FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Moderator: anex
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#3326 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Sama utakmica će se uvijek moći negdje odgledati.
Za sve ostalo postoji daljinski.
Za sve ostalo postoji daljinski.
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#3327 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
KatarinaKosaca wrote:Nije ni zaključao, ali je njegova privatna tv, ne dajemo mu pretplatu niti feninga. Dalje, da li je itko od ovih što palamude o njegovom vlastitom interesu radio na tržištu? Mislim da nije, jer ne bi onda imao takav način razmišljanja. Dakle, moraš platiti prava prijenosa, moraš platiti struju, moraš platiti raku dozvolu, moraš bar mjesec prije poslati ponude potencijalnim oglasivačima, media plan, cijene, rabate, ugovore sa agencijama, dati valutu plaćanja, čekati naplatu, platiti link Litvanskoj tv kući, obezbjediti prijenos uživo iz 6 studija, i onda moraš šutiti kao riba u programu, ne smiješ reći da si to napravio. A građani i dalje plaćaju pretplatu za plaću Darjana Babića, Elme Kazagić i Suzane Stambol. Ma, da, kako da ne... ima da šute da se nisu drznuli reći da su uradili prijenos, jer to pojedinima sa foruma pobogu smeta. Smeta im i pjesma "Šta nas ima mashallah" radije bi oni slušali Dženis Džoplin
Mene ovdje komentari podsjećaju na jedan iz Istočnog Sarajeva kad je nasumice upitan prolaznik na ulici rekao da je "BIH samo imala sreće i laku grupu. Dok smo baš jutros prvi put osvanuli na (upsss, lažem, drugi put, nakon preksinošnje kvalifikacije) marca.com, sa slikom iz titove, ali i komentarima Španaca da smo zaslužili, da ćemo biti iznenađenje na mundijalu, javljao se netko i ko je bio u BIH hvalio Bosance kao ljude, našu hranu, naš nogomet itd.
Da Face tv ima greški, i te kako. Očito Senad nije imao para, a ni kredita od Ramiza Dž, da dovede Mirjanu Hrgu ili Gorana Milića. Uzeo je mlade ljude da ih obučava. A ta obuka je trnovit, dug put i oni još uvijek imaju da uče. Kao na primjer ova nesretna Adaleta ili spomenuti momak koji upada u riječ. Ali, daleko je to od "Krkanluka, papanluka itd", to je jednostavno neznanje, neiskustvo i doći će vremenom na svoje. Sad za sad imaju svi bolju dikciju od nekoliko voditelja iz Sivog doma što je već nešto.
A, sad glede mog navodnog angažmana ili ambicije angažmana na tv. Meni je davno na ovom forumu rečeno i da sam ambasador BIH negdje vani (nikad ovo odsanjati, kako su me lijepo uznapredovali ), ali uvijek ću biti na strani onih koji počinju, trude se i žele u zemlji gdje je glavna finta pitati "Imal štele u Telecomu" "kome platiti da se uvalim na budžet" itd. Žena u mom kvartu je otvorila dućan, mada mi je lakše i jeftinije otići u neki veliki trgovniski centar, uvijek kupujem kod nje. Da, jutros sam i njenom sinu rekla da sam teta... i oslovila ga "sine".. Da nisam pedofil????
Još jednom šteta što će nas iz Brazila prenositi uspavani (na stranu pijanstvo od preksinoć, ne zamjeram to uopće) Velid Spaho i što će komentirati Darjan Babić, ako uopće i naprave tematsku emisiju povodom utakmice. MOžda stave i Suzanu Stmbol da istuče goste
- Diwan
- Posts: 6546
- Joined: 12/11/2005 00:59
- Location: Transcendencija
#3328 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
jeste, samo nemojte prodavti muda pod bubrege, tj, eto ispalo da nije senada ne bi bilo ni tv prenosa, niti bi se reprezentacija plasirala u Brazil, niti bi sunce sjalo .... malograđanska pričaStyling wrote:Pa naravno, tako se opstaje . Od marketinga privatne televizije i žive. Bio prvi u redu, skonto fol i kupio prenose. I, šta tu ima loše? Kome se ne sviđa neka ne gleda.Diwan wrote:Spusti loptu na zemlju i smanji doživljaj.Styling wrote:Ja u većini ovih postova naslućujem neki tračak ljubomore i zlobe.
