Pratim F1 od 96, ali iskreno prljavijeg vozaca a da se vise nevinasce pravi od Lewisa ne postoji u F1...kako se likovima poput Raikkonena, Hakkinena, Buttona (vozaci koje smatram cistim a osvajali su titule)... nije desavalo toliko incidenata ko Lewisu i uvijek je drugi vozac kriv po njemu.
F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#33276 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
- konektovan
- Posts: 51471
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#33278 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Nevezano za situaciju..
Pa nije bas da se sad uzima Lewisova rijec kao mjerilo istine, frajer je vec jednom diskvalifikovan zbog laganja...
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#33279 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ja bi do sad primijetio ako uporno nekog citiram.....a taj neko me ignorise i nikad mi ne odgovara .....mozda da i ja odustanem......mozda sam dosadan 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83546
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33280 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pa pricamo o tome sto je rekao.Samprotivsviju wrote: ↑21/07/2024 22:13Nevezano za situaciju..
Pa nije bas da se sad uzima Lewisova rijec kao mjerilo istine, frajer je vec jednom diskvalifikovan zbog laganja...
Vise je puta lik kojeg branis na jednoj utrci gurao rivale van staze nego sto je Lewis bio diskvalifikovan zbog laganja na preko 300 trka.
Ali i ti i omega i rovac nastupate iz ostrascenih pozicija.
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#33281 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Jedno je misliti da si u pravu u incidentu gdje se radi o milisekundama, a Lewis sto je lagao je bilo blatantno..liki uzeo poziciju pod Safety carom da bi poslje izmisljao razne price...dok ga FIA nije uhvatila u laganju_BataZiv_0809 wrote: ↑21/07/2024 22:16Pa pricamo o tome sto je rekao.Samprotivsviju wrote: ↑21/07/2024 22:13Nevezano za situaciju..
Pa nije bas da se sad uzima Lewisova rijec kao mjerilo istine, frajer je vec jednom diskvalifikovan zbog laganja...
Vise je puta lik kojeg branis na jednoj utrci gurao rivale van staze nego sto je Lewis bio diskvalifikovan zbog laganja na preko 300 trka.
Ali i ti i omega i rovac nastupate iz ostrascenih pozicija.
Ali otom potom, moram se spremat za poso...kasno je za rasprave
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83546
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33282 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Dobro to je bilo 2009. i u dogovoru sa trkacim inzinjerom ili po njegovom nagovoru cak. Ali nejse.Samprotivsviju wrote: ↑21/07/2024 22:20
Jedno je misliti da si u pravu u incidentu gdje se radi o milisekundama, a Lewis sto je lagao je bilo blatantno..liki uzeo poziciju pod Safety carom da bi poslje izmisljao razne price...dok ga FIA nije uhvatila u laganju
Bilo jednom i nikad vise.
- rovac13
- Posts: 5763
- Joined: 08/12/2013 16:17
#33283 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Sta je cilj diskusije.
Niti bi trebalo nekom smetati ako pojedinci svrsavaju na maxa........niti bi drugima trebalo smetati sto ostali misle da poganiji vozac od maxa nije krocio f1
Ubjedjivati jedni druge da ga zavole ili sta nema smisla.....diskusija moze trajati i 50 godina.....jednistavno zaboraviti
Niti bi trebalo nekom smetati ako pojedinci svrsavaju na maxa........niti bi drugima trebalo smetati sto ostali misle da poganiji vozac od maxa nije krocio f1
Ubjedjivati jedni druge da ga zavole ili sta nema smisla.....diskusija moze trajati i 50 godina.....jednistavno zaboraviti
-
suit_up
- Posts: 846
- Joined: 31/12/2019 11:25
#33284 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Mali Kimi izdominirao trku u F2 
- konektovan
- Posts: 51471
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33285 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Bio je dobar danas..
-
laik1981
- Posts: 14856
- Joined: 05/12/2012 13:04
#33286 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Jeste onome ko prati formulu zadnjih pet godina.radostan dan wrote: ↑21/07/2024 22:09 Još ste niste navikli da je Max najjači lik koji je sjeo u bolid zadnjih 30 godina i 2 mjeseca?
- mayab
- Posts: 30853
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#33287 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Glede Mclarena , oduvijek su njihova stajališta bila da je tim na prvom mjestu i da vozači služe timu , samim time moraju poštivati odluke tima , pa ko voli neka izvoli!_BataZiv_0809 wrote: ↑21/07/2024 20:13 Ne vjerujem da bi Lando imao odrijesene ruke da napadne Oscara ni da ga je odmah pustio naprijed.
