Nego , ocekujem pravo dosadno finale
UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
klixo
- Posts: 2020
- Joined: 09/07/2012 03:28
#3351 Re: Champions league 15/16
Zidan nije napao kako Real moze veceras , cisto sumnjam da ce napasti Atletiko ,nije toliko naivan , uvijek je slovio za jednog od najinteligentnijih igraca ikad, vjerujem da ce isti biti i kao trener.
Nego , ocekujem pravo dosadno finale
Nego , ocekujem pravo dosadno finale
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3352 Re: Champions league 15/16
https://www.chess.com/article/view/clas ... rov-karpovklixo wrote:Zidan nije napao kako Real moze veceras , cisto sumnjam da ce napasti Atletiko ,nije toliko naivan , uvijek je slovio za jednog od najinteligentnijih igraca ikad, vjerujem da ce isti biti i kao trener.
Nego , ocekujem pravo dosadno finale
- Fajcion
- Posts: 1362
- Joined: 27/07/2012 11:02
#3353 Re: Champions league 15/16
Pa to je svima jasno da se Atletico nezna nadigravati nit želi. Prvenstveno sam mislio na ponašanje na terenu i jednih i drugih a pogotovo Atletica. Biće to rat na terenu.Dr Baltazar wrote:Simeone će htjeti posjed u finalu. Kako da neDobijaju finale sa manje od 20% posjeda
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3354 Re: Champions league 15/16
Zadnje tri sezone je tako.Idemedosumom wrote:Ko izbaci Bayern, taj osvaja LP, tako je bar zadnjih nekoliko godina ako se ne varam
Real je tu da tradiciju sruši.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83491
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3355 Re: Champions league 15/16
Naravno. U tome i jeste magija fudbala. Govoreci u svoje licno ime krajnje sam neutralan u ovom slucaju. Koliko god uvijek bio na strani autsajdera, toliko me odbija ciganluk i mentalitet lupeza, kako u fudbalu, tako i u privatnom zivotu.Tomahawk11 wrote:
Sto opet ne mora nista da znaci. Ove ekipe se znaju u dusu.
Razumijem ja da Bayernovici i Barca navijaju za AtM. Pa i vecina neutralnih.
Uvjeren sam da ce Atletiko osvojiti i to je to. Baziram uvjerenje na misljenju.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#3356 Re: Champions league 15/16
Real od 14 utakmica odigranih u evropskim takmičenjima na San Siro ima 0 pobjeda.skenderija04 wrote:Ko izbaci GuardioluIdemedosumom wrote:Ko izbaci Bayern, taj osvaja LP, tako je bar zadnjih nekoliko godina ako se ne varam![]()
![]()
![]()
Inter,Chelsea,Madrid,Barcelona, ...Nastavi niz
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#3357 Re: Champions league 15/16
I svi Francuski treneri su do sada izgubili finaleCrvena Tifoza wrote:Real od 14 utakmica odigranih u evropskim takmičenjima na San Siro ima 0 pobjeda.skenderija04 wrote:Ko izbaci GuardioluIdemedosumom wrote:Ko izbaci Bayern, taj osvaja LP, tako je bar zadnjih nekoliko godina ako se ne varam![]()
![]()
![]()
Inter,Chelsea,Madrid,Barcelona, ...Nastavi niz
P.D
Dovoljno je da to kazemo pa da se tradicija prekine
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#3358 Re: Champions league 15/16
skenderija04 wrote: I svi Francuski treneri su do sada izgubili finale![]()
P.D
Dovoljno je da to kazemo pa da se tradicija prekine![]()
![]()
![]()
Bježi
Hoće onda 100%
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#3359 Re: Champions league 15/16
Real Zasluženo u Finalu. U reprizi finala šanse dajem Realu. Ipak je to finale LP, a ne prvenstvo.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3360 Re: Champions league 15/16
Ih, a kad se sjetim tvoje price, Bayern vec osvojio, ostali samo da se poredaju....al ja sam tvrdoglavDr Baltazar wrote:
