X FACTOR Adria
Moderator: anex
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3351 Re: X FACTOR Adria
onako, povrsno sam pratio i ucinilo mi se da nisam dobro cuo, ali vidim i ovdje komentar da je to rekao.....kako seljacki i prosto i nekulturno da onoj makedonskoj djevojci kaze da je nije razumio. ok da je na drugi nacin to rekao, shvatio bih da mozda stvarno nije razumio, ali se ponijeo veoma bahato i otkacio je prije nego je i probao da razumije. da je slusao sigurno bi razumio. kako ona razumije njegove gluposti?
-
Gabrielo
- Posts: 1172
- Joined: 18/03/2015 13:28
#3352 Re: X FACTOR Adria
Zanima me postoje li muskarci (a da nisu gay) da ovo prate?
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3353 Re: X FACTOR Adria
ne pratim, samo sam slucajno bio na kanalu mozda 5-10 minuta.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3354 Re: X FACTOR Adria
Postoje.Gabrielo wrote:Zanima me postoje li muskarci (a da nisu gay) da ovo prate?
Mladi, talentovani ljudi pjevaju, takmiče se i okupljaju se na jednoj finoj osnovi, iako dolaze iz druge zemlje. Nema doduše bakljadi, uvredljivih skandiranja,do pasa golih, znojnih tetovažama išaranih bitangi koje se polupijane ljuljaju na tribinama, pa mora da je neki pederluk.
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#3355 Re: X FACTOR Adria
Ja sinoc odustala nakon drugih reklama.
O kvalitetu slike na ftv-u treba posebna tema.
O kvalitetu slike na ftv-u treba posebna tema.
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3356 Re: X FACTOR Adria
Produkcija je pored Adnana i Tarika vratila jos 3 kandidata koje je ziri odabrao, oni su:
Hiwey trio, Milan, i onaj cickavi makedonac.
Show ce ici u nedjelju i sljedeca 2 ponedeljak, pa samo nedjeljom.
Ovo je druga godina ucenja Makedonskog, Hrvatskoj prva godina.
Hiwey trio, Milan, i onaj cickavi makedonac.
Show ce ici u nedjelju i sljedeca 2 ponedeljak, pa samo nedjeljom.
Ovo je druga godina ucenja Makedonskog, Hrvatskoj prva godina.
Last edited by MTV on 18/05/2015 17:59, edited 1 time in total.
-
Gabrielo
- Posts: 1172
- Joined: 18/03/2015 13:28
#3357 Re: X FACTOR Adria
Ovo uglavnom gledaju cure 12-18 godina. Ako ima neki slatki, ljepuskasti u takmicenju, taj ce uzeti.It_is_a_Leclerc wrote:Postoje.Gabrielo wrote:Zanima me postoje li muskarci (a da nisu gay) da ovo prate?
Mladi, talentovani ljudi pjevaju, takmiče se i okupljaju se na jednoj finoj osnovi, iako dolaze iz druge zemlje. Nema doduše bakljadi, uvredljivih skandiranja,do pasa golih, znojnih tetovažama išaranih bitangi koje se polupijane ljuljaju na tribinama, pa mora da je neki pederluk.
- daky585
- Posts: 876
- Joined: 07/06/2014 01:50
#3358 Re: X FACTOR Adria
Čitam na nekom hrvatskom forumu koliko je njima čudno što emisija traje preko 3 sata. 
Prvi put imaju emisiju takve dužine u programu.
Prvi put imaju emisiju takve dužine u programu.
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#3359 Re: X FACTOR Adria
nek me neko ispoštuje, ko je fin, pa da objavi amela i njegovu pjesmu, ne vidim na yt da ima
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3360 Re: X FACTOR Adria
Imas hulu ekstenziju (dodatak) za mozzilu, chrome, operu, ie, instaliras je pa otvoris www.rtlsada.hr ili prva.rs i nadjes emisiju ako su je postavili ili sacekas dok postave na oficijalni x factor adria youtube kanal.sizifinho wrote:nek me neko ispoštuje, ko je fin, pa da objavi amela i njegovu pjesmu, ne vidim na yt da ima
Inace salju kazne.
