Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#33576 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
što je ispod jogurta? 
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#33577 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
@pirmin, uzmi tahin kod turaka,fakat... ja ga uzimam zbog humusa stalno.. isto je to..
@shandrprcsa, kljukusa???
@shandrprcsa, kljukusa???
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
- ¤ jelena ¤
- Posts: 5158
- Joined: 18/05/2010 20:04
- Location: BD
#33579 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Uh, njeno veličanstvo kljukuša!
Svaka čast za sve fotke koje postavljaš, al onaj Grah, brate mili - ono je još uvijek neprevaziđeno.
Svaka čast za sve fotke koje postavljaš, al onaj Grah, brate mili - ono je još uvijek neprevaziđeno.
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#33580 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Kako napraviti kljukusu sa vec ispecenim krompirom?
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33583 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ne drzim se recepta- ali baza je - ocistiti dzigericu- posushiti papirom, uvaljati u brasno i u tavi preprziti sa lukom(volim slatki luk, pasteta bude sladja) zacinima kao i malo burbona... (strca na sve strane,adda_sa wrote: @moonca, moze recept te pastete?
stavish u posudu da se dobro ohladi u frizideru- dobro podnosi i -zamrzavanje-
moze se dodati i isjeckana kuvana jaja na kraju pirea. to je Jevrejski specijalitet..
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33584 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
.pokusaj ga naribati i dodati .. trebalo bi biti ok..GandalfSivi wrote:Kako napraviti kljukusu sa vec ispecenim krompirom?
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#33585 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Prenese me veceras, napravih old school performancemoonca wrote:.pokusaj ga naribati i dodati .. trebalo bi biti ok..GandalfSivi wrote:Kako napraviti kljukusu sa vec ispecenim krompirom?

-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33586 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
haha... vidi -chuknja- ..sjecam se tih...GandalfSivi wrote: Prenese me veceras, napravih old school performance
..dobar ti paradajz-- kao i taj 'buchkuris od pasulja- -jesi li ikada probao dodati-fetu sir u... meni je jako dobra kombinacija ...
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#33587 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Varijanta Alfreda. Ekstra je ispalo ali je ovo bomba. Takva bomba da sebi nisam ni stavio porciju. Mrsammoonca wrote:
...e..ovo ti je perfektno.. ponekad ga imam
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#33588 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ko zna znashandrprcSA wrote:
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#33589 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Nadi vala i fildan kad sve ostalo imasJack Be Nimble wrote:
Dorucak- americke palacinke jagode, banana, cokolada sa kanadskim jarovnim sirupom i bosanskom kafom. Multikulturna sofra.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11674
- Joined: 15/01/2010 18:31
#33590 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Imam fildzana za citavu armiju, ali mi nije cejf piti iz fildzana. Prije je bio cejf.stakasa wrote:Nadi vala i fildan kad sve ostalo imasJack Be Nimble wrote:
Dorucak- americke palacinke jagode, banana, cokolada sa kanadskim jarovnim sirupom i bosanskom kafom. Multikulturna sofra.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11674
- Joined: 15/01/2010 18:31
#33591 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Dorucak - rastika, luk, paradajz, slanina, tucetina, avakado na tostu.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33592 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
oho... udarnicki ...

- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#33593 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Integralna tjestenina sa maloooo bolonjeza
Preko koje stranice uploadujete fotografije, s obzirom da je klix ugasen?
Last edited by Nisrin on 21/08/2019 13:43, edited 5 times in total.
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33597 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Odmrznuti klempich & riza ugrijana sa satarasom


- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#33598 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
paradajz i krastavac sa sela, mozarella iz merkatora,a bosiljak iz saksijice na balkonu... preko maslino i ulje sjemenki bundeve


- Jack Be Nimble
- Posts: 11674
- Joined: 15/01/2010 18:31
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23











