NBA - National Basketball Association
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Van Halen
- Posts: 2782
- Joined: 08/04/2008 10:37
#3351 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
U koliko su sutra tekme?
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#3352 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
dvije
21:40
02:10
21:40
02:10
- cikcanga
- Posts: 545
- Joined: 01/03/2009 15:15
#3353 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Uh,evo utakmica,evo ludila.
Kako Rakete mogu ostvariti pobjedu u LA-u?
Najjednostavnije bi bilo reci da ponove utakmicu sest,ali kako?
Artest se mora uozbiljiti u napadu i pocet malo razmisljati o onim ludim sutevima.
Ipak procenat od nekih 10-15% je mizeran.Battier vrlo dobro cuva "Kobeta".
Sad ce Neelix rec da je dobro onih 40-45%.Pa jest,ali ipak je dobra odbrana,ako ga ogranice negdje na sut 12-28.
To bi trebalo biti dovoljno.Mali Brooks vise nije iznenadenje i on ce i veceras Fishera dominirati.Ostarilo se.Sta ces?
Naravno da Battier moze pomoci sa kojim sutem za tri,ali ce opet kljuc biti,barem po mom misljenju,taj obracun u reketu.
Chuck radi odlican posao na Gasolu u odbrani.To me je,moram priznati, malo i iznenadilo,a ono sto Scola radi u napadu
je cista umjetnost,mada ga nikad nisam gotivio kao igraca.
Klupa LAL-a je ocajna u ovoj seriji kao i Odom i po pruzenom nisu zasluzili finale konferencije.
Ako neko ima podatak,mogao bi a postavi,kako su LAL prolazili u sedmim utakmicama playoffa sa "Kobetom"?
BOS-ORL?
Ovdje dajem prednost Orlandu.
Nadam se da ce igrati u fancy dresovima jer ce to biti kljucno.
Taktiku sam objasnjavao i ranije.
-Pustiti Ronda da suta
-Ne dat da Davis hekla
-Koliko toliko ograniciti Allena i Housa
-Howard se mora cuvati licnih
-Poboljsati malo sut za 3.
Kako Rakete mogu ostvariti pobjedu u LA-u?
Najjednostavnije bi bilo reci da ponove utakmicu sest,ali kako?
Artest se mora uozbiljiti u napadu i pocet malo razmisljati o onim ludim sutevima.
Ipak procenat od nekih 10-15% je mizeran.Battier vrlo dobro cuva "Kobeta".
Sad ce Neelix rec da je dobro onih 40-45%.Pa jest,ali ipak je dobra odbrana,ako ga ogranice negdje na sut 12-28.
To bi trebalo biti dovoljno.Mali Brooks vise nije iznenadenje i on ce i veceras Fishera dominirati.Ostarilo se.Sta ces?
Naravno da Battier moze pomoci sa kojim sutem za tri,ali ce opet kljuc biti,barem po mom misljenju,taj obracun u reketu.
Chuck radi odlican posao na Gasolu u odbrani.To me je,moram priznati, malo i iznenadilo,a ono sto Scola radi u napadu
je cista umjetnost,mada ga nikad nisam gotivio kao igraca.
Klupa LAL-a je ocajna u ovoj seriji kao i Odom i po pruzenom nisu zasluzili finale konferencije.
Ako neko ima podatak,mogao bi a postavi,kako su LAL prolazili u sedmim utakmicama playoffa sa "Kobetom"?
BOS-ORL?
Ovdje dajem prednost Orlandu.
Nadam se da ce igrati u fancy dresovima jer ce to biti kljucno.
Taktiku sam objasnjavao i ranije.
-Pustiti Ronda da suta
-Ne dat da Davis hekla
-Koliko toliko ograniciti Allena i Housa
-Howard se mora cuvati licnih
-Poboljsati malo sut za 3.
- rado_vidjen
- Posts: 1387
- Joined: 26/10/2008 22:27
#3354 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
ne prenose Lakers-Hou

- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
- rado_vidjen
- Posts: 1387
- Joined: 26/10/2008 22:27
#3356 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
edin rece na onim vjestima...iako smo kaze obezbjedili oba prenosa
modeli
a tesko je upast u one sobe na justinu, a i svako malo zastopa, + komp mi krepaje i javlja virtual memory too low...
pas mater!
modeli
a tesko je upast u one sobe na justinu, a i svako malo zastopa, + komp mi krepaje i javlja virtual memory too low...
pas mater!
- mp3sa
- Posts: 280
- Joined: 09/08/2008 18:56
#3357 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
zbog programske seme!?!
A sta prenose, one rugobe i jos poslije neki film... nevjerovatno kako sami sebe upropastavaju...
A sta prenose, one rugobe i jos poslije neki film... nevjerovatno kako sami sebe upropastavaju...
- sesalmir
- Posts: 893
- Joined: 11/09/2007 20:17
- Location: Maria's castle
#3358 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Ma budale, avdic kralj se izbori za obje tekme, ali dzaba kad glavonje koje su na vecim pozicijama ne daju da se poremeti strasna programska sema. Stvarno steta, nisu ni svjesni sta propustaju, vjerovatno najgledaniju tekmu u istorij nba, zalosno. Ali i to je samo odraz stanja u ovoj zemlji, gdje se za sve pitaju ljudi koji veze sa tim stvrima nemaju.
- cikcanga
- Posts: 545
- Joined: 01/03/2009 15:15
#3359 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Ma daj.
Nemoj me jebat!
Ja se pripremio maksimalno.
Place mi se.Ne mogu vjerovat.Stvarno mi se place.
Nemoj me jebat!
Ja se pripremio maksimalno.
Place mi se.Ne mogu vjerovat.Stvarno mi se place.
- cikcanga
- Posts: 545
- Joined: 01/03/2009 15:15
#3360 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Where amazing shit happens. 
Cuj ne mogu ni u reprizi.
Jebo ti film mater.
Cuj ne mogu ni u reprizi.
Jebo ti film mater.
Last edited by cikcanga on 17/05/2009 21:05, edited 1 time in total.
- jasko_ba
- Posts: 8478
- Joined: 13/11/2006 17:47
#3361 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
mislio sam prije da to vilić namjerno radi, ali očigledno postoji još veće gov*o u vrhu ....IDIOTI!!!!!
sedma utakmica, nije to svaki dan, još ovako izuzetno atraktivne ekipe za gledati, ali očigledno ovo je prioritet
21:55 Daleki rođaci 2 / film
23:40 Playboyeve djevojke, 32/42 / reality serija

