a lafo sa dušom.To se zove kad je neko NAJDOMINANTNIJI.Partijaner wrote:E jbg Veela, stvarno ga znas bubnuti ko niko, ko vam je doniro kesha kad vam je trebalo ha ?
Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#3351 Re: Bundesliga
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#3352 Re: Bundesliga
Kes ali sa kamatama, jako humano nema sta...Partijaner wrote:E jbg Veela, stvarno ga znas bubnuti ko niko, ko vam je doniro kesha kad vam je trebalo ha ?
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#3353 Re: Bundesliga
Pa sta bi ti, nisu vam bili duzni nikako dat, nema danas nista dzaba.veella wrote:Kes ali sa kamatama, jako humano nema sta...Partijaner wrote:E jbg Veela, stvarno ga znas bubnuti ko niko, ko vam je doniro kesha kad vam je trebalo ha ?
-
cove41
- Posts: 312
- Joined: 12/12/2011 17:36
#3354 Re: Bundesliga
O čemu ba ti pričaš ? Gdje ste bili prije dvije-tri godine ? Nigdje te nije bilo. Kad već navijače spominješ, raspitaj se malo o tim brojkama globalno, a ne k'o po navici da bacaš neke nebuloze.veella wrote:fc bayern, klub bez duse i ponosa, klub koji kupuje sve zivo jer su mu vazne titule...MOSALJOZE wrote:I "konkurenti" nešto ste mi se ušutili???
Club Spiele S* U* N* Tore TD* Punkte
1FC Bayern München 21 17 3 1 55:7 +48 54 CL*
2Borussia Dortmund 21 11 6 4 47:26 +21 39 CL*
3Bayer 04 Leverkusen21 11 5 5 41:29 +12 38 CL*
![]()
Borussia Dortmund 09, klub sa dusom i ponosom (dokaz da je tako je ogroman broj navijaca koji su vjerni svom klubu i kada bi igrali u amaterskoj ligi)...
Nur der BVB 09!!!
Echte Liebe BVB!!!
Baš ljudi k'o ti zgade nekom neki klub. Ja sam se baš radovao kad Dortmund dobije u ligi prvaka, al' nešto me počeo asocirati na tebe, pa mi se baš zgadio.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#3355 Re: Bundesliga
Jarane, nisi ni svjestan koliko se meni gadi tzv. fc bayern 
-
cove41
- Posts: 312
- Joined: 12/12/2011 17:36
#3356 Re: Bundesliga
Možda neki kompleks ? Možda kompleks niže vrijednost ? Hmmmm, zavist ? Licemjerje ? Pubertet ?veella wrote:Jarane, nisi ni svjestan koliko se meni gadi tzv. fc bayern
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#3357 Re: Bundesliga
I njih je jebo sudija kao i BvB jucer.ledeni_caj wrote:Iznenadio me kiks jedinog ozbiljnog konkurenta Bayernu protiv Gladbacha...
Uglavnom jucerasnje kolo ubitacno sudjenje za Bayernove prve pratioce, nadati je se da je slucajnost
- ledeni_caj
- Posts: 2834
- Joined: 14/01/2011 18:21
#3358 Re: Bundesliga
Uli nista ne prepusta slucaju.missko wrote:I njih je jebo sudija kao i BvB jucer.ledeni_caj wrote:Iznenadio me kiks jedinog ozbiljnog konkurenta Bayernu protiv Gladbacha...
Uglavnom jucerasnje kolo ubitacno sudjenje za Bayernove prve pratioce, nadati je se da je slucajnost
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#3359 Re: Bundesliga
ledeni samo ulija spominje da ti nije kakav rod ?ledeni_caj wrote:Uli nista ne prepusta slucaju.missko wrote:I njih je jebo sudija kao i BvB jucer.ledeni_caj wrote:Iznenadio me kiks jedinog ozbiljnog konkurenta Bayernu protiv Gladbacha...
Uglavnom jucerasnje kolo ubitacno sudjenje za Bayernove prve pratioce, nadati je se da je slucajnost
- ledeni_caj
- Posts: 2834
- Joined: 14/01/2011 18:21
#3360 Re: Bundesliga
Po pljuvacima to je covjek koji vedri i oblaci ne samo Njemackim fudbalom nego i svjetskim, olicenje zla. Ja samo podrzavam masu.

- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#3361 Re: Bundesliga
ledeni_caj wrote:Po pljuvacima to je covjek koji vedri i oblaci ne samo Njemackim fudbalom nego i svjetskim, olicenje zla. Ja samo podrzavam masu.![]()
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3362 Re: Bundesliga
veella wrote:ledeni_caj wrote:Po pljuvacima to je covjek koji vedri i oblaci ne samo Njemackim fudbalom nego i svjetskim, olicenje zla. Ja samo podrzavam masu.![]()
-15,da se zaledi paksu
- MeanMachine
- Posts: 1175
- Joined: 09/03/2011 20:47
#3363 Re: Bundesliga
Veella, jesi li čuo najnoviju pjesmu koja se pjeva u Münchenu? Razumijem ako nisi, ipak je trenutno velika udaljenost između Bayerna i BVB-a (čak 15 bodovaveella wrote:Jarane, nisi ni svjestan koliko se meni gadi tzv. fc bayern
Wer war Deutscher Meister? BVB, Borussia.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#3364 Re: Bundesliga
Veceras derbi u Berlinu.
Herta BSC -Union Berlin
Hajmo Union satari ove tzv. velikane...
Herta BSC -Union Berlin
Hajmo Union satari ove tzv. velikane...
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#3365 Re: Bundesliga
jedini glavni grad koji nema svog predstavnika u 1 ligiveella wrote:Veceras derbi u Berlinu.
Herta BSC -Union Berlin
Hajmo Union satari ove tzv. velikane...
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3366 Re: Bundesliga
da,ali jedna od rijetkih drugoligaskih tekmi pred preko 80.000 gledalacaMOSALJOZE wrote:jedini glavni grad koji nema svog predstavnika u 1 ligiveella wrote:Veceras derbi u Berlinu.
Herta BSC -Union Berlin
Hajmo Union satari ove tzv. velikane...
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3367 Re: Bundesliga
vodi Unionveella wrote:Veceras derbi u Berlinu.
Herta BSC -Union Berlin
Hajmo Union satari ove tzv. velikane...
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#3368 Re: Bundesliga
simonese wrote:vodi Unionveella wrote:Veceras derbi u Berlinu.
Herta BSC -Union Berlin
Hajmo Union satari ove tzv. velikane...
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#3369 Re: Bundesliga
Tri utakmice kazne za Roberta Lewandowskog
Smijesno sto je iskljucen, pa sta onda reci za ovu kaznu nego "ulijevo maslo"
Smijesno sto je iskljucen, pa sta onda reci za ovu kaznu nego "ulijevo maslo"
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3370 Re: Bundesliga
da je ovo "Ulijevo maslo" Lewandowski bi dobio 6 utakmica kazneveella wrote:Tri utakmice kazne za Roberta Lewandowskog![]()
Smijesno sto je iskljucen, pa sta onda reci za ovu kaznu nego "ulijevo maslo"
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#3371 Re: Bundesliga
nego, kruzile su price da je zenitu prodao prolaz u uefa cupu za 60 milionaledeni_caj wrote:Po pljuvacima to je covjek koji vedri i oblaci ne samo Njemackim fudbalom nego i svjetskim, olicenje zla. Ja samo podrzavam masu.![]()
nije bilo nikakvih ispitivanja a i nece biti - gazda uli sve moze...
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3372 Re: Bundesliga
tako je Uli naredio smaku svijeta da odjebegroove wrote:nego, kruzile su price da je zenitu prodao prolaz u uefa cupu za 60 milionaledeni_caj wrote:Po pljuvacima to je covjek koji vedri i oblaci ne samo Njemackim fudbalom nego i svjetskim, olicenje zla. Ja samo podrzavam masu.![]()
a i tymo je dosao iz zenita...
nije bilo nikakvih ispitivanja a i nece biti - gazda uli sve moze...
-
cove41
- Posts: 312
- Joined: 12/12/2011 17:36
#3373 Re: Bundesliga
Uli je u 2. svjetskom ratu oborio 2 britanska aviona tako što je na njih uperio prst i rekao: "Bang bang" 
(Njemački Chuck Norris)
How much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck Uli Hoeness ?
(Njemački Chuck Norris)
How much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck Uli Hoeness ?
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3374 Re: Bundesliga
cove41 wrote:Uli je u 2. svjetskom ratu oborio 2 britanska aviona tako što je na njih uperio prst i rekao: "Bang bang"
(Njemački Chuck Norris)
How much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck Uli Hoeness ?
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#3375 Re: Bundesliga
Slazem seKlopp: Pepu u Bayernu neće biti lako kao u Barceloni
Da je u Italiji bolja situacija vjerujem da bi ga sef doveo u Napoli.
