Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Kontra__
Posts: 414
Joined: 05/02/2013 00:07

#3351 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Kontra__ »

_terminaš_ wrote:
samo_ti wrote:Vladimir Petkovic poslije Papeta i Brazila :D
Ako nastavi sa dobrim rezultatim na klupi Lazija onda što da ne... Dobar trener, dokazao se, bilo bi lijepo njega vidjeti na mjestu selektora.
Problem i jeste ako nastavi sa dobrim rezultatima! :lol: :mrgreen: Cisto sumnjam da bi ga onda mogli pridobiti u utrci sa ostalim klubovima! :mrgreen:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10197
Joined: 31/03/2007 00:07

#3352 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Bosanski_kralj »

Kad gledaš izjave Seada Hajrovića u vezi njegovog nastupa za BiH, momak ne skida osmjeh sa lica. Ono baš se vidi da je presretan što je počeo igrati za nas. Ako on nešto tako osjeća, valjda je i sa Izetom slično.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#3353 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by DonVito »

http://player.arsenal.com/player/2399-i ... d-hajrovic


Znao sam da ce mladji buraz pokusat oprati i preko medija opet navuci Izmeta.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3354 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Velkoski »

koga ba boli kurac šta je izjavljiv'o, bilo to u afektu ili ne, ako je kvalitetan neka igra i vozdra
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50707
Joined: 29/12/2005 01:20

#3355 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by jeza u ledja »

Bosanski_kralj wrote:Kad gledaš izjave Seada Hajrovića u vezi njegovog nastupa za BiH, momak ne skida osmjeh sa lica. Ono baš se vidi da je presretan što je počeo igrati za nas. Ako on nešto tako osjeća, valjda je i sa Izetom slično.
Imajul dze te izjave, ja nevidzoh?
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10197
Joined: 31/03/2007 00:07

#3356 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Bosanski_kralj »

jeza u ledja wrote:
Bosanski_kralj wrote:Kad gledaš izjave Seada Hajrovića u vezi njegovog nastupa za BiH, momak ne skida osmjeh sa lica. Ono baš se vidi da je presretan što je počeo igrati za nas. Ako on nešto tako osjeća, valjda je i sa Izetom slično.
Imajul dze te izjave, ja nevidzoh?
Bilo je na BHT-u kad su igrali A i U-21 reprezentativci.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#3357 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by DonVito »


User avatar
Infaze Studio
Posts: 1784
Joined: 23/10/2009 14:43

#3358 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Infaze Studio »

karanana wrote:ovaj petkovic je legenda.

ima ogromnu zaslugu i u razvoju lule.
Jeste...Gnjurci samo izranjaju u zadnje vrijeme oko Repke i NS BiH.
Nista protiv Petkovica kao trenera, al' dje su bili do sada ti strucnjaci da nam pomognu..Al' OK, dobri su to znaci (znakovi :D ) :wink:
User avatar
Infaze Studio
Posts: 1784
Joined: 23/10/2009 14:43

#3359 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Infaze Studio »

jeza u ledja wrote:
mevkobass wrote:vec kad je hajvaz objavio tekmu protiv amera , napisao sam svoju tezu u vezi buducih dresova.

sad nesto drugo :

koliko god nas neko ili neki mediji zapostavljali , pogotovo u EU , i pored zadnjih rezultata , citajuci zadnji tekst na fifa.com , dodjose mi neke druge misli

trebali bi se sad spremati i za neku malu prezentaciju u svijetu , pa i oni koji ne budu isli u Brasil , u svojim sredinama gdje trenutno zive i rade trebace odgovoriti na neka pitanja svojih komsija , radnih kolega itd. , kad se " Zmajevi " dokazu na mundijalu. Nesto u vezi historije fudbala kod nas , ili uopce historije BiH , ili sto je najvaznije u vezi naziva " Zmajevi "

PS. meni nikako do sada nije poslo za rukom da adekvatno prevedem " Sa Gradacca Bijele Kule " na engleski il njemacki , mogu misliti kako je nasim navijacima koji su priviremeno u Francuskoj , Italiji ili Spaniji :D :D :D
:?
:lol: :lol: :lol:
MA kontam sta basista prica, al' opet, nidje veze.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#3360 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Muhamed Đakmić »

Infaze Studio wrote:
karanana wrote:ovaj petkovic je legenda.

ima ogromnu zaslugu i u razvoju lule.
Jeste...Gnjurci samo izranjaju u zadnje vrijeme oko Repke i NS BiH.
Nista protiv Petkovica kao trenera, al' dje su bili do sada ti strucnjaci da nam pomognu..Al' OK, dobri su to znaci (znakovi :D ) :wink:
Pa i Sušić je izjavio da ranije nije bio zainteresovan za klupu jer nije vidio dovoljno potencijala u ekipi. Jedan od prvih intervjua nakon što je postao selektor :D
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#3361 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by fantom slobode »

Dok nisu rastjerani kriminalci iz stare postave fudbalskog saveza nije se ni moglo pomoci. Od tad sve je krenulo normalnim tokom, a moze biti samo bolje, kao sto vec vidimo. Reprezentacija BiH jaca svakim danom, mozemo se ponositi time.


