Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3351 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

omega369 wrote:tatko jeste upropastio par lopti ali je opet nastimao gol. komazec 5x pipnuo a zabio, dodavali se jesmo ali je bilo i dobrih prilika. pa je li todorovic nakon duplog pasa vusljanina i travancica imao zicer? par kontri smo upropastili ali smo kontrolisali utakmicu bez vecih problema, sto je za cudo Bozije. ne kazem da sam previse zadovoljan i da ne moze bolje ali daleko je od onoga sto vi opisujete. ziherasko razmisljanje, vodimo povuci se, samo je dio trenerskog drila, ne vidim tu krivice kod igraca sekunde. po meni najbolja partija, nakon celika, u ovoj polusezoni. drugi je par rukava sto to i nije toliko dovoljno ali sta je tu je
Ocigledno nisi gledao istu utakmicu kao svi mi.

Realan rezultat ako cemo po zicerima

6-3 za njih

Pa onaj celo njihov 3 puta ispada po strani i promasi cist gol, a oni jos sa igracem manje.

Do Nikolinog gola mi nismo imali jednu akciju kako treba, da nije penala bilo ne bi se nikako ni kretali po terenu.

U 44toj minuti sa igracem vise mi tek imamo prvi ozbiljan sut na gol, i tebi to nije drasticno?

Ovo je mozda i najgora utakmica koju smo odigrali pod Husrefom u ligi, bez obzira na pobjedu, sa igracem vise napatiti se i preko 70 minuta cuvati rezultat...gluho i daleko bilo
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3352 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

ok, priznajem. nismo gledali istu utakmicu ;-)

ali to ne mjenja da je ovo nakon celika nas najbolja partija u ovo polusezoni. ako za vas nije, navedite mi koja jeste?
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3353 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Po meni protiv Zvijezde najbolju smo odigrali (mislim da je Zvijezda bila, prije 2-3 sedmice) jeste da smo igrali 0-0, ali igraci su trcali, pokusavali su stvoriti nesto, imali su nekih "akcija" kroz citavu utakmicu, a ne samo 1-2 i setnja po terenu.

Nije ni to bitno, jer mi evo koliko se igra, dolazi pauza mi nemamo 2 utakmice da smo sastavili gdje smo dobro ili blizu dobrog odigrali i ako to nije zabrinjavajuce, ne znam sta je onda :-)
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3354 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

ovaj radnik je bolja ekipa od zvijezde :wink:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3355 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Stvarno? Radnik nam je sada neko mjerilo?

Jbte jedan Rudar zabio isti broj golova (ustvari 1 gol manje :-) ), ne znam nema smisla sta pricati sve se vidi
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3356 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

ne zaboravi da su jos u krizi posljednjih 3-4 kola. mislim, kad neko ne moze obarsku da pobjedi gledat previse ovoj pobjedi u zube... :roll:
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#3357 Re: Utakmice.

Post by north »

Interesantno da danas niko nije zadovoljan pobjedom :D Ne znam da li se dugo dugo desilo da smo donijeli 3 bobe sa strane a da smo svi razočarani....ali kako nećeš biti, imaš 70 minuta igrča više, a selo ti stvara dva zicera sa igračem manje, a ti se braniš ko Žepa i ne znaš ih dotući nego strepiš do kraja....sad ide serija najzajebanih gostovanja do pauze, Lištica i Zrinjski pa da vidimo šta možemo uraditi...iskreno očekujem bod ili dva....a možda i nulu......čak bih bio zadovoljan sa pobjedom i porazom, dakle 3 bobe ali ni to ne vjerujem da smo sposobni....pesimizam? jeste, zbog kompletne sramotne polusezone i qrčeve igre i sve će tako biti (barem kod mene) dok nas balerine i vrli strateg ne uvjere u suprotno i natjeraju nas da se stidimo i javno izvinimo što im nismo vjerovali :oops:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3358 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

Izvještaj: 15. kolo PL BiH 2013/14: Radnik - Sarajevo 1:2

User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#3359 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

U srijedu nastavljamo niz i prezimljavanje u kupu nakon 2009 ako Bog da.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#3360 Re: Utakmice.

Post by Pitarrr82 »

Ja termina za kup u pm!
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3361 Re: Utakmice.

Post by Velkoski »

Pitarrr82 wrote:Ja termina za kup u pm!
Bit će 72 čovjeka na utakmici. :D
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#3362 Re: Utakmice.

Post by Pitarrr82 »

leet wrote:
Pitarrr82 wrote:Ja termina za kup u pm!
Bit će 72 čovjeka na utakmici. :D

Sa igracima, obezbjedjenjem itd :mrgreen:, ma bacicu neku suplju na poslu jbt ga :-D
User avatar
Red Wolf
Posts: 1203
Joined: 13/02/2013 14:47

#3363 Re: Utakmice.

Post by Red Wolf »

Pitarrr82 wrote:Ja termina za kup u pm!
Ma taman je to,16i30!!
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#3364 Re: Utakmice.

Post by Pitarrr82 »

Red Wolf wrote:
Pitarrr82 wrote:Ja termina za kup u pm!
Ma taman je to,16i30!!

Meni se cini da sam negdje vidio 13.30h, zato i kazem... :-)
Cienfuegos
Posts: 593
Joined: 04/05/2011 19:48
Location: Boston

#3365 Re: Utakmice.

Post by Cienfuegos »

omega369 wrote:Ziheraska igra ali bodovi su tu i ja nemam sta previse zamjeriti. Jedna od nasih zrelijih partija sigurno. kad igraci igraju na prirodnim pozicijama mogu cuda napraviti. nisam nezadovoljan

Kako ce biti zrela partija kad smo do kraja strahovali da nam ljudi sa igracem manje ne utrpaju izjednacujuci gol? Da smo na pocetku drugog zabili za 3:1 onda bih mogao razumjeti I ovakvu igru pa se cak I sloziti se s tobom ali ovako nidje veze, svasta se moglo desiti. Meni se cini da iz kola u kolo sve losije igramo :sad:
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#3366 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

6 godina nismo prezimili u kupu :shock:
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3367 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Dr. Kuca wrote:6 godina nismo prezimili u kupu :shock:
E sad ćemo prezimiti.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#3368 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Sutra :D

Image
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#3369 Re: Utakmice.

Post by Koshpa »

Prenosi li iko danasnju utakmicu ?
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3370 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

SARAJEVO: Bandović, Kovačević, Bišanović, Komazec, Todorović, Tatomirović, Trivunović, Vusljanin, Tadejević, Handžić Faris, Puzigaća.


Detaljan tekstualni prenos an zvanicnoj stranici klupa.

http://www.fcsarajevo.ba/uzivo/98
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3371 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

mi ne mozemo ni danas igrati sa 2 napadaca :lol: :lol: :lol:
User avatar
Svakodobro!
Posts: 581
Joined: 28/08/2010 01:28
Location: Sjeverno od Sjevernjače!

#3372 Re: Utakmice.

Post by Svakodobro! »

Hajde sad trpaaaaaaaaaj. To Komi :D
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3373 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

Puluvrijeme.

1:0 (Komazec)
User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#3374 Re: Utakmice.

Post by vicious »

omega369 wrote:mi ne mozemo ni danas igrati sa 2 napadaca :lol: :lol: :lol:
Ako će drugi biti Mahir, nek ne možemo :D
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3375 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

imamo i plakala
Post Reply