Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
N.N.
Posts: 3542
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#33326 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Samo pucaj :thumbup: :D
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#33328 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Pa zar to nije javna tajna, sto tek sada :D
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#33329 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

I btw. budite spremni sad ce top :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#33330 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

joj jedva cekam da rokne :-D
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33331 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Umro Mario policajac
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#33332 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

toooo tope
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33333 Re: Zeničani

Post by Casual's »

:kiss:
kamen spoticanja wrote:toooo tope
dobar ovaj
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#33334 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Casual's wrote:Umro Mario policajac
Šta njemu bi, nije on star bio?
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33335 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Jimmy McNulty wrote:
Casual's wrote:Umro Mario policajac
Šta njemu bi, nije on star bio?
Na vikendici. Srce vjerovatno. '77 godiste
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83421
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33336 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Casual's wrote:'77 godiste
:shock:
User avatar
jasko_ba
Posts: 8476
Joined: 13/11/2006 17:47

#33337 Re: Zeničani

Post by jasko_ba »

Evo potrefio se u zenici sa drustvom, dok je odjeknulo. Za lijeka mu trebalo, ko god se onog sjetio, jebo vas srednji vijek.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#33338 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

ostani na sehuru
nagovaram ih da roknu i ujutru
nemavisemojselvire
Posts: 14
Joined: 07/05/2019 00:47

#33339 Re: Zeničani

Post by nemavisemojselvire »

podrška zeničacima mi muslimani volimo kad puca i našje poslanik puco iz topa za juftar pajel crknite din dušmani
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#33340 Re: Zeničani

Post by notsure »

nemavisemojselvire wrote:podrška zeničacima mi muslimani volimo kad puca i našje poslanik puco iz topa za juftar pajel crknite din dušmani
katijetako drag poslanik i kad ga oponašaš u svemu, što se vozaš autom, šta će ti mobitel, kompjuter, struja... poslanik toga nije imao a ti se kofrčiš?
nego ti kad top rokne, uzjaši kamilu i poleti na juftar i nipošto ne staj na semaforu, poslanik nikad nije čekao zeleno na semaforu.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#33341 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

kamen spoticanja wrote:ostani na sehuru
nagovaram ih da roknu i ujutru
Trebaju li kakve dozvole za pucanj?
Evo ja cu iduce godine sa vrha lamele rokati za sehur.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#33342 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Nivelacija wrote:
kamen spoticanja wrote:ostani na sehuru
nagovaram ih da roknu i ujutru
Trebaju li kakve dozvole za pucanj?
Evo ja cu iduce godine sa vrha lamele rokati za sehur.
kad ne treba dozvola za dilati duhan onda ne treba dozvola ni za to
samo rokaj
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#33343 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Casual's wrote:
Jimmy McNulty wrote:
Casual's wrote:Umro Mario policajac
Šta njemu bi, nije on star bio?
Na vikendici. Srce vjerovatno. '77 godiste
svadba bila naka i auta se poredala dole na bulevaru i lik svima zakacio kazne
poslije su stavili tablu "zabrana parkiranja izuzev kad su dzenaze i svadbe"
RIP ljudino
nemavisemojselvire
Posts: 14
Joined: 07/05/2019 00:47

#33344 Re: Zeničani

Post by nemavisemojselvire »

jato koristim muslimani su tosve napravili svojim ranijim izumima u našoj knjigi sve piše samoti nečeš dato vidiš i zato nek pucaju topovi u inat kaurima znase daje zenica srce bosanskog islama sellam od podrinja
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#33345 Re: Zeničani

Post by Casual's »

kamen spoticanja wrote: svadba bila naka i auta se poredala dole na bulevaru i lik svima zakacio kazne
poslije su stavili tablu "zabrana parkiranja izuzev kad su dzenaze i svadbe"
RIP ljudino
Svašta je on proživio zbog toga što je poštovao neka pravila
Bilo bi lijepo da neko postavi vrijeme sahrane
User avatar
Distortion
Posts: 3208
Joined: 08/09/2007 19:56

#33346 Re: Zeničani

Post by Distortion »

Nije uredu da ovi u staroj carsiji ovako glasno pustaju muziku. Ako je Ramazan ne mora znaciti da trebamo slusat glasnu muziku poslije 00:00h. :roll:
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#33347 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

