RUSIJA

Post Reply
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#3351 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

Sta od blata? Zlatno tele.
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3352 Re: RUSIJA

Post by pici »

pa šuškalo se odavno da ima rak gušterače i da ga šopaju steroidima...e sad
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#3353 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

Kaligula I wrote:
Avetinho wrote:
Kaligula I wrote:http://www.spiegel.de/international/wor ... 22193.html

...konačno je i Spiegel pogledao istini u oči...Amerika ne samo da nije poštovala ukrajinski suverenitet i teritorijalni integritet, nego je na indirektan način izvršila agresiju na Ukrajinu tako što je organizirala oružanu pobunu protiv nje na kijevskim ulicama... vojnoindustrijskom lobiju je primarno stalo do toga da upropasti Sporazum iz Minska i da EU gurne u rat sa Rusijom...od kad mi o tome pričamo, ali nas niko ne sluša... :D ...Njemci, Njemci dobro jutro!....ali bolje ikad nego nikad...samo naprijed...
Dvije rijeci:

Aneksija Krima.

A mlada putincad moze nastaviti kmecati dobro uvjezbanu pjesmicu.
...jo,jo da nije bilo Kosova ne bi bilo ni Krima...zašto se brecaš, boli te nešto Aveti?...hajde bježi u noć, jer će uskoro sunce da svane...
Budale misle da Kosovo ima njake veze s Krimom. Nadajte se, junaci (ovo trebas izgovoriti onako po crnogorski -- zvuci kao junci), vas i Rusa 143 miliona.

Nego sta se zbiva u Singidunumu, vjekovnom talijanskom gradu, na Kalemegdanu, vjekovnom turskom spomeniku?
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8152
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#3354 Re: RUSIJA

Post by AleksoMKD »

http://www.blick.ch/news/schweiz/tessin ... 63547.html

Navodno je u Svicarskoj sa svojom devojkom koja treba da se porodi.

Nego, bas me nasmijalo ovo:
Image
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3355 Re: RUSIJA

Post by pici »

pa ne porađa se on neg mu švaCa...
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#3356 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

@ Alekso,
Odlicno, taman kako argumentuje mlada putincad i na ovom forumu.
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8152
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#3357 Re: RUSIJA

Post by AleksoMKD »

pici wrote:pa ne porađa se on neg mu švaCa...
On je tu da osigura punu profesionalnu posvecenost medicinskog osoblja :D

A i pre neki dan su prozivali Svicarce da su prodali neku opremu Rusiji pa je mozda i zbog toga, da finalizira dil.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#3358 Re: RUSIJA

Post by Hajvan »

Rusija?!

Zemlja mojih snova!

Najstrašnijih noćnih mora. :D
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3359 Re: RUSIJA

Post by pici »

petak 13.03.2015 | 15:34
Gde je nestao Vladimir Putin?
Izvor: B92

Moskva -- Kremlj je objavio fotografije Vladimira Putina za koje tvrdi da su napravljene danas, više od nedelju dana nakon njegovog poslednjeg pojavljivanja u javnosti.

Image

Ruski predsednik, iako poznat po svakodnevnom prisustvu u medijima, nije viđen od prošlog četvrtka i sastanka sa italijanskim premijerom Mateom Rencijem, a serija otkazanih sastanaka i atmosfera tajnovitosti u Moskvi su poslužili da se razviju teorije zavere - od toga da je bolestan, preko toga da je prisustvovao porođaju svog deteta, do toga da je mrtav.

Iz Kremlja je juče poručeno da je sa "Putinom sve u redu" i da je njegov "stisak ruke i dalje toliko jak da može nekom da slomi šaku", a istovremeno je objavljeno nekoliko fotografija sa sastanka ruskog predsednika, koji su navodno održani u danima njegovog "nestanka".

"Putin obavlja svoje dužnosti, ali nisu svi sastanci za javnost. Čim grane sunce i počne da miriše na proleće, ljudi razvijaju svakakve teorije", rekao je Putinov portparol Dmitrij Peskov.

Međutim, te fotografije su samo podgrejale glasine koje su sa interneta već počele da se sele u medije. Zbog nekoliko detalja, kao što je ista kravata na više različitih snimaka, nastala je sumnja da su one snimljene ranije, a mediji na Zapadu su redom objavljivali tekstove pod naslovom "Gde je Putin?".

Image

U Moskvi se nisu obazirali na te tvrdnje, ali su danas objavili fotografije sa sastanka sa predsednikom ruskog Vrhovnog suda Vjačeslavom Lebedevim.

Usledila je najava da će prvi čovek Rusije u ponedeljak imati zvaničan sastanak u Sankt Peterburgu sa kirgistanskim kolegom Almazbekom Atambajevim, a zatim i zvanični tvit i saopštenje da je za 18. mart zakazan i sastanak Putina sa predsednikom Južne Osetije Leonidom Tibilovim.

