Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#33251 Re: Zeničani
Ovaj Prevoz putnika vozi svaki dan? Kako?
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33252 Re: Zeničani
Mittal, privatna linijaJimmy McNulty wrote:Ovaj Prevoz putnika vozi svaki dan? Kako?
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#33253 Re: Zeničani
Đavla privatna, evo sad u pola 2 iz Tetova, normalno kupi putnike na svakoj stanici.Casual's wrote:Mittal, privatna linijaJimmy McNulty wrote:Ovaj Prevoz putnika vozi svaki dan? Kako?
Plus sam vidio da otvaraju radnju tj kiosk na glavnoj stanici.
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#33254 Re: Zeničani
Uništavali 20+ godina, i sad prebacuju lopticu na druge. Zenicatransu nisu blokirali račune dok su vladali, kad su izgubili vlast, eto najednom smeta dug...channel10 wrote:Jeste vi SDA-ovci cudna sorta...
Tako će vjerovatno bit i sa sarajevskim grasom, koji je daleko veći dužnik, al eto računi nisu blokirani...
Last edited by smartXL on 08/05/2019 14:58, edited 1 time in total.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#33255 Re: Zeničani
Zenicatrans 3,7 mil duga blokada porezne
GRAS 150 mil duga sve regularno
SDA
GRAS 150 mil duga sve regularno
SDA
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#33256 Re: Zeničani
Naprave dug, pa onda drugog tuze zbog tog duga 
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33257 Re: Zeničani
Placaju reprogram ljudi...
Nadam se samo da ovo onaj konjina ne radi namjerno pa trpe i radnici i ljudi koji se voze..
Nadam se samo da ovo onaj konjina ne radi namjerno pa trpe i radnici i ljudi koji se voze..
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#33258 Re: Zeničani
Kad su ga počeli plaćat, ugovor nikad nije sklopljen...Možda nisam informisan...Casual's wrote:Placaju reprogram ljudi...
Nadam se samo da ovo onaj konjina ne radi namjerno pa trpe i radnici i ljudi koji se voze..
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#33259 Re: Zeničani
naravno da se blokira zbog fuada iz politickih razloga
kao sto je i fuad blokirao bolnicu zbog politickih razloga...
a i dug je 20 godina pravio fuad s jaranima koji su sad s druge strane
kao sto je i fuad blokirao bolnicu zbog politickih razloga...
a i dug je 20 godina pravio fuad s jaranima koji su sad s druge strane
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33260 Re: Zeničani
Pa informiši se.smartXL wrote:Kad su ga počeli plaćat, ugovor nikad nije sklopljen...Možda nisam informisan...Casual's wrote:Placaju reprogram ljudi...
Nadam se samo da ovo onaj konjina ne radi namjerno pa trpe i radnici i ljudi koji se voze..
Isto kao što su Čeliku blokirani računi, tako su trebali biti i Grasu (nisu blokirani jer izmiruju dugovanja prema UiO i ostalima).
Drago mi je da si izašao iz rupe jer te nije bilo kada sam pitao šta radite sa Čelikom?
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#33261 Re: Zeničani
De bolan, crno na bijelo, nemoj mi tih sda-ovskih šupljih. Reprogram znači potpisivanje ugovora o izmirenje obaveza, a potpisuje se radi preciziranje koji iznos se otplaćuje (koji procenat kamata se otpisuje a ovisi o periodu otplate), na koliko godina...Casual's wrote:
Pa informiši se.
Isto kao što su Čeliku blokirani računi, tako su trebali biti i Grasu (nisu blokirani jer izmiruju dugovanja prema UiO i ostalima).
Drago mi je da si izašao iz rupe jer te nije bilo kada sam pitao šta radite sa Čelikom?
Gras nije potpisao reprogram, nema informacija o izmirenjima obaveza.
Prvo što ste uradili kad ste izgubili zenicu je jebada sa zencatransom, a potom i radnike željezare ste na*uzili.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#33262 Re: Zeničani
I ta druga strana bi sve na Fuadakamen spoticanja wrote:naravno da se blokira zbog fuada iz politickih razloga
kao sto je i fuad blokirao bolnicu zbog politickih razloga...
a i dug je 20 godina pravio fuad s jaranima koji su sad s druge strane
E jebalo sebe
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#33263 Re: Zeničani
pa ne bi svechannel10 wrote:I ta druga strana bi sve na Fuadakamen spoticanja wrote:naravno da se blokira zbog fuada iz politickih razloga
kao sto je i fuad blokirao bolnicu zbog politickih razloga...
a i dug je 20 godina pravio fuad s jaranima koji su sad s druge strane.
E jebalo sebe
samo gradske firme
al jasno ti je o cemu govorim
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33264 Re: Zeničani
pametni, ziv bio nije ti po forumima ista ciljna skupina kao na FB tako da, nemoj se provaljivati.
PU svake godine izlista duznike, a CB svaki mjesec kome su blokirani racuni. Celiku su blokirani već godinu dana zbog poreznog duga manjeg od Zenicatrans-a, sada je na redu Zenicatrans iz razloga jer ne placaju dogovreni reprogram. Ista je stvar i sa 100 drugih privrednih subjekata u ZDK.
Da su platili rate reprograma ovi ne bi imali osnova za blokiranje.
Da se reprogram ne placa namjerno govori cinjenica da je varalica "tajno" kupio autobusku stanicu, a i njegovo izlaganje zadnju sjednicu GV. Crk'o.
PU svake godine izlista duznike, a CB svaki mjesec kome su blokirani racuni. Celiku su blokirani već godinu dana zbog poreznog duga manjeg od Zenicatrans-a, sada je na redu Zenicatrans iz razloga jer ne placaju dogovreni reprogram. Ista je stvar i sa 100 drugih privrednih subjekata u ZDK.
