X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#3351 Re: X FACTOR Adria

Post by karanana »

onako, povrsno sam pratio i ucinilo mi se da nisam dobro cuo, ali vidim i ovdje komentar da je to rekao.....kako seljacki i prosto i nekulturno da onoj makedonskoj djevojci kaze da je nije razumio. ok da je na drugi nacin to rekao, shvatio bih da mozda stvarno nije razumio, ali se ponijeo veoma bahato i otkacio je prije nego je i probao da razumije. da je slusao sigurno bi razumio. kako ona razumije njegove gluposti?
Gabrielo
Posts: 1172
Joined: 18/03/2015 13:28

#3352 Re: X FACTOR Adria

Post by Gabrielo »

Zanima me postoje li muskarci (a da nisu gay) da ovo prate?
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#3353 Re: X FACTOR Adria

Post by karanana »

ne pratim, samo sam slucajno bio na kanalu mozda 5-10 minuta.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3354 Re: X FACTOR Adria

Post by It_is_a_Leclerc »

Gabrielo wrote:Zanima me postoje li muskarci (a da nisu gay) da ovo prate?
Postoje.

Mladi, talentovani ljudi pjevaju, takmiče se i okupljaju se na jednoj finoj osnovi, iako dolaze iz druge zemlje. Nema doduše bakljadi, uvredljivih skandiranja,do pasa golih, znojnih tetovažama išaranih bitangi koje se polupijane ljuljaju na tribinama, pa mora da je neki pederluk.
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#3355 Re: X FACTOR Adria

Post by ćiribiribela »

Ja sinoc odustala nakon drugih reklama. :D

O kvalitetu slike na ftv-u treba posebna tema. :D
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#3356 Re: X FACTOR Adria

Post by MTV »

Produkcija je pored Adnana i Tarika vratila jos 3 kandidata koje je ziri odabrao, oni su:
Hiwey trio, Milan, i onaj cickavi makedonac.
Show ce ici u nedjelju i sljedeca 2 ponedeljak, pa samo nedjeljom.

Ovo je druga godina ucenja Makedonskog, Hrvatskoj prva godina. :D
Last edited by MTV on 18/05/2015 17:59, edited 1 time in total.
Gabrielo
Posts: 1172
Joined: 18/03/2015 13:28

#3357 Re: X FACTOR Adria

Post by Gabrielo »

It_is_a_Leclerc wrote:
Gabrielo wrote:Zanima me postoje li muskarci (a da nisu gay) da ovo prate?
Postoje.

Mladi, talentovani ljudi pjevaju, takmiče se i okupljaju se na jednoj finoj osnovi, iako dolaze iz druge zemlje. Nema doduše bakljadi, uvredljivih skandiranja,do pasa golih, znojnih tetovažama išaranih bitangi koje se polupijane ljuljaju na tribinama, pa mora da je neki pederluk.
Ovo uglavnom gledaju cure 12-18 godina. Ako ima neki slatki, ljepuskasti u takmicenju, taj ce uzeti.
User avatar
daky585
Posts: 876
Joined: 07/06/2014 01:50

#3358 Re: X FACTOR Adria

Post by daky585 »

Čitam na nekom hrvatskom forumu koliko je njima čudno što emisija traje preko 3 sata. :lol:
Prvi put imaju emisiju takve dužine u programu.
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#3359 Re: X FACTOR Adria

Post by sizifinho »

nek me neko ispoštuje, ko je fin, pa da objavi amela i njegovu pjesmu, ne vidim na yt da ima
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#3360 Re: X FACTOR Adria

Post by MTV »

sizifinho wrote:nek me neko ispoštuje, ko je fin, pa da objavi amela i njegovu pjesmu, ne vidim na yt da ima
Imas hulu ekstenziju (dodatak) za mozzilu, chrome, operu, ie, instaliras je pa otvoris www.rtlsada.hr ili prva.rs i nadjes emisiju ako su je postavili ili sacekas dok postave na oficijalni x factor adria youtube kanal.
Inace salju kazne.
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#3361 Re: X FACTOR Adria

Post by sizifinho »