Ne kontam McLaren nikako al haj.
Naravno, meni je ono jučer bilo ružno ,
ne znam da li se je Piastri mogao istinski od srca radovati prvoj pobjedi,
ali sa druge strane , kako rekoh politika MCL je oduvijek takva,
tako da smatram da je svako ko vozi za njih pripremljen na moguće takve odluke TIMA.
-
axe22
- Posts: 2849
- Joined: 11/03/2013 21:21
#33288 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Samprotivsviju wrote: ↑21/07/2024 21:12Jarane zasto ti pokusavas ista objasniti, jer kako sam primjetio u svakoj situaciji je tebi Max kriv. Za iste poteze Landa na Maxu si govorio da je Max kriv, sada je Max kamikaza![]()
Max jedino ovakve situacije nije imao kada mu je bolid bio brzi 2 ili vise sekunde po krugu i kad se nije morao borit za poziciju.
Cim se mora borit za poziciju, pogotov s nekim ko ima jednak bolid nastat ce problem, napravit ce kontakt jer jos uvijek ide kao budala, proce pa makar i sebe i drugog izbacio iz utrke.
Koliko je puta napravio kontakt jer nije mogao cekat jos 1-2 kruga i da nekoga lagano pretekne?
Na stazi se ponasa kao da je jedini, cim neko pocne primjenjivati njegov nacin odbrane pozicije ili napadanja, pocne plakati preko radija.
Hami je imao isti situacija, ali za razliku od Maxa znao je kad se treba povuc, znao je kalkulisati i jos uvijek to zna.
Maxov EGO ne moze podnjetibda je neko brzi od njega.
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#33289 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
"Max is gonna FORCE his way..."
Krk, bum, tras, ups, jebiga...
Ali zamisli, barem 2x mu vlastiti tim kaze uljepsano:"Ne seri kroz gusto granje", i ono opet... Da li je ili nije taktika RB mogla biti bolja, mozemo pricati, ali to se dobije kada razmazeno deriste jos vise razmazis nekaznjavanjem na vrijeme...
Naravno da moze, samo se mora biti dosljedan. A unaprijed im najaviti da nece biti gledanja kroz prste nikome, pa ni sampionu. Ni timskom, ni pojedinacnom.
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#33290 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Hm, ne znamo detalje, do sporne promjene guma nije bilo tako. Planski ili ne, mi to mozemo samo nagadjati.Edin H. wrote: ↑21/07/2024 20:45Gdje bio brži, pobjegao Lando više od 5 sekundi.konektovan wrote: ↑21/07/2024 20:30 Sta ce Lando napadati kad je mali bio brzi od njega danas...
Realno je Piastri zasluzio pobjedu, to sto Mclaren jos nije na nivou kao ekipa to je drugi par opanaka.
Piastri je prevara od vozača.![]()
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#33291 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Da, treba. Nije sporno. Ali ako se nesto odlucilo, makar se kasnije ispostavilo i pogresno, nije njihovo da razglabaju posebno ne preko radija. Posebno ne 23x... Niko nije bezgresan, ali se neke stvari vide bolje iz boxa nego iz bolida.Pandakonda wrote: ↑21/07/2024 19:30Pa valjda treba razmisljati i duze od tog ugovora, valjda je cilj da zadrzis covjeka ako je vec dobar vozacdrndalo wrote: ↑21/07/2024 19:02Opet zaboravljate, “vazeca ugovorna obaveza”...? To znaci da moze kurcu svirati i vikati Brum, brum, ako ga MacLaren ne pusti iz obaveza. Teoretski, mogu ga vratiti u F3 ako im treba.Pandakonda wrote: ↑21/07/2024 17:34
F1 nije fudbal da ti mozes talente samo tako izvlaciti iz rukava i akademija. Lando je jedan od vecih talenata u F1 i sigurno ti ne treba to da lik ode pojacati rivalsku ekipu. A RB, Merc ili Ferrari bi jedva docekali da ga uzmu. Bukvalno je bio na pragu da pređe u Red Bull sto bi bila katastrofa za MCL. Svakom sapionu moras ici malo niz dlaku da bi dobio rezultat, takav je bio Vettel, Lewis, Alonso, Sumi itd. i zbog toga su tu gdje jesu. Guranje pravde ili neke iluzije kako ne favorizuju vozace ce ih upravo dovest do toga da nikada nece uzeti titulu.A da ne govorim o tome da saljes losu sliku o ekipi i demotivises bilo koga drugog da buducnosti potpise za mclaren.