Da su platili rate reprograma ovi ne bi imali osnova za blokiranje.
Da se reprogram ne placa namjerno govori cinjenica da je varalica "tajno" kupio autobusku stanicu, a i njegovo izlaganje zadnju sjednicu GV. Crk'o.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#33265 Re: Zeničani
Naravno da mi je jasno, ali pretjeruju i jedni i drugi, mada je SDA tu glavna koja jebe sve nas. Moze puno bolje svima da bude da se oni ne ponasaju ko kakvi cetnici.kamen spoticanja wrote:pa ne bi svechannel10 wrote:I ta druga strana bi sve na Fuadakamen spoticanja wrote:naravno da se blokira zbog fuada iz politickih razloga
kao sto je i fuad blokirao bolnicu zbog politickih razloga...
a i dug je 20 godina pravio fuad s jaranima koji su sad s druge strane.
E jebalo sebe
samo gradske firme![]()
al jasno ti je o cemu govorim
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#33266 Re: Zeničani
Pa vidi, što se tiče bolnice. Sve liči na šupljaka, tender za rekonstrukciju spominju skoro pa 2 godine, i nikad da ga objave. U prošloj firmi dok sam bio, o tome se pričalo i kao svaki mjesec e sljedeći objavljuju tender, i ne dočekasmo ga...kamen spoticanja wrote:naravno da se blokira zbog fuada iz politickih razloga
kao sto je i fuad blokirao bolnicu zbog politickih razloga...
a i dug je 20 godina pravio fuad s jaranima koji su sad s druge strane
Da se razumijemo, oni tender svakako mogu objavit, pa dok prođu sve procedure do dodjele ugovora to je minimalno 4,5 mjeseci (bez žalbi).
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#33267 Re: Zeničani
"nek blokira bolnicu,ko ge hebe nek svi.plate sta su duzni"
mislim da sam parafrazirao fudiste na ovom forumu kad je lik blokirao bolnicu
tad nije bilo termina cetnici i sl
mislim da sam parafrazirao fudiste na ovom forumu kad je lik blokirao bolnicu
tad nije bilo termina cetnici i sl
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#33268 Re: Zeničani
govorim o blokadi bolnici zbog duga od KGZ-asmartXL wrote:Pa vidi, što se tiče bolnice. Sve liči na šupljaka, tender za rekonstrukciju spominju skoro pa 2 godine, i nikad da ga objave. U prošloj firmi dok sam bio, o tome se pričalo i kao svaki mjesec e sljedeći objavljuju tender, i ne dočekasmo ga...kamen spoticanja wrote:naravno da se blokira zbog fuada iz politickih razloga
kao sto je i fuad blokirao bolnicu zbog politickih razloga...
a i dug je 20 godina pravio fuad s jaranima koji su sad s druge strane
Da se razumijemo, oni tender svakako mogu objavit, pa dok prođu sve procedure do dodjele ugovora to je minimalno 4,5 mjeseci (bez žalbi).
ovaj novi momenat ne razumijem
osim da je ubleha sam rekao da trenutno nesto blokira bolnicu dok mu nesto drugo ne prodje
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33269 Re: Zeničani
Kmet je rudnik blokir'o dok mu nisu došli na vrata. 
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#33270 Re: Zeničani
Blokirala SDA plavu vodu i rekao jestel normalni pa i ja cu vama rekonsrrukciju bolnice itd..kamen spoticanja wrote:govorim o blokadi bolnici zbog duga od KGZ-asmartXL wrote:Pa vidi, što se tiče bolnice. Sve liči na šupljaka, tender za rekonstrukciju spominju skoro pa 2 godine, i nikad da ga objave. U prošloj firmi dok sam bio, o tome se pričalo i kao svaki mjesec e sljedeći objavljuju tender, i ne dočekasmo ga...kamen spoticanja wrote:naravno da se blokira zbog fuada iz politickih razloga
kao sto je i fuad blokirao bolnicu zbog politickih razloga...
a i dug je 20 godina pravio fuad s jaranima koji su sad s druge strane
Da se razumijemo, oni tender svakako mogu objavit, pa dok prođu sve procedure do dodjele ugovora to je minimalno 4,5 mjeseci (bez žalbi).
ovaj novi momenat ne razumijem
osim da je ubleha sam rekao da trenutno nesto blokira bolnicu dok mu nesto drugo ne prodje
Sad SDA gasi zenicatrans pa ce ovaj rudnik i tako preko ledja radnika i gradjana Zenice.
Zamisli idiota igraju se oko osnovnih stvari, zdravlja, prevoza, vode itd..
Ramazan, bosnjastvo, Islam
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#33271 Re: Zeničani
o tome i govorim
igraju se a mi im aplaudiramo
kolektivna umobolnica
igraju se a mi im aplaudiramo
kolektivna umobolnica
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#33272 Re: Zeničani
Neko aplaudira,neko uci njemački. Nema trece
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#33273 Re: Zeničani
Niko ne aplaudira. Uvijek ima onaj koji prvi zapocne. A znamo svi ko prvi pocne i onda se cudi kad mu se uzvrati. Ne moze to tako, jer tako svi ispastamo.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#33274 Re: Zeničani
Ispred Jazza se otvara ona pekara. Plata 650 KM, radi se pon-sub 8h
- N.N.
- Posts: 3542
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#33275 Re: Zeničani
Zar nije Gafur ono uzeo?
Ako mislis na staklenik ispred Jazza
Ako mislis na staklenik ispred Jazza
