Zahiragić opet jaše

Post Reply
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#3351 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Bloo »

Fudo387 wrote:
Bloo wrote:
Fudo387 wrote:Ma radi se o cistim provokacijama na racun konkurencije, sto je najgluplje vazda mu upali.
Ozbiljni bi izignorisali, i okupali se u inat :lol: , a Sabina Cudic umalo nije prvu proletersku postrojila na Igmanu.
Uzima vas na glupe fore, jaci je od Trumpa. :D
Vise mi se cini da Bosnjake na foru uzima, ali eto vidjet cemo... :mrgreen:
Pa ne znam, kad ti postanes ministar za whatever u kantonu, javi da proslavimo. :D
Jbg, nemrem :mrgreen: ne vole ovi konstitutivni ostale u svom supku, vec samo ove iz svog stada da im se uvlace.

A znas kako se zavrse nase konverzacije..
I Bog je od nas digao ruke
sakrio put do mirne luke
dok snovi plove, vatre jos gore
ne razumijem, al' u tebe vjerujem
.Fu-do vrati seeeee...ponesi zastavu....evo glasat cu za tebe jer si podoban, a i sposoban da se ispalis. :mrgreen:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#3352 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Fudo387 »

Chmoljo wrote:
Fudo387 wrote:Ma radi se o cistim provokacijama na racun konkurencije, sto je najgluplje vazda mu upali.
Ozbiljni bi izignorisali, i okupali se u inat :lol: , a Sabina Cudic umalo nije prvu proletersku postrojila na Igmanu.
Uzima vas na glupe fore, jaci je od Trumpa. :D
ma dobro, sabina je dijagnoza za sebe.

ono što sam ti maloprije napisao, lik je suncokret, omiljeni vojnik svakog režima. i kao takav, on je nebitan, jer ih ima na pasja preskakala i kod nas, i svugdje - dakle ni po čemu poseban.

on je samo malo ambiciozniji i sa ovaj neki rant prema njemu je rant prema cijeloj toj armiji licemjernih poludebila koji se trpaju u javni život. a sad ono, ignoriši i toga neće biti... to baš i ne ide tako jebiga. takvo je vrijeme da su neki ljudi poznati samo zato što su poznati, niti glume, niti plešu, niti pjevaju, nit su posebno lijepi... ljudi se primaju.

ono što je strašno da je ovakav lik bio predstavnik studenata, što je, bez obzira ko forsira kakvu političku opciju, antička tragedija. zoran prikaz našeg obrazovnog sistema i naše budućnosti.
Takav je vakat,
Bomasticne vijesti, ogroman prostor za manipulaciju, mase koje se glupe k’o qrac...
Vidi pod potus.
Ono sto ja provlacim kroz redove, priznajem, namijerno provociram :D , jeste odsustvo bilo kakve alternative.
Sveli smo sve na kritiku, ispusi se na nekom forumu, u praksi gola kita.
Sabina je mogla sutradan osvanuti u rudarskom odijelu kako viri iz neke zapusene vodovodne cijevi, imalo bi veci efekat od pukog naprdjivanja sa njim putem interneta.
Nema nam spasa, zaglibili smo, bog nas otac ne spasi.
Nije to samo Bosna, svuda je isti fazon.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#3353 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Bloo »

TReba se ispaliti na Island...i reći da si endemska vrsta bosanske pande i tražiti azil...
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52670
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3354 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Chmoljo »

dobra vremena stvaraju idiote.

izgleda.

samo, ne znam samo otkud ih ovoliko kod nas.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#3355 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Fudo387 »

Bloo wrote:
A znas kako se zavrse nase konverzacije..
I Bog je od nas digao ruke
sakrio put do mirne luke
dok snovi plove, vatre jos gore
ne razumijem, al' u tebe vjerujem
.Fu-do vrati seeeee...ponesi zastavu....evo glasat cu za tebe jer si podoban, a i sposoban da se ispalis. :mrgreen:
Ne znam, mislim da ti nisam bas najpametnija opcija, zato polako sa davanjem glasa. :D
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3356 Re: Zahiragić opet jaše