Jer, Senad je osnovao svoju televiziju, i šta sad on nama tu prosipa. Njegova je televizija ali mi ćemo mu reći šta i kako treba da radi. Organizovati 6 studija i prenos utakmice, kao da je to neka filozofija. Pokrivanje troškova, sponzori, veze i konekcije....hajde, Bogati, kao da je to sad nešto.
Bujrum, svi koji mislite da je ovaj poduhvat "piece of cake", upustite se u sličnu avanturu pa da vidim dokle ćete dogurati. Danas ne možeš bez patnje i muke ni trafiku otvoriti a kamoli pokrenuti televiziju sa svom mašinerijom i svim pratećim elementima koji se za to vežu. Pogotovo ako nisi stranački vezan. Niste ni svjesni na kakve opstrukcije je Face Tv nailazio kod kupovine i organizovanja prenosa. Omogućili su cijeloj naciji da gleda prenos i da uživa i sada to treba popljuvati. Otključali su satelitski signal za raju širom svijeta i dali dozvolu za prenos lokalnim televizijama sa kojima sarađuju da bi što više ljudi moglo gledati.
Ali, čudan smo mi narod. Nama niko ne valja. Pogotovo onak ko napreduje i ko želi da se izdigne iz ove naše žabokrečine. Ovakve teme i forumi su idealni da mediokriteti pod nikovima skrivenog identiteta istresaju svoje frustracije.
Senad nije ništa omogučio naciji, vć je obezbjedio prenos radi SVOG SOPSTVENOG INTERESA, dakle EURI, DOLARI, MARKICE ...
Da Senad nije uletio i prigrabio prijenose RADI SVOG SOPSTVENOG INTERESA, našao bi se neko drugi, a sigurno je bilo vise TV u opticaju.
Tu nema nikakvog 'omogučavanja naciji', nego isključivo vlastiti interes i dodatno dizanje cijene samome sebi.
Ono što vjerujem večini ljudi smeta je baš taj malograđanski odnos , tipa 'Mi smo najbolji, mi smo najveći, nitko drugi veze nema, mi smo došli itd.', kao da nije postojala prije ni jedna televizija, niti novinar prije njega, te se on čekao kao spasitelj.
Da si realan, vidio bi da tu najviše ima samo-marketinga i prosipanja šuplje priče.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3329 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
To nitko nije rekao. Rekao je Senad da BIH repka nikada nije izgubila kad je prenosi Face tv, jel šta slagao? Nije.Diwan wrote:jeste, samo nemojte prodavti muda pod bubrege, tj, eto ispalo da nije senada ne bi bilo ni tv prenosa, niti bi se reprezentacija plasirala u Brazil, niti bi sunce sjalo .... malograđanska priča
Bilo bi prijenosa, naravno, uključio bi se Sivi dom , 10 minuta prije početka, vidjeli bismo Konjića (svaka čast za angažman dok je igrao, ali kad ga vidim u prvom planu kao komentatora
Kako je ova utakmica bila puno više od puke nogometne utakmice, i treba da se pohvale za 5-ostane program uživo..
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#3330 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Kazem, niko ne mrzi vise firauna od mene. Ali ovaj prenos, sa svim greskama je od svega napravio nesto vise. Zato i nije problem sto se Senci malo popravio
, ili sto sam morao slusati ovog.
