Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Zaitsev
- Posts: 1998
- Joined: 08/10/2011 14:31
- Location: Zenica
- Contact:
#33301 Re: Zeničani
Bijeli Range Rover je vlasnistvo Smaragdinog muza, sto drzi Bubamaru. Plavi i crveni Kadet su vlasnistvo siptara sto drze Charlie buregdzinicu.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33302 Re: Zeničani
Casual's wrote:Ne pitaš za kadeta koji 3 metra iznad stoji stalno parkiran, pa mi bi čudno.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33303 Re: Zeničani
I dont want to be in a relationship, I want to be in a Range Rover. 
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#33304 Re: Zeničani
Sta se smijes do jucer si je molio za kafu obecavao dzipove ovo ono i pedalu dobio vidis da nije od tog posla i sad smijesno e jbg necemo se tako igrat 
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33305 Re: Zeničani
Mozda tebe sad zovne na kafu...
Fakat ne kontas da je poziv na kafu dzipom pred Carpe Diem bila pod*ebancija, upravo sto se ili predstavlja da nije takva ili stvarno nije takva.
Fakat ne kontas da je poziv na kafu dzipom pred Carpe Diem bila pod*ebancija, upravo sto se ili predstavlja da nije takva ili stvarno nije takva.
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#33306 Re: Zeničani
Rudnik su blokirali naši iz uprave, sami...(opet SDA)Casual's wrote:Kmet je rudnik blokir'o dok mu nisu došli na vrata.
Meni skine s plate a ne uplati dalje gdje treba...
Fudo a ni grad tu nema nikakve krivice, grad samo traži svoje...preko poreske uprave.
Tako je s večinom dužnika.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33307 Re: Zeničani
Pa dobro, onda kada neko drugi isto uradi, krivi su radnici, zeleni, vanzemaljci, svi osim krolja ?Kralj Tvrtko I. wrote:Rudnik su blokirali naši iz uprave, sami...(opet SDA)Casual's wrote:Kmet je rudnik blokir'o dok mu nisu došli na vrata.
Meni skine s plate a ne uplati dalje gdje treba...
Fudo a ni grad tu nema nikakve krivice, grad samo traži svoje...preko poreske uprave.
Tako je s večinom dužnika.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#33308 Re: Zeničani
2. utakmica Finalne serije "A1 Lige". Finiš košarkaške sezone donosi nam veliku borbu za ovogodišnju šampionsku titulu A1 Lige. S Stoga, slijedi nam najvažnija utakmica sezone za naše momke!
Dođite i podržite nas a mi obećavamo dobru košarkašku predstavu, borbu za svaku loptu! Srce na teren za svoj Grad i za svoj Klub.
Veceras u 20:30 u Areni..Celik-Promo finalna serija za ulazak u prvu ligu..2 KM ulaz
U Donjem Vakufu u prvoj utakmici dvorana bila puna....
Dođite i podržite nas a mi obećavamo dobru košarkašku predstavu, borbu za svaku loptu! Srce na teren za svoj Grad i za svoj Klub.
Veceras u 20:30 u Areni..Celik-Promo finalna serija za ulazak u prvu ligu..2 KM ulaz
U Donjem Vakufu u prvoj utakmici dvorana bila puna....
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#33309 Re: Zeničani
Krivi smo mi što smo ih (vas) pustili...Casual's wrote: Pa dobro, onda kada neko drugi isto uradi, krivi su radnici, zeleni, vanzemaljci, svi osim krolja ?
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33310 Re: Zeničani
Aj nemoj mi molim te supljaka. Ako vec ne mozes odgovoriti na pitanja koja se tebi upute nemoj onda ni replicirati na druga.smartXL wrote:Krivi smo mi što smo ih (vas) pustili...Casual's wrote: Pa dobro, onda kada neko drugi isto uradi, krivi su radnici, zeleni, vanzemaljci, svi osim krolja ?
Da se vratite u rupe, evo clanak na jedinom mediju kojeg citate tako da bezveze ne prdite.
http://zenicainfo.ba/2019/05/09/reagira ... -d-zenica/
Na području Zenočko-dobojskog kantona jedino javno preduzeće čiji je osnivač grad ili općina, koje nije iskoristilo mogućnost otpisa zateznih kamata plaćanjem glavnice duga jeste JKP „Zenicatrans-prevoz putnika“ d.d. Zenica. Općine sa mnogo manjim budžetom su u saradnji sa ovim uredom uspjele izmiriti glavnicu duga i osigurati otpis kamata.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33311 Re: Zeničani
Kao sto nema smisla prebacivati da je SDa blokirala Zenicatrans, jer da nisu duzni, ne bi bili ni blokirani, isto tako nema se sta ni prebacivati Fudi sto je bio blokirao Rudnik. Grad Zenica samo naplacivao svoja potrazivanja, sasvim legitimno pokusali ostvariti svoje pravo na naplatu potrazivanja.
I sad Fudo ne valja jer je radio u interesu Grada Zenica, isto kao sto i Porezna blokira Zenicatrans u interesu FBiH. Sve drugo je prosipanje iz supljeg u prazno...
