Kosarkaska reprezentacija BiH

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#3351 Re: Reprezentacija BiH

Post by hrastov žižak »

odmah nas počeli karat :sad:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3352 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Loš početak... :( :(
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#3353 Re: Reprezentacija BiH

Post by hrastov žižak »

Na nas kvota 1.38 na flešskore. Ipak smo mi favoriti ođe. Samo nek se oslobode početnog pritiska. Utakmica im jeste najvažnija u karijeri. Ajmo đeco!!!
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3354 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

hrastov zizak wrote:Na nas kvota 1.38 na flešskore. Ipak smo mi favoriti ođe. Samo nek se oslobode početnog pritiska. Utakmica im jeste najvažnija u karijeri. Ajmo đeco!!!
Pa dobro.. Nije sad "biti ili ne biti." Ima i utakmica za treće mjesto u kojoj se može izboriti A divizija.
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#3355 Re: Reprezentacija BiH

Post by p206 »

ubi nas ovaj Nelson, treba zvati Hakalu da ga razvali
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#3356 Re: Reprezentacija BiH

Post by hrastov žižak »

It_is_a_Leclerc wrote:
hrastov zizak wrote:Na nas kvota 1.38 na flešskore. Ipak smo mi favoriti ođe. Samo nek se oslobode početnog pritiska. Utakmica im jeste najvažnija u karijeri. Ajmo đeco!!!
Pa dobro.. Nije sad "biti ili ne biti." Ima i utakmica za treće mjesto u kojoj se može izboriti A divizija.
Pa da, tada bi bio još veći pritisak jer bi to bila posljednja šansa. Nelson ubi rafalima. Sine Marko šta li ti radiš u toj odbrani :-)
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3357 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Nurkić maši gotovo sve, a ovaj Nelson trpa li trpa.. .17 komada dosad..

Bojim se da smo već sad praktički prokockali stvar..
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#3358 Re: Reprezentacija BiH

Post by hrastov žižak »

Jeboga više Nelson i hljeb. Pa nije Stiv Neš jebemu mater. Uradi nešto Nenade!
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#3359 Re: Reprezentacija BiH

Post by Herr Flick »

Jel moguce da je ovaj Luke Nelson dao 19 koseva od 25 citave repke u 1 cetvr.Pa ko je on,Lebron James :-) :-) :-)
Hibridni_Otučak
Posts: 462
Joined: 02/08/2012 10:14

#3360 Re: Reprezentacija BiH

Post by Hibridni_Otučak »

I Nelson ce morat izac nekad nadam se
nuki_cika
Posts: 1155
Joined: 06/07/2010 16:19

#3361 Re: Reprezentacija BiH

Post by nuki_cika »

Pobugu-mogu li ga zavoriti-udvojiti,sprijčiti ga na bilo koji način da šutira-mislim da ni slobodan igrač na šutu neb i mogao dati ovoliko koševa
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3362 Re: Reprezentacija BiH

Post by PapeSusic »

05:58 [ENG] K. Okoroh - 2pt lay-up missed. L. Nelson - offensive rebound (3 REB)
06:02 [ENG] K. Okoroh - 2pt lay-up missed. K. Okoroh - offensive rebound (5 REB)
06:09 [ENG] L. Nelson - 2pt lay-up blocked. J. Nurkic - block (1 BS). K. Okoroh - offensive rebound (4 REB)

:-)

Pa zabio bi i ja 19 poena
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#3363 Re: Reprezentacija BiH

Post by hrastov žižak »

Vraćamo se. Očito da je mali Vuković pravio propu u odbrani.
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#3364 Re: Reprezentacija BiH

Post by Vodja uvale »

eo nas na minus tri
Hibridni_Otučak
Posts: 462
Joined: 02/08/2012 10:14

#3365 Re: Reprezentacija BiH

Post by Hibridni_Otučak »

3 razlike .. dobro je vracamo se :) :lol: :bih:
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3366 Re: Reprezentacija BiH

Post by PapeSusic »

3-12 i drugoj cetvrtini ocito da smo bolji
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3367 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Živnusmo, bogami.. .

Ajmo sad... !
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3368 Re: Reprezentacija BiH

Post by PapeSusic »

Kad igra A repka?
Hibridni_Otučak
Posts: 462
Joined: 02/08/2012 10:14

#3369 Re: Reprezentacija BiH

Post by Hibridni_Otučak »

L. Nelson - defensive rebound (5 REB) Kad ne daje, skače :-?
19:30
nuki_cika
Posts: 1155
Joined: 06/07/2010 16:19

#3370 Re: Reprezentacija BiH

Post by nuki_cika »

PapeSusic wrote:Kad igra A repka?
u 19 i 30
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#3371 Re: Reprezentacija BiH

Post by hrastov žižak »

Joj...Juki treća lična. :(
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#3372 Re: Reprezentacija BiH

Post by Vodja uvale »

I znal se imal' prijenosa?
Hibridni_Otučak
Posts: 462
Joined: 02/08/2012 10:14

#3373 Re: Reprezentacija BiH

Post by Hibridni_Otučak »

Evo pocinju izgleda ponovo bjezat .. :bih:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3374 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Opet odoše na šest...

Damjanović i Nurkić jednostavno ne mogu pogoditi...
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3375 Re: Reprezentacija BiH

Post by PapeSusic »

Hibridni_Otučak wrote:L. Nelson - defensive rebound (5 REB) Kad ne daje, skače :-?
19:30
Okoroh 8 :-)
Post Reply