Tomahawk, tvrodglav si ti previše za neku konstruktivnu raspravu. A ni sarkazam ti nije jača strana. Inače kad već spominješ Španiju i tu fudbalsku dominaciju, mogao si i titule na SP pomenuti pošto vidim da duboke analize praviš
Sta imas reci o Spancima, pa pogledaj dominaciju samo posljednih nekoliko mandata brke, dva EP i SP, ne znam sta bi ti vise
-
Dr Baltazar
- Posts: 2216
- Joined: 21/06/2014 00:17
#3361 Re: Champions league 15/16
I imali tu zlatnu generaciju, opet ni blizu Švabama po trofejima. Ko zna kad će opet uzeti neko veće takmičenjeTomahawk11 wrote:Ih, a kad se sjetim tvoje price, Bayern vec osvojio, ostali samo da se poredaju....al ja sam tvrdoglavDr Baltazar wrote:
Tomahawk, tvrodglav si ti previše za neku konstruktivnu raspravu. A ni sarkazam ti nije jača strana. Inače kad već spominješ Španiju i tu fudbalsku dominaciju, mogao si i titule na SP pomenuti pošto vidim da duboke analize praviš![]()
Sta imas reci o Spancima, pa pogledaj dominaciju samo posljednih nekoliko mandata brke, dva EP i SP, ne znam sta bi ti vise
Tako je. Bayern je pokazao u revanšu da je bolji od Atletica. E tu dolazi na scenu ono što je skenderija rekao da je ovo takmičenje poput pokera. Ja znam zbog čega ti dodatno ne voliš ovaj Bayern. Pep Guardiola. Čovjek koji je noćna mora Realovaca. Kraljevski klub, a ide četvrta godina bez titule šampiona države. Ako me sjećanje dobro služi i prije te titule je dominirala jedna ekipa, nije se zvala Real Madrid. Ovaj Real nije top3 trenutno u Europi i ako si imalo objektivan to ćeš sam priznati. Igraju finale najjačeg takmičenja i možda ga osvoje, ali to ne mijenja onu tezu iznad.
Last edited by Dr Baltazar on 05/05/2016 00:46, edited 1 time in total.
-
Melbourne_Australia
- Posts: 2768
- Joined: 06/11/2012 14:20
#3362 Re: Champions league 15/16
Tomahawk11 wrote:Ih, a kad se sjetim tvoje price, Bayern vec osvojio, ostali samo da se poredaju....al ja sam tvrdoglavDr Baltazar wrote:
Tomahawk, tvrodglav si ti previše za neku konstruktivnu raspravu. A ni sarkazam ti nije jača strana. Inače kad već spominješ Španiju i tu fudbalsku dominaciju, mogao si i titule na SP pomenuti pošto vidim da duboke analize praviš![]()
Sta imas reci o Spancima, pa pogledaj dominaciju samo posljednih nekoliko mandata brke, dva EP i SP, ne znam sta bi ti vise
Jeli i dalje Alaba naj bek na svijetu???
-
Dr Baltazar
- Posts: 2216
- Joined: 21/06/2014 00:17
#3363 Re: Champions league 15/16
Da. Još ako mu je Marcelo konkurencija onda boldiraj moj odgovorMelbourne_Australia wrote:Tomahawk11 wrote:Ih, a kad se sjetim tvoje price, Bayern vec osvojio, ostali samo da se poredaju....al ja sam tvrdoglavDr Baltazar wrote:
Tomahawk, tvrodglav si ti previše za neku konstruktivnu raspravu. A ni sarkazam ti nije jača strana. Inače kad već spominješ Španiju i tu fudbalsku dominaciju, mogao si i titule na SP pomenuti pošto vidim da duboke analize praviš![]()
Sta imas reci o Spancima, pa pogledaj dominaciju samo posljednih nekoliko mandata brke, dva EP i SP, ne znam sta bi ti vise
Jeli i dalje Alaba naj bek na svijetu???
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3364 Re: Champions league 15/16
Eto vidis, ja sam tvrdoglav, a Real nije u top 3 na svijetu
Pa hajde onda nabroj top 3, pa da vidimo ko je to ispred njih.
Ja negdje na njihovoj temi vidjeh za Alabu da tvrde da nije za beka, puno propuha
bolje da igra u vezi 
Nisi u pravu za Guardiolu i Bayern. Pa za njegovog mandata je Bayern fasovao 0-4 u Minhenu
moras voljeti tog covjeka!
Ozbiljno, postujem ono sto je radio Guardiola u Barci i Bayernu. Jednostavno, ovo u Bayernu je uvijek malo falilo da ode do kraja. Tu bih se slozio sa skenderom, nekad ni svo znanje ni moc ekipe ne pomazu. Nije dzabe najjace takmicenje.
Pa hajde onda nabroj top 3, pa da vidimo ko je to ispred njih.