I sad Fudo ne valja jer je radio u interesu Grada Zenica, isto kao sto i Porezna blokira Zenicatrans u interesu FBiH. Sve drugo je prosipanje iz supljeg u prazno...
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#33312 Re: Zeničani
Kvaka je u neprincipijelnosti. Grasu ne žele zavrnuti pipu, Aluminiju ne smiju, a ovamo primjenjuju zakon.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#33313 Re: Zeničani
Treba isti princip prema svima.
Imam rodjaka koji kao dijete nikada nije imao zdravstveno, jer privatnik nije uplacivao i sto puta su i moji roditelji pomagali kada su njegovi trebali i najmanji pregled platiti, za najobicniju prehladu, dok je u isto vrijeme neko dijete rudara ili bilo kojeg uposlenika neke druge drzavne sluzbe, pored neizmirenih obaveza, imalo pravo na lijecenje, jer je progledano kroz prste.
Strasna je diskriminacija imati dva dijeteta, od kojih jedno ima pravo, jer je neko rekao da njemu treba progledat kroz prste, a dijete nekog magacionera iz privatne firme nema.
Trebaju svi imati isti tretman i tacka. I Aluminij i Gras i Rudnik...
Nisi platio, nema zdravstvenog za tebe i gotovo. Ili ukini obavezu placanja doprinosa za sve, ali nemoj parcijalno primjenjivati, odnosno vrsiti segregaciju djece i poreznih obveznika. Vala dosta je vise te price o ugrozenosti pojedinih profesija.
Svaka cast na postenom radu, ali zakon je zakon, i obaveza koju propisuje taj isti zakon, treba biti obavezujuca za sve, a ne selektivno.
Imam rodjaka koji kao dijete nikada nije imao zdravstveno, jer privatnik nije uplacivao i sto puta su i moji roditelji pomagali kada su njegovi trebali i najmanji pregled platiti, za najobicniju prehladu, dok je u isto vrijeme neko dijete rudara ili bilo kojeg uposlenika neke druge drzavne sluzbe, pored neizmirenih obaveza, imalo pravo na lijecenje, jer je progledano kroz prste.
Strasna je diskriminacija imati dva dijeteta, od kojih jedno ima pravo, jer je neko rekao da njemu treba progledat kroz prste, a dijete nekog magacionera iz privatne firme nema.
Trebaju svi imati isti tretman i tacka. I Aluminij i Gras i Rudnik...
Svaka cast na postenom radu, ali zakon je zakon, i obaveza koju propisuje taj isti zakon, treba biti obavezujuca za sve, a ne selektivno.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#33314 Re: Zeničani
Gledam turisticka zajednica TK otvorila ured u Lukavcu danas za promociju i privlacenje turista..
Zbog cega ZDK i Zenica nemaju turisticku zajednicu..? Evo ide taj summer fest pa adventi, docek NG, pa da se sklopi neka ponuda da nismo ko suge zadnje u svemu..
I nek su uklonili onu HE ispod kule u Vranduku trajno bi jedno takvo historijsko mjesto bilo unisteno..
Zbog cega ZDK i Zenica nemaju turisticku zajednicu..? Evo ide taj summer fest pa adventi, docek NG, pa da se sklopi neka ponuda da nismo ko suge zadnje u svemu..
I nek su uklonili onu HE ispod kule u Vranduku trajno bi jedno takvo historijsko mjesto bilo unisteno..
Last edited by Nivelacija on 09/05/2019 18:48, edited 1 time in total.
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#33315 Re: Zeničani
Postoji turistička zajednica ZDK, al eto slabo šta rade.
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#33316 Re: Zeničani
Vec je dokazano da nije svaka dofuoova za Ramazana, ali ukoliko ima istine (negdje sam citao da su nesto i potpisali sa poreznom) u ovome da se dug poreznoj otplacuje, te da je spao na 7.5mil onda se stvarno nekom treba ... Pa Gras u Sarajevu ime preko 100 mil duga i opet rade.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#33317 Re: Zeničani
Grobtejebo, ovaj top me je sad prestravio.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83422
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#33319 Re: Zeničani
Bilale, lutko žuta, odvadi malo, što je puno puno je, ostavi nešto baruta i za poslije.Jimmy McNulty wrote:Grobtejebo, ovaj top me je sad prestravio.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#33320 Re: Zeničani
jedva cekam top da pukne
- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#33322 Re: Zeničani
Pukli su vala i svi koji se raduju detonaciji.Kralj Tvrtko I. wrote:Eto puko je...mashala
Nakon iskustva 92-95 ja joj se vala nikad ne mogu radovati.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#33323 Re: Zeničani
samo jos na sehuru da ima
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33324 Re: Zeničani
Serete oko jacine pravo
Zadesio sam se odma ispod njega pa nije bilo nesto strasno
Zadesio sam se odma ispod njega pa nije bilo nesto strasno
- Atego
- Posts: 816
- Joined: 21/02/2018 19:38
#33325 Re: Zeničani
notsure wrote:Pukli su vala i svi koji se raduju detonaciji.Kralj Tvrtko I. wrote:Eto puko je...mashala
Nakon iskustva 92-95 ja joj se vala nikad ne mogu radovati.
Bolje da su fabriku otvorili...
