prosle godine.
Hvala obojici.phillie wrote:Vjerovatno u onim zgradama poslije obdanista a prije Beslica.
Ima svega ali preskupi su.Nivelacija wrote:Imal kakvi maskirnih suskavaca, vjetrovki?phillie wrote:Odes na Carinu u onu prodavnicu oruzja (bivsi Minex) i raspitas se. Mislim da bi oni trebali znati.
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#33592 Re: Zeničani
Jimmy, valjal taj vazdušni pištolj išta?
I koji je...?
I koji je...?
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#33593 Re: Zeničani
Ma ja uzeo od komšinice da se malo zafrkavam, gađao plastične boce po avliji i to, pojma nemam kakav je ali je bio stvarno dobar i izgledom podsjećao na Luger. Bio je dosta precizan i iznenadila me težina, ja mislio to igračka kad bogami potežak. Potrošio par pakovanja dijabola i vratio ga... Ujutru kad vrane grakću samo sa prozora opalim u pravcu drveta i razbježe seKralj Tvrtko I. wrote:Jimmy, valjal taj vazdušni pištolj išta?![]()
I koji je...?
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33594 Re: Zeničani
Sve krene sa vranama
Poslije ti zasemtaju zeleni, pa crveni, pa.....
Salim se malo.
Mada nije lose imati kakvu repliku, pa malo repetiras kroz prozor auta kada ti neko oduzme prvenstvo ili parking. Znam jednog takvog lika. Jedino se pitam sta ce biti kada neko misli da je pravi pistolj, pa odgovori sa svojim.
Poslije ti zasemtaju zeleni, pa crveni, pa.....
Salim se malo.
Mada nije lose imati kakvu repliku, pa malo repetiras kroz prozor auta kada ti neko oduzme prvenstvo ili parking. Znam jednog takvog lika. Jedino se pitam sta ce biti kada neko misli da je pravi pistolj, pa odgovori sa svojim.
- Atego
- Posts: 816
- Joined: 21/02/2018 19:38
#33595 Re: Zeničani
Zato plinski pistolj samo za svadbe, bajrama i sl,jer je inače opasniji po vlasnikaclio_dci120 wrote:Sve krene sa vranama![]()
Poslije ti zasemtaju zeleni, pa crveni, pa.....
Salim se malo.
Mada nije lose imati kakvu repliku, pa malo repetiras kroz prozor auta kada ti neko oduzme prvenstvo ili parking. Znam jednog takvog lika. Jedino se pitam sta ce biti kada neko misli da je pravi pistolj, pa odgovori sa svojim.
Last edited by Atego on 19/05/2019 19:26, edited 1 time in total.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#33596 Re: Zeničani
Kad ti žena bude graktala na sabah sta ces ondaJimmy McNulty wrote:Ma ja uzeo od komšinice da se malo zafrkavam, gađao plastične boce po avliji i to, pojma nemam kakav je ali je bio stvarno dobar i izgledom podsjećao na Luger. Bio je dosta precizan i iznenadila me težina, ja mislio to igračka kad bogami potežak. Potrošio par pakovanja dijabola i vratio ga... Ujutru kad vrane grakću samo sa prozora opalim u pravcu drveta i razbježe seKralj Tvrtko I. wrote:Jimmy, valjal taj vazdušni pištolj išta?![]()
I koji je...?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83469
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33597 Re: Zeničani
Zornjak zna se 
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#33598 Re: Zeničani
Treba samo "pucati"...
Zorom, sabahom...Bato
Samo "rokat" treba...
Sad će i Bilal rokat...
Zorom, sabahom...Bato
Samo "rokat" treba...
Sad će i Bilal rokat...
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#33600 Re: Zeničani
Koja je to mafija SDA. Veoma sam kritican prema krOlju, i danas ovo oko kruznog toka i dosta drugih stvari radi zadnji minut i razumijem sto pomjeraju raspravu za slijedecu sedmicu, ali gereralno koja su to govna od ljudi to je cudo jedno. Sve samo smece. Ono je cirkus bio za gledati.