Pri tome uopste ne amnestiram tim koji nije znao da li bi piskio ili kakio, i koji je generisao sranje.
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
- PlusSA
- Posts: 4252
- Joined: 13/07/2011 16:51
#33293 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Zar je moguce da ovo rade Maxu, pa zar je toliko teško bilo Hamiltonu da se makne i pusti Maxa da prođe a ne onako da ide u smjer staze odnosno krivine

- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#33294 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Za razliku od Maxa koji nikad nikakav belaj nije pravio, a i kada jeste, ljudski priznavao krivicu, kao covjek i komunista...?Samprotivsviju wrote: ↑21/07/2024 22:11Pratim F1 od 96, ali iskreno prljavijeg vozaca a da se vise nevinasce pravi od Lewisa ne postoji u F1...kako se likovima poput Raikkonena, Hakkinena, Buttona (vozaci koje smatram cistim a osvajali su titule)... nije desavalo toliko incidenata ko Lewisu i uvijek je drugi vozac kriv po njemu.
MIslim, 2 najvece radio-placi-pizde u istoriji F1, namjerili se jedan na drugoga, i onda kuku-lele... Probao si, suti i pusi... Nije uspjelo, jos da budes sretan sto si zavrsio umjesto DNF poslije onakvog skoka...
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#33295 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Dragi Senade, sta nam ovo rade...? Ni ne propustaju nas ispred sebe bez pitanja i potrebe...?
Gdje ide ovaj svijet...? Sve se nadiglo protiv napacene Nizozemske nejaci...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83546
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#33296 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
To stajaliste im je izbilo barem 2 titule iz ruku otkako ja pratim formulu.mayab wrote: ↑22/07/2024 06:13Glede Mclarena , oduvijek su njihova stajališta bila da je tim na prvom mjestu i da vozači služe timu , samim time moraju poštivati odluke tima , pa ko voli neka izvoli!_BataZiv_0809 wrote: ↑21/07/2024 20:13 Ne vjerujem da bi Lando imao odrijesene ruke da napadne Oscara ni da ga je odmah pustio naprijed.
Ne kontam McLaren nikako al haj.
Naravno, meni je ono jučer bilo ružno ,
ne znam da li se je Piastri mogao istinski od srca radovati prvoj pobjedi,
ali sa druge strane , kako rekoh politika MCL je oduvijek takva,
tako da smatram da je svako ko vozi za njih pripremljen na moguće takve odluke TIMA.
2000.
2007.
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#33297 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Juli, 2024. godina minus 30 godina i 2 mjeseca = maj, 1994. godina, GP Imola.laik1981 wrote: ↑21/07/2024 22:55Jeste onome ko prati formulu zadnjih pet godina.radostan dan wrote: ↑21/07/2024 22:09 Još ste niste navikli da je Max najjači lik koji je sjeo u bolid zadnjih 30 godina i 2 mjeseca?
`Bem ti učiteljicu...
-
BiBi911
- Posts: 5341
- Joined: 09/12/2018 17:47
#33298 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Joj oba su supci, jos im fali onaj garaviradostan dan wrote: ↑22/07/2024 12:26Juli, 2024. godina minus 30 godina i 2 mjeseca = maj, 1994. godina, GP Imola.laik1981 wrote: ↑21/07/2024 22:55Jeste onome ko prati formulu zadnjih pet godina.radostan dan wrote: ↑21/07/2024 22:09 Još ste niste navikli da je Max najjači lik koji je sjeo u bolid zadnjih 30 godina i 2 mjeseca?
`Bem ti učiteljicu...
- Edin H.
- Posts: 53688
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#33299 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pa rekao je Lando: “Stigni me klocudrndalo wrote: ↑22/07/2024 09:30Hm, ne znamo detalje, do sporne promjene guma nije bilo tako. Planski ili ne, mi to mozemo samo nagadjati.Edin H. wrote: ↑21/07/2024 20:45Gdje bio brži, pobjegao Lando više od 5 sekundi.konektovan wrote: ↑21/07/2024 20:30 Sta ce Lando napadati kad je mali bio brzi od njega danas...
Realno je Piastri zasluzio pobjedu, to sto Mclaren jos nije na nivou kao ekipa to je drugi par opanaka.
Piastri je prevara od vozača.![]()
Last edited by Edin H. on 22/07/2024 13:35, edited 1 time in total.
- PlusSA
- Posts: 4252
- Joined: 13/07/2011 16:51
#33300 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Samo je šteta što je RB na početku dominirao, da imamo ludilo od sezone što svi i želimo valjda 
