Problem i jeste ako nastavi sa dobrim rezultatima!_terminaš_ wrote:Ako nastavi sa dobrim rezultatim na klupi Lazija onda što da ne... Dobar trener, dokazao se, bilo bi lijepo njega vidjeti na mjestu selektora.samo_ti wrote:Vladimir Petkovic poslije Papeta i Brazila
Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Kontra__
- Posts: 414
- Joined: 05/02/2013 00:07
#3351 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
- Bosanski_kralj
- Posts: 10197
- Joined: 31/03/2007 00:07
#3352 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Kad gledaš izjave Seada Hajrovića u vezi njegovog nastupa za BiH, momak ne skida osmjeh sa lica. Ono baš se vidi da je presretan što je počeo igrati za nas. Ako on nešto tako osjeća, valjda je i sa Izetom slično.
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#3353 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
http://player.arsenal.com/player/2399-i ... d-hajrovic
Znao sam da ce mladji buraz pokusat oprati i preko medija opet navuci Izmeta.
Znao sam da ce mladji buraz pokusat oprati i preko medija opet navuci Izmeta.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3354 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
koga ba boli kurac šta je izjavljiv'o, bilo to u afektu ili ne, ako je kvalitetan neka igra i vozdra
- jeza u ledja
- Posts: 50707
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3355 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Imajul dze te izjave, ja nevidzoh?Bosanski_kralj wrote:Kad gledaš izjave Seada Hajrovića u vezi njegovog nastupa za BiH, momak ne skida osmjeh sa lica. Ono baš se vidi da je presretan što je počeo igrati za nas. Ako on nešto tako osjeća, valjda je i sa Izetom slično.
- Bosanski_kralj
- Posts: 10197
- Joined: 31/03/2007 00:07
#3356 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Bilo je na BHT-u kad su igrali A i U-21 reprezentativci.jeza u ledja wrote:Imajul dze te izjave, ja nevidzoh?Bosanski_kralj wrote:Kad gledaš izjave Seada Hajrovića u vezi njegovog nastupa za BiH, momak ne skida osmjeh sa lica. Ono baš se vidi da je presretan što je počeo igrati za nas. Ako on nešto tako osjeća, valjda je i sa Izetom slično.
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
- Infaze Studio
- Posts: 1784
- Joined: 23/10/2009 14:43
#3358 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Jeste...Gnjurci samo izranjaju u zadnje vrijeme oko Repke i NS BiH.karanana wrote:ovaj petkovic je legenda.
ima ogromnu zaslugu i u razvoju lule.
Nista protiv Petkovica kao trenera, al' dje su bili do sada ti strucnjaci da nam pomognu..Al' OK, dobri su to znaci (znakovi
- Infaze Studio
- Posts: 1784
- Joined: 23/10/2009 14:43
#3359 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
jeza u ledja wrote:mevkobass wrote:vec kad je hajvaz objavio tekmu protiv amera , napisao sam svoju tezu u vezi buducih dresova.
sad nesto drugo :
koliko god nas neko ili neki mediji zapostavljali , pogotovo u EU , i pored zadnjih rezultata , citajuci zadnji tekst na fifa.com , dodjose mi neke druge misli
trebali bi se sad spremati i za neku malu prezentaciju u svijetu , pa i oni koji ne budu isli u Brasil , u svojim sredinama gdje trenutno zive i rade trebace odgovoriti na neka pitanja svojih komsija , radnih kolega itd. , kad se " Zmajevi " dokazu na mundijalu. Nesto u vezi historije fudbala kod nas , ili uopce historije BiH , ili sto je najvaznije u vezi naziva " Zmajevi "
PS. meni nikako do sada nije poslo za rukom da adekvatno prevedem " Sa Gradacca Bijele Kule " na engleski il njemacki , mogu misliti kako je nasim navijacima koji su priviremeno u Francuskoj , Italiji ili Spaniji![]()
![]()
MA kontam sta basista prica, al' opet, nidje veze.
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#3360 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Pa i Sušić je izjavio da ranije nije bio zainteresovan za klupu jer nije vidio dovoljno potencijala u ekipi. Jedan od prvih intervjua nakon što je postao selektorInfaze Studio wrote:Jeste...Gnjurci samo izranjaju u zadnje vrijeme oko Repke i NS BiH.karanana wrote:ovaj petkovic je legenda.
ima ogromnu zaslugu i u razvoju lule.
Nista protiv Petkovica kao trenera, al' dje su bili do sada ti strucnjaci da nam pomognu..Al' OK, dobri su to znaci (znakovi)
- fantom slobode
- Posts: 9023
- Joined: 07/09/2006 15:24
#3361 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Dok nisu rastjerani kriminalci iz stare postave fudbalskog saveza nije se ni moglo pomoci. Od tad sve je krenulo normalnim tokom, a moze biti samo bolje, kao sto vec vidimo. Reprezentacija BiH jaca svakim danom, mozemo se ponositi time.