MTV wrote:
sizifinho wrote:nek me neko ispoštuje, ko je fin, pa da objavi amela i njegovu pjesmu, ne vidim na yt da ima
Imas hulu ekstenziju (dodatak) za mozzilu, chrome, operu, ie, instaliras je pa otvoris http://www.rtlsada.hr ili prva.rs i nadjes emisiju ako su je postavili ili sacekas dok postave na oficijalni x factor adria youtube kanal.
Inace salju kazne.
kakve kazne?
User avatar
brown.sugar
Posts: 1133
Joined: 09/09/2013 19:32
Location: I'm a female. :D

#3362 Re: X FACTOR Adria

Post by brown.sugar »

sizifinho wrote:nek me neko ispoštuje, ko je fin, pa da objavi amela i njegovu pjesmu, ne vidim na yt da ima
User avatar
gnjev
Posts: 3358
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#3363 Re: X FACTOR Adria

Post by gnjev »

brown.sugar wrote:
sizifinho wrote:nek me neko ispoštuje, ko je fin, pa da objavi amela i njegovu pjesmu, ne vidim na yt da ima
bezveze
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#3364 Re: X FACTOR Adria

Post by MTV »

sizifinho wrote:
MTV wrote:
sizifinho wrote:nek me neko ispoštuje, ko je fin, pa da objavi amela i njegovu pjesmu, ne vidim na yt da ima
Imas hulu ekstenziju (dodatak) za mozzilu, chrome, operu, ie, instaliras je pa otvoris http://www.rtlsada.hr ili prva.rs i nadjes emisiju ako su je postavili ili sacekas dok postave na oficijalni x factor adria youtube kanal.
Inace salju kazne.
kakve kazne?
Ako neko stavi na drugi youtube kanal bez dozvole fasuje kaznu, eto koje kazne.
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#3365 Re: X FACTOR Adria

Post by karanana »

ma ko ce me kazniti. mogu samo ukinuti tvoj video.
SukiJr
Posts: 136
Joined: 23/04/2015 17:04
Location: Tuzla

#3366 Re: X FACTOR Adria

Post by SukiJr »

Za razliku od prethodnih nastupa u kojima ja Amel bio extra onaj zadnji live je bio bezveze nešto mi je tu falilo bar je to moj utisak
User avatar
Leia_Organa
Posts: 136
Joined: 18/05/2015 01:03
Location: Alderaan

#3367 Re: X FACTOR Adria

Post by Leia_Organa »

Ma ful'o Tonči s izborom kandidata za live emisije. :-D
Kad sam galamila na njega da ostavi Tarika i Adnana nije me, čini mi se, čuo. :bih:
A drago mi je i što su dečki iz C. Gore vraćeni u takmičenje. Baš su simpatični momci. :mrgreen:
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#3368 Re: X FACTOR Adria

Post by azurna_obala »

Eh da vidimo :zjev:
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#3369 Re: X FACTOR Adria

Post by azurna_obala »

Ovaj mali nikad nije čuo pjesmu ''GORI VATRA'' OD ČOLE.....kuglo zemaljska :-) :roll:
User avatar
buba80
Posts: 193
Joined: 25/04/2012 20:33

#3370 Re: X FACTOR Adria

Post by buba80 »

A celo lakin tekst nije u stanju da zapamti, jednostavan tekst da ne moze biti jednostavniji :zid:
kako bi tek djoleta skinuo :hmpf:
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#3371 Re: X FACTOR Adria

Post by azurna_obala »

Ma ovaj ćelavi nije za ovo uopšte :lol:
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#3372 Re: X FACTOR Adria

Post by MTV »

Celo je meni visak ovdje trebao je neko drugi proci u judges house.
I tamo je zaboravio teks al brate lakin tekst. Kako azurna obala kaze o kuglo zemaljska :roll:
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#3373 Re: X FACTOR Adria

Post by phillie »

Pa sta je ovo, svako nekog ima, te onaj Cetkovica, te ona Tomasevicku, te makedonac Kaliopi...sve stela :D samo nasa huda sirotinja bez igdje ikog :D

Nek je celo ispao, iako je trebala s njim nina u raspjevavanje...Celi dohakao Laka :D
Gabrielo
Posts: 1172
Joined: 18/03/2015 13:28

#3374 Re: X FACTOR Adria

Post by Gabrielo »

Ko je ona mala sto je Euforiju pjevala? :izet:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3375 Re: X FACTOR Adria

Post by Not My Idea »

gledala sam samo malo na pocetku...taj sto je ispao nikako nije mogao bit gori od te sto je pjevala Euforiju. ono je bilo bolno za slusat :shock: strasno
Post Reply