NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#3351 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Van Halen »

U koliko su sutra tekme?
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#3352 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Admir_1984 »

dvije

21:40

02:10
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3353 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

Uh,evo utakmica,evo ludila.

Kako Rakete mogu ostvariti pobjedu u LA-u?

Najjednostavnije bi bilo reci da ponove utakmicu sest,ali kako?
Artest se mora uozbiljiti u napadu i pocet malo razmisljati o onim ludim sutevima.
Ipak procenat od nekih 10-15% je mizeran.Battier vrlo dobro cuva "Kobeta".
Sad ce Neelix rec da je dobro onih 40-45%.Pa jest,ali ipak je dobra odbrana,ako ga ogranice negdje na sut 12-28.
To bi trebalo biti dovoljno.Mali Brooks vise nije iznenadenje i on ce i veceras Fishera dominirati.Ostarilo se.Sta ces?
Naravno da Battier moze pomoci sa kojim sutem za tri,ali ce opet kljuc biti,barem po mom misljenju,taj obracun u reketu.
Chuck radi odlican posao na Gasolu u odbrani.To me je,moram priznati, malo i iznenadilo,a ono sto Scola radi u napadu
je cista umjetnost,mada ga nikad nisam gotivio kao igraca.
Klupa LAL-a je ocajna u ovoj seriji kao i Odom i po pruzenom nisu zasluzili finale konferencije.
Ako neko ima podatak,mogao bi a postavi,kako su LAL prolazili u sedmim utakmicama playoffa sa "Kobetom"?
BOS-ORL?

Ovdje dajem prednost Orlandu.
Nadam se da ce igrati u fancy dresovima jer ce to biti kljucno.
Taktiku sam objasnjavao i ranije.
-Pustiti Ronda da suta
-Ne dat da Davis hekla
-Koliko toliko ograniciti Allena i Housa
-Howard se mora cuvati licnih
-Poboljsati malo sut za 3.
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#3354 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by rado_vidjen »

ne prenose Lakers-Hou :x :x :x
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3355 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

cuj ne prenose :shock: :x
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#3356 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by rado_vidjen »

edin rece na onim vjestima...iako smo kaze obezbjedili oba prenosa

modeli :x :x

a tesko je upast u one sobe na justinu, a i svako malo zastopa, + komp mi krepaje i javlja virtual memory too low...

pas mater!
User avatar
mp3sa
Posts: 280
Joined: 09/08/2008 18:56

#3357 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by mp3sa »

zbog programske seme!?! :-) :-) :roll:

A sta prenose, one rugobe i jos poslije neki film... nevjerovatno kako sami sebe upropastavaju...
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#3358 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by sesalmir »

Ma budale, avdic kralj se izbori za obje tekme, ali dzaba kad glavonje koje su na vecim pozicijama ne daju da se poremeti strasna programska sema. Stvarno steta, nisu ni svjesni sta propustaju, vjerovatno najgledaniju tekmu u istorij nba, zalosno. Ali i to je samo odraz stanja u ovoj zemlji, gdje se za sve pitaju ljudi koji veze sa tim stvrima nemaju.
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3359 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

Ma daj.

Nemoj me jebat!
Ja se pripremio maksimalno.
Place mi se.Ne mogu vjerovat.Stvarno mi se place. :cry:
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3360 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

Where amazing shit happens. :x

Cuj ne mogu ni u reprizi.
Jebo ti film mater.
Last edited by cikcanga on 17/05/2009 21:05, edited 1 time in total.
User avatar
jasko_ba
Posts: 8478
Joined: 13/11/2006 17:47

#3361 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by jasko_ba »

mislio sam prije da to vilić namjerno radi, ali očigledno postoji još veće gov*o u vrhu ....IDIOTI!!!!!
sedma utakmica, nije to svaki dan, još ovako izuzetno atraktivne ekipe za gledati, ali očigledno ovo je prioritet
21:55 Daleki rođaci 2 / film
23:40 Playboyeve djevojke, 32/42 / reality serija
:x :x :x
User avatar
tony-x
Posts: 13
Joined: 30/09/2002 19:57
Location: sarajevo.ba

#3362 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by tony-x »

NBA... where amazing happens... but because of OBN... you'll never see it.
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#3363 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Van Halen »

Ne mogu da vjerujem, furaju se na neku lafo kulturu a onda onaj šund stave ispred sportskog spektakla koji svi čekaju.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3364 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by JThomas »

želim vam smrt u mukama :x :x :x :x :x :x

...ti svu znanu i neznanu familiju u 16 koljena :x
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#3365 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by shalla »

Nemaju na stranici nikakvog kontakt maila da im spomenem familiju :x
User avatar
abondanzieri
Posts: 2851
Joined: 14/10/2007 18:06

#3366 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by abondanzieri »

Kazite dragicka(svi koji imate digitalnu) :D .U 21 i 35 pocinje prenos na Nova sport kanalu na Thoru

Image
Image
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3367 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by JThomas »

imal iko kakav konstruktivan prijedlog za one koji nemaju? :x
User avatar
abondanzieri
Posts: 2851
Joined: 14/10/2007 18:06

#3368 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by abondanzieri »

Nayebat' se majke obeenovcima,naravno :dance: :x
Αθήνα
Posts: 140
Joined: 05/01/2009 02:04

#3369 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Αθήνα »

Konkretan prijedlog:

Ako imas konekciju pristojne brzine onda lijepo na :
http://www.atdhe.net
ili
http://www.livescorehunter.com/Livescor ... tball.html
... i tamo lijepo pronadjes LA Lakers - Houston, kvalitet slike nije bog zna sta, ali dovoljno je dobar da se moze pratiti...
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#3370 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by shalla »

abondanzieri wrote:Nayebat' se majke obeenovcima,naravno :dance: :x
I onda ćemo gledati tekmu :mrgreen:
Joj stvarno ne mogu da vjerujem, više mi istok na nos izlazi, baš sam se uželio lakersa :x
User avatar
ja.neron
Posts: 3272
Joined: 15/10/2007 14:58
Location: haj-nehaj

#3371 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by ja.neron »

evo vode La Lakers-i 1:0 :D

neću više javljati rezultat jer je tek počela utakmica
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3372 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by JThomas »

Αθήνα wrote:Konkretan prijedlog:

Ako imas konekciju pristojne brzine onda lijepo na :
http://www.atdhe.net
ili
http://www.livescorehunter.com/Livescor ... tball.html
... i tamo lijepo pronadjes LA Lakers - Houston, kvalitet slike nije bog zna sta, ali dovoljno je dobar da se moze pratiti...

hvala :)

ići će nekako :)
User avatar
abondanzieri
Posts: 2851
Joined: 14/10/2007 18:06

#3373 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by abondanzieri »

shaqqa wrote:
abondanzieri wrote:Nayebat' se majke obeenovcima,naravno :dance: :x
I onda ćemo gledati tekmu :mrgreen:
Joj stvarno ne mogu da vjerujem, više mi istok na nos izlazi, baš sam se uželio lakersa :x
treba probat',sta znas :D

sjajno otvaranje Lakersa :dance:
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3374 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

Jednostavno mi nije jasno koji debil moras biti da pustis reprizu nekog glupog,ali bas glupog,filma,umjesto
sedme tekme playoffa.

Pa zar im nije u interesu gledanost?
Da mi je vidjet tog urednika.Svaka mu cast.
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#3375 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by rado_vidjen »

lakersi zavrsise pos'o 8)


go celtics :oops: :D ..cekam stoju
Post Reply