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#3361 Re: X FACTOR Adria
kakve kazne?MTV wrote:Imas hulu ekstenziju (dodatak) za mozzilu, chrome, operu, ie, instaliras je pa otvoris http://www.rtlsada.hr ili prva.rs i nadjes emisiju ako su je postavili ili sacekas dok postave na oficijalni x factor adria youtube kanal.sizifinho wrote:nek me neko ispoštuje, ko je fin, pa da objavi amela i njegovu pjesmu, ne vidim na yt da ima
Inace salju kazne.
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
#3362 Re: X FACTOR Adria
sizifinho wrote:nek me neko ispoštuje, ko je fin, pa da objavi amela i njegovu pjesmu, ne vidim na yt da ima
- gnjev
- Posts: 3358
- Joined: 02/04/2013 11:56
- Location: Sarajevo
- Contact:
#3363 Re: X FACTOR Adria
bezvezebrown.sugar wrote:sizifinho wrote:nek me neko ispoštuje, ko je fin, pa da objavi amela i njegovu pjesmu, ne vidim na yt da ima
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3364 Re: X FACTOR Adria
Ako neko stavi na drugi youtube kanal bez dozvole fasuje kaznu, eto koje kazne.sizifinho wrote:kakve kazne?MTV wrote:Imas hulu ekstenziju (dodatak) za mozzilu, chrome, operu, ie, instaliras je pa otvoris http://www.rtlsada.hr ili prva.rs i nadjes emisiju ako su je postavili ili sacekas dok postave na oficijalni x factor adria youtube kanal.sizifinho wrote:nek me neko ispoštuje, ko je fin, pa da objavi amela i njegovu pjesmu, ne vidim na yt da ima
Inace salju kazne.
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3365 Re: X FACTOR Adria
ma ko ce me kazniti. mogu samo ukinuti tvoj video.
-
SukiJr
- Posts: 136
- Joined: 23/04/2015 17:04
- Location: Tuzla
#3366 Re: X FACTOR Adria
Za razliku od prethodnih nastupa u kojima ja Amel bio extra onaj zadnji live je bio bezveze nešto mi je tu falilo bar je to moj utisak
- Leia_Organa
- Posts: 136
- Joined: 18/05/2015 01:03
- Location: Alderaan
#3367 Re: X FACTOR Adria
Ma ful'o Tonči s izborom kandidata za live emisije.
Kad sam galamila na njega da ostavi Tarika i Adnana nije me, čini mi se, čuo.
A drago mi je i što su dečki iz C. Gore vraćeni u takmičenje. Baš su simpatični momci.
Kad sam galamila na njega da ostavi Tarika i Adnana nije me, čini mi se, čuo.
A drago mi je i što su dečki iz C. Gore vraćeni u takmičenje. Baš su simpatični momci.
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#3368 Re: X FACTOR Adria
Eh da vidimo 
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#3369 Re: X FACTOR Adria
Ovaj mali nikad nije čuo pjesmu ''GORI VATRA'' OD ČOLE.....kuglo zemaljska

- buba80
- Posts: 193
- Joined: 25/04/2012 20:33
#3370 Re: X FACTOR Adria
A celo lakin tekst nije u stanju da zapamti, jednostavan tekst da ne moze biti jednostavniji
kako bi tek djoleta skinuo
kako bi tek djoleta skinuo
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#3371 Re: X FACTOR Adria
Ma ovaj ćelavi nije za ovo uopšte 
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3372 Re: X FACTOR Adria
Celo je meni visak ovdje trebao je neko drugi proci u judges house.
I tamo je zaboravio teks al brate lakin tekst. Kako azurna obala kaze o kuglo zemaljska
I tamo je zaboravio teks al brate lakin tekst. Kako azurna obala kaze o kuglo zemaljska
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#3373 Re: X FACTOR Adria
Pa sta je ovo, svako nekog ima, te onaj Cetkovica, te ona Tomasevicku, te makedonac Kaliopi...sve stela
samo nasa huda sirotinja bez igdje ikog 
Nek je celo ispao, iako je trebala s njim nina u raspjevavanje...Celi dohakao Laka
Nek je celo ispao, iako je trebala s njim nina u raspjevavanje...Celi dohakao Laka
-
Gabrielo
- Posts: 1172
- Joined: 18/03/2015 13:28
#3374 Re: X FACTOR Adria
Ko je ona mala sto je Euforiju pjevala? 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#3375 Re: X FACTOR Adria
gledala sam samo malo na pocetku...taj sto je ispao nikako nije mogao bit gori od te sto je pjevala Euforiju. ono je bilo bolno za slusat
strasno
