Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83430
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33376 Re: Zeničani
Smeta ti top, ne smeta ti advent.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33377 Re: Zeničani
Trebalo je postaviti led ramazanije po kružnim tokovima
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65980
- Joined: 03/08/2010 19:04
#33378 Re: Zeničani
_BataZiv_0809 wrote:Smeta ti top, ne smeta ti advent.
ne smeta meni ni jedno,ako si na mene mislio
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83430
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33379 Re: Zeničani
Sprdnja dobri moj dančekakavdanakneiskustvu wrote:_BataZiv_0809 wrote:Smeta ti top, ne smeta ti advent.
ne smeta meni ni jedno,ako si na mene mislio
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#33381 Re: Zeničani
dalje od koga? deklarisi se, da znamo ko ste to vi.Atego wrote:
Reko sam ja , nije Zenica za tebe.ti zasluzujes vise ! (Po mogucnosti sto dalje od nas)
- Atego
- Posts: 816
- Joined: 21/02/2018 19:38
#33382 Re: Zeničani
kamen spoticanja wrote:7.muslimanskakakavdanakneiskustvu wrote:je li ovo oko topa organizovala neka neformalna grupa gradjan,neko udruženje građana?
- Atego
- Posts: 816
- Joined: 21/02/2018 19:38
#33383 Re: Zeničani
Ne moras me zadovoljit ,samo idimoet-perignon wrote:nema sanse da je udrzenje gradjana organizovalo.kakavdanakneiskustvu wrote:je li ovo oko topa organizovala neka neformalna grupa gradjan,neko udruženje građana?
a kad dodje do toga da oni organizuju nesto u ovom konceptu, onda cu da zadovoljim Atega i Nivelaciju, i odseliti u Izrael.
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#33384 Re: Zeničani
Atego wrote:Ne moras me zadovoljit ,samo idimoet-perignon wrote:nema sanse da je udrzenje gradjana organizovalo.kakavdanakneiskustvu wrote:je li ovo oko topa organizovala neka neformalna grupa gradjan,neko udruženje građana?
a kad dodje do toga da oni organizuju nesto u ovom konceptu, onda cu da zadovoljim Atega i Nivelaciju, i odseliti u Izrael.
Kakav prijezir.
Zar te nije stid?
I ne brini, tu sam. Ne sklanjam se ni pred kim, a takvima poput tebe cu jasno davati do znanja da ste kratkog daha. Zadovoljavas se zvukom topa na vrhu brezuljka, kakav apsurd.
Posebno se necu sklanjati pred takvima kakvi ste vi u mojem rodnom gradu.
- Atego
- Posts: 816
- Joined: 21/02/2018 19:38
#33385 Re: Zeničani
Jos 3 sata .a ja teska i dosadna dana...moet-perignon wrote: Kakav prijezir.
Zar te nije stid?
I ne brini, tu sam. Ne sklanjam se ni pred kim, a takvima poput tebe cu jasno davati do znanja da ste kratkog daha. Zadovoljavas se zvukom topa na vrhu brezuljka, kakav apsurd.
Posebno se necu sklanjati pred takvima kakvi ste vi u mojem rodnom gradu.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#33387 Re: Zeničani
dan lijepog ramazana ti tezak i dosadan?Atego wrote:Jos 3 sata .a ja teska i dosadna dana...moet-perignon wrote: Kakav prijezir.
Zar te nije stid?
I ne brini, tu sam. Ne sklanjam se ni pred kim, a takvima poput tebe cu jasno davati do znanja da ste kratkog daha. Zadovoljavas se zvukom topa na vrhu brezuljka, kakav apsurd.
Posebno se necu sklanjati pred takvima kakvi ste vi u mojem rodnom gradu.
- Atego
- Posts: 816
- Joined: 21/02/2018 19:38
#33388 Re: Zeničani
Ma moze kod nas muslimana na baterije sve...Tempo wrote: dan lijepog ramazana ti tezak i dosadan?
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#33389 Re: Zeničani
to je istina.Atego wrote:Ma moze kod nas muslimana na baterije sve...Tempo wrote: dan lijepog ramazana ti tezak i dosadan?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83430
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33390 Re: Zeničani
Kako sumorna i tegobna atmosfera na temi boze sacuvaj.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#33391 Re: Zeničani
_BataZiv_0809 wrote:Kako sumorna i tegobna atmosfera na temi boze sacuvaj.
na podforumu koji nosi ime stanovnika grada u kojem lokalni redikul sa dva jarana svaku noc puca iz topa atmosfera i ne moze biti drugacija. posebno kad se pojave islamski skojevci koji javno pozivaju ljude da se sele iz svog grada, kad vec nece da se prilagode njihovom svetonazoru. nesto slicno kao srbski skojevci iz prijedora i banjaluke devedesetih.
- Atego
- Posts: 816
- Joined: 21/02/2018 19:38
#33392 Re: Zeničani
Haj haj, bolje neg da nam je mrtva tema ko o tesnju i travniku
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#33393 Re: Zeničani
ja samo znam da jedva cekam da top rokne
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#33394 Re: Zeničani
120 min remaining 
- Atego
- Posts: 816
- Joined: 21/02/2018 19:38
#33395 Re: Zeničani
pa kažeNivelacija wrote:120 min remaining

- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83430
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33396 Re: Zeničani
Tesanj i Travnik nam i jesu mjera koliko vidim.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#33397 Re: Zeničani
moras se cuvati pavlovljevog uslovnog refleksa. ako ti na zvuk topa proradi probavni trakt, onda te to moze pratiti, kad pocne rat kojeg prizivate sovinizmom i ksenofobijom, kod svakog granatiranja.kamen spoticanja wrote:ja samo znam da jedva cekam da top rokne
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#33398 Re: Zeničani
cekaj da rokne top pa cemo vidjeti sta cemo za rat,ksenofobiju i Hanu u 4 zidaTempo wrote:moras se cuvati pavlovljevog uslovnog refleksa. ako ti na zvuk topa proradi probavni trakt, onda te to moze pratiti, kad pocne rat kojeg prizivate sovinizmom i ksenofobijom, kod svakog granatiranja.kamen spoticanja wrote:ja samo znam da jedva cekam da top rokne
sad cekamo da Bilal napuni
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#33399 Re: Zeničani
pusti sad hanu, izgubices abdest.kamen spoticanja wrote:cekaj da rokne top pa cemo vidjeti sta cemo za rat,ksenofobiju i Hanu u 4 zidaTempo wrote:moras se cuvati pavlovljevog uslovnog refleksa. ako ti na zvuk topa proradi probavni trakt, onda te to moze pratiti, kad pocne rat kojeg prizivate sovinizmom i ksenofobijom, kod svakog granatiranja.kamen spoticanja wrote:ja samo znam da jedva cekam da top rokne
sad cekamo da Bilal napuni
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