I BHT da kupi HD, jebo ih Dodo i klipovi
I BHT da kupi HD, jebo ih Dodo i klipovi
- Diwan
- Posts: 6546
- Joined: 12/11/2005 00:59
- Location: Transcendencija
#3331 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
hahahah, moram se nasmijati na ovo boldirano - to je upravo ono o čemu cijelo vrijeme govorim, samo-marketingu, samohvali, samo-mi ili samo-ja, jedino mi itd i slična šupljiranja.KatarinaKosaca wrote:To nitko nije rekao. Rekao je Senad da BIH repka nikada nije izgubila kad je prenosi Face tv, jel šta slagao? Nije.Diwan wrote:jeste, samo nemojte prodavti muda pod bubrege, tj, eto ispalo da nije senada ne bi bilo ni tv prenosa, niti bi se reprezentacija plasirala u Brazil, niti bi sunce sjalo .... malograđanska priča
Bilo bi prijenosa, naravno, uključio bi se Sivi dom , 10 minuta prije početka, vidjeli bismo Konjića (svaka čast za angažman dok je igrao, ali kad ga vidim u prvom planu kao komentatora![]()
), rekao bi predstavnik sivnog doma odmah poslije tekme "Sad će isključujemo iscuriće nam link"
![]()
i gledali bismo onda "Lud, zbunjen , normalan"
Kako je ova utakmica bila puno više od puke nogometne utakmice, i treba da se pohvale za 5-ostane program uživo..
Jel to treba da bacamo grah sada ili kašike ... hahaha
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#3333 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Oko HD-a u javnim servisima je malo širi kontekst, ključne riječi 'digitalizacija', 'RAK', 'Vijeće ministara'.madner wrote:Kazem, niko ne mrzi vise firauna od mene. Ali ovaj prenos, sa svim greskama je od svega napravio nesto vise. Zato i nije problem sto se Senci malo popravio, ili sto sam morao slusati ovog.
I BHT da kupi HD, jebo ih Dodo i klipovi
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3334 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ima da šute samo radi tebe, da se nisu drznuli reći da su uradili uživo višesatni prijenos. Pssst, da nisu zucnuli..Diwan wrote:hahahah, moram se nasmijati na ovo boldirano - to je upravo ono o čemu cijelo vrijeme govorim, samo-marketingu, samohvali, samo-mi ili samo-ja, jedino mi itd i slična šupljiranja.
Jel to treba da bacamo grah sada ili kašike ... hahaha
Ubi te, bolan, mržnja. Takve emocije najviše samo tebi mogu nauditi.
-
Revolver
- Posts: 652
- Joined: 24/04/2012 08:52
#3335 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
a mi ima da šutimo i ako nam se ne sviđa. ne smijemo ni reći šta nam smeta i svi treba da ih hvalimo jer eto uspjeli su uraditi višesatni prijenos uživo.KatarinaKosaca wrote:Ima da šute samo radi tebe, da se nisu drznuli reći da su uradili uživo višesatni prijenos. Pssst, da nisu zucnuli..Diwan wrote:hahahah, moram se nasmijati na ovo boldirano - to je upravo ono o čemu cijelo vrijeme govorim, samo-marketingu, samohvali, samo-mi ili samo-ja, jedino mi itd i slična šupljiranja.
Jel to treba da bacamo grah sada ili kašike ... hahaha
Ubi te, bolan, mržnja. Takve emocije najviše samo tebi mogu nauditi.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3336 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Pisati da ti se ne sviđa i šta ti se konkretno ne sviđa je sasvim legitimno. Međutim spočitavati to da se radi marketing u privatnoj tv kući kojoj je to jedini prihod, u isto vrijeme spočitavati što nema bolje voditelje i što navodno ne plaća nešto je zlurado. I autopromocija spada u taj marketing, conditio sine qua non opstanka.Revolver wrote:a mi ima da šutimo i ako nam se ne sviđa. ne smijemo ni reći šta nam smeta i svi treba da ih hvalimo jer eto uspjeli su uraditi višesatni prijenos uživo.
Ako za javni servis postoji daljinski, zašto ne postoji za Face tv?