Prvi navodni razlog za Putinovo povlačenje iz javnosti pojedini mediji su objavili sredinom nedelje, tvrdeći da se Putin razboleo zbog stresa izazvanog "situacijom u Rusiji i krizom u Ukrajini".

Međutim, ubrzo je preneta izjava advokata ubijenog opozicionara Borisa Njemcova koji ima drugačiji pogled na stvari. Vadim Prohorov je rekao da se Putin "pritajio zbog straha od atentata".

"Putin je možda uplašen od mogućeg atentata. Ako je moguće izvesti atentat u blizini Kremlja, sasvim je moguće da je ranjiva i Putinova kolona vozila", rekao je advokat Prohorov.

Švajcarski tabloid "Blik" je otišao mnogo dalje i objavio da je Putin u Švajcarskoj, kako bi bio uz svoju "nezvaničnu devojku", bivšu gimnastičarku Alinu Kabajevu.

Kabajeva je navodno trudna i trebalo bi da se porodi ovih dana u čuvenoj bolnici "Sveta Ana", jednoj od najboljih klinika na svetu u kojoj su se porodile mnoge žene bogataša iz Rusije i drugih krajeva sveta.

Image

Na drugoj strani, pojavile su se i glasine da je Putin na oporavku nakon "nove plastične operacije i to zbog problema sa botoksom".

Među glasinama su i one da Putin već neko vreme boluje od raka i da mu se stanje pogoršalo, pa i one da je umro "istog dana kad i Staljin - 5. marta".

U međuvremenu, na internetu su se pojavile brojne šaljive slike, od onih sa "Putinove tajne sahrane", do montaža na kojima je otišao u svemir, a otvoren je i sajt na kome jednostavnim klikom možete proveriti "Da li je Putin umro".

Pretraga na Tviteru sa haštagovima #PutinUmer (Putin je umro) i #WhereIsPutin daje stotine rezultata.

Putin je poslednji put "nestao iz javnosti" 2012. godine, kada je takođe otkazao nekoliko putovanja, a Kremlj je saopštio da je uganuo nogu i da je u pitanju sportska povreda.

Image
nejma ga pa neJma...ja mislim da je na trudniČkom :mrgreen:
User avatar
zarko.filip
Posts: 1688
Joined: 26/02/2010 21:44

#3360 Re: RUSIJA

Post by zarko.filip »

Covek je u podvodnom ribolovu u okolini Krima.
Captain Ahab
Posts: 807
Joined: 17/08/2014 04:01

#3361 Re: RUSIJA

Post by Captain Ahab »

AleksoMKD wrote:http://www.blick.ch/news/schweiz/tessin ... 63547.html

Navodno je u Svicarskoj sa svojom devojkom koja treba da se porodi.

Nego, bas me nasmijalo ovo:
Image
I zadnji cin - hvalisanje:

"In Crimea, NATO reconnaissance missed everything it could and couldn't have. One of the reasons for this is the policy of strict radio silence during the grouping's concentration, as well as the skilled use of the Sevastopol base, and the transportation which brought the Armed Forces to Crimea."

http://sputniknews.com/russia/20150313/ ... z3UHst4eQ7

Dok su istovremeno u drugom tekstu na istoj strani i dalje negdje izmedju prvog i drugog cina:

"Russian Major General Igor Konashenkov said that Russia is no longer surprised with even the most incredible accusations from the US State Department and Pentagon over Russia’s involvement in the Ukrainian conflict, which only pile up each time it stabilizes."

"...Moscow is best left heeding the sage advice of a famous 19th century Russian writer and poet, Mikhail Lermontov, who wrote an epigram dealing with the futility of certain arguments. Roughly translated, the epigram is: "To shame the liar, make fun of the fool and argue with a woman —– like pouring water in a sieve – from all the three, Save me, O Lord!”

http://sputniknews.com/world/20150312/1019403823.html

Ovo ni Orwell ne bi bolje smislio :lol:
Last edited by Captain Ahab on 13/03/2015 18:52, edited 1 time in total.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#3362 Re: RUSIJA

Post by insomnia78 »

Rodio se sin mali gospodin? :D
Captain Ahab
Posts: 807
Joined: 17/08/2014 04:01

#3363 Re: RUSIJA

Post by Captain Ahab »

Putina oteli vanzemaljci :D



Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#3364 Re: RUSIJA

Post by Avetinho »

Da sondom ispitaju koliki je pakas?
Kaligula I
Posts: 2239
Joined: 04/03/2011 18:46

#3365 Re: RUSIJA

Post by Kaligula I »

Avetinho wrote:
Budale misle da Kosovo ima njake veze s Krimom. Nadajte se, junaci (ovo trebas izgovoriti onako po crnogorski -- zvuci kao junci), vas i Rusa 143 miliona.

