English Premier League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
ja.neron
Posts: 3272
Joined: 15/10/2007 14:58
Location: haj-nehaj

#3351 Re: English Premier League

Post by ja.neron »

belafonte wrote:Ee hoce li igrat Rooney sutra, procitah negdje da je upitan...

Ako se ne pojavi, moje otvaranje fantasy sezone ce biti kao Wiganovo :run:
ja na fantasy zasad imam 23 poena jel to dobro ili srednja žalost
User avatar
Trasimaco
Posts: 4714
Joined: 09/10/2009 01:56

#3352 Re: English Premier League

Post by Trasimaco »

To je jadan skor, a ja sam jos gori. :lol: Pola tima mi nije igralo uopste. :-)
hau jes no
Posts: 1365
Joined: 28/09/2009 14:22

#3353 Re: English Premier League

Post by hau jes no »

ove godine najozbiljniji kandidati za titulu po mom misljenju su chelsea i man city. mutd nema jaku klupu i mislim da ce dosta bodova prosuti protiv malih timova.
User avatar
Trasimaco
Posts: 4714
Joined: 09/10/2009 01:56

#3354 Re: English Premier League

Post by Trasimaco »

Kao veceras naprimjer. :lol:
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#3355 Re: English Premier League

Post by 2407 »

Sto ovi futavci na Sportklubu ne prenose utakmicu ccc
User avatar
jasko_ba
Posts: 8469
Joined: 13/11/2006 17:47

#3356 Re: English Premier League

Post by jasko_ba »

ima na sportklub+
odlican mancester
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#3357 Re: English Premier League

Post by 2407 »

jasko_ba wrote:ima na sportklub+
Za one koji to imaju... :mrgreen:
emirchata
Posts: 329
Joined: 05/10/2009 23:21
Location: Sarajevo

#3358 Re: English Premier League

Post by emirchata »

manchester rutinski..igra bas onako smireno,na posjed i cekajuci gresku newcastlea..lijepo.. :thumbup:
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#3359 Re: English Premier League

Post by Admir_1984 »

2407 wrote:
jasko_ba wrote:ima na sportklub+
Za one koji to imaju... :mrgreen:
Kakvo je samo sranje sa ovim kablovskim operaterima, pa fakat nidje veze. Izgleda da jedna firma iskljucuje drugu, tj mi nemamo sportklub+ jer garant totaltv (ili neka druga) je kupila prava od sportkluba i uvjetovala da oni + ne smiju nikome drugom distribuirati. To je nekako moje misljenje. Ne vjerujem da su nashi kabl operateri toliko nesposobni ili da je sprotklub toliko glup da ne prodaje signal za +, a imaju ogromnu potraznju

Znal neko tacno zasto SK+ nema na kab operaterima u SA???
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#3360 Re: English Premier League

Post by 1946 »

Admir_1984 wrote:Kakvo je samo sranje sa ovim kablovskim operaterima, pa fakat nidje veze. Izgleda da jedna firma iskljucuje drugu, tj mi nemamo sportklub+ jer garant totaltv (ili neka druga) je kupila prava od sportkluba i uvjetovala da oni + ne smiju nikome drugom distribuirati. To je nekako moje misljenje. Ne vjerujem da su nashi kabl operateri toliko nesposobni ili da je sprotklub toliko glup da ne prodaje signal za +, a imaju ogromnu potraznju

Znal neko tacno zasto SK+ nema na kab operaterima u SA???
Ima, bar kod mene. BH Cable net je u pitanju
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#3361 Re: English Premier League

Post by Admir_1984 »

1946 wrote:
Admir_1984 wrote:Kakvo je samo sranje sa ovim kablovskim operaterima, pa fakat nidje veze. Izgleda da jedna firma iskljucuje drugu, tj mi nemamo sportklub+ jer garant totaltv (ili neka druga) je kupila prava od sportkluba i uvjetovala da oni + ne smiju nikome drugom distribuirati. To je nekako moje misljenje. Ne vjerujem da su nashi kabl operateri toliko nesposobni ili da je sprotklub toliko glup da ne prodaje signal za +, a imaju ogromnu potraznju

Znal neko tacno zasto SK+ nema na kab operaterima u SA???
Ima, bar kod mene. BH Cable net je u pitanju
Znaci da je do ostalih kablovskih operatera, odo ovim svojima odma mail napisati, ne budu li odgovorili idem direktno na adresu
User avatar
vaučer
Posts: 11536
Joined: 04/08/2009 15:22

#3362 Re: English Premier League

Post by vaučer »

Standardan United, vrlo rutinirano.
Zanimljiv onaj Carroll iz Newcastlea, a Joey barton ima brkove na šta sam se slatko nasmijao.
User avatar
ja.neron
Posts: 3272
Joined: 15/10/2007 14:58
Location: haj-nehaj

#3363 Re: English Premier League

Post by ja.neron »

ja.neron wrote:
belafonte wrote:Ee hoce li igrat Rooney sutra, procitah negdje da je upitan...

