Pretjerujete vec sa tom patetikomPanzer_Daddy wrote:....i nema ljepseg osjecaja prekinuti glad na prozoru ili u avliji zvukom umirujceg ezana. Nakon ezana..meni licno sve utihne i sve se na sebi svojstven nacin smiri.
Smiri se i poslije eksplozije....sekund... dva,tri... a zatim se uz mjesavinu dezorijentiranosti sa uzasnim zujanjem u usima zacuje onaj prodorni zvuk ljudskoga urlika. Lupanje srca,strah,sok... Da ne idem u detalje sta su oci vidjele. Mene top podsjeca na sve lose kao sto je i sam po svojoj prirodi los,zao i destruktivan.
Postratna turbo krkanska posla.....
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Atego
- Posts: 816
- Joined: 21/02/2018 19:38
#33426 Re: Zeničani
- Distortion
- Posts: 3208
- Joined: 08/09/2007 19:56
#33427 Re: Zeničani
Nisam upratio da se oglasavao a sad ima i odgovornu funkciju u Civilnoj zastiti koje se prihvatio nepotrebnoapsidejzi wrote:Sta li radi Shisha ministar sa ovolikim padavinama? Dovi?
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#33428 Re: Zeničani
Danas sam upratio da se on pita kao ministar prometa o prostornom planu grada Zenica.........Distortion wrote:Nisam upratio da se oglasavao a sad ima i odgovornu funkciju u Civilnoj zastiti koje se prihvatio nepotrebnoapsidejzi wrote:Sta li radi Shisha ministar sa ovolikim padavinama? Dovi?
- apsidejzi
- Posts: 9947
- Joined: 25/05/2013 23:49
#33429 Re: Zeničani
Putuj Evropo, nemoj vise cekati na nas.Distortion wrote:Nisam upratio da se oglasavao a sad ima i odgovornu funkciju u Civilnoj zastiti koje se prihvatio nepotrebnoapsidejzi wrote:Sta li radi Shisha ministar sa ovolikim padavinama? Dovi?
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#33430 Re: Zeničani
otputovala je ima skoro 30 godina.
- Distortion
- Posts: 3208
- Joined: 08/09/2007 19:56
#33431 Re: Zeničani
Imao je posjete koje nemaju veze sa njegovim ministarstvom. Nasao je vremena da posjeti i muftiju a Bogami i rome je posjetio.Nivelacija wrote:Danas sam upratio da se on pita kao ministar prometa o prostornom planu grada Zenica.........Distortion wrote:Nisam upratio da se oglasavao a sad ima i odgovornu funkciju u Civilnoj zastiti koje se prihvatio nepotrebnoapsidejzi wrote:Sta li radi Shisha ministar sa ovolikim padavinama? Dovi?
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#33432 Re: Zeničani
Distortion wrote:Bogami i rome je posjetio.
nije zaboravio svoju raju
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65981
- Joined: 03/08/2010 19:04
- kamberovica polje
- Posts: 4104
- Joined: 28/01/2012 11:38
#33434 Re: Zeničani
Jel se Schwerer Gustav oglasio?
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#33435 Re: Zeničani
joj jedva cekam da pukne
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
-
Mustang1
- Posts: 29918
- Joined: 29/12/2010 17:31
#33437 Re: Zeničani
Danas me prepalo pravo, jos sjeo da iftarim, cekam ezan, zaboravio na top, kad opali srce mi stadekamen spoticanja wrote:joj jedva cekam da pukne
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33438 Re: Zeničani
Fakat 20 stranica teme o topu, premasiste Ramajanu and Co.
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#33439 Re: Zeničani
Voljeli ga ili ne, top je ipak atrakcija 
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#33440 Re: Zeničani
jeste. seoska atrakcija.smartXL wrote:Voljeli ga ili ne, top je ipak atrakcija
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#33441 Re: Zeničani
Nek smo mi gradska raja...
Istresamo mrve s prozora, češljamo se na prozoru i dlake bacamo komšiji na drugi, smeće fino s 8 sprata krhnemo na livadu ispred zgrade...aVudin nam je parkiran na istu tu livadu al smo mi GRADSKA RAJA...
Istresamo mrve s prozora, češljamo se na prozoru i dlake bacamo komšiji na drugi, smeće fino s 8 sprata krhnemo na livadu ispred zgrade...aVudin nam je parkiran na istu tu livadu al smo mi GRADSKA RAJA...
- N.N.
- Posts: 3542
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#33442 Re: Zeničani
Pedesetih godina su Putovici bili veci od Zenice, a ovamo fola gradska raja, korijeni ovo ono 
Samo rokaj, pocrkat ce od muke
Samo rokaj, pocrkat ce od muke
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#33443 Re: Zeničani
Veceras ide MAGNUM XXXL
testirano jucer
testirano jucer
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#33444 Re: Zeničani
N.N. wrote:Pedesetih godina su Putovici bili veci od Zenice, a ovamo fola gradska raja, korijeni ovo ono
Samo rokaj, pocrkat ce od muke
Ne radi se o crkavanju od muke. Radi se o objektivnoj stvarnosti. Bilal, top i vjerski rituali. Ko se pronalazi u tome taj se vrlo lako moze pronaci na koridi ili tefericu.