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3337 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nisam slala cv, al da sam zaslužila bar pozdrav uživo ili reportažu o posljednjoj bosanskooj kraljici, jesamvan helsing wrote:I nasu Katarinu sa forumaChuckie wrote:Face bi trebao zaposliti Velida Spahu.
Tapatalk 2
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#3338 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Senad: Marjane sta si to ti danas obukao?
Marjan: Odelo!
Senad: Kakvo odijelo?
Marjan: Pa Bajramsko odelo!
Senad: Smrznut češ se u tom Bajramskom odijelu.
Marjan: Grije me ljubav prema domovini!
Respect za Marjana
Marjan: Odelo!
Senad: Kakvo odijelo?
Marjan: Pa Bajramsko odelo!
Senad: Smrznut češ se u tom Bajramskom odijelu.
Marjan: Grije me ljubav prema domovini!
Respect za Marjana
-
Revolver
- Posts: 652
- Joined: 24/04/2012 08:52
#3339 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
apsolutno se slažem. daljinski je skoro uvijek rješenje i skoro nikad i ne gledam Face, ali ovo je ipak bila vanredna situacija i daljinski ne dolazi u obzir jer se utakmica nije mogla nigdje drugo gledati. i primoran da ih gledam, vidio sam koliko su daleko od ozbiljne televizije. da se razumijemo, javni servisi su još dalje od toga.KatarinaKosaca wrote:Pisati da ti se ne sviđa i šta ti se konkretno ne sviđa je sasvim legitimno. Međutim spočitavati to da se radi marketing u privatnoj tv kući kojoj je to jedini prihod, u isto vrijeme spočitavati što nema bolje voditelje i što navodno ne plaća nešto je zlurado. I autopromocija spada u taj marketing, conditio sine qua non opstanka.Revolver wrote:a mi ima da šutimo i ako nam se ne sviđa. ne smijemo ni reći šta nam smeta i svi treba da ih hvalimo jer eto uspjeli su uraditi višesatni prijenos uživo.
Ako za javni servis postoji daljinski, zašto ne postoji za Face tv?Stalno dupli standardi.
- Amer3000
- Posts: 72
- Joined: 25/08/2008 00:18
#3340 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Svabe malo saljivo o Senadu i Marjanu.
- Diwan
- Posts: 6546
- Joined: 12/11/2005 00:59
- Location: Transcendencija
#3341 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Hoće ljudi na silu da uvjere i natjeraju ljude u svetost FaceTv, ali valjda ljudi imaju pravo da kažu sami šta misle o tome, a ne da im netko drugi stavlja u usta ili u svijest kako da misle i na koji način treba da se odnose prema toj svetosti.Revolver wrote:apsolutno se slažem. daljinski je skoro uvijek rješenje i skoro nikad i ne gledam Face, ali ovo je ipak bila vanredna situacija i daljinski ne dolazi u obzir jer se utakmica nije mogla nigdje drugo gledati. i primoran da ih gledam, vidio sam koliko su daleko od ozbiljne televizije. da se razumijemo, javni servisi su još dalje od toga.KatarinaKosaca wrote:Pisati da ti se ne sviđa i šta ti se konkretno ne sviđa je sasvim legitimno. Međutim spočitavati to da se radi marketing u privatnoj tv kući kojoj je to jedini prihod, u isto vrijeme spočitavati što nema bolje voditelje i što navodno ne plaća nešto je zlurado. I autopromocija spada u taj marketing, conditio sine qua non opstanka.Revolver wrote:a mi ima da šutimo i ako nam se ne sviđa. ne smijemo ni reći šta nam smeta i svi treba da ih hvalimo jer eto uspjeli su uraditi višesatni prijenos uživo.
Ako za javni servis postoji daljinski, zašto ne postoji za Face tv?Stalno dupli standardi.
