Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33526 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Haha...samo kapljice ulja, ok , putera, I rozikaste soli..

Mmm
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#33527 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by adda_sa »

prije
Image
tokom
Image
poslije :D
Image
i jos malo poslije....
Image
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#33529 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by stakasa »

Stid me prasu stavit nakon ovoga
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#33530 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

nemoj prasu bogati, daj nam da pasemo oci na ovom savršenstvo od ade :mrgreen:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33531 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

Pita i prasa- odlicna kombinacija.. :thumbup:
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#33532 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by zlo zlo »

bježi monika :run:
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#33533 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by stakasa »

zlo zlo wrote:nemoj prasu bogati, daj nam da pasemo oci na ovom savršenstvo od ade :mrgreen:
Necu ne boj se, reko sam :D
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#33534 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by pirmin »

Meni je prasa trauma iz djetinstva.
Ona i supa u koju je islo fasirano meso.

Znaci
https://youtu.be/J29sjvb4fWM

:-?
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#33535 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by adda_sa »

pirmin wrote:Meni je prasa trauma iz djetinstva.
Ona i supa u koju je islo fasirano meso.
meni isto.mama dugo vremena kuhala samo neku riza-prasa-fasirano meso splačinu.kako sam to mrzila jesti... jos uvijek ne mogu prase na oci :-)
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#33536 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by stakasa »

Cetri puta sebi usipo danas
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33537 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

:shock:
...aj.meni je parsa,jedna od omiljenih zelenisa- samo kuvana,ili - prepolovljena po duzino pa na tavu stimati poklopljeno -na ulju i jabukovom sircetu.. franc spec.

Image
..jete ili ikada pravili supu od krompira i prase-hladna.. .....tkz vichyssoise :thumbup:
Last edited by moonca on 17/08/2019 21:21, edited 1 time in total.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#33538 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by pirmin »

adda_sa wrote:
pirmin wrote:Meni je prasa trauma iz djetinstva.
Ona i supa u koju je islo fasirano meso.
meni isto.mama dugo vremena kuhala samo neku riza-prasa-fasirano meso splačinu.kako sam to mrzila jesti... jos uvijek ne mogu prase na oci :-)
K'o mali nisam volio patlidzane a danas ih volim u svim varijantama, pecene i kuhane.

Mozda stakasa ima neki dobar recept za prasu pa je dobra.
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#33539 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by stakasa »

Evo kad necete kasikom

Image


Buranija od tikve
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#33540 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by stakasa »

pirmin wrote:
adda_sa wrote:
pirmin wrote:Meni je prasa trauma iz djetinstva.
Ona i supa u koju je islo fasirano meso.
meni isto.mama dugo vremena kuhala samo neku riza-prasa-fasirano meso splačinu.kako sam to mrzila jesti... jos uvijek ne mogu prase na oci :-)
K'o mali nisam volio patlidzane a danas ih volim u svim varijantama, pecene i kuhane.

Mozda stakasa ima neki dobar recept za prasu pa je dobra.
Image

Savrila ko dusa
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33542 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

.........samo malo cream-a .. :-)
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#33543 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by stakasa »

zlo zlo wrote::skoljka:
Trazila raja, moro sam
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#33544 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by adda_sa »

pirmin wrote:
adda_sa wrote:
pirmin wrote:Meni je prasa trauma iz djetinstva.
Ona i supa u koju je islo fasirano meso.
meni isto.mama dugo vremena kuhala samo neku riza-prasa-fasirano meso splačinu.kako sam to mrzila jesti... jos uvijek ne mogu prase na oci :-)
K'o mali nisam volio patlidzane a danas ih volim u svim varijantama, pecene i kuhane.

Mozda stakasa ima neki dobar recept za prasu pa je dobra.
imam i ja dosta stvari koje nisam nikad volila jesti,al sad su mi bas dobri- grah, leca, dinja itd...
al zauvijek na block listi ce biti prasa, tahan halva i onaj masni dio mesa,zuto-prozirni :roll:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#33545 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by pirmin »

adda_sa wrote:...
tahan halva :roll:
Uhh, kud je spomenu, jedva sam se skinuo sa nje. :-)
Imam turski granap u blizini, tamo sam je uzimao dok nisam skontao da je milion i dvjesta hiljada kalorija ipak previse. :D
Meni je rahat lokum na ban-listi.
User avatar
adda_sa
Posts: 830
Joined: 11/03/2006 21:52
Location: where my friends are

#33546 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by adda_sa »

pirmin wrote:
adda_sa wrote:...
tahan halva :roll:
Uhh, kud je spomenu, jedva sam se skinuo sa nje. :-)
Imam turski granap u blizini, tamo sam je uzimao dok nisam skontao da je milion i dvjesta hiljada kalorija ipak previse. :D
Meni je rahat lokum na ban-listi.
jest..i na to sam zaboravila... rahat lokum :| :run: ja u turskim radnjama bjezim od simita, đevreka...kako ga ko vec zove... ako zamirise ja sam gotova :dajba:
User avatar
Loo
Posts: 6486
Joined: 09/04/2012 12:10

#33547 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by Loo »

adda_sa wrote:prije
Image
tokom
Image
poslije :D
Image
i jos malo poslije....
Image
Naklon do poda !
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22788
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#33548 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by GandalfSivi »

@adda_sa Ovo svjetski izgleda :thumbup:

U ostalim vijestima, prezivjeh jucer (nekako), ostadose slike da se prica o epskom pokeru koji je trajao 14 sati uz klopu :)

Evo slije...

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#33549 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Post by moonca »

GandalfSivi

.. :thumbup:
...koji zahvat-- sve super...... paella-- je falila jos saka rize --- :thumbup: inace je to jelo jako ukusno...
Post Reply