Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Nisi dobar care, dede mi...isto ko da ti je Murinjo dajidža nikoga licno nisam od forumaša provocirao niti se kome obracao, ali eto ti vazda nešto glumiš uvijeđenu mladu.
Lud i ponosan wrote:Ovo je gore prisao da pita sta im nije jasno, ne vidim da je bila bilo kakva provokacija... Jedino to tako izgleda navijacama Villjareala (i Barcelone) koji su se nadali necemu... Uzaludno
Sto su ovi simpatizeri Barce navalili na ofsajd. Da se kako odlijepiti na vise od 2 boda
Inace, C.R. , Kaka , Di Maria je pretjerivao sa solo igrom, Benzema je najbolji bio kad se izvlacio na krilo, na svojoj poziciji se gubio i on i lopta koja je bila kod njega.
ultima_palabra wrote:Bilo je par postova u stilu Villareal je igrao dobro, ali nije mogao protiv sudija
Samo jedan a ne par ali i kad njega dodam to su sve ukupno 3 posta od kojih jedan forumuas ne simpatise Barsu ..
Velika navala simpatizera Barse na ofsajd ..
Previse ste vas dvojica optereceni nasima i njihovima. Sad ce oni pravi nasi da krenu sa pripremama pa ce biti puno interesantnije. A i prelazni rok nam se blizi ..
ultima_palabra wrote:Bilo je par postova u stilu Villareal je igrao dobro, ali nije mogao protiv sudija
Samo jedan a ne par ali i kad njega dodam to su sve ukupno 3 posta od kojih jedan forumuas ne simpatise Barsu ..
Velika navala simpatizera Barse na ofsajd ..
Previse ste vas dvojica optereceni nasima i njihovima. Sad ce oni pravi nasi da krenu sa pripremama pa ce biti puno interesantnije. A i prelazni rok nam se blizi ..
Ma meni je samo bezveze da se trubi o ofsajdima kraj onako dobre tekme
A ovo dole sigurno... uvijek se u ovim zimskim mjesecima zagužva na ovim temama
Ali kakav je trener taj Mourinho... protivnik izvadi napadača i ubaci odbrambenog, on uradi obrnuto, vrlo logično Samo što 95% trenera to ne bi nikad uradilo...
ratata wrote:Zato je ustao sa klupe, i uopste nikoga nije provocirao nego doshetao do dijela publike,navijaca Reala koji su mu bili najblizi i podigao pesnicu u zrak u stilu "bravo,svaka cast,hajmo" itd. , a veliko je pitanje zasto se svjesno forsira neka provokatorska uloga kad se na snimku fino vidi da nije ni gledao ni pricao sa klupom Villlareala.
Šta on radi ispred klupe Villarreala? Zašto je označen prostor ispred klupa obje ekipe? Bliži mu navijači iza protivničke klupe nego iza njegove?
ratata wrote:Sigurno zato da bi se na silu izvukla neka kazna za Portugalca kako bi Barca mogla da pobjegne jos bodova dok je on na suspenziji recimo , fuj cime se bave , i jos bacaju flase a ne budu kaznjeni
E svašta...
ultima_palabra wrote:Ali kakav je trener taj Mourinho... protivnik izvadi napadača i ubaci odbrambenog, on uradi obrnuto, vrlo logično Samo što 95% trenera to ne bi nikad uradilo...
pOZz wrote:
Šta on radi ispred klupe Villarreala? Zašto je označen prostor ispred klupa obje ekipe? Bliži mu navijači iza protivničke klupe nego iza njegove?
pa nije Fergi da samo malo klecne, i zapljesce dva puta u mjestu
Trener Real Madrida Jose Mourinho najbolji trener na svijetu za 2010.godinu
Jose Mourinho:
"Nadam se da će i moji suparnici uskoro imati ovu čast"
Portugalski trener Jose Mourinho, danas trener madridskog Reala, ponio je epitet najboljeg trenera u 2010. godini, u izboru kojeg zajedno obavljaju FIFA i France Football.
Atletico nosaju vile citavo vrijeme, Real se propisno ispromašivao u prvom, ali je pitanje vremena kad ce odcepiti.
Zasad ovaj golman Atletica ih drži u igri...momak je zvijer na golu.
Poor old Patetico
Treći gol se nudio pred kraj utakmice, ali igra Madrida je značajno oslabila pred kraj... ipak odbrana Atletica je odlučila da pokloni gol Ozilu
A šta promaši Forlan
Hajde reći ćemo resultat is real Suđenje vrlo zanimljivo, trebaš nekome otkinuti nogu da se dosudi faul Ne zna se ko je šupačkiji diver, Kun ili Di Maria...