Manchester United FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
skoubo
- Posts: 17
- Joined: 29/03/2009 18:07
#3351 Re: Manchester United FC
Gledo sam samo prvo pol, jel se to Cleverley opet povrijedio?
- Riddle
- Posts: 8505
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#3352 Re: Manchester United FC
Zasto zaboraviti? Ovo je jedno od najnezgodnijih gostovanja u sezoni i meni sigurno najmrze. Nakon loseg rezultata u proslom kolu, United je uzeo 3 boda tamo gdje ih uvijek lako mogu prosuti. Prezadovoljan sam.Teufik wrote:Sto prije zaboraviti....pamtim samo 3 boda.
Sretno smo ovo dobili.
Lijepo je vidjeti kad se United bori za svaku loptu i kad se trude da pokriju svaki prostor. To je nedostajalo u zadnjih nekoliko kola. Cak i na pocetku sezone kad su zabijali kad se sjete, nisu se ovako borili, bilo je mnogo propusta u sredini i odbrani i bilo je jasno da ce nekad u buducnosti uslijediti katastrofa. Desila se. Sad odjednom kao vise nisu favoriti za naslov i ponovo po ko zna koji put imaju nesto da dokazu. To je pozicija u kojoj najvise volim gledati United. Nece ni City vjecno pobjeđivati i kad ih stanu rezultati, onda cemo vidjeti jesu li u stanju da na vrijeme prebrode losu formu. Liga je maraton, a ne sprint. Samo lagano.
- Riddle
- Posts: 8505
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#3353 Re: Manchester United FC
Tipicno. Svi jaci timovi igraju međusobno, a United dobije laganu kartu za prolaz dalje.profax wrote:Arsenal v Manchester City
Chelsea v Liverpool
Manchester United v Crystal Palace
Cardiff v Blackburn
- Riddle
- Posts: 8505
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#3354 Re: Manchester United FC
Evo sad citam da ce imati pregled u ponedjeljak, ali on je izjavio da nije nista ozbiljno. I Fergie je rekao da ce biti spreman za naredno kolo. Bila bi velika steta da ga United ponovo izgubi. Bez obzira sto je tek postao clan prvog tima, dosta ljudi ga smatra jednim od najvaznijih igraca.skoubo wrote:Gledo sam samo prvo pol, jel se to Cleverley opet povrijedio?
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#3355 Re: Manchester United FC
Slazem se sa svime sto si naveo.Sve to stoji.Nikada ne gledam pobjedi u zube ali o igri se ima sta reci.Mozda sam previse ocekivao poslije proslosedmicnog debakla.Riddle wrote: Zasto zaboraviti? Ovo je jedno od najnezgodnijih gostovanja u sezoni i meni sigurno najmrze. Nakon loseg rezultata u proslom kolu, United je uzeo 3 boda tamo gdje ih uvijek lako mogu prosuti. Prezadovoljan sam.
Lijepo je vidjeti kad se United bori za svaku loptu i kad se trude da pokriju svaki prostor. To je nedostajalo u zadnjih nekoliko kola. Cak i na pocetku sezone kad su zabijali kad se sjete, nisu se ovako borili, bilo je mnogo propusta u sredini i odbrani i bilo je jasno da ce nekad u buducnosti uslijediti katastrofa. Desila se. Sad odjednom kao vise nisu favoriti za naslov i ponovo po ko zna koji put imaju nesto da dokazu. To je pozicija u kojoj najvise volim gledati United. Nece ni City vjecno pobjeđivati i kad ih stanu rezultati, onda cemo vidjeti jesu li u stanju da na vrijeme prebrode losu formu. Liga je maraton, a ne sprint. Samo lagano.
Imali smo srece,to je neosporno.Mucno mi je gledati United koji povede i koji nema nacina da zadrzi posjed lopte
i da bar u odredjenim peiodima igre dominira nad protivnikom.Ovako mi ispadne da samo pokusavaju odrzati taj gol razlike.Samo cekas kad ce izjednaciti.Kad ne izludih.
Ipak nismo jos u elementu (ozljede,neustiman vezni red)i mislim da ce nam trebati jos vremena da budemo.Ali sezona je duga i nadati se boljem.Samo da nas zaobidju ozljede.
-
skoubo
- Posts: 17
- Joined: 29/03/2009 18:07
#3356 Re: Manchester United FC
Hvala Bogu da nije nista ozbiljno opet , strasan je Cleverley, do kraja sezone tipujem da ce biti novi ScholesRiddle wrote:Evo sad citam da ce imati pregled u ponedjeljak, ali on je izjavio da nije nista ozbiljno. I Fergie je rekao da ce biti spreman za naredno kolo. Bila bi velika steta da ga United ponovo izgubi. Bez obzira sto je tek postao clan prvog tima, dosta ljudi ga smatra jednim od najvaznijih igraca.skoubo wrote:Gledo sam samo prvo pol, jel se to Cleverley opet povrijedio?
Ovaj raspored dosadasnjeg dijela je pomilovao shity maksimalno, ja nas prave ocekujem tek u zimu oko Bozic, tad se titula osvaja
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#3357 Re: Manchester United FC
O Skoubo, šta mai. 1-6.
-
skoubo
- Posts: 17
- Joined: 29/03/2009 18:07
#3358 Re: Manchester United FC
[quote="Baudelaire"]O Skoubo, šta mai. 1-6.[/quoteO
bas si me ono izprovociro aj jos
bas si me ono izprovociro aj jos
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#3359 Re: Manchester United FC
Ako insistiraš, da se dotaknem i gramatike? Prvi si ti počeo spominjati neki Shitty. Ako je City Shitty, kako ti tvrdiš, kakav je United koji zaostaje pet bodova?
