ja na fantasy zasad imam 23 poena jel to dobro ili srednja žalostbelafonte wrote:Ee hoce li igrat Rooney sutra, procitah negdje da je upitan...
Ako se ne pojavi, moje otvaranje fantasy sezone ce biti kao Wiganovo
English Premier League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ja.neron
- Posts: 3272
- Joined: 15/10/2007 14:58
- Location: haj-nehaj
#3351 Re: English Premier League
- Trasimaco
- Posts: 4714
- Joined: 09/10/2009 01:56
#3352 Re: English Premier League
To je jadan skor, a ja sam jos gori.
Pola tima mi nije igralo uopste. 
-
hau jes no
- Posts: 1365
- Joined: 28/09/2009 14:22
#3353 Re: English Premier League
ove godine najozbiljniji kandidati za titulu po mom misljenju su chelsea i man city. mutd nema jaku klupu i mislim da ce dosta bodova prosuti protiv malih timova.
- Trasimaco
- Posts: 4714
- Joined: 09/10/2009 01:56
#3354 Re: English Premier League
Kao veceras naprimjer. 
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#3355 Re: English Premier League
Sto ovi futavci na Sportklubu ne prenose utakmicu ccc
- jasko_ba
- Posts: 8469
- Joined: 13/11/2006 17:47
#3356 Re: English Premier League
ima na sportklub+
odlican mancester
odlican mancester
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#3357 Re: English Premier League
Za one koji to imaju...jasko_ba wrote:ima na sportklub+
-
emirchata
- Posts: 329
- Joined: 05/10/2009 23:21
- Location: Sarajevo
#3358 Re: English Premier League
manchester rutinski..igra bas onako smireno,na posjed i cekajuci gresku newcastlea..lijepo.. 
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#3359 Re: English Premier League
Kakvo je samo sranje sa ovim kablovskim operaterima, pa fakat nidje veze. Izgleda da jedna firma iskljucuje drugu, tj mi nemamo sportklub+ jer garant totaltv (ili neka druga) je kupila prava od sportkluba i uvjetovala da oni + ne smiju nikome drugom distribuirati. To je nekako moje misljenje. Ne vjerujem da su nashi kabl operateri toliko nesposobni ili da je sprotklub toliko glup da ne prodaje signal za +, a imaju ogromnu potraznju2407 wrote:Za one koji to imaju...jasko_ba wrote:ima na sportklub+
Znal neko tacno zasto SK+ nema na kab operaterima u SA???
- 1946
- Posts: 2284
- Joined: 19/01/2010 15:39
- Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada
#3360 Re: English Premier League
Ima, bar kod mene. BH Cable net je u pitanjuAdmir_1984 wrote:Kakvo je samo sranje sa ovim kablovskim operaterima, pa fakat nidje veze. Izgleda da jedna firma iskljucuje drugu, tj mi nemamo sportklub+ jer garant totaltv (ili neka druga) je kupila prava od sportkluba i uvjetovala da oni + ne smiju nikome drugom distribuirati. To je nekako moje misljenje. Ne vjerujem da su nashi kabl operateri toliko nesposobni ili da je sprotklub toliko glup da ne prodaje signal za +, a imaju ogromnu potraznju
Znal neko tacno zasto SK+ nema na kab operaterima u SA???
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#3361 Re: English Premier League
Znaci da je do ostalih kablovskih operatera, odo ovim svojima odma mail napisati, ne budu li odgovorili idem direktno na adresu1946 wrote:Ima, bar kod mene. BH Cable net je u pitanjuAdmir_1984 wrote:Kakvo je samo sranje sa ovim kablovskim operaterima, pa fakat nidje veze. Izgleda da jedna firma iskljucuje drugu, tj mi nemamo sportklub+ jer garant totaltv (ili neka druga) je kupila prava od sportkluba i uvjetovala da oni + ne smiju nikome drugom distribuirati. To je nekako moje misljenje. Ne vjerujem da su nashi kabl operateri toliko nesposobni ili da je sprotklub toliko glup da ne prodaje signal za +, a imaju ogromnu potraznju
Znal neko tacno zasto SK+ nema na kab operaterima u SA???
- vaučer
- Posts: 11536
- Joined: 04/08/2009 15:22
#3362 Re: English Premier League
Standardan United, vrlo rutinirano.
Zanimljiv onaj Carroll iz Newcastlea, a Joey barton ima brkove na šta sam se slatko nasmijao.
Zanimljiv onaj Carroll iz Newcastlea, a Joey barton ima brkove na šta sam se slatko nasmijao.
- ja.neron
- Posts: 3272
- Joined: 15/10/2007 14:58
- Location: haj-nehaj
#3363 Re: English Premier League
ja.neron wrote:ja na fantasy zasad imam 23 poena jel to dobro ili srednja žalostbelafonte wrote:Ee hoce li igrat Rooney sutra, procitah negdje da je upitan...
