Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...
Moderator: anex
zamzija
Posts: 1715 Joined: 08/08/2008 15:43
Post
by zamzija » 20/12/2011 22:16
VenomousV wrote: lako cu ja za odjecu, da mi je skontat gdje cu slavit' Novu
Ma ni ne treba ti odjeća samo staviš DRAMU
Znaš kako je Merlyn Monro rekla da samo na sebe stavi parfem, e tako isto ti stavi dramu
boracha
Posts: 1353 Joined: 29/10/2006 05:18
Post
by boracha » 20/12/2011 22:31
je li ima sanse na ovoj grebalici da se dobije 20%
VenomousV
Posts: 13244 Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky
Post
by VenomousV » 20/12/2011 22:33
zamzija wrote: VenomousV wrote: lako cu ja za odjecu, da mi je skontat gdje cu slavit' Novu
Ma ni ne treba ti odjeća samo staviš DRAMU
Znaš kako je Merlyn Monro rekla da samo na sebe stavi parfem, e tako isto ti stavi dramu
zamzi, reko lako cu za odjecu ali ne znam gdje cu za novu
alica.k
Posts: 8807 Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D
Post
by alica.k » 20/12/2011 23:13
boracha wrote: je li ima sanse na ovoj grebalici da se dobije 20%
ne, samo 10%
boracha
Posts: 1353 Joined: 29/10/2006 05:18
Post
by boracha » 20/12/2011 23:14
evo iskoristila sam 10, daj sta das
alica.k
Posts: 8807 Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D
Post
by alica.k » 20/12/2011 23:18
ma ja ba, bolje 10 nego nula
alica.k
Posts: 8807 Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D
Post
by alica.k » 20/12/2011 23:26
ojjj tu gledam danima, al imam slicnu, i sve mi zao para na nju. taman je duzina, taman.
boracha
Posts: 1353 Joined: 29/10/2006 05:18
Post
by boracha » 20/12/2011 23:29
ti si desetak centimetara visa od mene...a ja gledala 10 da uhvatim, danas je isto bilo al dok mi je bila 30
kako mi to izgleda skuplje, a tu je to negdje
alica.k
Posts: 8807 Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D
Post
by alica.k » 20/12/2011 23:40
ova mi je zakon, al se desi da je snize na ispod 20 funti taman kad ja nemam para na kartici, al SVAKI put. bila 18, prije par dana
ova mi je tiha patnja, i snizena je preskupa
edit: moze se dobit 20% off
Nadinka
Posts: 2143 Joined: 01/02/2010 13:17
Post
by Nadinka » 21/12/2011 08:01
swirl wrote: VenomousV wrote: lako cu ja za odjecu, da mi je skontat gdje cu slavit' Novu
Ja znam gdje cu, ali ne znam sta cu obuci
evo jos prijedloga, pa mozda nesto nadjes
http://malezensketeme.com/post/14361
♥ Julianna ♥
Posts: 8314 Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila
Post
by ♥ Julianna ♥ » 21/12/2011 09:29
Joj Nadi, toliko sam se navukla da mi je MZT sad već ritual uz jutarnju kafu
Nadinka
Posts: 2143 Joined: 01/02/2010 13:17
Post
by Nadinka » 21/12/2011 09:50
♥ Julianna ♥ wrote: Joj Nadi, toliko sam se navukla da mi je MZT sad već ritual uz jutarnju kafu
Hvala Julianna, vjeruj da mi je to najljepše što mi može neko reći :*
hadzinicasa
Posts: 13620 Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji
Post
by hadzinicasa » 21/12/2011 10:45
haj' da i ovdje postavim
gdje ću kupiti štrample - leopard uzorak, ali da su kvalitetnije, deblje i da se ne provide (da ne izgledaju jeftino)....
nešto ovako
Michun
Posts: 5450 Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo
Post
by Michun » 21/12/2011 10:50
pogledaj u penti radnji - tamo kod BKC-a.
nisam sigurna da li ima...
alica.k
Posts: 8807 Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D
Post
by alica.k » 21/12/2011 10:51
ja to vidim da bi moglo bit u tally weijlu il new yorkeru.
ako nadjes i tanje, to ti je jednostavno rijesit, samo obuci jos jedne ispod
u boji koze.
boracha
Posts: 1353 Joined: 29/10/2006 05:18
Post
by boracha » 21/12/2011 10:53
edit: moze se dobit 20% off
joj jest, pise u prizes available today, ja danas zagrebala prazno, ma nisam mislila nista ni uzimat, vec samo da se poigram...lijepe su te tvoje, ja nisam na njih ni naletila, ni ne gledam preko 20 funti....
alica.k
Posts: 8807 Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D
Post
by alica.k » 21/12/2011 10:55
dobila ja 20, al ne mislim nista kupovati, ako kome treba 20off javite se
hadzinicasa
Posts: 13620 Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji
Post
by hadzinicasa » 21/12/2011 10:55
alica.k wrote: ja to vidim da bi moglo bit u tally weijlu il new yorkeru.
ako nadjes i tanje, to ti je jednostavno rijesit, samo obuci jos jedne ispod
u boji koze.
bile u New Yorkeru vidjela ih na lutki, ali kad sam ušla da pitam ima li ih još - nestalo. A bile su tačno onakve kakve mi trebaju.
ne znam ima li u drugom New Yorkeru, a ne klapa mi se do tamo samo da vidim da ih nema
ima li ko broj tog tamo New Yorkera i radnje kod BKC-a?
alica.k
Posts: 8807 Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D
Post
by alica.k » 21/12/2011 10:58
da nazoves tush u lukavici i trazis da te spoje sa new yorkerom?
hadzinicasa
Posts: 13620 Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji
Post
by hadzinicasa » 21/12/2011 11:00
alica.k wrote: da nazoves tush u lukavici i trazis da te spoje sa new yorkerom?
evo tražim br
boracha
Posts: 1353 Joined: 29/10/2006 05:18
Post
by boracha » 21/12/2011 11:08
joj alice
pa mogla sam makar puder uzet, mislim ako niko drugi nece
alica.k
Posts: 8807 Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D
Post
by alica.k » 21/12/2011 11:09
et na pp
hadzinicasa
Posts: 13620 Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji
Post
by hadzinicasa » 21/12/2011 12:57
epilog:
našla sam nešto slično u Wolfordu. U NY u Tušu nema.
[/quote]