Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33526 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Haha...samo kapljice ulja, ok , putera, I rozikaste soli..
Mmm
Mmm
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#33527 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
prije
tokom

poslije

i jos malo poslije....

tokom

poslije

i jos malo poslije....

-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#33529 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Stid me prasu stavit nakon ovoga
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#33530 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
nemoj prasu bogati, daj nam da pasemo oci na ovom savršenstvo od ade 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33531 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Pita i prasa- odlicna kombinacija.. 
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#33533 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Necu ne boj se, reko samzlo zlo wrote:nemoj prasu bogati, daj nam da pasemo oci na ovom savršenstvo od ade
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#33534 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Meni je prasa trauma iz djetinstva.
Ona i supa u koju je islo fasirano meso.
Znaci
https://youtu.be/J29sjvb4fWM

Ona i supa u koju je islo fasirano meso.
Znaci
https://youtu.be/J29sjvb4fWM
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#33535 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
meni isto.mama dugo vremena kuhala samo neku riza-prasa-fasirano meso splačinu.kako sam to mrzila jesti... jos uvijek ne mogu prase na ocipirmin wrote:Meni je prasa trauma iz djetinstva.
Ona i supa u koju je islo fasirano meso.
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#33536 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Cetri puta sebi usipo danas
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33537 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
...aj.meni je parsa,jedna od omiljenih zelenisa- samo kuvana,ili - prepolovljena po duzino pa na tavu stimati poklopljeno -na ulju i jabukovom sircetu.. franc spec.

..jete ili ikada pravili supu od krompira i prase-hladna.. .....tkz vichyssoise
Last edited by moonca on 17/08/2019 21:21, edited 1 time in total.
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#33538 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
K'o mali nisam volio patlidzane a danas ih volim u svim varijantama, pecene i kuhane.adda_sa wrote:meni isto.mama dugo vremena kuhala samo neku riza-prasa-fasirano meso splačinu.kako sam to mrzila jesti... jos uvijek ne mogu prase na ocipirmin wrote:Meni je prasa trauma iz djetinstva.
Ona i supa u koju je islo fasirano meso.
Mozda stakasa ima neki dobar recept za prasu pa je dobra.
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#33540 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
pirmin wrote:K'o mali nisam volio patlidzane a danas ih volim u svim varijantama, pecene i kuhane.adda_sa wrote:meni isto.mama dugo vremena kuhala samo neku riza-prasa-fasirano meso splačinu.kako sam to mrzila jesti... jos uvijek ne mogu prase na ocipirmin wrote:Meni je prasa trauma iz djetinstva.
Ona i supa u koju je islo fasirano meso.
Mozda stakasa ima neki dobar recept za prasu pa je dobra.

Savrila ko dusa
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33542 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
.........samo malo cream-a .. 
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#33543 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Trazila raja, moro samzlo zlo wrote:
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#33544 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
imam i ja dosta stvari koje nisam nikad volila jesti,al sad su mi bas dobri- grah, leca, dinja itd...pirmin wrote:K'o mali nisam volio patlidzane a danas ih volim u svim varijantama, pecene i kuhane.adda_sa wrote:meni isto.mama dugo vremena kuhala samo neku riza-prasa-fasirano meso splačinu.kako sam to mrzila jesti... jos uvijek ne mogu prase na ocipirmin wrote:Meni je prasa trauma iz djetinstva.
Ona i supa u koju je islo fasirano meso.
Mozda stakasa ima neki dobar recept za prasu pa je dobra.
al zauvijek na block listi ce biti prasa, tahan halva i onaj masni dio mesa,zuto-prozirni
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#33545 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Uhh, kud je spomenu, jedva sam se skinuo sa nje.adda_sa wrote:...
tahan halva
Imam turski granap u blizini, tamo sam je uzimao dok nisam skontao da je milion i dvjesta hiljada kalorija ipak previse.
Meni je rahat lokum na ban-listi.
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#33546 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
jest..i na to sam zaboravila... rahat lokumpirmin wrote:Uhh, kud je spomenu, jedva sam se skinuo sa nje.adda_sa wrote:...
tahan halva![]()
Imam turski granap u blizini, tamo sam je uzimao dok nisam skontao da je milion i dvjesta hiljada kalorija ipak previse.![]()
Meni je rahat lokum na ban-listi.
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#33547 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Naklon do poda !adda_sa wrote:prije
![]()
tokom
poslije![]()
i jos malo poslije....
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#33548 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
@adda_sa Ovo svjetski izgleda
U ostalim vijestima, prezivjeh jucer (nekako), ostadose slike da se prica o epskom pokeru koji je trajao 14 sati uz klopu
Evo slije...









U ostalim vijestima, prezivjeh jucer (nekako), ostadose slike da se prica o epskom pokeru koji je trajao 14 sati uz klopu
Evo slije...









-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33549 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
GandalfSivi
..
...koji zahvat-- sve super...... paella-- je falila jos saka rize ---
inace je to jelo jako ukusno...
..
...koji zahvat-- sve super...... paella-- je falila jos saka rize ---
- Jack Be Nimble
- Posts: 11674
- Joined: 15/01/2010 18:31