Ja negdje na njihovoj temi vidjeh za Alabu da tvrde da nije za beka, puno propuha
Nisi u pravu za Guardiolu i Bayern. Pa za njegovog mandata je Bayern fasovao 0-4 u Minhenu
Ozbiljno, postujem ono sto je radio Guardiola u Barci i Bayernu. Jednostavno, ovo u Bayernu je uvijek malo falilo da ode do kraja. Tu bih se slozio sa skenderom, nekad ni svo znanje ni moc ekipe ne pomazu. Nije dzabe najjace takmicenje.
-
Dr Baltazar
- Posts: 2216
- Joined: 21/06/2014 00:17
#3365 Re: Champions league 15/16
BarcelonaTomahawk11 wrote:Eto vidis, ja sam tvrdoglav, a Real nije u top 3 na svijetu![]()
Pa hajde onda nabroj top 3, pa da vidimo ko je to ispred njih.
Ja negdje na njihovoj temi vidjeh za Alabu da tvrde da nije za beka, puno propuhabolje da igra u vezi
Atletico
Bayern
Mislim da je PSG prošao City da Real tada ne bi vidio finala, ali to je već šta bi bilo kad bi bilo tako da je to samo pretpostavka.
Znao sam da ćeš pomenuti Minhen i utakmicu sa Bayernom. Vaše traume sežu malo dalje u prošlosti
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3366 Re: Champions league 15/16
Real je sasvim zasluženo u finalu, bili su bolji od svih svojih smiješnih suparnika....druga je stvar što su imali komican žrijeb do finala
City je cirkus od ekipe
ne znam na koju foru su zalutali ovako daleko, cak do polufinala
- ali je sramota što im Real nije uvalio bar 3 komada veceras (mogli su, ali ne znaju ih natrpati)
City je cirkus od ekipe
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3367 Re: Champions league 15/16
Ne namjeravam se vracati na tu pricu o ''traumama''. Traume od ekipe s kojom je Real egalDr Baltazar wrote:BarcelonaTomahawk11 wrote:Eto vidis, ja sam tvrdoglav, a Real nije u top 3 na svijetu![]()
Pa hajde onda nabroj top 3, pa da vidimo ko je to ispred njih.
Ja negdje na njihovoj temi vidjeh za Alabu da tvrde da nije za beka, puno propuhabolje da igra u vezi
Atletico
Bayern
Mislim da je PSG prošao City da Real tada ne bi vidio finala, ali to je već šta bi bilo kad bi bilo tako da je to samo pretpostavka.
Znao sam da ćeš pomenuti Minhen i utakmicu sa Bayernom. Vaše traume sežu malo dalje u prošlosti
Ova gore tri, je li bas tim redoslijedom....? Atletico mozda jeste u finalu LP, ali nema sanse da je u top 3 ekipe. Ako se vec vodimo nekim kriterijem ko je dokle dosao, onda bi se Bayern trebao dogovoriti sa Barcom oko ulaska u top 3
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3368 Re: Champions league 15/16
Ovo je vec posten komentarLSD wrote:Real je sasvim zasluženo u finalu, bili su bolji od svih svojih smiješnih suparnika....druga je stvar što su imali komican žrijeb do finala![]()
City je cirkus od ekipene znam na koju foru su zalutali ovako daleko, cak do polufinala
- ali je sramota što im Real nije uvalio bar 3 komada veceras (mogli su, ali ne znaju ih natrpati)
Mogli su, tacno, City se bio naguzio, ali ne iskoristise. Da su utrpali i drugi, ko zna sta bi bilo.
-
Dr Baltazar
- Posts: 2216
- Joined: 21/06/2014 00:17
#3369 Re: Champions league 15/16
Ti stvaraš pogrešnu sliku o ovome kao da mi Bavarci ne poštujemo Real. Strašan je to tim. Večeras slušam komentatora kako nabraja imena igrača i kontam kako tim sa takvim igračima uopće može izgubiti. Kad sam govorio o Guardioli i traumama, mislio sam na Barcelonu, a sa njima niste egal. Ja govorim o ovakvim utakmicama i nekoj cjelokupnoj sezoni svih timova gdje su se ova 3 tima, pa i taj PSG pokazali bolje od Reala. Barcelona je ispala u 1/4 finalu i to treba značit da nisu top 3 ? Pa da su prošli Atletico možda ih ni mi ne bismo zaustavili, ali tako se desilo i gotovo sad. Realu fali "nešto" kako bi bio pravi tim. Previše bude oscilacija u utakmici, da ne govorim o sezoni.Tomahawk11 wrote:Ne namjeravam se vracati na tu pricu o ''traumama''. Traume od ekipe s kojom je Real egalDr Baltazar wrote:BarcelonaTomahawk11 wrote:Eto vidis, ja sam tvrdoglav, a Real nije u top 3 na svijetu![]()
Pa hajde onda nabroj top 3, pa da vidimo ko je to ispred njih.