Svaka cast Osimu, Bajevicu i ostalim postenim ljudima i strucnjacima sto su dali osnovu.
Svaka cast Osimu, Bajevicu i ostalim postenim ljudima i strucnjacima sto su dali osnovu.
- Infaze Studio
- Posts: 1784
- Joined: 23/10/2009 14:43
#3362 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Pa dobro ne bih bas vezao sad sta je Susic rek'o (a znam da jeste, sjecam se tih izjava) sa ovim Petkovicem, nego samo hocu reci nikad vise igraca i strucnjaka oko repke, nego u zadnjih mjesec-dva.Sarajevo1946 wrote:Pa i Sušić je izjavio da ranije nije bio zainteresovan za klupu jer nije vidio dovoljno potencijala u ekipi. Jedan od prvih intervjua nakon što je postao selektorInfaze Studio wrote:Jeste...Gnjurci samo izranjaju u zadnje vrijeme oko Repke i NS BiH.karanana wrote:ovaj petkovic je legenda.
ima ogromnu zaslugu i u razvoju lule.
Nista protiv Petkovica kao trenera, al' dje su bili do sada ti strucnjaci da nam pomognu..Al' OK, dobri su to znaci (znakovi)
Poslusaj, na primjer, sta prica ovaj momak Sead (ili Sejad, nisam siguran) za svog brata Izeta u ovom prvom videu na prethodnoj strani, koji Vito mescini postavi, na oko 0:58...
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#3363 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Pa logično je da reprezentacija svojim igrama diže svoju reputaciju. Zato ti kažem, slično je bilo i kad je Sušić dolazio, sad je sve došlo na još jedan veći nivo.
Što je ekipa bolja, to se i veći stručnjaci interesuju za nju
A možda je Petković samo došao da se raspita za Zahirovića

Što je ekipa bolja, to se i veći stručnjaci interesuju za nju
A možda je Petković samo došao da se raspita za Zahirovića
- Infaze Studio
- Posts: 1784
- Joined: 23/10/2009 14:43
#3364 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ma OK, ali ipak je Pape preuzeo repku o mnogo "rizicnijem" stanju nego u kojem je ona sad.Sarajevo1946 wrote:Pa logično je da reprezentacija svojim igrama diže svoju reputaciju. Zato ti kažem, slično je bilo i kad je Sušić dolazio, sad je sve došlo na još jedan veći nivo.
Što je ekipa bolja, to se i veći stručnjaci interesuju za nju
A možda je Petković samo došao da se raspita za Zahirovića![]()
A za boldirano ...
Citam par stranica unazad, ljudi vec "traze" sljedeceg selektora poslije Brazila....Susic ako u Brazilu postigne iole zapazen rezultat, njega ne moze ni Ferguson na NASOJ klupi zamjeniti (jedino ako on ne zeli ostati)...Barem ne, dok ga se sami igraci ne zasite...
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#3365 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
tačno je da će biti nemoguće naći zamjenu za Papeta, ali moramo biti svesni da Papeta nećemo moći zadržati nakon Brazila ni d asmo Man united....čovjek je već sada debelo potpalćen, odnosno potcjenjen platom, a pitanje je koliko naš NS može da se pruži, glede finansija
-
drugi_profil
- Posts: 1273
- Joined: 06/03/2013 19:29
#3366 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Sljedeci ciklus je relativno lagan. Naci se medju 24 ekipe u Frnacuskoj. Dakle svaka druga reprezentacija iz UEFA ce biti na zavrsnom turniru. To je u Evropi, to je veliki sportski dogadjaj, to je prilika da se ostvari i zapazen rezultat uz malo srece. Mislim da bi Papetu to bilo jako privlacno kao zavrsni ciklus sa repkom.
- Infaze Studio
- Posts: 1784
- Joined: 23/10/2009 14:43
#3367 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Da je Papetu do toga, nebi on ni ovo uradio sto je do sad. PA za 5K bi u PArizu perece mog'o prodavati.JoseMujica wrote:tačno je da će biti nemoguće naći zamjenu za Papeta, ali moramo biti svesni da Papeta nećemo moći zadržati nakon Brazila ni d asmo Man united....čovjek je već sada debelo potpalćen, odnosno potcjenjen platom, a pitanje je koliko naš NS može da se pruži, glede finansija
Mislim da nsimo svjesni sta ce nam se izdesavati eventualnim plasmanom u Brazil...Samo, k'o sto neko gore rece, da nas politika zaobidje.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#3368 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Plasmanom u Brazil SAVEZ će dobiti pare,a samim tim dio će otići na selektorovu plaću koja mora biti veća.