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#33445 Re: Zeničani
Kralj Tvrtko I. wrote:Nek smo mi gradska raja...
Istresamo mrve s prozora, češljamo se na prozoru i dlake bacamo komšiji na drugi, smeće fino s 8 sprata krhnemo na livadu ispred zgrade...aVudin nam je parkiran na istu tu livadu al smo mi GRADSKA RAJA...
ok! ko to radi? da li ti mislis da takve poteze svi cinimo?
da li tvrdis da smo svi redom takvi?
i uostalom, I don't give a shit za pojam Gradska Raja.
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#33446 Re: Zeničani
Tempo wrote:N.N. wrote:Pedesetih godina su Putovici bili veci od Zenice, a ovamo fola gradska raja, korijeni ovo ono
Samo rokaj, pocrkat ce od muke
Ne radi se o crkavanju od muke. Radi se o objektivnoj stvarnosti. Bilal, top i vjerski rituali. Ko se pronalazi u tome taj se vrlo lako moze pronaci na koridi ili tefericu.
zapravo, top, tobdzija i ti slicni paganski rituali nas ogranicavaju da imamo zapadni pederluk: CERN, labove, medicinske centre, univerzitete i muzeje, citaonice, koncerte jazz i bluesa, da citamo knjige na travi ili kamp stolici u gradskom parku.
- apsidejzi
- Posts: 9947
- Joined: 25/05/2013 23:49
#33447 Re: Zeničani
Kad ne moze magarac moze top. Zivila SDA.Tempo wrote:jeste. seoska atrakcija.smartXL wrote:Voljeli ga ili ne, top je ipak atrakcija
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#33448 Re: Zeničani
moet-perignon wrote:Tempo wrote:N.N. wrote:Pedesetih godina su Putovici bili veci od Zenice, a ovamo fola gradska raja, korijeni ovo ono
Samo rokaj, pocrkat ce od muke
Ne radi se o crkavanju od muke. Radi se o objektivnoj stvarnosti. Bilal, top i vjerski rituali. Ko se pronalazi u tome taj se vrlo lako moze pronaci na koridi ili tefericu.
zapravo, top, tobdzija i ti slicni paganski rituali nas ogranicavaju da imamo zapadni pederluk: CERN, labove, medicinske centre, univerzitete i muzeje, citaonice, koncerte jazz i bluesa, da citamo knjige na travi ili kamp stolici u gradskom parku.
Egzakli
- nadžak
- Posts: 2308
- Joined: 04/06/2011 13:25
- Location: Zenica
#33449 Re: Zeničani
Pozz raja, neka je ugodan post ko posti.moet-perignon wrote:Tempo wrote:N.N. wrote:Pedesetih godina su Putovici bili veci od Zenice, a ovamo fola gradska raja, korijeni ovo ono
Samo rokaj, pocrkat ce od muke
Ne radi se o crkavanju od muke. Radi se o objektivnoj stvarnosti. Bilal, top i vjerski rituali. Ko se pronalazi u tome taj se vrlo lako moze pronaci na koridi ili tefericu.
zapravo, top, tobdzija i ti slicni paganski rituali nas ogranicavaju da imamo zapadni pederluk: CERN, labove, medicinske centre, univerzitete i muzeje, citaonice, koncerte jazz i bluesa, da citamo knjige na travi ili kamp stolici u gradskom parku.
Kao odgovor na ovo citirano, kažem nidje veze! Evo prvo se sjetih ovoga: Jedna Španija i Portugal imaju koride koje su ogormne i opet su svjetska atrakcija i opet pored toga su svjetlosnu godinu ispred nas. Imaju borbe paradajzom koje su dno dna ali eto, opet niko neće od njih reć da zbog toga ne idu naprijed. Svaka zemlja ima gomilu nekih svojih tradicija i to ih ne sprečava da budu tehnološki i državnički uređeni!
Jedino mi ovdje imamo gadan kompleks od svega što se kod nas dešava i od svih naših sadržaja! Naravno da nisam ni ja za to da mi Bilal bude ogledalo države ali nemojte mi na "rende kora" života vam. Svaki od vas/nas koji hrače po svemu oko sebe garantovano ima opravdanje za svaku gadost koju sam on lično napravi. Ono, po principu, šta fali, svi to rade! Licemjerstvo bez premca.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33450 Re: Zeničani
20 stranica teme, a niko da napise jel' istina da je Bilal konvertovani musliman ? Od nekih cujem da je bio vlah.
Kako god, jedan Bilal postade faca veca od Rađajane. Da su pametni, platili bi mu da puca iz topa cijelu godinu, svako podne kao u Zagrebu, jer se ne bi pričalo ni o grijanju, ni o regulacionim planovima, odvozi smeća i sl.
Kako god, jedan Bilal postade faca veca od Rađajane. Da su pametni, platili bi mu da puca iz topa cijelu godinu, svako podne kao u Zagrebu, jer se ne bi pričalo ni o grijanju, ni o regulacionim planovima, odvozi smeća i sl.
