Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3351 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Na ovoj temi se sam povukao, na vašoj druga priča.
- Capajebo
- Posts: 22033
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#3352 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Nikako da Chmolju pocastim kojim kolacemRas Al Ghul wrote:Što ti još nisu dali tiulu moderatora, jeste da si jufkica, ali imaš malo dušeCapajebo wrote:Ibrakovic veci gospodin od vecine na ovom forumu, bar ima obraza
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#3353 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ma urgirat ćemo svi, realno zaslužuješ 
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11778
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#3354 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Gdje će im duša!?
Čovjeka pred Bajram otjerati. 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3355 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
naveli 10 igraca koji su "uspjeh", a samo 2-3 fuleCharuga wrote:Ovako ga ni član familije ne bi nahvalio. Ko da je došao u klub kad su bili mrtvi kokuzi pa uradio sve što je uradio.
http://sportsport.ba/bh_fudbal/kriv-za- ... nik/172076
Idi i ti za njim i povedi kompletnu redakciju ss.ba.
ali najjace kad su mu pripisali transfere Suljica, Dupovca i Cimirota
ispade Ibrakovic zasluzan i za plej off sa Borusijom, e jbte zivot kakav tekst, majka rodjena mu ne bi ovo bolje sklopila
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3356 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
jaoooo, otjeraše čovjeka pred Bajram
kako se brukaju
pa zašto pobogu, zbog cega, cime je zaslužila Rumena pitarska zakletva ovo nogiranje
mnoga logična pitanja se nižu sama po sebi, a ovi naše forumski pitari šute i gledaju progon omiljenog Abdulaha, bez ikakve reakcije
jako mi žao čovjeka
pa zašto pobogu, zbog cega, cime je zaslužila Rumena pitarska zakletva ovo nogiranje
mnoga logična pitanja se nižu sama po sebi, a ovi naše forumski pitari šute i gledaju progon omiljenog Abdulaha, bez ikakve reakcije
jako mi žao čovjeka
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3357 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Bas se brukamo
Covjek fino kaze da je zavrsio svoje, da mu je uvijek bila zelja da bude dio FK Sarajevo i da je to ispunio.
To sto se Manijacima ne svidja taj scenario....sta da radimo?
Covjek uopste nije otjeran, bio je i na pres konferenciji predstavljanja Jesica.
Covjek fino kaze da je zavrsio svoje, da mu je uvijek bila zelja da bude dio FK Sarajevo i da je to ispunio.
To sto se Manijacima ne svidja taj scenario....sta da radimo?
Covjek uopste nije otjeran, bio je i na pres konferenciji predstavljanja Jesica.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3358 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Suljic je vec bio na izlazu godinu dana prije, Dupovac je otisao jer je Zekic (bivsi igrac Sarajeva) tad bio trener Sheriffa i zato smo i dobili 250k za njega sa 6mj ugovoraleškarenje wrote:Ko je zasluzan za transfere te trojice
Cimirot je bio zlatna guska, ciji je transfer Tan dirigovao tj njegovi u Klubu, eto Ibrakovic ce reci Baselu odjebite umjesto odmah da ga tusne
U tekstu fali samo da ispade da nije bilo Ibrakovica, Tan nikada ne bi ni ulozio marke rekao bi "Nema vam Ibraka, necu ja to"
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3359 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Jel to zaista vjeruješ da se onako iz cista mira sam povukaoTomahawk11 wrote:Bas se brukamo![]()
Covjek fino kaze da je zavrsio svoje, da mu je uvijek bila zelja da bude dio FK Sarajevo i da je to ispunio.
To sto se Manijacima ne svidja taj scenario....sta da radimo?
Covjek uopste nije otjeran, bio je i na pres konferenciji predstavljanja Jesica.
nikako ti nije cudno da se ovo nogiranje podudara dolaskom izvjesnog Ješića
šifra - Tri Ješina junačka dana
Last edited by LSD on 23/09/2015 15:39, edited 1 time in total.
- vicious
- Posts: 7669
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#3360 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ne mogu oni to shvatiti, mora uvijek biti neko pljuvanje, optuživanje, saopštenja, trouglovi, linije, uglomjeri i sl.Tomahawk11 wrote:Bas se brukamo![]()
Covjek fino kaze da je zavrsio svoje, da mu je uvijek bila zelja da bude dio FK Sarajevo i da je to ispunio.
To sto se Manijacima ne svidja taj scenario....sta da radimo?
