Ja svojim.imenom i prezimenom,porijeklom nisam ugrožen, ali ako smeta što repliciram nekome ko srbe zove vlasima,jbg,sta ja tu mogu,naopak sistem vrjednostiBakir1 wrote:Zato sto ti pocesto potenciras na nekim bezveznim stvarima, koje nikome ne bi trebale biti bitne, do onima koji smatraju da su imenom i prezimenom i vjerskom slobodom nesto ostećeni...
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65995
- Joined: 03/08/2010 19:04
#33551 Re: Zeničani
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33552 Re: Zeničani
kakavdanakneiskustvu wrote:
Ja svojim.imenom i prezimenom,porijeklom nisam ugrožen, ali ako smeta što repliciram nekome ko srbe zove vlasima,jbg,sta ja tu mogu,naopak sistem vrjednosti
Dobro ti je repliciranje kada upotrijebis jos pogrdniji naziv - vlasina.
To kao ono iz viceva kada klijent kaze advokatu pa ti mene jos gore ukopa, bolje da sam se sam branio.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65995
- Joined: 03/08/2010 19:04
#33553 Re: Zeničani
clio_dci120 wrote:kakavdanakneiskustvu wrote:
Ja svojim.imenom i prezimenom,porijeklom nisam ugrožen, ali ako smeta što repliciram nekome ko srbe zove vlasima,jbg,sta ja tu mogu,naopak sistem vrjednosti
Dobro ti je repliciranje kada upotrijebis jos pogrdniji naziv - vlasina.![]()
![]()
I umjesto da budes primjer, prosiris sa balijama.
To kao ono iz viceva kada klijent kaze advokatu pa ti mene jos gore ukopa, bolje da sam se sam branio.
Pa da,ako cemo srbina zvati vlahom,ajmo to pojednostaviti
Ponovo,očito nije problem što si ti počeo sa izrazom vlah,nego što ja karikiram i pojednostavljujem,ponavljam,zenica puna pripadnika naroda poznatog pod imenom vlasi pa si kao na njih mislio
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#33554 Re: Zeničani
pukni tope ziv bio
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65995
- Joined: 03/08/2010 19:04
#33555 Re: Zeničani
kamen spoticanja wrote:pukni tope ziv bio
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33556 Re: Zeničani
Ma jesam, ovo roditeljima stan radim pa reko da ne komplikujemo sa transportom, a i da se malo pdv-a uplati u zeniciDistortion wrote:
Ako si u Sarajevu, pogledaj kakve cijene daje Ramaglas Sarajevo. Nemam iskustva sa Ramaglasom ali te varijante nisu jeftine. Meni je staklo npr za tus kabinu radio Kristal.
Racunam da ce biti skupo ali dugorocno rjesenje.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#33557 Re: Zeničani
Sta ste napali na covjeka, a sve i jedan gori od njega 
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33558 Re: Zeničani
Pa valjda su u 21. vijeku dostave gratis. Doduše, kod FIS-a ima ograničenje kilometraze.
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#33559 Re: Zeničani
@KDN
Znaš li možda kakav je zakon za nabavku vazdušnog pištolja?
Treba li neka dozvola i to?
Znaš li možda kakav je zakon za nabavku vazdušnog pištolja?
Treba li neka dozvola i to?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65995
- Joined: 03/08/2010 19:04
#33560 Re: Zeničani
Kralj Tvrtko I. wrote:@KDN
Znaš li možda kakav je zakon za nabavku vazdušnog pištolja?
Treba li neka dozvola i to?
treba,koliko znam
- Atego
- Posts: 816
- Joined: 21/02/2018 19:38
#33561 Re: Zeničani
ne treba ti nikakva dozvola. samo, ako uzimaš zračni pištolj ili pušku pogledaj u specifikaciji da li brzina projektila prelazi 200 m/s. ako da,samo prijaviš u mup da posjeduješ istu ( isto kao sa plinskim pištoljem),a ako ne prelazi tu brzinu onda ništa i ne prijavljuješ.Kralj Tvrtko I. wrote:@KDN
Znaš li možda kakav je zakon za nabavku vazdušnog pištolja?
Treba li neka dozvola i to?
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#33562 Re: Zeničani
Aha. Hvala obojici.
Mislim da ne prelazi 150 m/s.
Mislim da ne prelazi 150 m/s.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33563 Re: Zeničani
Malo rezervnog sastava ZDK policije, Malo Bilala i topa, malo nacionalizma i kao rezultat imamo preventivno naoružavanje forumaša.

-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#33564 Re: Zeničani
Selecta, sigurna 100 %._BataZiv_0809 wrote:Ma jesam, ovo roditeljima stan radim pa reko da ne komplikujemo sa transportom, a i da se malo pdv-a uplati u zeniciDistortion wrote:
Ako si u Sarajevu, pogledaj kakve cijene daje Ramaglas Sarajevo. Nemam iskustva sa Ramaglasom ali te varijante nisu jeftine. Meni je staklo npr za tus kabinu radio Kristal.![]()
Racunam da ce biti skupo ali dugorocno rjesenje.
Za ovo PDV
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#33565 Re: Zeničani
Malo rekreativno "pucanje"
Ništa posebno....
Ništa posebno....
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#33567 Re: Zeničani
Idi bacaj kuglu ili atletsko koplje, disk...sta ima ono josh...ona kugla na sajlom...kako se ono zoveKralj Tvrtko I. wrote:Malo rekreativno "pucanje"![]()
Ništa posebno....

- Atego
- Posts: 816
- Joined: 21/02/2018 19:38
#33569 Re: Zeničani
Uopste se ne spominje u zakonu,pogotovo u stavkama "zabranjeno" .uzmi sebi
Bobi wrote:Idi bacaj kuglu ili atletsko koplje, disk...sta ima ono josh...ona kugla na sajlom...kako se ono zoveKralj Tvrtko I. wrote:Malo rekreativno "pucanje"![]()
Ništa posebno....?
Kladivo
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#33570 Re: Zeničani
Bolje ovo..je skuplje ali je zajebanije


-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65995
- Joined: 03/08/2010 19:04
#33571 Re: Zeničani
mislim da treba
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#33572 Re: Zeničani
Odes na Carinu u onu prodavnicu oruzja (bivsi Minex) i raspitas se. Mislim da bi oni trebali znati.
- N.N.
- Posts: 3550
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#33573 Re: Zeničani
Moras prijaviti elektrosoker, jer da ti ga nadju, bio bi priveden na obradu 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65995
- Joined: 03/08/2010 19:04
#33574 Re: Zeničani
da,mislim da se cak moraju prijaviti i oni sprejevi
- Atego
- Posts: 816
- Joined: 21/02/2018 19:38
#33575 Re: Zeničani
i šta mu mogu ? znači ,u zakonu o nabavljanju,držanju i nošenju oružja i municije(ze-do kanton) se ta stavka uopšte ne spominje ,al' eto "mora prijavit" . ko kaže ?N.N. wrote:Moras prijaviti elektrosoker, jer da ti ga nadju, bio bi priveden na obradu