sedma utakmica, nije to svaki dan, još ovako izuzetno atraktivne ekipe za gledati, ali očigledno ovo je prioritet
21:55 Daleki rođaci 2 / film
23:40 Playboyeve djevojke, 32/42 / reality serija
- tony-x
- Posts: 13
- Joined: 30/09/2002 19:57
- Location: sarajevo.ba
#3362 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
NBA... where amazing happens... but because of OBN... you'll never see it.
- Van Halen
- Posts: 2782
- Joined: 08/04/2008 10:37
#3363 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Ne mogu da vjerujem, furaju se na neku lafo kulturu a onda onaj šund stave ispred sportskog spektakla koji svi čekaju.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#3364 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
želim vam smrt u mukama
...ti svu znanu i neznanu familiju u 16 koljena
...ti svu znanu i neznanu familiju u 16 koljena
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#3365 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Nemaju na stranici nikakvog kontakt maila da im spomenem familiju 
- abondanzieri
- Posts: 2851
- Joined: 14/10/2007 18:06
#3366 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Kazite dragicka(svi koji imate digitalnu)
.U 21 i 35 pocinje prenos na Nova sport kanalu na Thoru


- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#3367 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
imal iko kakav konstruktivan prijedlog za one koji nemaju? 
- abondanzieri
- Posts: 2851
- Joined: 14/10/2007 18:06
#3368 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Nayebat' se majke obeenovcima,naravno

-
Αθήνα
- Posts: 140
- Joined: 05/01/2009 02:04
#3369 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Konkretan prijedlog:
Ako imas konekciju pristojne brzine onda lijepo na :
http://www.atdhe.net
ili
http://www.livescorehunter.com/Livescor ... tball.html
... i tamo lijepo pronadjes LA Lakers - Houston, kvalitet slike nije bog zna sta, ali dovoljno je dobar da se moze pratiti...
Ako imas konekciju pristojne brzine onda lijepo na :
http://www.atdhe.net
ili
http://www.livescorehunter.com/Livescor ... tball.html
... i tamo lijepo pronadjes LA Lakers - Houston, kvalitet slike nije bog zna sta, ali dovoljno je dobar da se moze pratiti...
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#3370 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
I onda ćemo gledati tekmuabondanzieri wrote:Nayebat' se majke obeenovcima,naravno![]()
Joj stvarno ne mogu da vjerujem, više mi istok na nos izlazi, baš sam se uželio lakersa
- ja.neron
- Posts: 3272
- Joined: 15/10/2007 14:58
- Location: haj-nehaj
#3371 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
evo vode La Lakers-i 1:0 
neću više javljati rezultat jer je tek počela utakmica
neću više javljati rezultat jer je tek počela utakmica
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#3372 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Αθήνα wrote:Konkretan prijedlog:
Ako imas konekciju pristojne brzine onda lijepo na :
http://www.atdhe.net
ili
http://www.livescorehunter.com/Livescor ... tball.html
... i tamo lijepo pronadjes LA Lakers - Houston, kvalitet slike nije bog zna sta, ali dovoljno je dobar da se moze pratiti...
hvala
ići će nekako
- abondanzieri
- Posts: 2851
- Joined: 14/10/2007 18:06
#3373 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
treba probat',sta znasshaqqa wrote:I onda ćemo gledati tekmuabondanzieri wrote:Nayebat' se majke obeenovcima,naravno![]()
![]()
Joj stvarno ne mogu da vjerujem, više mi istok na nos izlazi, baš sam se uželio lakersa
sjajno otvaranje Lakersa
- cikcanga
- Posts: 545
- Joined: 01/03/2009 15:15
#3374 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Jednostavno mi nije jasno koji debil moras biti da pustis reprizu nekog glupog,ali bas glupog,filma,umjesto
sedme tekme playoffa.
Pa zar im nije u interesu gledanost?
Da mi je vidjet tog urednika.Svaka mu cast.
sedme tekme playoffa.
Pa zar im nije u interesu gledanost?
Da mi je vidjet tog urednika.Svaka mu cast.
- rado_vidjen
- Posts: 1387
- Joined: 26/10/2008 22:27
#3375 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
lakersi zavrsise pos'o
go celtics
..cekam stoju
go celtics
