Pravim sutra, al' bRez mesa
Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#33427 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
bunda iz bosne je priklana


i dobra salaa od domaceg paradajza sa buchinim uljem preko



i dobra salaa od domaceg paradajza sa buchinim uljem preko

- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#33428 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
mlada buranija,domaci paradajz,dosta luka ...sve to ima svoj shmek a meso i ne morapustopoljina wrote: Pravim sutra, al' bRez mesa
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33429 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Odlicno ti sve izgleda...samsonsam
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#33430 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
i normalno, da se zasladi




- Jack Be Nimble
- Posts: 11674
- Joined: 15/01/2010 18:31
#33431 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Tofu, rastika, paradajz, luk na rizi.


- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#33432 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
njam njamsamsonsam wrote:bunda iz bosne je priklana![]()
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#33434 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Jazuk ti je rastiku u ovo mecat... Placo bi je sto maraka kilo samo da je ima ovde kupitJack Be Nimble wrote:Tofu, rastika, paradajz, luk na rizi.
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#33435 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Kako ti se uspije sastavit bez mesa i masnoce? Razumijem na salatu ali ako ces pirjan tesko mi zamislit bez mesapustopoljina wrote:Pravim sutra, al' bRez mesasamsonsam wrote:
riknula boranija![]()
![]()
kajmaka preko pa umachi,pa umachi ....
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#33436 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
buranija bez mesa, a na puteru je odlicna 
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#33437 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Vjerujem da je odlicna ali me interesuje je li to bude pirjan ili salatawewa wrote:buranija bez mesa, a na puteru je odlicna
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#33438 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Pirjan/corba.
Luka, maslaca, mrkve, koji ovaj mladi krompir i buranija (
)
Bijelog luka, paradajza...sol, biber...
Luka, maslaca, mrkve, koji ovaj mladi krompir i buranija (
Bijelog luka, paradajza...sol, biber...
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#33439 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Znaci bukvalno sve isto minus meso!? Probacupustopoljina wrote:Pirjan/corba.
Luka, maslaca, mrkve, koji ovaj mladi krompir i buranija ()
Bijelog luka, paradajza...sol, biber...
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#33440 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
bude kremasto i prefino - ne dodajem ja paradajz, volim da buranija bude slatkasta od luka i mrkve... dodam dosta svjezeg persuna i kopra.
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#33441 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Da, sve isto..@stakasawewa wrote:bude kremasto i prefino - ne dodajem ja paradajz, volim da buranija bude slatkasta od luka i mrkve... dodam dosta svjezeg persuna i kopra.
Ja dodajem paradajz...NAJvolem kad kisi nesto...
A kopar volim, ali ne stavljam, previse mi specifican.
Stavljam kopar u nesto, sto pravim jednom u dvije godine:
Zelena obarena buranija, zapecena u rerni sa vrhnjem, bijelim lukom i koprom.
I u krastavce i jogurt.
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#33442 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
meni je kopar medju najdrazim zacinskim biljkama - stavljam ga i u kupusnu kalju, varivo od graska, sataras, salate...
zimi me podsjeti na ljeto
zimi me podsjeti na ljeto
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#33443 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
E ja ga brate ne mogu bez kavade... Skoro pa u sve.pustopoljina wrote:Da, sve isto..@stakasawewa wrote:bude kremasto i prefino - ne dodajem ja paradajz, volim da buranija bude slatkasta od luka i mrkve... dodam dosta svjezeg persuna i kopra.
Ja dodajem paradajz...NAJvolem kad kisi nesto...
A kopar volim, ali ne stavljam, previse mi specifican.
Stavljam kopar u nesto, sto pravim jednom u dvije godine:
Zelena obarena buranija, zapecena u rerni sa vrhnjem, bijelim lukom i koprom.
I u krastavce i jogurt.
Daj recept za tu mohunu u rerni s vrnjem - samo je obaris, pouljis rernu, zapeces i na kraju balade vrhnje sa saransakom? To bi trebalo biti fino.
Je li zelena mohuna ono sto u radnji pise vericots (ili ovako nesto)? Navukla si me sad i na ovu varijantu pirjana bez mesa
- SaraFina
- Posts: 24428
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#33444 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Samo da pohvalim sve s teme. Sila 
Pratila sam i za Bajram. Ali nisam stigla da pohvalim.
Pratila sam i za Bajram. Ali nisam stigla da pohvalim.
-
statixx
- Posts: 9839
- Joined: 15/12/2011 14:40
- Location: Sarajevo
#33445 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ne zovu je dzaba puterica
, meso samo pokvari ukus.
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#33446 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
statixx wrote:Ne zovu je dzaba puterica, meso samo pokvari ukus.
Probacemo
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#33447 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
gdje zivis? mozda ti mogu ponijeti iz bosne... zadrzi tih 100marakastakasa wrote: Jazuk ti je rastiku u ovo mecat... Placo bi je sto maraka kilo samo da je ima ovde kupit
- stakasa
- Posts: 8959
- Joined: 14/11/2013 11:23
#33448 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Svedskaadda_sa wrote:gdje zivis? mozda ti mogu ponijeti iz bosne... zadrzi tih 100marakastakasa wrote: Jazuk ti je rastiku u ovo mecat... Placo bi je sto maraka kilo samo da je ima ovde kupit
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33449 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
jel' slicno
collard greens

collard greens

- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#33450 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Raštika mi djeluje kao da baš ne voli sunce i toplotu i djeluje kao biljka koja bi uživala rasti negdje sjevernije.