Post by JThomas »

hAZNADAR wrote:
JThomas wrote:i nikad nisam tvrdio da neko ne može biti protiv jugoslavije i protiv sda. samo da nekoliko vas konkretnih loše glumi da je protiv sda. i da, to uključuje i tebe. ja to najotvorenije kažem a ne vašom razrađenom formulom:
jedna rečenica protiv
ALI...
dvadeset rečenica za
:D
Dušo, jel ti vise vjeruješ svojim ocima il meni? :D

Takvi mudri zakljucci i horska sprdacina su vam bili i ostali krajnji domet u diskusiji.

vala ste postali i dosadni sa tom Jugom vise,.. i Bogu i narodu,...
o jugi niko na forumu ne piše koliko ti. tebi je juga kriva i prehladu kad dobiješ. i ovaj put si je prvi pomenuo.
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#3357 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Lakat Jebić »

Bloo wrote: Jbg, nemrem :mrgreen: ne vole ovi konstitutivni ostale u svom supku, vec samo ove iz svog stada da im se uvlace.

....
Desnica Radivojević dislikes this :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#3358 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Bloo »

Fudo387 wrote:
Bloo wrote:
A znas kako se zavrse nase konverzacije..
I Bog je od nas digao ruke
sakrio put do mirne luke
dok snovi plove, vatre jos gore
ne razumijem, al' u tebe vjerujem
.Fu-do vrati seeeee...ponesi zastavu....evo glasat cu za tebe jer si podoban, a i sposoban da se ispalis. :mrgreen:
Ne znam, mislim da ti nisam bas najpametnija opcija, zato polako sa davanjem glasa. :D
Dobro ba :lol: eto ne moras se vratiti... :mrgreen:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#3359 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Connaisseur Karlin »

Bloo wrote:
Fudo387 wrote: Ne znam, mislim da ti nisam bas najpametnija opcija, zato polako sa davanjem glasa. :D
Dobro ba :lol: eto ne moras se vratiti... :mrgreen:
ma moza Fudonja "djeloati" virtuelno :D

danas je tweetanje prdjednika svojim gradjanima drzave postalo uobicjena praksa :lol:

Fudo , imas tweet ( citaj , virtuelni glas) od mene :kiss:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#3360 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Fudo387 »

Bloo wrote:
Fudo387 wrote:
Bloo wrote:
A znas kako se zavrse nase konverzacije..
I Bog je od nas digao ruke
sakrio put do mirne luke
dok snovi plove, vatre jos gore
ne razumijem, al' u tebe vjerujem
.Fu-do vrati seeeee...ponesi zastavu....evo glasat cu za tebe jer si podoban, a i sposoban da se ispalis. :mrgreen:
Ne znam, mislim da ti nisam bas najpametnija opcija, zato polako sa davanjem glasa. :D
Dobro ba :lol: eto ne moras se vratiti... :mrgreen:
Mozemo fino razgovarati, bez sitnih podjebavanja na racun mjesta boravka, seksualne orijentacije, velicine sisa i sl. sranja.
Mogu ja tebe djonom s ledja, al’ necu, bez obzira sto insistiras. Treba biti fin, bez obzira koliko je to ponekad tesko. :D
Peace.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#3361 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Bloo »

:sad:
Ok.
Ali sise su mi bile adut u potencijalnoj prepirci.
I friz na keca.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#3362 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Fudo387 »

No comment.
Hakiz
Posts: 48386
Joined: 30/07/2015 20:01

#3363 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Hakiz »

Chmoljo wrote:
ono što je strašno da je ovakav lik bio predstavnik studenata, što je, bez obzira ko forsira kakvu političku opciju, antička tragedija. zoran prikaz našeg obrazovnog sistema i naše budućnosti.
Meni je to prije prikaz i poraz današnjih studenata.