Ako se ne pojavi, moje otvaranje fantasy sezone ce biti kao Wiganovo :run:
ja na fantasy zasad imam 23 poena jel to dobro ili srednja žalost

nakon večerašnje utakmice imam 48 poena,

jel sad bolje :D
User avatar
Trasimaco
Posts: 4714
Joined: 09/10/2009 01:56

#3364 Re: English Premier League

Post by Trasimaco »

I iducu utakmicu koju igra United ce prenositi SK+. HS kablovska televizija rastura. :-)
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#3365 Re: English Premier League

Post by Lakat Jebić »

1946 wrote:
Admir_1984 wrote:Kakvo je samo sranje sa ovim kablovskim operaterima, pa fakat nidje veze. Izgleda da jedna firma iskljucuje drugu, tj mi nemamo sportklub+ jer garant totaltv (ili neka druga) je kupila prava od sportkluba i uvjetovala da oni + ne smiju nikome drugom distribuirati. To je nekako moje misljenje. Ne vjerujem da su nashi kabl operateri toliko nesposobni ili da je sprotklub toliko glup da ne prodaje signal za +, a imaju ogromnu potraznju

Znal neko tacno zasto SK+ nema na kab operaterima u SA???
Ima, bar kod mene. BH Cable net je u pitanju
kad su to uveli?
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#3366 Re: English Premier League

Post by 1946 »

Lakat Jebić wrote:kad su to uveli?
Ima možda 2-3 mjeseca, ako ne i više. Nešto proširivali ovu osnovnu ponudu, uveli SK+, Golfklub i još par nekih dokumentarnih programa.
User avatar
Djokej
Posts: 770
Joined: 25/09/2008 16:18
Location: Honduras

#3367 Re: English Premier League

Post by Djokej »

Dokle onaj Skols misli onako? Frajer ima 35 godina a igra ko sat..
User avatar
belafonte
Posts: 1303
Joined: 29/05/2006 17:54

#3368 Re: English Premier League

Post by belafonte »

ja.neron wrote:
ja.neron wrote:
belafonte wrote:Ee hoce li igrat Rooney sutra, procitah negdje da je upitan...

Ako se ne pojavi, moje otvaranje fantasy sezone ce biti kao Wiganovo :run:
ja na fantasy zasad imam 23 poena jel to dobro ili srednja žalost

nakon večerašnje utakmice imam 48 poena,

jel sad bolje :D
Nije žalost, ali je prosjek :mrgreen: , ako hoces da igras zapaženu ulogu na ovom fantasiju, moraš gurati 60 i kusur poena u prosjeku :-)

Ja sam startovo s 42 :run:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#3369 Re: English Premier League

Post by ultima_palabra »

Milner u Cityju za 26 miliona funti :lol: :run:
Gallas blizu Tottenhama? :shock: Da je sad čuti cikijev komentar :D
User avatar
belafonte
Posts: 1303
Joined: 29/05/2006 17:54

#3370 Re: English Premier League

Post by belafonte »

Gallas je prelivoda samo takva, ali da ima ogromno iskustvo - IMA

K'o čovjek-0, k'o igrač vrlo dobar.

City nakupova finih igrača, kad se mašina malo podmaže ima da melju samo tako...

Biće interesantno u gradu Manchesteru ove sezone, a u Premiershipu pogotovo.

Helem, ovo kolo nagazna mina i za ManU i za Chelsea, tek će se nakon ovog kola nazirati ko šta može ove sezone...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#3371 Re: English Premier League

Post by ultima_palabra »

Ma džaba ti iskustvo kad noge ne slušaju više ;-)
Po dosad viđenom, Top 4 će biti onaj stari dobri 8-)
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#3372 Re: English Premier League

Post by Admir_1984 »

ultima_palabra wrote:Milner u Cityju za 26 miliona funti :lol: :run:
Gallas blizu Tottenhama? :shock: Da je sad čuti cikijev komentar :D
Kako sam fali :(
emirchata
Posts: 329
Joined: 05/10/2009 23:21
Location: Sarajevo

#3373 Re: English Premier League

Post by emirchata »

vaučer wrote: Joey barton ima brkove na šta sam se slatko nasmijao.

hahah i ja sam...kako je lik prejak samo :thumbup: :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#3374 Re: English Premier League

Post by ultima_palabra »

Admir_1984 wrote:
ultima_palabra wrote:Milner u Cityju za 26 miliona funti :lol: :run:
Gallas blizu Tottenhama? :shock: Da je sad čuti cikijev komentar :D
Kako sam fali :(
Možda se sad javi, Topnici dominantno dominiraju :-D
Bordolini
Posts: 1164
Joined: 04/10/2009 23:42
Location: tribina sjever

#3375 Re: English Premier League

Post by Bordolini »

Walcott nije normalan, ima 3 motora u guzici :D
Onaj penal je po meni prestrog (cini mi se da je izvan "16") ali i pored toga Arsenal prede danas, jako lijepo. :thumbup:
Post Reply