Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
245
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 557

User avatar
fazer
Posts: 402
Joined: 14/12/2009 17:39

#3351 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by fazer »

L00d wrote:Na kraju mjeseca.. oooooooOoOoO :P
jedino ako igras na ps ili xboxu. mi smrtnici cemo cekati kraj novembra. :dance:
User avatar
thekupus
Posts: 7388
Joined: 25/06/2011 22:38

#3352 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by thekupus »

moskri_loco_pajdoman wrote:Stvarno ne kontam pojednice.. zar je tako teško naćui link? :)

Btw. FIFA RULES!
ja stvarno ne znam naci, nasao sam Black Box, ali ne znam downloadovati, iako znam instalirati to sve, sa ekstrakcijom i krekom..
User avatar
Layne
Posts: 5728
Joined: 24/04/2008 14:12

#3353 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Layne »

Znal' ko kakih folova za fifu? demo mi je normala radio al ova mi muca :mrgreen:
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#3354 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Mnogi se zale .. Ja ne znam meni nekad zatrza prije utakmice mozda i u utakmici ali ja to ne primjetim meni sve :D

Skinuo sam NBA 2k13 opet i napravio sam se ko centra .. Jebeno .. Mislim da cu se ponovo napraviti kao playa .. Jebu me one 3 sekunde u reketu :lol:
User avatar
Layne
Posts: 5728
Joined: 24/04/2008 14:12

#3355 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Layne »

Normala, bježi ti iz reketa jebaće te Howard :mrgreen:
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#3356 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Ma na onoj prvoj utakmici imao 4 poena i 2 skoka .. Nisam je ni zavrsio nisam imao zivaca .. Stalno turnover 3 sekunde :D Najgore je kad odem u napad iz odbrane i oni debili moji odmah loptu izgube i haj' nazad a onaj medo moj spor u pm .. :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#3357 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by skafiskafsnjak »

fazer wrote:
L00d wrote:Na kraju mjeseca.. oooooooOoOoO :P
jedino ako igras na ps ili xboxu. mi smrtnici cemo cekati kraj novembra. :dance:
i ja sam smrtnik :lol:
damke_85
Posts: 205
Joined: 22/09/2012 14:25

#3358 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by damke_85 »

House wrote:Nema Teletovića u novom roster update za NBA 2K13 :x
Normalno da nema kad je jedno 3ca klupa tamo.
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#3359 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

damke_85 wrote:
House wrote:Nema Teletovića u novom roster update za NBA 2K13 :x
Normalno da nema kad je jedno 3ca klupa tamo.
Jesi li upreg'o sve svoje kapacitete da to kazes ? :D
damke_85
Posts: 205
Joined: 22/09/2012 14:25

#3360 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by damke_85 »

Bubalo1 wrote:
damke_85 wrote:
House wrote:Nema Teletovića u novom roster update za NBA 2K13 :x
Normalno da nema kad je jedno 3ca klupa tamo.
Jesi li upreg'o sve svoje kapacitete da to kazes ? :D
Ne, stvarno mi nisu trebali, to je tako, ne moras mnogo kontati.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#3361 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by skafiskafsnjak »

damke i njegovi kapaciteti ...
znas li ti gdje je Amerika ? :lol:
damke_85
Posts: 205
Joined: 22/09/2012 14:25

#3362 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by damke_85 »

L00d wrote:damke i njegovi kapaciteti ...
znas li ti gdje je Amerika ? :lol:
Znam, al oni ne znaju ko smo i gdje smo mi :lol: ž

I sta se odmah lozite zbog teletovica :lol:

Jah ko eto prvi evropski igrac koji sa malo nafuro pa poletio u NBA, bilo je i boljih od njega koji se nisu proslavili.

