Bundesliga

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3351 Re: Bundesliga

Post by MOSALJOZE »

Partijaner wrote:E jbg Veela, stvarno ga znas bubnuti ko niko, ko vam je doniro kesha kad vam je trebalo ha ? :mrgreen:
a lafo sa dušom.To se zove kad je neko NAJDOMINANTNIJI. :D :dance:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3352 Re: Bundesliga

Post by veella »

Partijaner wrote:E jbg Veela, stvarno ga znas bubnuti ko niko, ko vam je doniro kesha kad vam je trebalo ha ? :mrgreen:
Kes ali sa kamatama, jako humano nema sta...
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#3353 Re: Bundesliga

Post by Partijaner »

veella wrote:
Partijaner wrote:E jbg Veela, stvarno ga znas bubnuti ko niko, ko vam je doniro kesha kad vam je trebalo ha ? :mrgreen:
Kes ali sa kamatama, jako humano nema sta...
Pa sta bi ti, nisu vam bili duzni nikako dat, nema danas nista dzaba. :mrgreen:
cove41
Posts: 312
Joined: 12/12/2011 17:36

#3354 Re: Bundesliga

Post by cove41 »

veella wrote:
MOSALJOZE wrote:I "konkurenti" nešto ste mi se ušutili???
Club Spiele S* U* N* Tore TD* Punkte
1FC Bayern München 21 17 3 1 55:7 +48 54 CL*
2Borussia Dortmund 21 11 6 4 47:26 +21 39 CL*
3Bayer 04 Leverkusen21 11 5 5 41:29 +12 38 CL*
:dance: :dance:
fc bayern, klub bez duse i ponosa, klub koji kupuje sve zivo jer su mu vazne titule...
Borussia Dortmund 09, klub sa dusom i ponosom (dokaz da je tako je ogroman broj navijaca koji su vjerni svom klubu i kada bi igrali u amaterskoj ligi)...
Nur der BVB 09!!!
Echte Liebe BVB!!!
O čemu ba ti pričaš ? Gdje ste bili prije dvije-tri godine ? Nigdje te nije bilo. Kad već navijače spominješ, raspitaj se malo o tim brojkama globalno, a ne k'o po navici da bacaš neke nebuloze.
Baš ljudi k'o ti zgade nekom neki klub. Ja sam se baš radovao kad Dortmund dobije u ligi prvaka, al' nešto me počeo asocirati na tebe, pa mi se baš zgadio.
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3355 Re: Bundesliga

Post by veella »

Jarane, nisi ni svjestan koliko se meni gadi tzv. fc bayern :D
cove41
Posts: 312
Joined: 12/12/2011 17:36

#3356 Re: Bundesliga

Post by cove41 »

veella wrote:Jarane, nisi ni svjestan koliko se meni gadi tzv. fc bayern :D
Možda neki kompleks ? Možda kompleks niže vrijednost ? Hmmmm, zavist ? Licemjerje ? Pubertet ?
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#3357 Re: Bundesliga

Post by missko »

ledeni_caj wrote:Iznenadio me kiks jedinog ozbiljnog konkurenta Bayernu protiv Gladbacha...
I njih je jebo sudija kao i BvB jucer.
Uglavnom jucerasnje kolo ubitacno sudjenje za Bayernove prve pratioce, nadati je se da je slucajnost :D
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2834
Joined: 14/01/2011 18:21

#3358 Re: Bundesliga

Post by ledeni_caj »

missko wrote:
ledeni_caj wrote:Iznenadio me kiks jedinog ozbiljnog konkurenta Bayernu protiv Gladbacha...
I njih je jebo sudija kao i BvB jucer.
Uglavnom jucerasnje kolo ubitacno sudjenje za Bayernove prve pratioce, nadati je se da je slucajnost :D
Uli nista ne prepusta slucaju. :lol:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3359 Re: Bundesliga

Post by MOSALJOZE »

ledeni_caj wrote:
missko wrote:
ledeni_caj wrote:Iznenadio me kiks jedinog ozbiljnog konkurenta Bayernu protiv Gladbacha...
I njih je jebo sudija kao i BvB jucer.
Uglavnom jucerasnje kolo ubitacno sudjenje za Bayernove prve pratioce, nadati je se da je slucajnost :D
Uli nista ne prepusta slucaju. :lol:
ledeni samo ulija spominje da ti nije kakav rod ? :D
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2834
Joined: 14/01/2011 18:21

#3360 Re: Bundesliga

Post by ledeni_caj »

Po pljuvacima to je covjek koji vedri i oblaci ne samo Njemackim fudbalom nego i svjetskim, olicenje zla. Ja samo podrzavam masu. :lol: :lol:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3361 Re: Bundesliga

Post by veella »

ledeni_caj wrote:Po pljuvacima to je covjek koji vedri i oblaci ne samo Njemackim fudbalom nego i svjetskim, olicenje zla. Ja samo podrzavam masu. :lol: :lol:
Image
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3362 Re: Bundesliga