Ako se ne pojavi, moje otvaranje fantasy sezone ce biti kao Wiganovo
nakon večerašnje utakmice imam 48 poena,
jel sad bolje
- Trasimaco
- Posts: 4714
- Joined: 09/10/2009 01:56
#3364 Re: English Premier League
I iducu utakmicu koju igra United ce prenositi SK+. HS kablovska televizija rastura. 
- Lakat Jebić
- Posts: 8040
- Joined: 10/06/2008 15:47
#3365 Re: English Premier League
kad su to uveli?1946 wrote:Ima, bar kod mene. BH Cable net je u pitanjuAdmir_1984 wrote:Kakvo je samo sranje sa ovim kablovskim operaterima, pa fakat nidje veze. Izgleda da jedna firma iskljucuje drugu, tj mi nemamo sportklub+ jer garant totaltv (ili neka druga) je kupila prava od sportkluba i uvjetovala da oni + ne smiju nikome drugom distribuirati. To je nekako moje misljenje. Ne vjerujem da su nashi kabl operateri toliko nesposobni ili da je sprotklub toliko glup da ne prodaje signal za +, a imaju ogromnu potraznju
Znal neko tacno zasto SK+ nema na kab operaterima u SA???
- 1946
- Posts: 2284
- Joined: 19/01/2010 15:39
- Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada
#3366 Re: English Premier League
Ima možda 2-3 mjeseca, ako ne i više. Nešto proširivali ovu osnovnu ponudu, uveli SK+, Golfklub i još par nekih dokumentarnih programa.Lakat Jebić wrote:kad su to uveli?
- Djokej
- Posts: 770
- Joined: 25/09/2008 16:18
- Location: Honduras
#3367 Re: English Premier League
Dokle onaj Skols misli onako? Frajer ima 35 godina a igra ko sat..
- belafonte
- Posts: 1303
- Joined: 29/05/2006 17:54
#3368 Re: English Premier League
Nije žalost, ali je prosjekja.neron wrote:ja.neron wrote:ja na fantasy zasad imam 23 poena jel to dobro ili srednja žalostbelafonte wrote:Ee hoce li igrat Rooney sutra, procitah negdje da je upitan...
Ako se ne pojavi, moje otvaranje fantasy sezone ce biti kao Wiganovo
nakon večerašnje utakmice imam 48 poena,
jel sad bolje
Ja sam startovo s 42
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3369 Re: English Premier League
Milner u Cityju za 26 miliona funti
Gallas blizu Tottenhama?
Da je sad čuti cikijev komentar 
Gallas blizu Tottenhama?
- belafonte
- Posts: 1303
- Joined: 29/05/2006 17:54
#3370 Re: English Premier League
Gallas je prelivoda samo takva, ali da ima ogromno iskustvo - IMA
K'o čovjek-0, k'o igrač vrlo dobar.
City nakupova finih igrača, kad se mašina malo podmaže ima da melju samo tako...
Biće interesantno u gradu Manchesteru ove sezone, a u Premiershipu pogotovo.
Helem, ovo kolo nagazna mina i za ManU i za Chelsea, tek će se nakon ovog kola nazirati ko šta može ove sezone...
K'o čovjek-0, k'o igrač vrlo dobar.
City nakupova finih igrača, kad se mašina malo podmaže ima da melju samo tako...
Biće interesantno u gradu Manchesteru ove sezone, a u Premiershipu pogotovo.
Helem, ovo kolo nagazna mina i za ManU i za Chelsea, tek će se nakon ovog kola nazirati ko šta može ove sezone...
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3371 Re: English Premier League
Ma džaba ti iskustvo kad noge ne slušaju više
Po dosad viđenom, Top 4 će biti onaj stari dobri
Po dosad viđenom, Top 4 će biti onaj stari dobri
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#3372 Re: English Premier League
Kako sam faliultima_palabra wrote:Milner u Cityju za 26 miliona funti![]()
![]()
Gallas blizu Tottenhama?Da je sad čuti cikijev komentar
-
emirchata
- Posts: 329
- Joined: 05/10/2009 23:21
- Location: Sarajevo
#3373 Re: English Premier League
vaučer wrote: Joey barton ima brkove na šta sam se slatko nasmijao.
hahah i ja sam...kako je lik prejak samo
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3374 Re: English Premier League
Možda se sad javi, Topnici dominantno dominirajuAdmir_1984 wrote:Kako sam faliultima_palabra wrote:Milner u Cityju za 26 miliona funti![]()
![]()
Gallas blizu Tottenhama?Da je sad čuti cikijev komentar
-
Bordolini
- Posts: 1164
- Joined: 04/10/2009 23:42
- Location: tribina sjever
#3375 Re: English Premier League
Walcott nije normalan, ima 3 motora u guzici 
Onaj penal je po meni prestrog (cini mi se da je izvan "16") ali i pored toga Arsenal prede danas, jako lijepo.
Onaj penal je po meni prestrog (cini mi se da je izvan "16") ali i pored toga Arsenal prede danas, jako lijepo.