Ovdje je tema igre a ne prepucavanje pa nek tako i ostane, nije nimalo cudno sto ga nema u rosteru.
zeljocDogroba
Posts: 11
Joined: 30/06/2012 14:30

#3363 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by zeljocDogroba »

pozz ljudi trebam odg. jedan , install sam pes13 sve uredu normalno al kad ulazim u igricu prije tog mi napise nesto s VRAM karticom da mi nije u redu i da treba minimalno 128 MB a ja imam 2GB na toj vram kartici(il sta vec ) .. i moze mi uci u igricu al npr. kad pritisnem exhibition i dalje izadje mi iz igrice i napise ono windows is checking program itd. .. isto tako kad udjem u game plan , al ligu prvaka mogu igrat ... eto...ljudi pomagajte sta da radim ? :sad: :?
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#3364 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by skafiskafsnjak »

Pa zar je izasla full verzija za PC (PES 13) ? :?

:lol:
f1deL
Posts: 275
Joined: 16/05/2012 20:21
Location: TU I TAMO

#3365 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by f1deL »

zeljocDogroba wrote:pozz ljudi trebam odg. jedan , install sam pes13 sve uredu normalno al kad ulazim u igricu prije tog mi napise nesto s VRAM karticom da mi nije u redu i da treba minimalno 128 MB a ja imam 2GB na toj vram kartici(il sta vec ) .. i moze mi uci u igricu al npr. kad pritisnem exhibition i dalje izadje mi iz igrice i napise ono windows is checking program itd. .. isto tako kad udjem u game plan , al ligu prvaka mogu igrat ... eto...ljudi pomagajte sta da radim ? :sad: :?
jel to bogati imas windows 7?
f1deL
Posts: 275
Joined: 16/05/2012 20:21
Location: TU I TAMO

#3367 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by f1deL »

zeljocDogroba wrote:da imam , sto ?
pa et nako..
damke_85
Posts: 205
Joined: 22/09/2012 14:25

#3368 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by damke_85 »

bogami imam i ja win7 :lol: :lol:

jesam li normalan?


ovaj s vramom i pesom, pa jarane nemas dovoljno video rama ili imas kakvu integrisanu graficku
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3369 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Ja razlike kada sam stavio opet stari acer 19 inch-a. Čovjek valjda navikao na ono čudo.

Inače ljudi, šta se igra ?

Zna li iko ima li neka Naruto online igra, a da nije browser game. Znam da imaju za konzole, u mene ne može emulator, jer mi je doslovno comp kanta.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52760
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3370 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Tkd wrote:Ja razlike kada sam stavio opet stari acer 19 inch-a. Čovjek valjda navikao na ono čudo.

Inače ljudi, šta se igra ?

Zna li iko ima li neka Naruto online igra, a da nije browser game. Znam da imaju za konzole, u mene ne može emulator, jer mi je doslovno comp kanta.
kolika kanta?
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3371 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

giga rama, 256mb grafička, nije ni dual procesor. Zbavio laptop pa mi se ne da kupovati i nova centralna. S tim da mi je laptop na popravci, tako da se patim sada :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52760
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3372 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

:lol:

pa i kod mene je isti bolan, bolan :D mogu ti emulatori za PLaystation 1 :)
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3373 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Da, haha, igrao sam sa ps1 , to i Snes , gameboy emulatori i slični mogu. Pokušao ps2 šokiran mi ostao pc :lol: :lol: :lol:

Imam Wii, no fali mi onaj jedan kabal za senzora, košta 7 eura, ali u Engleskoj. Također mogu samo orginali, valja ga flešovati, također imam i ps2 ali i njega treba flešovati, mogu samo orginali. Meni je sve to lijeno. Danas sve easy napraviti samo ukucaš na youtube "How to flash..." :D

Ipak najviše volim svoj gameboy color

Image

Nekada 100KM, a viđao sam da ga prodaju sada i po 15KM. Igrice bile jako skupe, ali najmrže mi je bilo baterije kupovati. Ove kod nas maksimalno 4-5, nekada i 6 sati mogu.
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#3374 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Tkd, ako ne odigraš Final Fantasy 9 na PS1 emulatoru, niko si i ništa! :D :razz:
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3375 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Sjećam se vremena kada je bila aktivna final fantasy 3-4 ne znam tačno. Svako lijepio postere po sobi te igre. U eri tamagočija :lol:
Post Reply