Kosarkaska reprezentacija BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#3351 Re: Reprezentacija BiH
odmah nas počeli karat 
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3352 Re: Reprezentacija BiH
Loš početak...

- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#3353 Re: Reprezentacija BiH
Na nas kvota 1.38 na flešskore. Ipak smo mi favoriti ođe. Samo nek se oslobode početnog pritiska. Utakmica im jeste najvažnija u karijeri. Ajmo đeco!!!
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3354 Re: Reprezentacija BiH
Pa dobro.. Nije sad "biti ili ne biti." Ima i utakmica za treće mjesto u kojoj se može izboriti A divizija.hrastov zizak wrote:Na nas kvota 1.38 na flešskore. Ipak smo mi favoriti ođe. Samo nek se oslobode početnog pritiska. Utakmica im jeste najvažnija u karijeri. Ajmo đeco!!!
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#3355 Re: Reprezentacija BiH
ubi nas ovaj Nelson, treba zvati Hakalu da ga razvali
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#3356 Re: Reprezentacija BiH
Pa da, tada bi bio još veći pritisak jer bi to bila posljednja šansa. Nelson ubi rafalima. Sine Marko šta li ti radiš u toj odbraniIt_is_a_Leclerc wrote:Pa dobro.. Nije sad "biti ili ne biti." Ima i utakmica za treće mjesto u kojoj se može izboriti A divizija.hrastov zizak wrote:Na nas kvota 1.38 na flešskore. Ipak smo mi favoriti ođe. Samo nek se oslobode početnog pritiska. Utakmica im jeste najvažnija u karijeri. Ajmo đeco!!!
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3357 Re: Reprezentacija BiH
Nurkić maši gotovo sve, a ovaj Nelson trpa li trpa.. .17 komada dosad..
Bojim se da smo već sad praktički prokockali stvar..
Bojim se da smo već sad praktički prokockali stvar..
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#3358 Re: Reprezentacija BiH
Jeboga više Nelson i hljeb. Pa nije Stiv Neš jebemu mater. Uradi nešto Nenade!
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#3359 Re: Reprezentacija BiH
Jel moguce da je ovaj Luke Nelson dao 19 koseva od 25 citave repke u 1 cetvr.Pa ko je on,Lebron James

-
Hibridni_Otučak
- Posts: 462
- Joined: 02/08/2012 10:14
#3360 Re: Reprezentacija BiH
I Nelson ce morat izac nekad nadam se
-
nuki_cika
- Posts: 1155
- Joined: 06/07/2010 16:19
#3361 Re: Reprezentacija BiH
Pobugu-mogu li ga zavoriti-udvojiti,sprijčiti ga na bilo koji način da šutira-mislim da ni slobodan igrač na šutu neb i mogao dati ovoliko koševa
- PapeSusic
- Posts: 611
- Joined: 01/08/2012 14:10
#3362 Re: Reprezentacija BiH
05:58 [ENG] K. Okoroh - 2pt lay-up missed. L. Nelson - offensive rebound (3 REB)
06:02 [ENG] K. Okoroh - 2pt lay-up missed. K. Okoroh - offensive rebound (5 REB)
06:09 [ENG] L. Nelson - 2pt lay-up blocked. J. Nurkic - block (1 BS). K. Okoroh - offensive rebound (4 REB)
Pa zabio bi i ja 19 poena
06:02 [ENG] K. Okoroh - 2pt lay-up missed. K. Okoroh - offensive rebound (5 REB)
06:09 [ENG] L. Nelson - 2pt lay-up blocked. J. Nurkic - block (1 BS). K. Okoroh - offensive rebound (4 REB)
Pa zabio bi i ja 19 poena
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#3363 Re: Reprezentacija BiH
Vraćamo se. Očito da je mali Vuković pravio propu u odbrani.
-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#3364 Re: Reprezentacija BiH
eo nas na minus tri
-
Hibridni_Otučak
- Posts: 462
- Joined: 02/08/2012 10:14
#3365 Re: Reprezentacija BiH
3 razlike .. dobro je vracamo se

- PapeSusic
- Posts: 611
- Joined: 01/08/2012 14:10
#3366 Re: Reprezentacija BiH
3-12 i drugoj cetvrtini ocito da smo bolji
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3367 Re: Reprezentacija BiH
Živnusmo, bogami.. .
Ajmo sad... !
Ajmo sad... !
-
Hibridni_Otučak
- Posts: 462
- Joined: 02/08/2012 10:14
#3369 Re: Reprezentacija BiH
L. Nelson - defensive rebound (5 REB) Kad ne daje, skače 
19:30
19:30
-
nuki_cika
- Posts: 1155
- Joined: 06/07/2010 16:19
#3370 Re: Reprezentacija BiH
u 19 i 30PapeSusic wrote:Kad igra A repka?
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#3371 Re: Reprezentacija BiH
Joj...Juki treća lična. 
-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#3372 Re: Reprezentacija BiH
I znal se imal' prijenosa?
-
Hibridni_Otučak
- Posts: 462
- Joined: 02/08/2012 10:14
#3373 Re: Reprezentacija BiH
Evo pocinju izgleda ponovo bjezat .. 
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3374 Re: Reprezentacija BiH
Opet odoše na šest...
Damjanović i Nurkić jednostavno ne mogu pogoditi...
Damjanović i Nurkić jednostavno ne mogu pogoditi...
- PapeSusic
- Posts: 611
- Joined: 01/08/2012 14:10
#3375 Re: Reprezentacija BiH
Okoroh 8Hibridni_Otučak wrote:L. Nelson - defensive rebound (5 REB) Kad ne daje, skače
19:30
