smartXL wrote:Fali ovdje emoticons za pojedine, onaj što pljune
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#33501 Re: Zeničani
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#33502 Re: Zeničani
Taj mi ide nekako više uz BilalaKralj Tvrtko I. wrote:
![]()
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#33503 Re: Zeničani

Bez turisticke zajednice i promocije ocekivano.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#33504 Re: Zeničani
Ma vjerujem da više od pola mlađih zeničana nije bilo u tvrđavi. Još sad tunel zeza, neće niko čekat sat vremena u koloni ako ne mora, pa su i posjete odložene za neka bolja vremena
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#33505 Re: Zeničani
Ima kupit dobrih hurmašica gore 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33506 Re: Zeničani
Jesam li ja pijan ili se prva dva pasusa ovog teksta svadjaju 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#33507 Re: Zeničani
a ja tebe,šta očekuješ od avaza,pismenost??_BataZiv_0809 wrote:Jesam li ja pijan ili se prva dva pasusa ovog teksta svadjaju
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33508 Re: Zeničani
Da je Jutarnji, valjalo bi Danku 
- dajdza-ze
- Posts: 360
- Joined: 23/10/2012 12:48
#33509 Re: Zeničani
Sa pekmezom. Pola marke komad.Jimmy McNulty wrote:Ima kupit dobrih hurmašica gore
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#33510 Re: Zeničani
clio_dci120 wrote:Da je Jutarnji, valjalo bi Danku
njemu i oslobođenje valja,jer je pismena novina,ali sta ti o tome mozes znati
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38013
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#33512 Re: Zeničani
sad ce
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38013
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#33514 Re: Zeničani
Ovi na TVZE kasne minutu...tobejarabi
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#33515 Re: Zeničani
bilal sa posadom na aparatima
https://www.klix.ba/vijesti/bih/za-rama ... /190517119
baj d vej nije topdžija nego tobžija.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/za-rama ... /190517119
baj d vej nije topdžija nego tobžija.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33516 Re: Zeničani
Ma ja samo komentare sa klixa Ćitam .kakavdanakneiskustvu wrote:clio_dci120 wrote:Da je Jutarnji, valjalo bi Danku
njemu i oslobođenje valja,jer je pismena novina,ali sta ti o tome mozes znati
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33517 Re: Zeničani
Uh, sad na kafi cujem prvobitno Bilalovo ime...sega zesca.
Navodno se zvao Edit.
Navodno se zvao Edit.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#33518 Re: Zeničani
clio_dci120 wrote:Ma ja samo komentare sa klixa Ćitam .kakavdanakneiskustvu wrote:clio_dci120 wrote:Da je Jutarnji, valjalo bi Danku
njemu i oslobođenje valja,jer je pismena novina,ali sta ti o tome mozes znati
vidi se
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33519 Re: Zeničani
baš moderno ime..sin Renameclio_dci120 wrote:Uh, sad na kafi cujem prvobitno Bilalovo ime...sega zesca.
Navodno se zvao Edit.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33520 Re: Zeničani
Idući put kad promjeni mozda bude Copy, a prezime Paste. 
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33521 Re: Zeničani
clio_dci120 wrote:Da je Jutarnji, valjalo bi Danku
njemu i oslobođenje valja,jer je pismena novina,ali sta ti o tome mozes znati[/quote]
Ma ja samo komentare sa klixa Ćitam .[/quote]
vidi se[/quote]
Ko' da sam policajac.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#33522 Re: Zeničani
ti bi rekao drot,ili nesto tako slicno,to te neko natjerao da napišeš policajac
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33523 Re: Zeničani
Onaj celavi motorista je drot, ostali su policajci. 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#33524 Re: Zeničani
pa znamo da ti tako nazivas ljude,drotovi,vlasi,ujke
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33525 Re: Zeničani
Smiri se, brzo ce proci ramazan i top, a i Bajram ces već nekako progurati, jest da ti valja raditi .... Makar ce biti baklave.
Vlasi je zvanican naziv za narod i nije nista pogrdno. Procitaj malo.
Vlasi je zvanican naziv za narod i nije nista pogrdno. Procitaj malo.