Distortion wrote:Nije uredu da ovi u staroj carsiji ovako glasno pustaju muziku. Ako je Ramazan ne mora znaciti da trebamo slusat glasnu muziku poslije 00:00h. :roll:
Zašto nije uredu? Sekularno društvo, samo zato što je tebi ili meni Ramazan ne znači da je i nekom trećem. Isto vrijedi i za top. Nek puca, nije ništa strašno, jedna interesantna tradicija i ništa više.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65972
Joined: 03/08/2010 19:04

#33348 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Casual's wrote:
Jimmy McNulty wrote:
Casual's wrote:Umro Mario policajac
Šta njemu bi, nije on star bio?
Na vikendici. Srce vjerovatno. '77 godiste

75. godište je bio
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#33349 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

Ja_Ja wrote:
Distortion wrote:Nije uredu da ovi u staroj carsiji ovako glasno pustaju muziku. Ako je Ramazan ne mora znaciti da trebamo slusat glasnu muziku poslije 00:00h. :roll:
Zašto nije uredu? Sekularno društvo, samo zato što je tebi ili meni Ramazan ne znači da je i nekom trećem. Isto vrijedi i za top. Nek puca, nije ništa strašno, jedna interesantna tradicija i ništa više.

Nije uredu. Tacno je ovo zloupotreba 'demokratije', i pritiscu kao manijaci sa svojim obicajima, jer misle da su udarili i oznacili svoju teritoriju
i treba da rade sto im zeli srce. Ma do djavola vise sa tim nasiljem.


Ako se u Hrvatskoj ovih dana pojavljuju ljudi koji javno govore da im je crkveno zvono glasno, zasto kod nas moraju biti bogobojazni i misle
da bi bilo bogohuljenje opsovati glupi top ili glasnu muziku u gradu tokom iftara.
To je siledzijski.

Iskreno se nadam povorci u Zenici i svim gradovima, i svim svim povorkama koje postoje, i neka im sjede na glavi.

Kakvo licemjerje.

Danima gnjavite o topu, a nekada metalurski institut koji je imao vrijednosti potpuno kopni. Pricamo o topovima, a odlazak na magnetnu rezonacu je kao put do Kolorada. Nista bas nista nemamo, a tracimo vrijeme ne trivijalne stvari, top pa top i iftar na javnom.

Bas gubimo kompas.
User avatar
Atego
Posts: 816
Joined: 21/02/2018 19:38

#33350 Re: Zeničani

Post by Atego »

moet-perignon wrote:
Ja_Ja wrote:
Distortion wrote:Nije uredu da ovi u staroj carsiji ovako glasno pustaju muziku. Ako je Ramazan ne mora znaciti da trebamo slusat glasnu muziku poslije 00:00h. :roll:
Zašto nije uredu? Sekularno društvo, samo zato što je tebi ili meni Ramazan ne znači da je i nekom trećem. Isto vrijedi i za top. Nek puca, nije ništa strašno, jedna interesantna tradicija i ništa više.

Nije uredu. Tacno je ovo zloupotreba 'demokratije', i pritiscu kao manijaci sa svojim obicajima, jer misle da su udarili i oznacili svoju teritoriju
i treba da rade sto im zeli srce. Ma do djavola vise sa tim nasiljem.


Ako se u Hrvatskoj ovih dana pojavljuju ljudi koji javno govore da im je crkveno zvono glasno, zasto kod nas moraju biti bogobojazni i misle
da bi bilo bogohuljenje opsovati glupi top ili glasnu muziku u gradu tokom iftara.
To je siledzijski.

Iskreno se nadam povorci u Zenici i svim gradovima, i svim svim povorkama koje postoje, i neka im sjede na glavi.

Kakvo licemjerje.

Danima gnjavite o topu, a nekada metalurski institut koji je imao vrijednosti potpuno kopni. Pricamo o topovima, a odlazak na magnetnu rezonacu je kao put do Kolorada. Nista bas nista nemamo, a tracimo vrijeme ne trivijalne stvari, top pa top i iftar na javnom.

Bas gubimo kompas.
Reko sam ja , nije Zenica za tebe.ti zasluzujes vise ! (Po mogucnosti sto dalje od nas)
Post Reply