jedino ako igras na ps ili xboxu. mi smrtnici cemo cekati kraj novembra.L00d wrote:Na kraju mjeseca.. oooooooOoOoO
Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Moderator: Benq
- fazer
- Posts: 402
- Joined: 14/12/2009 17:39
#3351 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
- thekupus
- Posts: 7388
- Joined: 25/06/2011 22:38
#3352 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ja stvarno ne znam naci, nasao sam Black Box, ali ne znam downloadovati, iako znam instalirati to sve, sa ekstrakcijom i krekom..moskri_loco_pajdoman wrote:Stvarno ne kontam pojednice.. zar je tako teško naćui link?
Btw. FIFA RULES!
- Layne
- Posts: 5728
- Joined: 24/04/2008 14:12
#3353 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Znal' ko kakih folova za fifu? demo mi je normala radio al ova mi muca 
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3354 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Mnogi se zale .. Ja ne znam meni nekad zatrza prije utakmice mozda i u utakmici ali ja to ne primjetim meni sve
Skinuo sam NBA 2k13 opet i napravio sam se ko centra .. Jebeno .. Mislim da cu se ponovo napraviti kao playa .. Jebu me one 3 sekunde u reketu
Skinuo sam NBA 2k13 opet i napravio sam se ko centra .. Jebeno .. Mislim da cu se ponovo napraviti kao playa .. Jebu me one 3 sekunde u reketu
- Layne
- Posts: 5728
- Joined: 24/04/2008 14:12
#3355 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Normala, bježi ti iz reketa jebaće te Howard 
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3356 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ma na onoj prvoj utakmici imao 4 poena i 2 skoka .. Nisam je ni zavrsio nisam imao zivaca .. Stalno turnover 3 sekunde
Najgore je kad odem u napad iz odbrane i oni debili moji odmah loptu izgube i haj' nazad a onaj medo moj spor u pm .. 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3357 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
i ja sam smrtnikfazer wrote:jedino ako igras na ps ili xboxu. mi smrtnici cemo cekati kraj novembra.L00d wrote:Na kraju mjeseca.. oooooooOoOoO
-
damke_85
- Posts: 205
- Joined: 22/09/2012 14:25
#3358 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Normalno da nema kad je jedno 3ca klupa tamo.House wrote:Nema Teletovića u novom roster update za NBA 2K13
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3359 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Jesi li upreg'o sve svoje kapacitete da to kazes ?damke_85 wrote:Normalno da nema kad je jedno 3ca klupa tamo.House wrote:Nema Teletovića u novom roster update za NBA 2K13
-
damke_85
- Posts: 205
- Joined: 22/09/2012 14:25
#3360 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ne, stvarno mi nisu trebali, to je tako, ne moras mnogo kontati.Bubalo1 wrote:Jesi li upreg'o sve svoje kapacitete da to kazes ?damke_85 wrote:Normalno da nema kad je jedno 3ca klupa tamo.House wrote:Nema Teletovića u novom roster update za NBA 2K13
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3361 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
damke i njegovi kapaciteti ...
znas li ti gdje je Amerika ?
znas li ti gdje je Amerika ?
-
damke_85
- Posts: 205
- Joined: 22/09/2012 14:25
#3362 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Znam, al oni ne znaju ko smo i gdje smo miL00d wrote:damke i njegovi kapaciteti ...
znas li ti gdje je Amerika ?
I sta se odmah lozite zbog teletovica
Jah ko eto prvi evropski igrac koji sa malo nafuro pa poletio u NBA, bilo je i boljih od njega koji se nisu proslavili.
Ovdje je tema igre a ne prepucavanje pa nek tako i ostane, nije nimalo cudno sto ga nema u rosteru.
-
zeljocDogroba
- Posts: 11
- Joined: 30/06/2012 14:30
#3363 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
pozz ljudi trebam odg. jedan , install sam pes13 sve uredu normalno al kad ulazim u igricu prije tog mi napise nesto s VRAM karticom da mi nije u redu i da treba minimalno 128 MB a ja imam 2GB na toj vram kartici(il sta vec ) .. i moze mi uci u igricu al npr. kad pritisnem exhibition i dalje izadje mi iz igrice i napise ono windows is checking program itd. .. isto tako kad udjem u game plan , al ligu prvaka mogu igrat ... eto...ljudi pomagajte sta da radim ?

- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3364 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Pa zar je izasla full verzija za PC (PES 13) ?