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#3360 Re: Manchester United FC
Mozemo li na kraju sezone raspraviti ko je Shity ?Baudelaire wrote:Ako insistiraš, da se dotaknem i gramatike? Prvi si ti počeo spominjati neki Shitty. Ako je City Shitty, kako ti tvrdiš, kakav je United koji zaostaje pet bodova?
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#3361 Re: Manchester United FC
Pošteno. Svakako da je to više fer. Međutim, on proziva City lošim, a za to nema nikakve osnove, jer i tabela i dosad prikazano govore drugačije.
-
Corola
- Posts: 1437
- Joined: 12/03/2010 02:52
#3362 Re: Manchester United FC
Bogami zasad Jedinstvo sisa ma sta sisa, glaba za razliku od komsija.skoubo wrote:Hvala Bogu da nije nista ozbiljno opet , strasan je Cleverley, do kraja sezone tipujem da ce biti novi ScholesRiddle wrote:Evo sad citam da ce imati pregled u ponedjeljak, ali on je izjavio da nije nista ozbiljno. I Fergie je rekao da ce biti spreman za naredno kolo. Bila bi velika steta da ga United ponovo izgubi. Bez obzira sto je tek postao clan prvog tima, dosta ljudi ga smatra jednim od najvaznijih igraca.skoubo wrote:Gledo sam samo prvo pol, jel se to Cleverley opet povrijedio?!
Ovaj raspored dosadasnjeg dijela je pomilovao shity maksimalno, ja nas prave ocekujem tek u zimu oko Bozic, tad se titula osvaja! ! ! SISAJ SHITY!
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
- Better Man
- Posts: 18753
- Joined: 01/10/2006 20:10
#3364 Re: Manchester United FC
Valencia i Rooney za pobjedu od 2:0! Korak blize osmini finala!
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3365 Re: Manchester United FC
Rooney igra u veznom redu sa Carrickom i Andersonom od sada 
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#3366 Re: Manchester United FC
Da ne preskocimo godisnjicu velikog menadzera.
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... vator.html
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... vator.html
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#3367 Re: Manchester United FC

Hvala za sve legendo.Zivio nam jos 30 godina!
- art vandeley
- Posts: 2352
- Joined: 12/06/2010 11:14
- Location: Monk˙s Restaurant
#3368 Re: Manchester United FC
Lindegaard
Ferdinand, Vidic, Jones, Evra
Fletcher, J.S. Park, Nani, Rooney
Welbeck i Hernandez.
Ferdinand, Vidic, Jones, Evra
Fletcher, J.S. Park, Nani, Rooney
Welbeck i Hernandez.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#3369 Re: Manchester United FC
KLasika, zadnji minut prvog i 1-0 za ManU, pise Welbeck al meni se cini da ga je za raju zabio stari Unitedovac Wes Brown sam sebi.
- art vandeley
- Posts: 2352
- Joined: 12/06/2010 11:14
- Location: Monk˙s Restaurant
#3371 Re: Manchester United FC
1:0 vazno je da se beru bodovi
.
Odbrana bez puno posla, stabilna kakvu je pamtimo od ranije.
Napad ispodprosjecan
Utakmica i pomalo u sjeni fenomenalnog jubileja Sir Alexa
.
Odbrana bez puno posla, stabilna kakvu je pamtimo od ranije.
Napad ispodprosjecan
- art vandeley
- Posts: 2352
- Joined: 12/06/2010 11:14
- Location: Monk˙s Restaurant
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#3373 Re: Manchester United FC
Nekako mi cudno izgledalo Runi kao organizator igre a Cikarito u spicu iza Welbek. Fali mi Runi nekako u 16-ercu ili mora i Berba igrati ili se ceka na Kleverlija ili ko ce znati sta stari zeli , mozda da Runiju vrati staru zelju za igrom.
- Riddle
- Posts: 8505
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#3374 Re: Manchester United FC
Koja je samo razlika kad igra najjaca zadnja linija. Ne moze niko golu prici. Zato je sad druga strana tima u krizi.
Ali kako to obicno biva, negdje od polovine sezone ce se naci neka sredina i to bi trebala biti prava slika Uniteda. Zasad samo treba kupiti sto vise bodova i sto jace zavrnuti pipu ostalim timovima. Nakon Citya su upravo to i uradili. Poslije reprezentativne pauze, povrijeđeni igraci bi trebali biti spremni sto ce sigurno pomoci. A i sama pauza ce fino doci za reorganizaciju trupa. Do utakmice s Arsenalom, svi ostali mecevi izgledaju relativno lagani. Ne vjerujem da ce tu United izgubiti puno bodova.
Kako je bila mocna reakcija citavog stadiona i samog Fergiea kad je otkriven natpis na tribini. Ovako nesto je davno zasluzio, ali ova godisnjica bas izgleda impresivno i tako lijep gest kluba se odlicno uklapa. Vjerovatno ce se najavljena statua pojaviti za 30. godisnjicu.
25 godina + 37 trofeja = Sir Alex Ferguson Stand.
Kako je bila mocna reakcija citavog stadiona i samog Fergiea kad je otkriven natpis na tribini. Ovako nesto je davno zasluzio, ali ova godisnjica bas izgleda impresivno i tako lijep gest kluba se odlicno uklapa. Vjerovatno ce se najavljena statua pojaviti za 30. godisnjicu.
25 godina + 37 trofeja = Sir Alex Ferguson Stand.
- Logovan
- Posts: 102866
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3375 Re: Manchester United FC
25 godina
Doguraće on do 35 garant. 


