Chmoljo wrote:Fudo387 wrote:Ma radi se o cistim provokacijama na racun konkurencije, sto je najgluplje vazda mu upali.
Ozbiljni bi izignorisali, i okupali se u inat

, a Sabina Cudic umalo nije prvu proletersku postrojila na Igmanu.
Uzima vas na glupe fore, jaci je od Trumpa.

ma dobro, sabina je dijagnoza za sebe.
ono što sam ti maloprije napisao, lik je suncokret, omiljeni vojnik svakog režima. i kao takav, on je nebitan, jer ih ima na pasja preskakala i kod nas, i svugdje - dakle ni po čemu poseban.
on je samo malo ambiciozniji i sa ovaj neki rant prema njemu je rant prema cijeloj toj armiji licemjernih poludebila koji se trpaju u javni život. a sad ono, ignoriši i toga neće biti... to baš i ne ide tako jebiga. takvo je vrijeme da su neki ljudi poznati samo zato što su poznati, niti glume, niti plešu, niti pjevaju, nit su posebno lijepi... ljudi se primaju.
ono što je strašno da je ovakav lik bio predstavnik studenata, što je, bez obzira ko forsira kakvu političku opciju, antička tragedija. zoran prikaz našeg obrazovnog sistema i naše budućnosti.
Takav je vakat,
Bomasticne vijesti, ogroman prostor za manipulaciju, mase koje se glupe k’o qrac...
Vidi pod potus.
Ono sto ja provlacim kroz redove, priznajem, namijerno provociram

, jeste odsustvo bilo kakve alternative.
Sveli smo sve na kritiku, ispusi se na nekom forumu, u praksi gola kita.
Sabina je mogla sutradan osvanuti u rudarskom odijelu kako viri iz neke zapusene vodovodne cijevi, imalo bi veci efekat od pukog naprdjivanja sa njim putem interneta.
Nema nam spasa, zaglibili smo, bog nas otac ne spasi.
Nije to samo Bosna, svuda je isti fazon.