Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#33376 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ko nije probao domaći paradajz, ne zna šta je paradajz. 
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#33377 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ooo da
domace najbolje...
ono kada prepolovis krastavac, i cijela kuhinja mirise
ono kada prepolovis krastavac, i cijela kuhinja mirise
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33378 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
..miris krastavca...to je ljeto
..govov..moj desert.snack
4 vrste slatkog krompira

Nakon 20 minuta

..govov..moj desert.snack
4 vrste slatkog krompira

Nakon 20 minuta

- GandalfSivi
- Posts: 22796
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#33379 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Paradajz mora biti domaci ko ima priliku da ga sadi 


- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#33380 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
sad kad pocne kaciti raja slike paradajza, da se vidi u koga je najveci..
ja bih da sa ovim svojim balkonskim konkurisem u kategoriji cherry
ja bih da sa ovim svojim balkonskim konkurisem u kategoriji cherry
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33381 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Haha...kobajagi .svi ' gradcki'. 
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#33382 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Ovo još nikad nisam probala.moonca wrote:..miris krastavca...to je ljeto![]()
..govov..moj desert.snack
4 vrste slatkog krompira
Nakon 20 minuta
Čuj 4 vrste...
Monca, šta se ovo cakli od ulja, jel te nešto prenijelo pa ti ispala flaša s uljem na tepsiju?
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33383 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
cendlerbing wrote:
Ovo još nikad nisam probala.
Čuj 4 vrste...
Monca, šta se ovo cakli od ulja, jel te nešto prenijelo pa ti ispala flaša s uljem na tepsiju?
..probaj, ovaj ljubacisti je najsladji i ima teksturu kestena..
- Jack Be Nimble
- Posts: 11674
- Joined: 15/01/2010 18:31
#33384 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Tunin biftekt i salatu


- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#33385 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Jack Be Nimble wrote:Tunin biftekt i salatu
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#33386 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
licno sam izvadila iz zamrzivaca


- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#33387 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
aj bona izvadi i meni, super vadiš 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#33389 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
evo nosim sladoled,orahe i bademe, i sos.. pa ti sebi navadi i iskombinuj kako zeliszlo zlo wrote:aj bona izvadi i meni, super vadiš
@moonca, nije maza..nego ovo

- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#33390 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
I ja sinoć, otvorim zamrzivač, kad ono pola porodičnog, šta ću, kud ću, da se ne baca, pojedem sveadda_sa wrote:licno sam izvadila iz zamrzivaca![]()
Nije bilo badema, ali mogu ja sladoleda i bez njih
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#33391 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
pa jeste jazuk da se baca.ti nisi imao drugog izbora..Tomahawk11 wrote: I ja sinoć, otvorim zamrzivač, kad ono pola porodičnog, šta ću, kud ću, da se ne baca, pojedem sve![]()
Nije bilo badema, ali mogu ja sladoleda i bez njih
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#33392 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Mora se nekad proći i faza fat and happyadda_sa wrote:pa jeste jazuk da se baca.ti nisi imao drugog izbora..Tomahawk11 wrote: I ja sinoć, otvorim zamrzivač, kad ono pola porodičnog, šta ću, kud ću, da se ne baca, pojedem sve![]()
Nije bilo badema, ali mogu ja sladoleda i bez njihsamo se mora smanjiti sa slatkim ako se misle kaciti slike na atribute..od sada samo kao moonca- 1slatki krompir i zdravo
- adda_sa
- Posts: 830
- Joined: 11/03/2006 21:52
- Location: where my friends are
#33393 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
debeli,ali srećni
- ali bolje zimi... teži ćemo bolju brzinu da uhvatimo pod skijama
-
biscanka2
- Posts: 1722
- Joined: 07/04/2009 00:46
#33394 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
[quote="moonca"]Jao Loo- pa,pomela si pijacu- jako lijepo izgleda.
Kod mene -- Salata-& pura & feta sir- jako ukusno-nisam ovo jela godinama..

~~~
[/quote
Ufff al me nadje - sad moram ici traziti kukuruznog brasna.

Kod mene -- Salata-& pura & feta sir- jako ukusno-nisam ovo jela godinama..
~~~
[/quote- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#33395 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Beskvasni kruh sa 3/vrste brasna i 5vrsta sjemenki, koji se prirodno fermentisao jedno 8h

#nadijetisam#dohakalimikolaci#agda#ubica#

Uz ove ide feta domaceg spesl sira i paradajz. Savrsen zen rucak



#nadijetisam#dohakalimikolaci#agda#ubica#
Uz ove ide feta domaceg spesl sira i paradajz. Savrsen zen rucak
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33396 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Loo..perfekcija foto, takodjer...
...dobar bi bio uz dobru pastetu ili nekadasnji mesni dorucak..ah..... i nista vishe..
ovako nesto

..
...dobar bi bio uz dobru pastetu ili nekadasnji mesni dorucak..ah..... i nista vishe..
ovako nesto
..
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#33397 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
A luk!? Na cetvero, posoljen, hladan ..moonca wrote:.... i nista vishe..![]()
ovako nesto
..
Ovo.je poput kolaca

-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33398 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
...sir ??.. dodatno solish?Loo wrote:A luk!? Na cetvero, posoljen, hladan ..moonca wrote:.... i nista vishe..![]()
ovako nesto
..![]()
![]()
Ovo.je poput kolaca![]()
interesantna tekstrura hljeba, vishe kao kolac...
- Loo
- Posts: 6486
- Joined: 09/04/2012 12:10
#33399 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Puter. Uvijek ga posolim
Takvog je i okusa. Sladak . od razi i jecma
Takvog je i okusa. Sladak . od razi i jecma
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#33400 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Aha,ja ne ... no...Loo wrote:Puter. Uvijek ga posolim
Takvog je i okusa. Sladak . od razi i jecma
jel' ti znas- da li se samo od jecma moze napraviti hljeb(ili se mora mjesati sa jos jednom ili vishe vrsta brasna )
-imam problem da nadjem to brasno-
no, kupovala sam u Kanadi taj hljeb i bio mi je nezaboravan. Kod mene ga nema kupiti .
