Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#33576 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

što je ispod jogurta? :mrgreen:
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#33577 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by adda_sa »

@pirmin, uzmi tahin kod turaka,fakat... ja ga uzimam zbog humusa stalno.. isto je to..
@shandrprcsa, kljukusa??? :kiselavoda:
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 5158
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#33579 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by ¤ jelena ¤ »

Uh, njeno veličanstvo kljukuša! :D :srce: :gladna:

Svaka čast za sve fotke koje postavljaš, al onaj Grah, brate mili - ono je još uvijek neprevaziđeno. :thumbup:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22788
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#33580 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by GandalfSivi »

Kako napraviti kljukusu sa vec ispecenim krompirom?
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33582 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

stakasa wrote:Image
...e..ovo ti je perfektno.. ponekad ga imam :thumbup:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33583 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

adda_sa wrote: @moonca, moze recept te pastete? :)
Ne drzim se recepta- ali baza je - ocistiti dzigericu- posushiti papirom, uvaljati u brasno i u tavi preprziti sa lukom(volim slatki luk, pasteta bude sladja) zacinima kao i malo burbona... (strca na sve strane, :shock: nije zabavno) malo prohladiti i onda u procesoru sameljes(pire) - dodas ako imas masnocu - koja se pokupi nakon kuvanja pilece supe- kod mene se to moze kupiti-- schmaltz

stavish u posudu da se dobro ohladi u frizideru- dobro podnosi i -zamrzavanje-

moze se dodati i isjeckana kuvana jaja na kraju pirea. to je Jevrejski specijalitet..
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33584 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

GandalfSivi wrote:Kako napraviti kljukusu sa vec ispecenim krompirom?
.pokusaj ga naribati i dodati .. trebalo bi biti ok.. :)
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22788
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#33585 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by GandalfSivi »

moonca wrote:
GandalfSivi wrote:Kako napraviti kljukusu sa vec ispecenim krompirom?
.pokusaj ga naribati i dodati .. trebalo bi biti ok.. :)
Prenese me veceras, napravih old school performance :)

Image
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33586 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

GandalfSivi wrote: Prenese me veceras, napravih old school performance :)

Image
haha... vidi -chuknja- ..sjecam se tih... :lol:
..dobar ti paradajz-- kao i taj 'buchkuris od pasulja- -jesi li ikada probao dodati-fetu sir u... meni je jako dobra kombinacija ...
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#33587 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by stakasa »

moonca wrote:
...e..ovo ti je perfektno.. ponekad ga imam :thumbup:
Varijanta Alfreda. Ekstra je ispalo ali je ovo bomba. Takva bomba da sebi nisam ni stavio porciju. Mrsam
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#33588 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Tomahawk11 »

shandrprcSA wrote:Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Ko zna zna :thumbup:
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#33589 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by stakasa »

Jack Be Nimble wrote:Image

Dorucak- americke palacinke jagode, banana, cokolada sa kanadskim jarovnim sirupom i bosanskom kafom. Multikulturna sofra.
Nadi vala i fildan kad sve ostalo imas
:thumbup:
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11674
Joined: 15/01/2010 18:31

#33590 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Jack Be Nimble »

stakasa wrote:
Jack Be Nimble wrote:
Dorucak- americke palacinke jagode, banana, cokolada sa kanadskim jarovnim sirupom i bosanskom kafom. Multikulturna sofra.
Nadi vala i fildan kad sve ostalo imas
:thumbup:
Imam fildzana za citavu armiju, ali mi nije cejf piti iz fildzana. Prije je bio cejf.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11674
Joined: 15/01/2010 18:31

#33591 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Jack Be Nimble »

Image

Dorucak - rastika, luk, paradajz, slanina, tucetina, avakado na tostu.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33592 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

oho... udarnicki ... :thumbup: :-D
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#33593 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Nisrin »

Image

Integralna tjestenina sa maloooo bolonjeza :D
Preko koje stranice uploadujete fotografije, s obzirom da je klix ugasen?
Last edited by Nisrin on 21/08/2019 13:43, edited 5 times in total.
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#33594 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by adda_sa »

User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#33595 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

taj je lošiji,zna štekati, trenutno najbolji je ovaj :-D
https://gifyu.com/
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#33596 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Nisrin »

Hvala...
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33597 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Odmrznuti klempich & riza ugrijana sa satarasom

Image
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#33598 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by adda_sa »

paradajz i krastavac sa sela, mozarella iz merkatora,a bosiljak iz saksijice na balkonu... preko maslino i ulje sjemenki bundeve
Image
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#33600 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by stakasa »

Evo nesto kasikom

Image
Post Reply