Da rezimiram:
Malograđanska televizija čija je ciljana grupa od 12-16 godina i koja svoj program i koncepciju zasniva na samohvali, urlanju, galami, neprestanim ponavljanjem programa, prošlosti i lovorikama prošlosti, prodavanju šuplje i magle,fintama, mazanju očiju .... jedino mi je žao što se mladi na ovoj televiziji uče pogrešnim stvarima, a to je kako isfolirati gledaoca i što bolje se prodati....
-
Nero Histrion
- Posts: 1898
- Joined: 09/03/2013 13:26
- Location: Negdje
#3342 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Diwan wrote:Spusti loptu na zemlju i smanji doživljaj.Styling wrote:Ja u većini ovih postova naslućujem neki tračak ljubomore i zlobe.
Jer, Senad je osnovao svoju televiziju, i šta sad on nama tu prosipa. Njegova je televizija ali mi ćemo mu reći šta i kako treba da radi. Organizovati 6 studija i prenos utakmice, kao da je to neka filozofija. Pokrivanje troškova, sponzori, veze i konekcije....hajde, Bogati, kao da je to sad nešto.
Bujrum, svi koji mislite da je ovaj poduhvat "piece of cake", upustite se u sličnu avanturu pa da vidim dokle ćete dogurati. Danas ne možeš bez patnje i muke ni trafiku otvoriti a kamoli pokrenuti televiziju sa svom mašinerijom i svim pratećim elementima koji se za to vežu. Pogotovo ako nisi stranački vezan. Niste ni svjesni na kakve opstrukcije je Face Tv nailazio kod kupovine i organizovanja prenosa. Omogućili su cijeloj naciji da gleda prenos i da uživa i sada to treba popljuvati. Otključali su satelitski signal za raju širom svijeta i dali dozvolu za prenos lokalnim televizijama sa kojima sarađuju da bi što više ljudi moglo gledati.
Ali, čudan smo mi narod. Nama niko ne valja. Pogotovo onak ko napreduje i ko želi da se izdigne iz ove naše žabokrečine. Ovakve teme i forumi su idealni da mediokriteti pod nikovima skrivenog identiteta istresaju svoje frustracije.
Senad nije ništa omogučio naciji, vć je obezbjedio prenos radi SVOG SOPSTVENOG INTERESA, dakle EURI, DOLARI, MARKICE ...
Da Senad nije uletio i prigrabio prijenose RADI SVOG SOPSTVENOG INTERESA, našao bi se neko drugi, a sigurno je bilo vise TV u opticaju.
Tu nema nikakvog 'omogučavanja naciji', nego isključivo vlastiti interes i dodatno dizanje cijene samome sebi.
Ono što vjerujem večini ljudi smeta je baš taj malograđanski odnos , tipa 'Mi smo najbolji, mi smo najveći, nitko drugi veze nema, mi smo došli itd.', kao da nije postojala prije ni jedna televizija, niti novinar prije njega, te se on čekao kao spasitelj.
Da si realan, vidio bi da tu najviše ima samo-marketinga i prosipanja šuplje priče.
Kakve veze ima pojam
Sto se malo svi vi sto lupate po Face-u ne latite drugih privatnih televizija ciji su vlasnici osvjedoceni profiteri svih boja i opredjeljenja? Ko je vlasnik OBN-a, Pink TV-a ili TV1, Hayat-a, Alfa npr.? Sto to oni dobijaju lovu kojom placaju radnike i prave osrednji program, a mega regionlana zvijezda poput Senada ne moze? Zapitajte se malo o ovome, prosarajete, provrtite se po Carsiji - sve se tamo ba zna ko koga ... i td i td ...
Osim toga, uzmemo li TV program bilo koje ovdasnje TV kuce i izbacimo sapunice, turbo
Da, i samo da odmah priznam nesto ... oduvijek sam bio zaljubljen u Senada, pa zato i podrzavam ovu njegovu bezze televiziju.