Nego sta se zbiva u Singidunumu, vjekovnom talijanskom gradu, na Kalemegdanu, vjekovnom turskom spomeniku?
...ne, prije će biti obrnuto, a to je da budale i zlonamjerni misle da Kosovo nema nikakve veze sa Krimom...inače evo ti malo materijalla za 'razbibrigu'...

http://muscatinejournal.com/news/world/ ... a64f1.html
Kaligula I
Posts: 2239
Joined: 04/03/2011 18:46

#3366 Re: RUSIJA

Post by Kaligula I »

pici wrote:

ovo nesto ne valja...mada sam kriticar Putina al ovo nije na dobro...
... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ... :mrgreen: ...
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3367 Re: RUSIJA

Post by pici »

Kaligula I wrote:
pici wrote:

ovo nesto ne valja...mada sam kriticar Putina al ovo nije na dobro...
... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ... :mrgreen: ...

ma žaomiga jebem ga malena :mrgreen:
Kaligula I
Posts: 2239
Joined: 04/03/2011 18:46

#3368 Re: RUSIJA

Post by Kaligula I »

pici wrote:
Kaligula I wrote:
pici wrote:

ovo nesto ne valja...mada sam kriticar Putina al ovo nije na dobro...
... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ... :mrgreen: ...

ma žaomiga jebem ga malena :mrgreen:
...opscesija je jebena stvar...nemoj da ti žena, zbog Putina, pođe oskudjevat u bračnoj postelji...smiri se malo... :D
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3369 Re: RUSIJA

Post by pici »

Kaligula I wrote:
...opscesija je jebena stvar...nemoj da ti žena, zbog Putina, pođe oskudjevat u bračnoj postelji...smiri se malo... :D

nebrini ti zame...ne držim ja njegove slike iznad kreveta i u novČaniku :mrgreen:
L u c i f e r
Posts: 12480
Joined: 30/11/2013 14:50

#3370 Re: RUSIJA

Post by L u c i f e r »

a kad se sjetim rusofila prije koji mjesec

"nije putalj aneksiro"

nista coeka ne sjebe ko sila kad u glavu udari, slobo probo
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11829
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#3371 Re: RUSIJA

Post by japin_mutapi »

Kaligula I wrote:
...opscesija je jebena stvar...nemoj da ti žena, zbog Putina, pođe oskudjevat u bračnoj postelji...smiri se malo... :D
kad će deblokada
hoće li slavna srpska vojska u susret oslobodiocima ili će okrenuti na zapad da rastereti jurišnike
kako će črp sa kadirovcima sarađivati

urrrrraaaaaaaaaaaaa ... eto rusa

Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#3372 Re: RUSIJA

Post by insomnia78 »

Nego od kud da pored nadmocnih ruskih doktora i bolnica carica zavrsi na porodjaju u Svici?
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3373 Re: RUSIJA

Post by pici »

Čečeni se izmiču Putinovoj kontroli
Izvor: Vijesti

Podgorica -- Ubistvo opozicionara Borisa Nemcova je otkrilo retko viđene tenzije između različitih tabora u sistemu vladavine predsednika Vladimira Putina, pišu “Vijesti“.

Kadirov je izneo teoriju da je Nemcova ubila grupa islamista jer je javno branio “Šarli ebdo“, francuski časopis koji su u januaru napali ekstremisti zbog objavljivanja Muhamedovih karikatura.

Tu verziju osporavaju dokazi, moguće sa kamera za nadzor, koji su objavljeni u ruskim medijima. Jedan list je objavio da je osumnjičeni Zaur Dadajev pratio Nemcova mesecima pre napada na "Šarli ebdo“ 7. januara.

Kadirovljevu verziju nisu podržali ni državni istražitelji. Oni odbijaju da komentarišu navodne motive Dadajeva i drugog optuženog za ubistvo, ili trojice koji su u pritvoru, a nisu optuženi.

Kada je neko pitanje važno za Kremlj, zvaničnici obično dobro paze da se ono jednako obrađuje u glavnim medijima, prema rečima ruskih novinara koji su izloženi tom tretmanu, piše Rojters.

Sergej Šarov Delone, Nemcovljev saradnik u opozicionom pokretu, rekao je da ima nekoliko teorija o motivu za ubistvo, pri čemu je jedna da je ono deo unutrašnje borbe za prevlast .

“Možda je to neka grupa unutar vlasti koja pokušava da izvrši pritisak na Putina, da osnaži svoju poziciju, da izdejstvuje još radikalnije scenarije,“ rekao je za britansku agenciju.

Rojters navodi da takođe postoje znaci podela i među Putinovim nacionalističkim saradnicima, u koje spadaju i neki visoki funkcioneri njegove vlade.

a našopaše i one bajkere vukove, putinčadove pulene...

Image
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#3374 Re: RUSIJA

Post by Co0l »

A ja drzave i kurca,ne znaju gdje im je car :-)
User avatar
Altair_SA
Posts: 639
Joined: 09/06/2013 15:16

#3375 Re: RUSIJA

Post by Altair_SA »

Pa sta mu je? Da mu se nije pupak odvezo? :?
Post Reply