Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83430
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33376 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Smeta ti top, ne smeta ti advent.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33377 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Trebalo je postaviti led ramazanije po kružnim tokovima
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65980
Joined: 03/08/2010 19:04

#33378 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

_BataZiv_0809 wrote:Smeta ti top, ne smeta ti advent.

ne smeta meni ni jedno,ako si na mene mislio
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83430
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33379 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kakavdanakneiskustvu wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Smeta ti top, ne smeta ti advent.

ne smeta meni ni jedno,ako si na mene mislio
Sprdnja dobri moj danče :D ....da se kladimo da ce ovo neko napisati kad krenu rasprave o adventu pocetkom decembra
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65980
Joined: 03/08/2010 19:04

#33380 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

ok
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#33381 Re: Zeničani

Post by Tempo »

Atego wrote:
Reko sam ja , nije Zenica za tebe.ti zasluzujes vise ! (Po mogucnosti sto dalje od nas)
dalje od koga? deklarisi se, da znamo ko ste to vi.
User avatar
Atego
Posts: 816
Joined: 21/02/2018 19:38

#33382 Re: Zeničani

Post by Atego »

kamen spoticanja wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:je li ovo oko topa organizovala neka neformalna grupa gradjan,neko udruženje građana?
7.muslimanska
:mrgreen:
User avatar
Atego
Posts: 816
Joined: 21/02/2018 19:38

#33383 Re: Zeničani

Post by Atego »

moet-perignon wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:je li ovo oko topa organizovala neka neformalna grupa gradjan,neko udruženje građana?
nema sanse da je udrzenje gradjana organizovalo. :)
a kad dodje do toga da oni organizuju nesto u ovom konceptu, onda cu da zadovoljim Atega i Nivelaciju, i odseliti u Izrael. :)
Ne moras me zadovoljit ,samo idi
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#33384 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

Atego wrote:
moet-perignon wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:je li ovo oko topa organizovala neka neformalna grupa gradjan,neko udruženje građana?
nema sanse da je udrzenje gradjana organizovalo. :)
a kad dodje do toga da oni organizuju nesto u ovom konceptu, onda cu da zadovoljim Atega i Nivelaciju, i odseliti u Izrael. :)
Ne moras me zadovoljit ,samo idi

Kakav prijezir. :)
Zar te nije stid?

I ne brini, tu sam. Ne sklanjam se ni pred kim, a takvima poput tebe cu jasno davati do znanja da ste kratkog daha. Zadovoljavas se zvukom topa na vrhu brezuljka, kakav apsurd.
Posebno se necu sklanjati pred takvima kakvi ste vi u mojem rodnom gradu.
User avatar
Atego
Posts: 816
Joined: 21/02/2018 19:38

#33385 Re: Zeničani

Post by Atego »

moet-perignon wrote: Kakav prijezir. :)
Zar te nije stid?

I ne brini, tu sam. Ne sklanjam se ni pred kim, a takvima poput tebe cu jasno davati do znanja da ste kratkog daha. Zadovoljavas se zvukom topa na vrhu brezuljka, kakav apsurd.
Posebno se necu sklanjati pred takvima kakvi ste vi u mojem rodnom gradu.
Jos 3 sata .a ja teska i dosadna dana...
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#33386 Re: Zeničani

Post by belfy »

da, ne valja prIJEzirat.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#33387 Re: Zeničani

Post by Tempo »

Atego wrote:
moet-perignon wrote: Kakav prijezir. :)
Zar te nije stid?

I ne brini, tu sam. Ne sklanjam se ni pred kim, a takvima poput tebe cu jasno davati do znanja da ste kratkog daha. Zadovoljavas se zvukom topa na vrhu brezuljka, kakav apsurd.
Posebno se necu sklanjati pred takvima kakvi ste vi u mojem rodnom gradu.
Jos 3 sata .a ja teska i dosadna dana...
dan lijepog ramazana ti tezak i dosadan?
User avatar
Atego
Posts: 816
Joined: 21/02/2018 19:38

#33388 Re: Zeničani

Post by Atego »

Tempo wrote: dan lijepog ramazana ti tezak i dosadan?
Ma moze kod nas muslimana na baterije sve...
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#33389 Re: Zeničani

Post by Tempo »

Atego wrote:
Tempo wrote: dan lijepog ramazana ti tezak i dosadan?
Ma moze kod nas muslimana na baterije sve...
to je istina.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83430
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33390 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Kako sumorna i tegobna atmosfera na temi boze sacuvaj.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#33391 Re: Zeničani

Post by Tempo »

_BataZiv_0809 wrote:Kako sumorna i tegobna atmosfera na temi boze sacuvaj.

na podforumu koji nosi ime stanovnika grada u kojem lokalni redikul sa dva jarana svaku noc puca iz topa atmosfera i ne moze biti drugacija. posebno kad se pojave islamski skojevci koji javno pozivaju ljude da se sele iz svog grada, kad vec nece da se prilagode njihovom svetonazoru. nesto slicno kao srbski skojevci iz prijedora i banjaluke devedesetih.
User avatar
Atego
Posts: 816
Joined: 21/02/2018 19:38

#33392 Re: Zeničani

Post by Atego »

Haj haj, bolje neg da nam je mrtva tema ko o tesnju i travniku
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#33393 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

ja samo znam da jedva cekam da top rokne
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#33394 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

120 min remaining :arrow:
User avatar
Atego
Posts: 816
Joined: 21/02/2018 19:38

#33395 Re: Zeničani

Post by Atego »

Nivelacija wrote:120 min remaining :arrow:
pa kaže
Image
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83430
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33396 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Tesanj i Travnik nam i jesu mjera koliko vidim.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#33397 Re: Zeničani

Post by Tempo »

kamen spoticanja wrote:ja samo znam da jedva cekam da top rokne
moras se cuvati pavlovljevog uslovnog refleksa. ako ti na zvuk topa proradi probavni trakt, onda te to moze pratiti, kad pocne rat kojeg prizivate sovinizmom i ksenofobijom, kod svakog granatiranja.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#33398 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Tempo wrote:
kamen spoticanja wrote:ja samo znam da jedva cekam da top rokne
moras se cuvati pavlovljevog uslovnog refleksa. ako ti na zvuk topa proradi probavni trakt, onda te to moze pratiti, kad pocne rat kojeg prizivate sovinizmom i ksenofobijom, kod svakog granatiranja.
cekaj da rokne top pa cemo vidjeti sta cemo za rat,ksenofobiju i Hanu u 4 zida
sad cekamo da Bilal napuni
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#33399 Re: Zeničani

Post by Tempo »

kamen spoticanja wrote:
Tempo wrote:
kamen spoticanja wrote:ja samo znam da jedva cekam da top rokne
moras se cuvati pavlovljevog uslovnog refleksa. ako ti na zvuk topa proradi probavni trakt, onda te to moze pratiti, kad pocne rat kojeg prizivate sovinizmom i ksenofobijom, kod svakog granatiranja.
cekaj da rokne top pa cemo vidjeti sta cemo za rat,ksenofobiju i Hanu u 4 zida
sad cekamo da Bilal napuni
pusti sad hanu, izgubices abdest.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#33400 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

:violina:
Post Reply