-
f1deL
- Posts: 275
- Joined: 16/05/2012 20:21
- Location: TU I TAMO
#3365 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
jel to bogati imas windows 7?zeljocDogroba wrote:pozz ljudi trebam odg. jedan , install sam pes13 sve uredu normalno al kad ulazim u igricu prije tog mi napise nesto s VRAM karticom da mi nije u redu i da treba minimalno 128 MB a ja imam 2GB na toj vram kartici(il sta vec ) .. i moze mi uci u igricu al npr. kad pritisnem exhibition i dalje izadje mi iz igrice i napise ono windows is checking program itd. .. isto tako kad udjem u game plan , al ligu prvaka mogu igrat ... eto...ljudi pomagajte sta da radim ?![]()
-
zeljocDogroba
- Posts: 11
- Joined: 30/06/2012 14:30
-
f1deL
- Posts: 275
- Joined: 16/05/2012 20:21
- Location: TU I TAMO
#3367 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
pa et nako..zeljocDogroba wrote:da imam , sto ?
-
damke_85
- Posts: 205
- Joined: 22/09/2012 14:25
#3368 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
bogami imam i ja win7
jesam li normalan?
ovaj s vramom i pesom, pa jarane nemas dovoljno video rama ili imas kakvu integrisanu graficku
jesam li normalan?
ovaj s vramom i pesom, pa jarane nemas dovoljno video rama ili imas kakvu integrisanu graficku
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3369 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ja razlike kada sam stavio opet stari acer 19 inch-a. Čovjek valjda navikao na ono čudo.
Inače ljudi, šta se igra ?
Zna li iko ima li neka Naruto online igra, a da nije browser game. Znam da imaju za konzole, u mene ne može emulator, jer mi je doslovno comp kanta.
Inače ljudi, šta se igra ?
Zna li iko ima li neka Naruto online igra, a da nije browser game. Znam da imaju za konzole, u mene ne može emulator, jer mi je doslovno comp kanta.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52760
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#3370 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
kolika kanta?Tkd wrote:Ja razlike kada sam stavio opet stari acer 19 inch-a. Čovjek valjda navikao na ono čudo.
Inače ljudi, šta se igra ?
Zna li iko ima li neka Naruto online igra, a da nije browser game. Znam da imaju za konzole, u mene ne može emulator, jer mi je doslovno comp kanta.
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3371 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
giga rama, 256mb grafička, nije ni dual procesor. Zbavio laptop pa mi se ne da kupovati i nova centralna. S tim da mi je laptop na popravci, tako da se patim sada 
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52760
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#3372 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
pa i kod mene je isti bolan, bolan
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3373 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Da, haha, igrao sam sa ps1 , to i Snes , gameboy emulatori i slični mogu. Pokušao ps2 šokiran mi ostao pc
Imam Wii, no fali mi onaj jedan kabal za senzora, košta 7 eura, ali u Engleskoj. Također mogu samo orginali, valja ga flešovati, također imam i ps2 ali i njega treba flešovati, mogu samo orginali. Meni je sve to lijeno. Danas sve easy napraviti samo ukucaš na youtube "How to flash..."
Ipak najviše volim svoj gameboy color

Nekada 100KM, a viđao sam da ga prodaju sada i po 15KM. Igrice bile jako skupe, ali najmrže mi je bilo baterije kupovati. Ove kod nas maksimalno 4-5, nekada i 6 sati mogu.
Imam Wii, no fali mi onaj jedan kabal za senzora, košta 7 eura, ali u Engleskoj. Također mogu samo orginali, valja ga flešovati, također imam i ps2 ali i njega treba flešovati, mogu samo orginali. Meni je sve to lijeno. Danas sve easy napraviti samo ukucaš na youtube "How to flash..."
Ipak najviše volim svoj gameboy color
Nekada 100KM, a viđao sam da ga prodaju sada i po 15KM. Igrice bile jako skupe, ali najmrže mi je bilo baterije kupovati. Ove kod nas maksimalno 4-5, nekada i 6 sati mogu.
- Averus
- Posts: 21286
- Joined: 13/02/2008 17:07
#3374 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Tkd, ako ne odigraš Final Fantasy 9 na PS1 emulatoru, niko si i ništa!

- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3375 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Sjećam se vremena kada je bila aktivna final fantasy 3-4 ne znam tačno. Svako lijepio postere po sobi te igre. U eri tamagočija 