-
wolf07
- Posts: 1718
- Joined: 29/08/2010 02:44
#3343 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Jedna stvar je ocigledna, Marjan i Senad su shvatili poruku glede prenosa iz Slovacke i ovo iz Litvanije je bilo daleko bolje, a opet spontano, emotivno i , zasto to ne reci, patriotski. Drugim rijecima, ljudi su uvazili kritiku, i onu koja je bila na mjestu i onu koja to bas i nije. Da li je sad prenos iz Litvanije bio vrhunac, savrsenstvo? Ma naravno da nije ali nismo utakmicu ni gledali zbog njih dvojice, FACE TV-a nego zbog istorijske sanse koju je BH fudbal imao. Oni su svoj dio posla obavili jako dobro sto se mene tice. "Vedator" je sljedeci nadimak kojem je kum Marjan (pored "Dijamanta" i "Zmajeva")!!!
E hajde sad okrenite stvar. Osmotrite malo BHT i FTV (PTPC necu ni da pricam). Darjan Babic je jedan obicni komad trotoara, od njega novinara i voditelja ne mogu napravit ni Lari King, Dzej Leno i Dejvid Leterman zajedno! O onoj Kazagicki da i ne govorim. Ne daj Boze da je ona vodila sinocnji "Odgovorite ljudima". Pa onda onaj Maric
! Pa na BHT-u Suzana Stambol, Amarildo Gutic (cuj AMARILDO, jbt k'o da je Kolumbijski porno-glumac). A tek Avdo Avdic
!
Sportski nazovi-novinari i komentatori Spaho, Ahmetovic, Bilic, Suko i ostali. Sto @Katarina rece pola njih jedva preko jezika prevali ono "nasi" kad BiH igra neku utakmicu. Pa jedini koji je do pola uspio biti novinar je onaj Sabahudin Topalbecirovic a i njega su nekako potopili. Pa dajte ljudi, majka mu stara, evo vam svi ovi pobrojani i hajde od njih napravite JEDNOG novinara da lici na nesto to je opet manje od pola Senada i manje od pola Marjana uz sve njihove nedostatke.
A sto se tice kvaliteta slike svaka rasprava je totalni promasaj.
P.S. Onih prvih dvadeset i kusur minuta dok nije ton proradio kako treba bio sam k'o na iglama. Meni je falio Marjan!!! Imao sam osjecaj kao da nemamo nekog igraca iako je to sasvim blesavo i apsolutno nerealno. Konacno kad je sve proferceralo i kad se javio kako treba ja sam dobio osjecaj da se ta utakmica sigurno mora dobiti. Naravno da je to stvar sugestije ili sta ja znam cega, ali meni je glas tog covjeka i energija kojom se on unosi u prenos ulila samopouzdanje. A vi sad izvolite analizirajte detalje profesionalnost i neprofesionalnost, brojte piksele kako neko rece i bavite se drugim trivijalnostima!
E hajde sad okrenite stvar. Osmotrite malo BHT i FTV (PTPC necu ni da pricam). Darjan Babic je jedan obicni komad trotoara, od njega novinara i voditelja ne mogu napravit ni Lari King, Dzej Leno i Dejvid Leterman zajedno! O onoj Kazagicki da i ne govorim. Ne daj Boze da je ona vodila sinocnji "Odgovorite ljudima". Pa onda onaj Maric
Sportski nazovi-novinari i komentatori Spaho, Ahmetovic, Bilic, Suko i ostali. Sto @Katarina rece pola njih jedva preko jezika prevali ono "nasi" kad BiH igra neku utakmicu. Pa jedini koji je do pola uspio biti novinar je onaj Sabahudin Topalbecirovic a i njega su nekako potopili. Pa dajte ljudi, majka mu stara, evo vam svi ovi pobrojani i hajde od njih napravite JEDNOG novinara da lici na nesto to je opet manje od pola Senada i manje od pola Marjana uz sve njihove nedostatke.
A sto se tice kvaliteta slike svaka rasprava je totalni promasaj.