Ja negdje na njihovoj temi vidjeh za Alabu da tvrde da nije za beka, puno propuhabolje da igra u vezi
Atletico
Bayern
Mislim da je PSG prošao City da Real tada ne bi vidio finala, ali to je već šta bi bilo kad bi bilo tako da je to samo pretpostavka.
Znao sam da ćeš pomenuti Minhen i utakmicu sa Bayernom. Vaše traume sežu malo dalje u prošlosti![]()
![]()
Ova gore tri, je li bas tim redoslijedom....? Atletico mozda jeste u finalu LP, ali nema sanse da je u top 3 ekipe. Ako se vec vodimo nekim kriterijem ko je dokle dosao, onda bi se Bayern trebao dogovoriti sa Barcom oko ulaska u top 3
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#3370 Re: Champions league 15/16
Strasni pep. Trener koji dolazi na gotovo I unisti ekipu za par godina pa ide dalje.Tomahawk11 wrote:bija baja bufduminjo wrote:Tika taka![]()
![]()
Rekoh ja tebi da Bayern igra ko Barca
Ja tebi ti meni pa tako dosadno I do sutra moze sa mainzom
Bice zanimljivo na ostrvu. Jos samo da #1 uzme united
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3371 Re: Champions league 15/16
Ma razumijem ja da se trola vozala u pojedinim momentimaDr Baltazar wrote:
Ti stvaraš pogrešnu sliku o ovome kao da mi Bavarci ne poštujemo Real. Strašan je to tim. Večeras slušam komentatora kako nabraja imena igrača i kontam kako tim sa takvim igračima uopće može izgubiti. Kad sam govorio o Guardioli i traumama, mislio sam na Barcelonu, a sa njima niste egal. Ja govorim o ovakvim utakmicama i nekoj cjelokupnoj sezoni svih timova gdje su se ova 3 tima, pa i taj PSG pokazali bolje od Reala. Barcelona je ispala u 1/4 finalu i to treba značit da nisu top 3 ? Pa da su prošli Atletico možda ih ni mi ne bismo zaustavili, ali tako se desilo i gotovo sad. Realu fali "nešto" kako bi bio pravi tim. Previše bude oscilacija u utakmici, da ne govorim o sezoni.
Sto se tice Barce, znas li koji je medjusobni odnos izmedju Reala i njih? Pogledaj i trofeje.
Tacno je da je Barca u posljednje vrijeme dominantnija. Ali, necemo valjda gledati samo jedan dio historije nekog kluba.
Kako se PSG bolje pokazao od Reala? Pa uporedi njihove meceve sa City-jem. Real je cijelo vrijeme imao kontrolu nad situacijom. PSG i ne bas.
Da je Real imao oscilacija, to je tacno. Treba gledati od pocetka sezone. Doveli su trenera kojeg vecina igraca nije prihvatila. Nije ni on nesto bio u elementu. Kad je otisao, ostavio je poprilicno lose stanje. Sa Zidaneom se ekipa itekako podigla. Ronaldo je bio sve bolji i bolji. Pokazali su da se mogu boriti cak i kad je on bio povrijedjen.
I ne bih se slozio da im bilo sta treba u ovom momentu. Ekipa je preiskusna, vecina ih je tu dugo godina i shvataju da im je ovo mozda i posljednja prilika da maznu jos jedan trofej LP. Ramos, Pepe pa i CR, svi su oni na 30 ili preko.
Ovo sto si naveo za top 3...ne, to je bila digresija na tvoje da je u top 3 Atletico, a ne Real.
Top 3 su Barca, Real i Bayern. Sad sto ne igraju svake godine finala, to je visa sila. Uglavnom su ove tri ekipe tu u polufinalima zadnjih 10-ak godina i glavni favoriti za osvajanje trofeja. To nesto govori.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3372 Re: Champions league 15/16
"Mi Bavarci"

- Point.
- Posts: 33497
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#3373 Re: Champions league 15/16
ultima_palabra wrote:"Mi Bavarci"![]()
![]()
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#3374 Re: Champions league 15/16
Kolko je izvikan ovaj engleski smijesni fudbal
skup previse placenih igraca koji su ispodprosjecni fudbaleri evrope.
- jethro
- Posts: 1709
- Joined: 31/10/2003 00:00
#3375 Re: Champions league 15/16
Kako je lose igrao ovaj City u ove dvije tekme, nije ni cudo sto je Leicester sampion. 