Žao mi je gospodo studenti i studentice. Ali, nizašta niste. Hvata me jeza na pomisao da ćete vi jednog dana voditi ovu državu. Ali, o tome će morati brinuti neki drugi klinci.
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#3364 Re: Zahiragić opet jaše

Post by zrakomlat »

HAVANA wrote:Cuj sto,cerka mi leptira na noznom zglobu istetovirala,nece je pustit na fakultet.A ja mindjuhu u uhu imam,nece ni mene.
Neka samo kaže da je to leptir vrste Erebia ottomana tj turska erebija, pustiće je 100% :D
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#3365 Re: Zahiragić opet jaše

Post by HAVANA »

zrakomlat wrote:
HAVANA wrote:Cuj sto,cerka mi leptira na noznom zglobu istetovirala,nece je pustit na fakultet.A ja mindjuhu u uhu imam,nece ni mene.
Neka samo kaže da je to leptir vrste Erebia ottomana tj turska erebija, pustiće je 100% :D
Pa tako je nekakav.Sad ga guglo.Ja cu dzamiju istetovirat.Prepravicu titu na ledjima.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#3366 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Fudo387 »

HAVANA wrote:
zrakomlat wrote:
HAVANA wrote:Cuj sto,cerka mi leptira na noznom zglobu istetovirala,nece je pustit na fakultet.A ja mindjuhu u uhu imam,nece ni mene.
Neka samo kaže da je to leptir vrste Erebia ottomana tj turska erebija, pustiće je 100% :D
Pa tako je nekakav.Sad ga guglo.Ja cu dzamiju istetovirat.Prepravicu titu na ledjima.
Istetoviraj seku aleksic, vece su ti sanse nego sa dzamijom. :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#3367 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Banksy »

edit :D
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#3368 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Fudo387 »

Banksy wrote:edit :D
Pucaj, nemOres mi nista... :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#3369 Re: Zahiragić opet jaše

Post by triconja »

Fudo387 wrote: Istetoviraj seku aleksic, vece su ti sanse nego sa dzamijom. :D
Pa jebo majku ima li iko na balkanu da je neki klinac a da nema korijene iz bosne? :-)
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#3370 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Fudo387 »

triconja wrote:
Fudo387 wrote: Istetoviraj seku aleksic, vece su ti sanse nego sa dzamijom. :D
Pa jebo majku ima li iko na balkanu da je neki klinac a da nema korijene iz bosne? :-)
Nema, sve sto je poznato, Mujin qrac napravio... :D
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10259
Joined: 12/10/2014 01:12

#3371 Re: Zahiragić opet jaše

Post by skupljac_zeljeza »

Fudo387 wrote:
triconja wrote: Pa jebo majku ima li iko na balkanu da je neki klinac a da nema korijene iz bosne? :-)
Nema, sve sto je poznato, Mujin qrac napravio... :D
Mog'o je to Mujo i bolje. Ne možeš dva insana od njih sabrat'.
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#3372 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Korisničkoime »

Bloo wrote:Ili moj omiljeni, gdje se on velikim Bogom kune da heteroseksualcem biti neće... :mrgreen:

Image
Ili je lik kreten do srzi ili je latentni homoseksualac ili ti ga peder.
Uglavnom likovi koji nisu sasvim sigurni u svoju seksualnost imaju ovakve ili slicne stavove ili ih je strah pedera da ce ih zarazit i da ce i oni postati pederi a ovamo kad su sami za kompjuterom select category: gay porn.
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#3373 Re: Zahiragić opet jaše

Post by klosar pravi »

Hare je mangup, a vi bezimeni forumaši. :D
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#3374 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Cherry-Cherry »

Ma lik je samo glup, specijalno glup.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51164
Joined: 29/06/2011 23:39

#3375 Re: Zahiragić opet jaše

Post by dječak sa šibicama »

Od pojave doticnog Harisa, tragikomicnija je samo cinjenica da postoje ljudi koji zapravo njega brane i opravdavaju.

Iako je to logican slijed stvari, nije Zahiragic izuzetak nego pravilo.
Post Reply