P.S. Onih prvih dvadeset i kusur minuta dok nije ton proradio kako treba bio sam k'o na iglama. Meni je falio Marjan!!! Imao sam osjecaj kao da nemamo nekog igraca iako je to sasvim blesavo i apsolutno nerealno. Konacno kad je sve proferceralo i kad se javio kako treba ja sam dobio osjecaj da se ta utakmica sigurno mora dobiti. Naravno da je to stvar sugestije ili sta ja znam cega, ali meni je glas tog covjeka i energija kojom se on unosi u prenos ulila samopouzdanje. A vi sad izvolite analizirajte detalje profesionalnost i neprofesionalnost, brojte piksele kako neko rece i bavite se drugim trivijalnostima!
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3344 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Bolje bi ti bilo da nisi rezimirao jer si to očajno loše napravio, ali hajdDiwan wrote:Da rezimiram:
Malograđanska televizija čija je ciljana grupa od 12-16 godina i koja svoj program i koncepciju zasniva na samohvali, urlanju, galami, neprestanim ponavljanjem programa, prošlosti i lovorikama prošlosti, prodavanju šuplje i magle,fintama, mazanju očiju .... jedino mi je žao što se mladi na ovoj televiziji uče pogrešnim stvarima, a to je kako isfolirati gledaoca i što bolje se prodati....
Što bolje prodati je osnova komercijale.. tako da je to sasvim normalno. A šta voditelji foliraju, molim te, prosvjetli nas konačno, ono konačno napiši to i to kažu, a to i to nije istina.a to je kako isfolirati gledaoca i što bolje se prodati....
ciljana grupa je dio segmentiranja tržišta kao marketing mixa. Jedino ako si im radio marketing plan, znaš koja im je ciljana grupa. Ako nisi, a mislim da nisi, jer ne pokazuješ bar forumski znanje ni o medijima ni o marketingu, pobrkao si pojmove kao i ovočija je ciljana grupa od 12-16 godina
, ili kako te upita @Nero, šta ovo znači u cijelom kontekstu?Malograđanska
Ukratko tvoj rezime je skup malograđanski poredanih praznih konstatacija bez smisla i sadržaja i poimanja termina. I još uvijek čekam, kako napisah prije nekoliko stranica, nekoga ko će fakat nešto argumentirano navesti kao prilog tezi kritike (ima toga na face tv i te kako) i ko će mi navesti domaću "građansku" televiziju. Nikako da se pojavi taj i takav, nažalost.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3345 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Evo dva hinta kritičarima (stalno vam dajem upute, a vi stalno na pogrešnu stranu
)
-jedno 30-40 sex prije kraja kad je sudija svirao faul, Marjan se proderao Kraaaaaaj, a nije bio kraj
-Stalno je govorio da treba da damo dva gola, a dva gola nam uopće nisu bila neophodna.
Hajd, nastavite fino, umjesto "Senad krelac" "@Katarina radi na face tv" "@Nero oduvjek zaljubljen u Senada" "Pljunuću ga kad ga vidim" "Javni servis je 300 svjetlosnih godina ispred ovog" " "Ima puno reklama" "Ne volim dinu Merlina" itd
-jedno 30-40 sex prije kraja kad je sudija svirao faul, Marjan se proderao Kraaaaaaj, a nije bio kraj
-Stalno je govorio da treba da damo dva gola, a dva gola nam uopće nisu bila neophodna.
Hajd, nastavite fino, umjesto "Senad krelac" "@Katarina radi na face tv" "@Nero oduvjek zaljubljen u Senada" "Pljunuću ga kad ga vidim" "Javni servis je 300 svjetlosnih godina ispred ovog" " "Ima puno reklama" "Ne volim dinu Merlina" itd
-
Revolver
- Posts: 652
- Joined: 24/04/2012 08:52
#3346 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
evo da stanem na Marjanovu stranu i da tebe ispravimKatarinaKosaca wrote:Evo dva hinta kritičarima (stalno vam dajem upute, a vi stalno na pogrešnu stranu)
-jedno 30-40 sex prije kraja kad je sudija svirao faul, Marjan se proderao Kraaaaaaj, a nije bio kraj
-Stalno je govorio da treba da damo dva gola, a dva gola nam uopće nisu bila neophodna.