Svaka cast Osimu, Bajevicu i ostalim postenim ljudima i strucnjacima sto su dali osnovu.
User avatar
Infaze Studio
Posts: 1784
Joined: 23/10/2009 14:43

#3362 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Infaze Studio »

Sarajevo1946 wrote:
Infaze Studio wrote:
karanana wrote:ovaj petkovic je legenda.

ima ogromnu zaslugu i u razvoju lule.
Jeste...Gnjurci samo izranjaju u zadnje vrijeme oko Repke i NS BiH.
Nista protiv Petkovica kao trenera, al' dje su bili do sada ti strucnjaci da nam pomognu..Al' OK, dobri su to znaci (znakovi :D ) :wink:
Pa i Sušić je izjavio da ranije nije bio zainteresovan za klupu jer nije vidio dovoljno potencijala u ekipi. Jedan od prvih intervjua nakon što je postao selektor :D
Pa dobro ne bih bas vezao sad sta je Susic rek'o (a znam da jeste, sjecam se tih izjava) sa ovim Petkovicem, nego samo hocu reci nikad vise igraca i strucnjaka oko repke, nego u zadnjih mjesec-dva. :wink:
Poslusaj, na primjer, sta prica ovaj momak Sead (ili Sejad, nisam siguran) za svog brata Izeta u ovom prvom videu na prethodnoj strani, koji Vito mescini postavi, na oko 0:58...
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#3363 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Muhamed Đakmić »

Pa logično je da reprezentacija svojim igrama diže svoju reputaciju. Zato ti kažem, slično je bilo i kad je Sušić dolazio, sad je sve došlo na još jedan veći nivo.

Što je ekipa bolja, to se i veći stručnjaci interesuju za nju :D

A možda je Petković samo došao da se raspita za Zahirovića :oops: :oops:
User avatar
Infaze Studio
Posts: 1784
Joined: 23/10/2009 14:43

#3364 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Infaze Studio »

Sarajevo1946 wrote:Pa logično je da reprezentacija svojim igrama diže svoju reputaciju. Zato ti kažem, slično je bilo i kad je Sušić dolazio, sad je sve došlo na još jedan veći nivo.

Što je ekipa bolja, to se i veći stručnjaci interesuju za nju :D

A možda je Petković samo došao da se raspita za Zahirovića :oops: :oops:
Ma OK, ali ipak je Pape preuzeo repku o mnogo "rizicnijem" stanju nego u kojem je ona sad.
A za boldirano ... :lol:

Citam par stranica unazad, ljudi vec "traze" sljedeceg selektora poslije Brazila....Susic ako u Brazilu postigne iole zapazen rezultat, njega ne moze ni Ferguson na NASOJ klupi zamjeniti (jedino ako on ne zeli ostati)...Barem ne, dok ga se sami igraci ne zasite... :wink: ...a tu se ne radi o strucnosti, nego necemu sto je puno vaznije u trenerskom poslu od toga.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#3365 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by JoseMujica »

tačno je da će biti nemoguće naći zamjenu za Papeta, ali moramo biti svesni da Papeta nećemo moći zadržati nakon Brazila ni d asmo Man united....čovjek je već sada debelo potpalćen, odnosno potcjenjen platom, a pitanje je koliko naš NS može da se pruži, glede finansija
drugi_profil
Posts: 1273
Joined: 06/03/2013 19:29

#3366 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drugi_profil »

Sljedeci ciklus je relativno lagan. Naci se medju 24 ekipe u Frnacuskoj. Dakle svaka druga reprezentacija iz UEFA ce biti na zavrsnom turniru. To je u Evropi, to je veliki sportski dogadjaj, to je prilika da se ostvari i zapazen rezultat uz malo srece. Mislim da bi Papetu to bilo jako privlacno kao zavrsni ciklus sa repkom.
User avatar
Infaze Studio
Posts: 1784
Joined: 23/10/2009 14:43

#3367 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Infaze Studio »

JoseMujica wrote:tačno je da će biti nemoguće naći zamjenu za Papeta, ali moramo biti svesni da Papeta nećemo moći zadržati nakon Brazila ni d asmo Man united....čovjek je već sada debelo potpalćen, odnosno potcjenjen platom, a pitanje je koliko naš NS može da se pruži, glede finansija
Da je Papetu do toga, nebi on ni ovo uradio sto je do sad. PA za 5K bi u PArizu perece mog'o prodavati.
Mislim da nsimo svjesni sta ce nam se izdesavati eventualnim plasmanom u Brazil...Samo, k'o sto neko gore rece, da nas politika zaobidje.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3368 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by MOSALJOZE »