Covjek uopste nije otjeran, bio je i na pres konferenciji predstavljanja Jesica.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3361 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
odgovorite raji zašto se otjerali svoju zakletvuleškarenje wrote:Sta ka'e Miske za toLSD wrote:jaoooo, otjeraše čovjeka pred Bajram![]()
![]()
kako se brukaju
pa zašto pobogu, zbog cega, cime je zaslužila Rumena pitarska zakletva ovo nogiranje![]()
![]()
mnoga logična pitanja se nižu sama po sebi, a ovi naše forumski pitari šute i gledaju progon omiljenog Abdulaha, bez ikakve reakcije![]()
jako mi žao čovjeka
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3362 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Kone na aparatima, otišao Dženo, otišao ibrak, nemaju više po čemu pljuvati i tješiti se kako imamo ubleha u klubu kao oni... sve ide nabolje i u sportskom segmentu nakon onoga financijskog. Gazi naprijed institucijo,u inat dušmanima. 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3363 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Sve i da nije - vjeruj da me nije briga.LSD wrote:Jel to zaista vjeruješ da se onako iz cista mira sam povukaoTomahawk11 wrote:Bas se brukamo![]()
Covjek fino kaze da je zavrsio svoje, da mu je uvijek bila zelja da bude dio FK Sarajevo i da je to ispunio.
To sto se Manijacima ne svidja taj scenario....sta da radimo?
Covjek uopste nije otjeran, bio je i na pres konferenciji predstavljanja Jesica.to jest da nije nogiran...naletilo covjeku da mu je dosta Sarajeva
![]()
nikako ti nije cudno da se ovo nogiranje podudara dolaskom izvjesnog Ješića![]()
šifra - Tri Ješina junačka dana
Mada, uzmi u obzir da se ukida pozicija sportskog direktora.
I, zar nije taj isti Ibrakovic doveo Jesica? Sto bi dovodio covjeka koji ce ga ukopati, a da jos dana nije proveo u FK Sarajevo
Mozda covjek ima neki novi angazman, ko ce mu ga znati.
Uglavnom, ne djeluje nesto uznemiren zbog ovog poteza.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3364 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ne bih ja rekao da je Ibrakovic bio ubleha. Dobro je on kotirao u ovom nasem kukuruzistuMaharadza wrote:Kone na aparatima, otišao Dženo, otišao ibrak, nemaju više po čemu pljuvati i tješiti se kako imamo ubleha u klubu kao oni... sve ide nabolje i u sportskom segmentu nakon onoga financijskog. Gazi naprijed institucijo,u inat dušmanima.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3365 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
ne budi naivan jbte
ja da lupam gluposti radi neke "mrznje" prema njemu rekao bi da nije ni za Stojceva odgovoran, samo ti kazem kako je
to sto ibrak plati SS da napisu ono, ne znaci da je istina, cuj lik za 2 godine ostvario ono sto je zacrtao u 4 godine, osnovao Akademiju e jebem mu ja logiku izdrav razum, Ibrakovic ispade osnovao Akademiju FKS koja je tako jaka i tako dobra da mi evo nismo dobili jednog prvotimca iz nje, ali Ibrakovic je digao to sve sam
odvadite
Imao je dobrog, imao je loseg. Nekome vise jednog, nekome vise drugog. Ali ne treba sad izmisljati i prepisivati samo da bi neciji argument bio "jaci", kad nije istina.
I zasto bi ga klub pustio kad je on "najveci sportski radnik u historiji kluba"?
ja da lupam gluposti radi neke "mrznje" prema njemu rekao bi da nije ni za Stojceva odgovoran, samo ti kazem kako je
to sto ibrak plati SS da napisu ono, ne znaci da je istina, cuj lik za 2 godine ostvario ono sto je zacrtao u 4 godine, osnovao Akademiju e jebem mu ja logiku izdrav razum, Ibrakovic ispade osnovao Akademiju FKS koja je tako jaka i tako dobra da mi evo nismo dobili jednog prvotimca iz nje, ali Ibrakovic je digao to sve sam
odvadite
Imao je dobrog, imao je loseg. Nekome vise jednog, nekome vise drugog. Ali ne treba sad izmisljati i prepisivati samo da bi neciji argument bio "jaci", kad nije istina.
I zasto bi ga klub pustio kad je on "najveci sportski radnik u historiji kluba"?