Hajd, nastavite fino, umjesto "Senad krelac" "@Katarina radi na face tv" "@Nero oduvjek zaljubljen u Senada" "Pljunuću ga kad ga vidim" "Javni servis je 300 svjetlosnih godina ispred ovog" " "Ima puno reklama" "Ne volim dinu Merlina" itd
Nije on govorio da damo dva gola zato što su nam neophodna, nego zato što bi onda naše vodstvo bilo nedostižno za litvance i mogli bi opušteno igrati
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3347 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Znam ja zašto je on to govorio. Ali kad se radi prijenos ili ako si novinar obrađuješ neku tematiku, kao da gledatelj pojma nema o čemu se radi i ti si tu da mu približiš. Kako napisah, moja nana od 84 je učila cijeli dan da pobjedimo i 2x pitala da li treba to sa dva razlike da pobjedimo... Nebitno, htjela sam reći da kritičari trebaju upotrebljavati argumente, a ne konstatacije, osobne muzičke ukuse, riječi čije značenje ne znaju, podmetanja itd.. Samo to.Revolver wrote:evo da stanem na Marjanovu stranu i da tebe ispravim![]()
Nije on govorio da damo dva gola zato što su nam neophodna, nego zato što bi onda naše vodstvo bilo nedostižno za litvance i mogli bi opušteno igrati
Sa ovim i ovakvim postovima Face tv da bude prezadovoljna.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#3348 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Kljucna rijec: koristenje drzavnog nivoa za blokadu; ignorisanje zakona sto se tice entitetskog emitera; koristenje 50% pretplate za gladjenje muda.VjecitiStudent wrote:Oko HD-a u javnim servisima je malo širi kontekst, ključne riječi 'digitalizacija', 'RAK', 'Vijeće ministara'.madner wrote:Kazem, niko ne mrzi vise firauna od mene. Ali ovaj prenos, sa svim greskama je od svega napravio nesto vise. Zato i nije problem sto se Senci malo popravio, ili sto sam morao slusati ovog.
I BHT da kupi HD, jebo ih Dodo i klipovi
-
The Realist
- Posts: 6776
- Joined: 31/03/2006 11:46
- Location: Sarajevo
#3349 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Pošto se spominjalo da nisu prikazali klupu (Litvanci), zanima me da li ima igdje da se vidi reakcija klupe kod gola?
-
Revolver
- Posts: 652
- Joined: 24/04/2012 08:52
#3350 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
i ti sad karikiraš. pa neće nogometnu utakmicu komentarisati tako da i svaka nana razumije o čemu se radi. kako bi im onda objasni pravilo ofsajdaKatarinaKosaca wrote:Znam ja zašto je on to govorio. Ali kad se radi prijenos ili ako si novinar obrađuješ neku tematiku, kao da gledatelj pojma nema o čemu se radi i ti si tu da mu približiš. Kako napisah, moja nana od 84 je učila cijeli dan da pobjedimo i 2x pitala da li treba to sa dva razlike da pobjedimo... Nebitno, htjela sam reći da kritičari trebaju upotrebljavati argumente, a ne konstatacije, osobne muzičke ukuse, riječi čije značenje ne znaju, podmetanja itd.. Samo to.Revolver wrote:evo da stanem na Marjanovu stranu i da tebe ispravim![]()
Nije on govorio da damo dva gola zato što su nam neophodna, nego zato što bi onda naše vodstvo bilo nedostižno za litvance i mogli bi opušteno igrati![]()
Sa ovim i ovakvim postovima Face tv da bude prezadovoljna.