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3369 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Onda ćemo "navijati" da mu karijera od danas krene nizbrdo ne bi li imali veće šanse da nam on bude selektor.Kontra__ wrote:Problem i jeste ako nastavi sa dobrim rezultatima!_terminaš_ wrote:Ako nastavi sa dobrim rezultatim na klupi Lazija onda što da ne... Dobar trener, dokazao se, bilo bi lijepo njega vidjeti na mjestu selektora.samo_ti wrote:Vladimir Petkovic poslije Papeta i Brazila![]()
Cisto sumnjam da bi ga onda mogli pridobiti u utrci sa ostalim klubovima!
Mislim da nismo u tolikoj lošoj poziciji u odnosu na klubove. Ostvarujemo dobre rezultate, na visokoj smo poziciji rang liste, reprezentativci traženi, tako da je vjerovatno i zbog svega ovoga i veći interes trenera da postanu selektori naše repke.
- Infaze Studio
- Posts: 1784
- Joined: 23/10/2009 14:43
#3370 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
E bas ovo. Bojim se ovoga ko vraga...Murat Sabanovic wrote:lijepa vijest ! buducnost reprezentacije nije upitna. samo da nas jos politika zaobidje ...jeza u ledja wrote:Samo takmicarske tekme dolaze u obzir.frngla wrote:http://www.sport.ba/istaknuto/izet-hajr ... rcegovinu/
Zar se on nije halalio s nama onom igrom u prijateljskoj
Seferovic se tako halalio s nama.
Po cemu znas da nisi patriota?ja prvi nisam patriot, al volim repku
-
Nebitan32
- Posts: 1118
- Joined: 31/12/2011 21:40
#3371 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Svjetsko prvenstvo 2010MOSALJOZE wrote:Plasmanom u Brazil SAVEZ će dobiti pare,a samim tim dio će otići na selektorovu plaću koja mora biti veća.
Podijeljeno je ukupno 420 miliona dolara
Pobjednik : 30 miliona dolara
Finalista : 24 miliona dolara
Polufinale : 20 miliona dolara
cetvrtina : 18 miliona dolara
Grupa : 9 miliona dolara
2014 ce sigurno bit jos vise. Plus Tv prava + cinjenica da cemo imati jace/bogatije sponzore itd...
Moci ce "izvaliti" 2-3 miliona eura za trenera bez problema. Samo je pitanje je li to potrebno i je li to prioritet.
- Slo Burner
- Posts: 5899
- Joined: 09/03/2012 14:20
- Location: Apsurdistan
- Grijem se na: Pelet
- Vozim: Bembaru
#3372 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Konačno prilika da taj stadion reprezentacije rijesimo, na ovaj ili onaj nacin.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3373 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Pa kol'ko će tu biti talova ako se plasiramoNebitan32 wrote:Svjetsko prvenstvo 2010MOSALJOZE wrote:Plasmanom u Brazil SAVEZ će dobiti pare,a samim tim dio će otići na selektorovu plaću koja mora biti veća.
Podijeljeno je ukupno 420 miliona dolara
Pobjednik : 30 miliona dolara
Finalista : 24 miliona dolara
Polufinale : 20 miliona dolara
cetvrtina : 18 miliona dolara
Grupa : 9 miliona dolara
2014 ce sigurno bit jos vise. Plus Tv prava + cinjenica da cemo imati jace/bogatije sponzore itd...
Moci ce "izvaliti" 2-3 miliona eura za trenera bez problema. Samo je pitanje je li to potrebno i je li to prioritet.
- Herr Flick
- Posts: 9092
- Joined: 02/04/2012 13:00
#3374 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Nismo se jos plasirali,nemojte da nam se te vase racunice obiju od glavu

- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#3375 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Kad pocnu ugradjivanjamleetavi wrote:Pa kol'ko će tu biti talova ako se plasiramoNebitan32 wrote:Svjetsko prvenstvo 2010MOSALJOZE wrote:Plasmanom u Brazil SAVEZ će dobiti pare,a samim tim dio će otići na selektorovu plaću koja mora biti veća.
Podijeljeno je ukupno 420 miliona dolara
Pobjednik : 30 miliona dolara
Finalista : 24 miliona dolara
Polufinale : 20 miliona dolara
cetvrtina : 18 miliona dolara
Grupa : 9 miliona dolara
2014 ce sigurno bit jos vise. Plus Tv prava + cinjenica da cemo imati jace/bogatije sponzore itd...
Moci ce "izvaliti" 2-3 miliona eura za trenera bez problema. Samo je pitanje je li to potrebno i je li to prioritet.