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3366 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Odgovorite Toddu, ako necete nama zabrinutim komšijama
decko postavlja vrlo jasna i logicna pitanja
decko postavlja vrlo jasna i logicna pitanja
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#3367 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Toda za Adminatodd_smith wrote:ne budi naivan jbte
ja da lupam gluposti radi neke "mrznje" prema njemu rekao bi da nije ni za Stojceva odgovoran, samo ti kazem kako je
to sto ibrak plati SS da napisu ono, ne znaci da je istina, cuj lik za 2 godine ostvario ono sto je zacrtao u 4 godine, osnovao Akademiju e jebem mu ja logiku izdrav razum, Ibrakovic ispade osnovao Akademiju FKS koja je tako jaka i tako dobra da mi evo nismo dobili jednog prvotimca iz nje, ali Ibrakovic je digao to sve sam
odvadite
Imao je dobrog, imao je loseg. Nekome vise jednog, nekome vise drugog. Ali ne treba sad izmisljati i prepisivati samo da bi neciji argument bio "jaci", kad nije istina.
I zasto bi ga klub pustio kad je on "najveci sportski radnik u historiji kluba"?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3368 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Da ga neko mijenja na njegovoj poziciji, prica bi i nekako pila vode.
Sarajevo vise nema SD, sto je to tesko shvatiti.
Sarajevo vise nema SD, sto je to tesko shvatiti.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3369 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ko i gdje tvrdi da je on najbolji radnik u istoriji kluba ?
Ti ne pratis nista u vezi kluba i sta izjavljuju osobe iz Kluba mes`cini
Ti ne pratis nista u vezi kluba i sta izjavljuju osobe iz Kluba mes`cini
- woodman
- Posts: 496
- Joined: 12/08/2013 21:20
#3370 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
ma sta admina za preCednika. svi smo mi ToddRas Al Ghul wrote:Toda za Adminatodd_smith wrote:ne budi naivan jbte
ja da lupam gluposti radi neke "mrznje" prema njemu rekao bi da nije ni za Stojceva odgovoran, samo ti kazem kako je
to sto ibrak plati SS da napisu ono, ne znaci da je istina, cuj lik za 2 godine ostvario ono sto je zacrtao u 4 godine, osnovao Akademiju e jebem mu ja logiku izdrav razum, Ibrakovic ispade osnovao Akademiju FKS koja je tako jaka i tako dobra da mi evo nismo dobili jednog prvotimca iz nje, ali Ibrakovic je digao to sve sam
odvadite
Imao je dobrog, imao je loseg. Nekome vise jednog, nekome vise drugog. Ali ne treba sad izmisljati i prepisivati samo da bi neciji argument bio "jaci", kad nije istina.
I zasto bi ga klub pustio kad je on "najveci sportski radnik u historiji kluba"?
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3371 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Neopoziva ostavka, šta tu Klub može konkretno Boga ti? 
Ibrak mason otiš'o, sada ide sve na bolje.
Ibrak mason otiš'o, sada ide sve na bolje.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#3372 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
ako mislis za stalno grijesisTomahawk11 wrote: Sarajevo vise nema SD
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3373 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ako raspolazes s nekom infro, shoot.supercali wrote:ako mislis za stalno grijesisTomahawk11 wrote: Sarajevo vise nema SD
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#3374 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Da se mene pita, kazna je trebala biti 66 milja. Nisu to civilizacijske vrijednosti kojima stremim.Logovan wrote:Nema, ali samo 6 milja ste nabili zbog rasizma u utakmici protiv nas.Eborg wrote: Jebo te kralj, a kod Čelika nema uopće navijača na domaćim tekmama.
Kad smo već kod Sarajeva, danas mi je predebilna rečenica bila: "Nakon što je Ibraković završio svoj projekat, FK Sarajevo više nema potrebu za sportskim direktorom." Odavno nisam pročitao veću glupost. Ili je Klix prolupao ili je rukovodstvo FKS ludo do kosti.
- Capajebo
- Posts: 22033
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#3375 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Koliko sam ja uspio pohvatati, ukida se pozicija SD, ali umjesto klasicnog trenera smo doveli menagera.Eborg wrote: Kad smo već kod Sarajeva, danas mi je predebilna rečenica bila: "Nakon što je Ibraković završio svoj projekat, FK Sarajevo više nema potrebu za sportskim direktorom." Odavno nisam pročitao veću glupost. Ili je Klix prolupao ili je rukovodstvo FKS ludo do kosti.