Post by simonese »

veella wrote:
ledeni_caj wrote:Po pljuvacima to je covjek koji vedri i oblaci ne samo Njemackim fudbalom nego i svjetskim, olicenje zla. Ja samo podrzavam masu. :lol: :lol:
Image

-15,da se zaledi paksu :dance:
User avatar
MeanMachine
Posts: 1175
Joined: 09/03/2011 20:47

#3363 Re: Bundesliga

Post by MeanMachine »

veella wrote:Jarane, nisi ni svjestan koliko se meni gadi tzv. fc bayern :D
Veella, jesi li čuo najnoviju pjesmu koja se pjeva u Münchenu? Razumijem ako nisi, ipak je trenutno velika udaljenost između Bayerna i BVB-a (čak 15 bodova 8-) ), ali to nije razlog da ne čuješ taj veliki hit, pa makar i na ovom forumu:

Wer war Deutscher Meister? BVB, Borussia. :thumbup:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3364 Re: Bundesliga

Post by veella »

Veceras derbi u Berlinu.
Herta BSC -Union Berlin
Hajmo Union satari ove tzv. velikane...
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3365 Re: Bundesliga

Post by MOSALJOZE »

veella wrote:Veceras derbi u Berlinu.
Herta BSC -Union Berlin
Hajmo Union satari ove tzv. velikane...
jedini glavni grad koji nema svog predstavnika u 1 ligi
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3366 Re: Bundesliga

Post by simonese »

MOSALJOZE wrote:
veella wrote:Veceras derbi u Berlinu.
Herta BSC -Union Berlin
Hajmo Union satari ove tzv. velikane...
jedini glavni grad koji nema svog predstavnika u 1 ligi
da,ali jedna od rijetkih drugoligaskih tekmi pred preko 80.000 gledalaca :thumbup:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3367 Re: Bundesliga

Post by simonese »

veella wrote:Veceras derbi u Berlinu.
Herta BSC -Union Berlin
Hajmo Union satari ove tzv. velikane...
vodi Union :thumbup:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3368 Re: Bundesliga

Post by veella »

simonese wrote:
veella wrote:Veceras derbi u Berlinu.
Herta BSC -Union Berlin
Hajmo Union satari ove tzv. velikane...
vodi Union :thumbup:
:D :thumbup:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3369 Re: Bundesliga

Post by veella »

Tri utakmice kazne za Roberta Lewandowskog :x
Smijesno sto je iskljucen, pa sta onda reci za ovu kaznu nego "ulijevo maslo" :dance:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3370 Re: Bundesliga

Post by simonese »

veella wrote:Tri utakmice kazne za Roberta Lewandowskog :x
Smijesno sto je iskljucen, pa sta onda reci za ovu kaznu nego "ulijevo maslo" :dance:
da je ovo "Ulijevo maslo" Lewandowski bi dobio 6 utakmica kazne :zzzz:
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#3371 Re: Bundesliga

Post by groove »

ledeni_caj wrote:Po pljuvacima to je covjek koji vedri i oblaci ne samo Njemackim fudbalom nego i svjetskim, olicenje zla. Ja samo podrzavam masu. :lol: :lol:
nego, kruzile su price da je zenitu prodao prolaz u uefa cupu za 60 miliona :mrgreen: a i tymo je dosao iz zenita... :D
nije bilo nikakvih ispitivanja a i nece biti - gazda uli sve moze...
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3372 Re: Bundesliga

Post by simonese »

groove wrote:
ledeni_caj wrote:Po pljuvacima to je covjek koji vedri i oblaci ne samo Njemackim fudbalom nego i svjetskim, olicenje zla. Ja samo podrzavam masu. :lol: :lol:
nego, kruzile su price da je zenitu prodao prolaz u uefa cupu za 60 miliona :mrgreen: a i tymo je dosao iz zenita... :D
nije bilo nikakvih ispitivanja a i nece biti - gazda uli sve moze...
tako je Uli naredio smaku svijeta da odjebe :mrgreen:
cove41
Posts: 312
Joined: 12/12/2011 17:36

#3373 Re: Bundesliga

Post by cove41 »

Uli je u 2. svjetskom ratu oborio 2 britanska aviona tako što je na njih uperio prst i rekao: "Bang bang" :D

(Njemački Chuck Norris)

How much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck Uli Hoeness ? :D
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3374 Re: Bundesliga

Post by simonese »

cove41 wrote:Uli je u 2. svjetskom ratu oborio 2 britanska aviona tako što je na njih uperio prst i rekao: "Bang bang" :D

(Njemački Chuck Norris)

How much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck Uli Hoeness ? :D
:mrgreen:
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#3375 Re: Bundesliga

Post by DonVito »

Klopp: Pepu u Bayernu neće biti lako kao u Barceloni
Slazem se 8-) Klopp je za ovog Pepa alfa i omega.
Da je u Italiji bolja situacija vjerujem da bi ga sef doveo u Napoli.
Post Reply