Plasmanom u Brazil SAVEZ će dobiti pare,a samim tim dio će otići na selektorovu plaću koja mora biti veća.
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3369 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

Kontra__ wrote:
_terminaš_ wrote:
samo_ti wrote:Vladimir Petkovic poslije Papeta i Brazila :D
Ako nastavi sa dobrim rezultatim na klupi Lazija onda što da ne... Dobar trener, dokazao se, bilo bi lijepo njega vidjeti na mjestu selektora.
Problem i jeste ako nastavi sa dobrim rezultatima! :lol: :mrgreen: Cisto sumnjam da bi ga onda mogli pridobiti u utrci sa ostalim klubovima! :mrgreen:
Onda ćemo "navijati" da mu karijera od danas krene nizbrdo ne bi li imali veće šanse da nam on bude selektor. :D

Mislim da nismo u tolikoj lošoj poziciji u odnosu na klubove. Ostvarujemo dobre rezultate, na visokoj smo poziciji rang liste, reprezentativci traženi, tako da je vjerovatno i zbog svega ovoga i veći interes trenera da postanu selektori naše repke.
User avatar
Infaze Studio
Posts: 1784
Joined: 23/10/2009 14:43

#3370 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Infaze Studio »

Murat Sabanovic wrote:
jeza u ledja wrote:
frngla wrote:http://www.sport.ba/istaknuto/izet-hajr ... rcegovinu/

Zar se on nije halalio s nama onom igrom u prijateljskoj :-)
Samo takmicarske tekme dolaze u obzir.

Seferovic se tako halalio s nama.
lijepa vijest ! buducnost reprezentacije nije upitna. samo da nas jos politika zaobidje ...
E bas ovo. Bojim se ovoga ko vraga...

ja prvi nisam patriot, al volim repku
Po cemu znas da nisi patriota?
Nebitan32
Posts: 1118
Joined: 31/12/2011 21:40

#3371 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Nebitan32 »

MOSALJOZE wrote:Plasmanom u Brazil SAVEZ će dobiti pare,a samim tim dio će otići na selektorovu plaću koja mora biti veća.
Svjetsko prvenstvo 2010
Podijeljeno je ukupno 420 miliona dolara

Pobjednik : 30 miliona dolara
Finalista : 24 miliona dolara
Polufinale : 20 miliona dolara
cetvrtina : 18 miliona dolara
Grupa : 9 miliona dolara


2014 ce sigurno bit jos vise. Plus Tv prava + cinjenica da cemo imati jace/bogatije sponzore itd...
Moci ce "izvaliti" 2-3 miliona eura za trenera bez problema. Samo je pitanje je li to potrebno i je li to prioritet.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#3372 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Slo Burner »

Konačno prilika da taj stadion reprezentacije rijesimo, na ovaj ili onaj nacin.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3373 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Velkoski »

Nebitan32 wrote:
MOSALJOZE wrote:Plasmanom u Brazil SAVEZ će dobiti pare,a samim tim dio će otići na selektorovu plaću koja mora biti veća.
Svjetsko prvenstvo 2010
Podijeljeno je ukupno 420 miliona dolara

Pobjednik : 30 miliona dolara
Finalista : 24 miliona dolara
Polufinale : 20 miliona dolara
cetvrtina : 18 miliona dolara
Grupa : 9 miliona dolara


2014 ce sigurno bit jos vise. Plus Tv prava + cinjenica da cemo imati jace/bogatije sponzore itd...
Moci ce "izvaliti" 2-3 miliona eura za trenera bez problema. Samo je pitanje je li to potrebno i je li to prioritet.
Pa kol'ko će tu biti talova ako se plasiramo 8-)
User avatar
Herr Flick
Posts: 9092
Joined: 02/04/2012 13:00

#3374 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Herr Flick »

Nismo se jos plasirali,nemojte da nam se te vase racunice obiju od glavu :roll: :roll:
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#3375 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by phillie »

mleetavi wrote:
Nebitan32 wrote:
MOSALJOZE wrote:Plasmanom u Brazil SAVEZ će dobiti pare,a samim tim dio će otići na selektorovu plaću koja mora biti veća.
Svjetsko prvenstvo 2010
Podijeljeno je ukupno 420 miliona dolara

Pobjednik : 30 miliona dolara
Finalista : 24 miliona dolara
Polufinale : 20 miliona dolara
cetvrtina : 18 miliona dolara
Grupa : 9 miliona dolara


2014 ce sigurno bit jos vise. Plus Tv prava + cinjenica da cemo imati jace/bogatije sponzore itd...
Moci ce "izvaliti" 2-3 miliona eura za trenera bez problema. Samo je pitanje je li to potrebno i je li to prioritet.
Pa kol'ko će tu biti talova ako se plasiramo 8-)
Kad pocnu ugradjivanja :D :D :D bice i za portirovog malog neka hedija. Al da mi hocemo vidjeti Brazil....pa onda nek i hala gori :D
Post Reply